Plný dům (TV seriál)

Plný dom

Komedie / Drama / Rodinný

USA, 1987, 193x30 min

Richard Hissong

John Stamos, Dave Coulier, Bob Saget, Candace Cameron Bure, Mary-Kate Olsen, Ashley Olsen, Jodie Sweetin, Lori Loughlin, Tahj Mowry, Jurnee Smollett-Bell, Marcia Wallace, Miko Hughes, Scott Menville, Richard Paul, Marla Sokoloff, Jason Marsden, Barry Van Dyke, Rick Peters, Yvette Nipar, Darlene Vogel, Glenn Morshower, Hilary Shepard, Kristian Alfonso, Erika Eleniak, Jonathan Brandis, Frankie Avalon, Tyrees Allen, David Lascher, David Lipper, Rosanne Katon, Kareem Abdul-Jabbar, Jaleel White, Nancy Valen, Eddie Mills, Mark Linn-Baker, Dot-Marie Jones, Justin Cooper, Annette Funicello, Steve Oedekerk, Benji Schwimmer, Sherrie Rose, James Hampton, Sorrell Booke, Bobbie Eakes, Gregg Binkley, Phyllis Diller, Karen Kopins, Maureen McVerry, Scott Whyte, Luis Avalos, Rick Zumwalt, Charlie Spradling, J.D. Daniels, Brandon Crane, Marta Kober, Sean Fox, J. Evan Bonifant, Whitman Mayo, Molly Orr, Susan Krebs, Jennifer Rhodes, Mike Love, Brian Wilson, Bill Erwin, Robert Hy Gorman, Paul Willson, Judie Aronson, John Aprea, Frankie Valli, Jennifer Gatti, Belita Moreno, Roger Floyd, Melanie Vincz, Andrea Barber, Scott Weinger, Blake McIver Ewing, Zachary Bostrom, Yvonne Wilder, Danielle Fishel, Kathy Kinney, Time Winters, Amzie Strickland, John Posey, Paige Tamada, Bridgette Cameron, Debra Stipe, Arlen Dean Snyder, Barry Kivel, Julia Montgomery, Karen Maruyama, Wesley Mann, Doris Roberts, Helen Martin, Lucy Lee Flippin, Paul DeAngelo, Jeff Juday, Jennifer McAllister, Phillip Glasser, Bruce Jarchow, Edie McClurg, Anzu Lawson, Cristi Harris, Greg Collins, Max Alexander, Molly Morgan, Devon Odessa, Patrick Cronin, Hank Garrett, Esther Scott, Michael J. Shea, Nancy Dussault, Little Richard, Michael Gregory, Michael McManus, Alice Hirson, Denice Kumagai, Bill Morey, Cindy Herron, Anne Marie McEvoy, Beverly Sanders, Julie Simone, Biff Manard, Candace Hutson, Cyndi Pass, Jackie Joseph, Cyd Strittmatter, Barney Martin, Scott Curtis, Bert Kramer, Christopher Darga

Don Van Atta

Jay Scherberth

"trpím časovou dyslexií, chtěl jsem vám to říct dřív, ale nevím kdy to dřív je..". co se týče podobných wtf dialogů, tak to bylo hodně v pohodě. jinak je to teda neskutečná pitomost, ale já jsem vlastně taky pitomej dost, takže tomu rozumim.. a pokud jde o oblíbené srovnání se step by step - tohle mě baví víc.(6.12.2014)

• Zl0

Silený humor založený na iritujúcich nevychovaných ďeťoch. Ako výplň nudného poobedia po škole to bolo užitočné, ale na nič viac. To som ešte chodil len myslím na strednú keď to bežalo a už vtedy som si myslel že za to čo sa tam niekedy predvádzajú by v našich končinách dostali skôr preplesk ako potlesk. A nikto by sa nesmial. Chýbali tomu už len nejaké zvieratká a ja hodím šabľu z hnusu.(16.3.2013)

• GlamourCat

Není to žádná velká intelektuální zábava a občas bývá dobře patetický, ale je to jeden z mála sitcomů, který není založený na tom, že je někdo děvkař/alkoholik a že se lidé navzájem nesnáší (Dva a půl chlapa, Máma, Dvě socky...), co je - tedy alespoň pro moji infantilní duši - obrovská úleva. Prostě je to o domě plném dětí, po americku a docela mile. Ale když je někdo táta, který má strašně rád svoje dcery, tak to musí být pedofil, který je obtěžuje, to je jasné. Proto budou seriály o skutečných a neskrytých úchylech vždycky lepší a oblíbenější.(3.11.2015)

Když jsem někde slyšel, že toto je "kolébka" mého milovaného Kroku za krokem (kde se na Full House často naráží), byl jsem velice zvědav, co mi Plný dům nabídne. Musím říct, že v přímé konfrontaci by Krok za krokem tento seriál tak nekompromisně převálcoval, že by po Plném domu nezbyly ani základy. Ale abych nepřeháněl, koukat se na to dá, když od toho nic nečekáte. Prostě pustit tv a vypnout mozek.(28.3.2014)

Předchůdce u nás úspěšnějšího Step by Step (který od FH opsal či „upgradoval“ tak třetinu epizod) ve srovnání se svým následovníkem prohrává v celkové vtipnosti (hlavně díky postavě Codyho, bez něj už šel SbS taky do kytek). Zajímavé je, jak to mají oba seriály ve srovnání v CZ a globálně: csfd SbS 76 %, FH 52 %; imdb FH 6,6, SbS 6,4. Zatímco FH je v USA i po letech pořád dokola reprízovaný a na FB má téměř 2 miliony fanoušků, SbS je tam téměř zapomenutý. Ale pouze k FH: dokud se ze seriálu někdy během 6. řady definitivně nestal Michelle’s House, tak to bylo celkem pozeratelné (ona tedy upřímně ta postupná transformace na Mary Kate & Ashley Show začala někdy během 3. série). Nejvtipnější postavy: Stephanie, Kimmy. Celkem bych dal tak 3,5/5.(21.5.2010)

• - Bob Saget byl od počátku jasným favoritem producentů do role hlavní postavy Dannyho Tannera, nicméně díky svým zavázkům v CBS to dlouho vypadalo, že roli nebude moci vzít. Pilotní díl tak byl natočen s jiným hercem - Johnem Poseyem. (Espejox)

• - V roli dvojčat Nickyho a Alexe Katsopolisovi se za čtyry série vystřídaly dva páry dvojčat. V 5.sérii to byli Daniel a Kevin Renteria a od 6.série to byli Dylan a Blake Tuomy-Wilhoit. (Michael02)

• - Mary-Kate a Ashley Olsen ztvárnili postavu malé Michell Tanner. A tak když nebyla herecky naladěna Mary-Kate, šla na plac o dvě minuty starší Ashley. Navíc holky měly poměrně rozdílnou povahu, takže Mary-Kate zvládala výborně komické scény, ostýchavá Ashley naopak ty vážné. (Michael02)