Vražedné Miami (TV seriál)

Rosewood

Vražedné Miami

Drama / Krimi / Mysteriózní

USA, 2015–2017, 31 h 42 min (Minutáž: 42–44 min)

Tvůrci:

Todd Harthan

Gabriel Mann

Morris Chestnut, Jaina Lee Ortiz, Gabrielle Dennis, Anna Konkle, Lorraine Toussaint, Domenick Lombardozzi, Sam Huntington, Maggie Elizabeth Jones, Danielle Rayne, Michael Irby, Owen Harn, Adrian Pasdar, Camille Collard, Christina Moses, Andy Favreau, Rayna Tharani, Scott Klace, Stacy Hall, Christian Navarro, Dawn Richard, Matthew Glave, Tom Beyer, Timothy Granaderos, H. Richard Greene, Renwick D. Scott II, Adam Kulbersh, Michael William Freeman, Marque Richardson, Amanda Clayton, Frantz Durand, Felisha Terrell, Nick Steele, Ashley Gallegos, Marco Sanchez, Matt Doherty, Nadia Gray, Rico E. Anderson, Alisha Wainwright, Janel Parrish, Kevin Sifuentes, Joel Stoffer, Shakira Barrera, Ryan W. Garcia, Felisha Cooper, Yaani King Mondschein, Drew Lipson, Matt Pascua, Jeff Sumner, Ismail Bashey, Azie Tesfai, Mel Fair, Shaun Duke, Phil Abrams, Taye Diggs, Anthony Michael Hall, Vondie Curtis-Hall, Reynaldo Gallegos, Kurt Fuller, Nicole Ari Parker, Eddie Cibrian, Eric Winter, Joy Bryant, Kamal Angelo Bolden, Tia Mowry-Hardrict, Scott Porter, Sherri Shepherd, Alysia Reiner, Christopher Rivas, Matthew Yang King, P.J. Marino, Jully Lee, Joy Brunson, Emily Tosta, Jeffrey Doornbos, Carmela Zumbado, Gina Hecht, Rezeta Veliu, Aseem Tiwari, Khalilah Joi, Greg Vrotsos, Arsema Kayan Ellison, Katee Shean, Adam Zolotin, Roberto 'Sanz' Sanchez, Patrick Michael Buckley, Chandra West, Stacy Edwards, Rodney To, Mackenzie Astin, Adam Lazarre-White, Harrison White, Merle Dandridge, Exie Booker, Derek Phillips, Hope Olaide Wilson, Aline Elasmar, Asante Jones, Katherine Kendall, Chris O'Brien, Jacob McCafferty, Jordan Pratt-Thatcher, Neyssan Falahi, Michelle C. Bonilla, Blake Shields, Diandra Lyle, Lisa Vidal, Cole Bernstein, Lauren Bowles, Sarah Domin, Emayatzy Corinealdi, Matthew Risch, Matt Cedeño, Rico Simonini, Sam Witwer, Sprague Grayden, Alice Amter, Punnavith Koy, Michael Filipowich, Stephen Full, Jessica Morris, Frank Maharajh, Eric Nenninger, Lisa Banes, Michael Trotter, Jeff Ward, Ray Santiago, David Julian Hirsh, Shannon Lucio, Brianne Davis, Frederick Koehler, Henry Czerny, Amanda Leighton, Rick Gonzalez, Delaina Mitchell, Juan Pablo Di Pace, Yara Martinez, Katherine Boecher, Cara Pifko, Antwon Tanner, Steve Valentine, Michael Traynor, J.R. Ramirez, Antonio Jaramillo, Michael Hogan, Tonya Kay, Scott Menville, Sheryl Lee, Salli Richardson-Whitfield, James Patrick Stuart, Lauren Lakis, Luke Baybak, Mark Rolston, Chad Lindberg, John Billingsley, Robert Wisdom, Carlos E. Campos, Jerry Kernion, Dean Cudworth, Antony Del Rio, Scout Taylor-Compton, Yancey Arias, Danny Jacobs, Ashley Jackson, Nishi Munshi, Tate Ellington, Erica Luttrell, Gabriel Luna, Wallace Langham, Benjamin Ciaramello, Don Stark, Robert Catrini, LeToya Luckett-Walker, Tracey Fairaway, David Clayton Rogers, Carlos Leal, Josh Zuckerman, Jay Huguley, Edwin Garcia II, Amy Price-Francis, Edwin Hodge, Michael Weaver, Camille Spirlin, Nathan Parsons, Brando Eaton, Abhi Sinha, Bess Rous, Ruben Garfias, Bonnie Burroughs, Chanel Marriott, Justin James Hughes, Sandra Hinojosa, Kim Hawthorne, Miles Gaston Villanueva, Harry Van Gorkum, Chasty Ballesteros, Shahaub Roudbari, Marshall Allman, Joseph Julian Soria, Noemi Gonzalez, Scottie Thompson, Ashley Park, Carla Gallo, James Harvey Ward, Daniel Roebuck, Michael Weston, Dawn Olivieri, Julianna Guill, Daniel Buran, Cuyle Carvin, Philip Anthony-Rodriguez, Francia Raisa, Allen Maldonado, Angell Conwell, Patrick Hume, Spencer Locke, Kendrick Sampson, Joel Swetow, Jay Pickett, Paul Thomas Arnold, Brett Edwards, Phil Tyler, Katharine Isabelle, Claire Gordon-Harper, Patrick Fischler, Derek Mio, Justin Bruening, Mario Lopez, Stacie Theon, Eric Ladin, Phillip Rhys, Aaron Himelstein, Andy Milder, Orson Chaplin, Martin Papazian, Adam Butterfield, Manny Montana, Nicholas Gonzalez, Sarah Power, Gene Farber, T.J. Linnard, Angie Patterson, Ellen Wroe, Kim Matula, Lauren Shaw, Arturo del Puerto, Sarah Alami, Dana Ashbrook, Alexandra Kyle, Scott Michael Campbell, Patrick Gallagher, Jonathan Silverman, Betsy Beutler, Shi Ne Nielson, Melissa L. Williams, Anthony Bless, Doreen Calderon, Nikea Gamby-Turner, Bruce Nozick, Chandler Rylko, Christopher B. Duncan, David W. LeBlanc, Frenchi Firecracker, Garren Stitt, Adam Chambers, Izzy Martinez, Dennis Cockrum

ČESKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA: PRIMA LOVE = 24.12.2016, réžia českého znenia (MÉDEA 2016) = ZUZANA TABERYOVÁ (19.2.2017)(19.2.2017)

• pupidup

Kdyz odhlednu od predkladane skutecnosti, ze jsou pravdepodobne v USA vsechny top lekarske kapacity černoši, nemohu se povznest nad stupidnosti zdlouhavych dialogů a prazdnych mist. A jak se i u zehleni nudim.... to je zlé... 😀(4.8.2018)

Příběhy o lékaři v Miami, který řeší kriminální případy. Nebudu se pouštět do hlubší pitvy, ale téma je zajímavé, ale slabě napsané a neoriginální. Celkem zajímavé postavy.(2.9.2018)

Právě jsem dokoukal poslední díl druhé série a nevím co si mám myslet.. Ač by mnozí namítli, že jde jen o další kriminálku, tak seriál je to celkem dobrý. Jen mě vadí, že je v něm až moc dramat - někdy to v životě taky není moc veselý, ale nemuseli to až tak moc přehánět. Třeba neustálá záležitost mezi Rosiem a Annalise, připomíná mi to podobnou nekonečnost jako v seriálu "Castle na zabití" (pokud si dobře vzpomínám). A až když se už k tomu oba dostali, museli ten díl utnout.. ----- Příběh byl zajímavý, nedalo se říct, že bych se nudil. Občas tam bylo i pár dobře udělaných zvratů, v některých dílech jsem si říkal, že by to tím už vážně podělali, kdyby to bylo tak jak to naznačují.. Co se týká humoru, tak v první sérii bylo mnohem víc vtipných momentů než ve druhé. Hned v prvním díle jsme se dozvěděli o Rosieho nemoci, což je oproti jiným seriálům (kde jim to trvá dlouho) celkem plus. V druhé sérii je potřeba si zvyknout na pár změn - první v příběhu (nový kapitán) a druhá ve zpracování (kamera). Již zmíněná změna zpracování v druhé sérii byla jen k horšímu. Absolutně nechápu co je dnes za módu natáčet roztřepaný obraz.. Nejen že to těžce odvádělo od děje, ale ještě z toho pomalu začla bolet i hlava a párkrát jim ze záběru málem vyjel herec.. Jiný odstín obrazu není nijak hrozná změna, ale to třepání je fakt na palici.. Co se týká hudby, tak tam je to dobře vybrané, včetně krátké úvodní znělky. Herci jsou dobře vybraní do svých rolí. ----- Pokud máte rádi kriminální seriály a přežijete častá dramata, tak se na to klidně podívejte. Bohužel však jde o další z nedokončených seriálů. Poslední díl druhé série je tak otevřený, že to už záleží jen na představivosti. Za dramata a nedokončení však musím sundat jednu hvězdu.(13.7.2018)