Reklama

Reklama

Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti

  • USA Batman v Superman: Dawn of Justice (více)
Trailer 4
USA, 2016, 151 min (Special Edition: 183 min)

Režie:

Zack Snyder

Předloha:

Jerry Siegel (komiks), Joe Shuster (komiks), Bob Kane (komiks) (více)

Kamera:

Larry Fong

Hrají:

Ben Affleck, Henry Cavill, Amy Adams, Jesse Eisenberg, Diane Lane, Laurence Fishburne, Jeremy Irons, Holly Hunter, Gal Gadot, Kevin Costner, Scoot McNairy (více)
(další profese)

V době, kdy svět řeší otázku, jakého hrdinu skutečně potřebuje, v obavách z naprosto nekontrolované moci téměř božského superhrdiny se střetává respektovaný a mocný ochránce spravedlnosti ve městě Gotham s nejuctívanějším spasitelem moderní doby ve městě Metropolis. A zatímco mezi sebou Batman a Superman válčí, rychle se vynořuje nová hrozba, která představuje pro celé lidstvo ještě větší nebezpečí než kdy v minulosti. (Freeman Ent.)

(více)

Diskuze

Lateef

Lateef (hodnocení, recenze)

197 mega za první den celosvětově, tak to je kolosální úspěch a možná padne Jurský Svět!

na příspěvěk reagoval Charpy

Aluminium

Aluminium (hodnocení, recenze)

Miestne prispevky ma dost vystrasili, ale film sa mi pacil velmi. Ako starter serie to nemohlo byt lepsie. Super boli narazky na Injustice a aj na Darkseida(?). Batman sa mi po hereckej stranke pacil viac ako Superman. Dobre zvoleny bol Lex Luthor. Z objektivneho hladiska by sa tomu dalo vytknut vselico, ale popravde sa mi to ani nechce. Som zvedava ci to Wonder Woman a Aquaman utiahnu ako samostatne filmy. To ukaze cas asi.

nash.

nash. (hodnocení, recenze)

Ať už někdo má nebo nemá comicsárny rád, pokud tomu někdo dává odpad, pak to nevypovídá nic nelichotivého o filmu, ale spíš o něm. 

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Mr.Baboon

tak lžou, já sem seděl, někde až vzadu (většinou sedávám v desáté řadě) a film sem viděl úplně v pohodě, krásný, čistý, titulky byli v pohodě 

Mr.Baboon

Mr.Baboon (hodnocení, recenze)

...tak to alespoň jeho vedení prezentuje. Ukecánci. Polstrované sedačky pouze v zadních 4 řadách, zbytek jen dřevo!

Mr.Baboon

Mr.Baboon (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

Jen mě děsí ty komentáře, že není v tom černu nic vidět. S mojí krátkozrakostí si budu muset asi sednout hodně dopředu a lámat si krční páteř o středověké dřevěné židle našeho bezkompromisně moderního kina! 

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

no takže sem změnil hodnocení a komentář k Avengers 2, dostali co si zaslouží

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

to ohledně převlečení Batmana, když sem hrál a hraji Arkham Sérii, tak Batman má po městě po schovávané různé skrýše, kde má to základní vybavení, takže měl určitě u přístavu

na příspěvěk reagoval Saraph, dragon94

BackPa

BackPa (hodnocení, recenze)

Ratemus

Tak třeba pod tím brněním má oblek a to brnění se mu automaticky samo nějak sundalo, když nasedl do toho jeho vozítka, jako to má Iron Man :D . Jako tu mi příjde, že u toho filmu hledáte chyby jenom proto, protože ho chcete pošpinit. Sice pravda, že to nebyla žádná pecka, ale prostě hledat každý detail a když se ten vysvětlí, tak prostě hned se snažit najít něco jiného, není normální.

Uživatel smazal svůj příspěvek.

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

S.W.A.T

no tak dobrý, zase jsme si hezky popovídali, ale já musím jít, s tebou se opravdu nechci bavit, si velice zvláštní  manipulativní človíček,  takže jen pomlouvej a vytvářej bludy a vlčí mlhu :)) na víc totiž nemáš 

S.W.A.T

S.W.A.T (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

A  co jsem předvedl, že když se objevila nějaká informace co se týkala filmu, tak jsem jí tam napsal, aby se mohlo diskutovat? Sakra tak mi vysvěti k čemu ty dskuze jinak jsou? K zesměšňování jiných? Jak říkám špína zdejší diskuzí

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

S.W.A.T

S.W.A.T (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

A ty nepomlouváš co ty špíno? A už jsem viděl na několika diskuzích, že když někdo měl jiný názor, tak si to nerespektoval a vysmál ses mu. Ale jsem to kdo šíří bludy co? Až budeš zase psát sračky, tak je měj podepřené důkazy.

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

S.W.A.T

bludy a pomluvy, to umíš nejlépe, ale já neurážím nikoho když mí jiný názor, to si  zase nepochopil, já se ti jenom směju do obličeje, protože umíš jenom bludy a pomluvy

na příspěvěk reagoval S.W.A.T

S.W.A.T

S.W.A.T (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

Mě jenom dostává, že takový čurák jako ty dokáže dát dohromady normální větu, ale chápu urážet každého, kdo nemá stejný názor a třeba respektovat ostatní - co to povídám, špína zdejších diskuzí by tohle v životě nedokázala.

na příspěvěk reagoval Yoshitsune, Yoshitsune

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

mně vždycky (jo vždycky u každé diskuze) dostane S.W.A.T. a ty jeho bludy, minule taky něco psal a byl u toho důležitý, to že to byla naprostá volovina, jak se pak ukázalo, tomu nijak nevadilo a dál to podporoval, takže :D

na příspěvěk reagoval S.W.A.T

 (hodnocení, recenze)

Ratemus

Přesně tak a nechápu ty lidi který si na Eisenberga stěžujou. Zahrál to více než dobře. podle mě by mohl i nějakou tu nominaci dostat, ikdyž jí podle mě nedostane.

Související novinky

Superman: Legacy nabírá další herce

Superman: Legacy nabírá další herce

12.07.2023

Režisér James Gunn pokračuje v obsazování svého nadcházejícího snímku Superman: Legacy, v němž si hlavní role zahrají nedávno oznámení David Corenswet a Rachel Brosnahan. Ve filmu, jenž má sloužit… (více)

Snyderovo obří sci-fi dostane eRkové verze

Snyderovo obří sci-fi dostane eRkové verze

24.03.2023

Režisér Zack Snyder plánuje pro svoji obří fanouškovskou základnu koncem dubna třídenní speciální událost, na které promítne svoji komiksovou trilogii Muž z oceli, Batman vs. Superman a Liga… (více)

Nový šéf Warnerů by chtěl více Pottera

Nový šéf Warnerů by chtěl více Pottera

04.11.2022

Studio Warner Bros. Discovery čerstvě oznamovalo čísla za třetí kvartál a podle očekávání to není žádná hitparáda. I proto se musel před investory poměrně rychle ujmout slova nový šéf společnosti… (více)

Reklama

Reklama