Plný dům (TV seriál)

Plný dom

Komedie / Drama / Rodinný

USA, 1987, 193x30 min

Richard Hissong

John Stamos, Dave Coulier, Bob Saget, Candace Cameron Bure, Mary-Kate Olsen, Ashley Olsen, Jodie Sweetin, Lori Loughlin, Tahj Mowry, Jurnee Smollett-Bell, Marcia Wallace, Miko Hughes, Scott Menville, Richard Paul, Marla Sokoloff, Jason Marsden, Barry Van Dyke, Rick Peters, Yvette Nipar, Darlene Vogel, Glenn Morshower, Hilary Shepard, Kristian Alfonso, Erika Eleniak, Jonathan Brandis, Frankie Avalon, Tyrees Allen, David Lascher, David Lipper, Rosanne Katon, Kareem Abdul-Jabbar, Jaleel White, Nancy Valen, Eddie Mills, Mark Linn-Baker, Dot-Marie Jones, Justin Cooper, Annette Funicello, Steve Oedekerk, Benji Schwimmer, Sherrie Rose, James Hampton, Sorrell Booke, Bobbie Eakes, Gregg Binkley, Phyllis Diller, Karen Kopins, Maureen McVerry, Scott Whyte, Luis Avalos, Rick Zumwalt, Charlie Spradling, J.D. Daniels, Brandon Crane, Marta Kober, Sean Fox, J. Evan Bonifant, Whitman Mayo, Molly Orr, Susan Krebs, Jennifer Rhodes, Mike Love, Brian Wilson, Bill Erwin, Robert Hy Gorman, Paul Willson, Judie Aronson, John Aprea, Frankie Valli, Jennifer Gatti, Belita Moreno, Roger Floyd, Melanie Vincz, Andrea Barber, Scott Weinger, Blake McIver Ewing, Zachary Bostrom, Yvonne Wilder, Danielle Fishel, Kathy Kinney, Time Winters, Amzie Strickland, John Posey, Paige Tamada, Bridgette Cameron, Debra Stipe, Arlen Dean Snyder, Barry Kivel, Julia Montgomery, Karen Maruyama, Wesley Mann, Doris Roberts, Helen Martin, Lucy Lee Flippin, Paul DeAngelo, Jeff Juday, Jennifer McAllister, Phillip Glasser, Bruce Jarchow, Edie McClurg, Anzu Lawson, Cristi Harris, Max Alexander, Molly Morgan, Devon Odessa, Patrick Cronin, Hank Garrett, Esther Scott, Michael J. Shea, Nancy Dussault, Little Richard, Michael Gregory, Michael McManus, Alice Hirson, Denice Kumagai

Jay Scherberth

Při sledování plného domu se mi furt nabízelo srovnání s Krok za krokem,který je pro mne o několik tříd jinde. Seriály si nejsou moc podobné dejově,ale jsou si blízké tim morálním ponaučením,které bylo mnohem snesitelnější právě v Krok za Krokem. Navíc místo toho,aby Plný dům bavil, tak me spíš nudil. Herci mi navíc nejsou moc sympatičtí a dětští herci mi lezou akorát na nervy.(12.12.2014)

• haffen

Takto by vyzeral Krok za krokom, keby ho tvorcovia pošahali na plnej čiare. Videl som pár dielov a dodnes neviem čo ma udržalo ich dopozerať. Každopádne zlý, príšerne na morálku tlačiaci a tým aj hodne vtieravý seriál. Zlé herecké obsadenie, príliš veľké vekové rozdiely a sestry Olsenové tomu už len dávajú čerešničku na torte. 1*(23.9.2013)

• Slartibarkfast

Na tenhle sitcom si vzpomínám už z dětství. Byla to pro mne vždy taková kombinace Tři muži a nemluvně a Krok za krokem. Bohužel tu bylo až příliš mužů a až příliš malých holčiček. Postupně se vytratil vtip a malé holčičky mne dováděly k šílenství. Možná jen špatně namíchaná kombinace herců. 45%(29.11.2013)

Tak trochu nuda, nezáživný humor, i když pár hlášek se povedlo, to musím uznat. Děvčátka Olsenovic mi nikdy nepřišla roztomilá, ani když nemluvily, ani ty naučené fráze, které lidi tolik žrali. Joey to byl správný týpek, co se týče mužské části, tak nějak byli svým způsobem vtipní, děvčata už moc ne, i když D.J začala docela perlit, když dospívala. Na konci každé epizody je vždycky nějaké poučení od věčně moralizujícího Dannyho, který jakožto otec není moc přísný. Bohužel ta rodinná idylka je až moc úměle vytvořená. Step by step je ve srovnání s tímto mnohem lepší. Koukat se na to ale dalo, Candace Cameron tu hezky dospěla a myslím, že to je sitcom, který neurazí.(30.10.2015)

Když jsem někde slyšel, že toto je "kolébka" mého milovaného Kroku za krokem (kde se na Full House často naráží), byl jsem velice zvědav, co mi Plný dům nabídne. Musím říct, že v přímé konfrontaci by Krok za krokem tento seriál tak nekompromisně převálcoval, že by po Plném domu nezbyly ani základy. Ale abych nepřeháněl, koukat se na to dá, když od toho nic nečekáte. Prostě pustit tv a vypnout mozek.(28.3.2014)

• - Seriál v 90. letech vysílala v tuzemsku Česká Televize, avšak s jiným dabingem, než jej později vysílala TV Smíchov. Skupina Nova v roce 2013 pro seriál Plný Dům nechala vyrobit nové české znění, v němž si svůj charakter Jessieho Katsopolise (John Stamos) nadaboval podruhé pouze Martin Sobotka. (Espejox)

• - Bob Saget byl od počátku jasným favoritem producentů do role hlavní postavy Dannyho Tannera, nicméně díky svým zavázkům v CBS to dlouho vypadalo, že roli nebude moci vzít. Pilotní díl tak byl natočen s jiným hercem - Johnem Poseyem. (Espejox)

• - V roli dvojčat Nickyho a Alexe Katsopolisovi se za čtyry série vystřídaly dva páry dvojčat. V 5.sérii to byli Daniel a Kevin Renteria a od 6.série to byli Dylan a Blake Tuomy-Wilhoit. (Michael02)