Plný dům (TV seriál)

Full House

Plný dom

Komedie / Drama / Rodinný

USA, 1987–1995, 73 h 9 min (Minutáž: 21–24 min)

Tvůrci:

Jeff Franklin

John Stamos, Dave Coulier, Bob Saget, Candace Cameron Bure, Mary-Kate Olsen, Ashley Olsen, Jodie Sweetin, Lori Loughlin, Tahj Mowry, Jurnee Smollett-Bell, Marcia Wallace, Miko Hughes, Scott Menville, Richard Paul, Marla Sokoloff, Jason Marsden, Barry Van Dyke, Rick Peters, Yvette Nipar, Darlene Vogel, Glenn Morshower, Hilary Shepard, Kristian Alfonso, Erika Eleniak, Jonathan Brandis, Frankie Avalon, Tyrees Allen, David Lascher, David Lipper, Rosanne Katon, Kareem Abdul-Jabbar, Jaleel White, Nancy Valen, Eddie Mills, Mark Linn-Baker, Dot-Marie Jones, Justin Cooper, Annette Funicello, Steve Oedekerk, Benji Schwimmer, Sherrie Rose, James Hampton, Sorrell Booke, Bobbie Eakes, Gregg Binkley, Phyllis Diller, Karen Kopins, Maureen McVerry, Scott Whyte, Luis Avalos, Rick Zumwalt, Charlie Spradling, J.D. Daniels, Brandon Crane, Marta Kober, Sean Fox, J. Evan Bonifant, Whitman Mayo, Molly Orr, Susan Krebs, Jennifer Rhodes, Mike Love, Brian Wilson, Bill Erwin, Robert Hy Gorman, Paul Willson, Judie Aronson, John Aprea, Frankie Valli, Jennifer Gatti, Belita Moreno, Roger Floyd, Melanie Vincz, Andrea Barber, Scott Weinger, Blake McIver Ewing, Zachary Bostrom, Yvonne Wilder, Danielle Fishel, Kathy Kinney, Time Winters, Amzie Strickland, John Posey, Paige Tamada, Bridgette Cameron, Debra Stipe, Arlen Dean Snyder, Barry Kivel, Julia Montgomery, Karen Maruyama, Wesley Mann, Doris Roberts, Helen Martin, Lucy Lee Flippin, Paul DeAngelo, Jeff Juday, Jennifer McAllister, Phillip Glasser, Bruce Jarchow, Edie McClurg, Anzu Lawson, Cristi Harris, Greg Collins, Max Alexander, Molly Morgan, Devon Odessa, Patrick Cronin, Hank Garrett, Esther Scott, Michael J. Shea, Nancy Dussault, Little Richard, Michael Gregory, Michael McManus, Alice Hirson, Denice Kumagai, Bill Morey, Cindy Herron, Anne Marie McEvoy, Beverly Sanders, Julie Simone, Biff Manard, Candace Hutson, Cyndi Pass, Jackie Joseph, Cyd Strittmatter, Barney Martin, Scott Curtis, Bert Kramer, Christopher Darga, Eddie Barth, Ami Foster, Jennifer Nash, Don Hood, Beverly Archer, Whit Hertford, Jeanine Jackson, Kristi Somers, Jayne Modean, Julie Payne, Vanna White, Erin Braun, Oliver Clark, Alison Armitage, Danny Breen, Barry Williams, Bill Wiley, Peter Kwong, Denise Dowse, Louisa Abernathy, Colleen Morris, Kin Shriner, Blake Tuomy-Wilhoit, Dylan Tuomy-Wilhoit, Gail Edwards, Daniel Renteria, Kevin Renteria, Gary Griffin, Nathan Nishiguchi, Debbie Gregory, Michelle Collins, Mary Pat Gleason, Michelle Nicastro, Dorothy Parker, Fabiana Udenio, Ernie Hudson, Ryan Christopher, Michael McManus, Wendy Schaal, Darcy DeMoss, Kirk Cameron, John Grimes, Shane Bruce Johnston, Carl Wilson, Adam Harris, Steve Bond, Ed McMahon, Wayne Powers, Scott Baio, Mike Binder, Tyra Ferrell, Rif Hutton, Tony Longo, Jack Kruschen, Wayne Newton, Michael Anthony Rawlins, Ken Thorley, Lois Nettleton, Robert Arthur, James Clayton, June Lockhart, Mercedes Jane, Nancy Valentine, Peter Willcox, R.A. Mihailoff, Dorian Gregory, Tia Mowry-Hardrict, Tamera Mowry-Housley, Brian Robbins, Jacob Vargas, Mary Kane, Brenden Jefferson, Daniel Moriarty, Greg Manwaring, Julie Payne, Ben Stein, Andre Rosey Brown, Eric Lively, David Dean, Brian Evans, Suzanne Somers, Keene Curtis, Kevin Connors, Joe Davis, Daniel Riley, Mickey Rooney, Oliver Clark, Andrew Keegan, Shannon Cochran, Will Estes, Chelsea Noble, Ken Mary, Ken Kerman, Kari Michaelsen, Wade Robson, Joshua Cadman, Bruce Johnston

Když jsem někde slyšel, že toto je "kolébka" mého milovaného Kroku za krokem (kde se na Full House často naráží), byl jsem velice zvědav, co mi Plný dům nabídne. Musím říct, že v přímé konfrontaci by Krok za krokem tento seriál tak nekompromisně převálcoval, že by po Plném domu nezbyly ani základy. Ale abych nepřeháněl, koukat se na to dá, když od toho nic nečekáte. Prostě pustit tv a vypnout mozek.(28.3.2014)

• Radek_War_09

Recept na kvalitní rodinný sitcom. Na plotnu dáme velký hrnec.Do hrnce přidáme tři zastydlé puberťáky a promícháme. Pak přidáme tři začínající puberťačky a necháme vařit. Podáváme v třicetiminutových dílech. Pokud se nám dílo jako v tomhle případě nepovedlo za stálého míchání to celé nalijeme do hajzlu.(23.1.2014)

• haffen

Takto by vyzeral Krok za krokom, keby ho tvorcovia pošahali na plnej čiare. Videl som pár dielov a dodnes neviem čo ma udržalo ich dopozerať. Každopádne zlý, príšerne na morálku tlačiaci a tým aj hodne vtieravý seriál. Zlé herecké obsadenie, príliš veľké vekové rozdiely a sestry Olsenové tomu už len dávajú čerešničku na torte. 1*(23.9.2013)

• PetrJulian

Z pohledu českého diváka ne až tak zažitý seriál, protože se vysílal jen jednou a to jen dvě první série. Vím, že to běželo na Markíze, a dokonce s českým dabingem, ale tehdy jsme tu neměli moc možnost, jak to sledovat. Nevím tedy nic o kvalitě pozdějších sérií. Step By Step je údajně lepší. No, nevím, i Step později narazil na úpadek kvality.(29.1.2011)

• Slartibarkfast

Na tenhle sitcom si vzpomínám už z dětství. Byla to pro mne vždy taková kombinace Tři muži a nemluvně a Krok za krokem. Bohužel tu bylo až příliš mužů a až příliš malých holčiček. Postupně se vytratil vtip a malé holčičky mne dováděly k šílenství. Možná jen špatně namíchaná kombinace herců. 45%(29.11.2013)

• - Mary-Kate a Ashley Olsen ztvárnili postavu malé Michell Tanner. A tak když nebyla herecky naladěna Mary-Kate, šla na plac o dvě minuty starší Ashley. Navíc holky měly poměrně rozdílnou povahu, takže Mary-Kate zvládala výborně komické scény, ostýchavá Ashley naopak ty vážné. (Michael02)

• - Seriál v 90. letech vysílala v tuzemsku Česká Televize, avšak s jiným dabingem, než jej později vysílala TV Smíchov. Skupina Nova v roce 2013 pro seriál Plný Dům nechala vyrobit nové české znění, v němž si svůj charakter Jessieho Katsopolise (John Stamos) nadaboval podruhé pouze Martin Sobotka. (Espejox)

• - V roli dvojčat Nickyho a Alexe Katsopolisovi se za čtyry série vystřídaly dva páry dvojčat. V 5.sérii to byli Daniel a Kevin Renteria a od 6.série to byli Dylan a Blake Tuomy-Wilhoit. (Michael02)