Reklama

Reklama

Plný dům

(seriál)
Komedie / Drama / Rodinný
USA, (1987–1995), 73 h 9 min (Minutáž: 21–24 min)

Tvůrci:

Jeff Franklin

Hrají:

John Stamos, Dave Coulier, Bob Saget, Candace Cameron Bure, Mary-Kate Olsen, Ashley Olsen, Jodie Sweetin, Lori Loughlin, Tahj Mowry, (více)
(další profese)

Série(8) / Epizody(192)

Když manželka Dannyho Tannera nečekaně zemře, zůstane sám se svými třema dcerkami, D.J., Stephanie a Michelle a není tady nikdo, kdo by mu pomohl s výchovou dětí. Naštěstí se objeví jeho švagr Jesse, který si hraje na rockera a Joey, zábavný komediant a spolu mu nabídnou pomoc s výchovou dětí. Navíc je tu ještě Rebecca Donaldson, Jessyho přítelkyně, která je vždy při děvčátkách, když ji potřebují. (TV Nova)

(více)

Recenze (86)

T2 

všechny recenze uživatele

__Full House: 3.sezóna▐ Tržby za predaj DVD v USA $1,358,472 //počet predaných kusov 69,701 ║ __Full House: 4.sezóna▐ Tržby za predaj DVD v USA $1,490,992 //počet predaných kusov 65,052║ __Full House: 6.sezóna▐ Tržby za predaj DVD v USA $1,869,278 //počet predaných kusov 84,890()

MM_Ramone 

všechny recenze uživatele

Tento americký sitcom som nikdy nemal rád. Celá jeho koncepcia je mi akási podozrivá. Traja slobodní, dospelí chlapi žijú v jednom dome s troma maloletými dievčatami, ktoré sú dcérami jedneho z nich. Smrdí mi to pedofíliou. Tí traja maníci sa mi vôbec nepozdávajú. Vyzerajú ako predpisoví zvrhlíci. Mala by tam zasiahnúť sociálka. Detiská odobrať, dať do výchovného ústavu a pánov pekne po jednom predviesť na políciu a poriadne preveriť, čo sa vlastne v tom ich "Plnom dome" v skutočnosti dialo. * ()

Reklama

sud 

všechny recenze uživatele

Jo, tak to už je dávno. Sobota dopoledne (alespoň tuším) na ČT1 v polovině 90. let. Tenkrát jsem se skvěle bavil (i když "Krok za krokem" jsem měl vždycky radši) a největší týpek byl Joey. Dneska by to už asi nebylo takové, ale při případné repríze bych se na to podíval. Nebo radši ne? Nostalgie - 50%. ()

Slartibarkfast 

všechny recenze uživatele

Na tenhle sitcom si vzpomínám už z dětství. Byla to pro mne vždy taková kombinace Tři muži a nemluvně a Krok za krokem. Bohužel tu bylo až příliš mužů a až příliš malých holčiček. Postupně se vytratil vtip a malé holčičky mne dováděly k šílenství. Možná jen špatně namíchaná kombinace herců. 45% ()

topi80 

všechny recenze uživatele

Dlouho neviděno. Pamatuji si, že to byl takový dětský sitcom s hromadou morálních ponaučení (i když ne v tak odpudivé míře jako v Krok za krokem - který byl ale zase celkově vtipnější). Jako dvanáctiletému se mi to docela líbilo, postavy byly docela vtipné, ale přesto si troufám odhadnout, že při další repríze by asi hodnocení začalo padat. EDIT - PO LETECH VIDĚNO: Tak pozor, hodně velké překvapení. Nevím, jestli je to tím, že jsem si tentokrát zvolil spíše novější díly, ale sitcom je svěží, dialogy vynalézavé a opravdu hodně vtipné a po celou dobu sledování se vám na tváři vykouzlí takový přiblblý bezstarostný úsměv, který nezkazí ani sem tam nějaká ta hodně trapná chvilka. A s tou výchovností to také není nijak hrozné. Sedla mi hlavně sehraná partnerská dvojka Jessie + Becky, černý humor Stephanie, ale i výchovné metody Dennyho a hlášky malé Michelle. Pohodový odpočinek od vážného světa, mohu doporučit. Naprosto pohodlně 4 hvězdičky. ()

Galerie (272)

Zajímavosti (19)

  • Bob Saget byl od počátku jasným favoritem producentů do role hlavní postavy Dannyho Tannera, nicméně díky svým zavázkům v CBS to dlouho vypadalo, že roli nebude moci vzít. Pilotní díl tak byl natočen s jiným hercem - Johnem Poseyem. (Espejox)
  • Mary-Kate a Ashley Olsen ztvárnili postavu malé Michell Tanner. A tak když nebyla herecky naladěna Mary-Kate, šla na plac o dvě minuty starší Ashley. Navíc holky měly poměrně rozdílnou povahu, takže Mary-Kate zvládala výborně komické scény, ostýchavá Ashley naopak ty vážné. (Michael02)

Reklama

Reklama