Plný dům (TV seriál)

Full House

Plný dom

Komedie / Drama / Rodinný

USA, 1987 - 1995, 73 h 9 min (Minutáž: 193x21–24 min)

Richard Hissong

John Stamos, Dave Coulier, Bob Saget, Candace Cameron Bure, Mary-Kate Olsen, Ashley Olsen, Jodie Sweetin, Lori Loughlin, Tahj Mowry, Jurnee Smollett-Bell, Marcia Wallace, Miko Hughes, Scott Menville, Richard Paul, Marla Sokoloff, Jason Marsden, Barry Van Dyke, Rick Peters, Yvette Nipar, Darlene Vogel, Glenn Morshower, Hilary Shepard, Kristian Alfonso, Erika Eleniak, Jonathan Brandis, Frankie Avalon, Tyrees Allen, David Lascher, David Lipper, Rosanne Katon, Kareem Abdul-Jabbar, Jaleel White, Nancy Valen, Eddie Mills, Mark Linn-Baker, Dot-Marie Jones, Justin Cooper, Annette Funicello, Steve Oedekerk, Benji Schwimmer, Sherrie Rose, James Hampton, Sorrell Booke, Bobbie Eakes, Gregg Binkley, Phyllis Diller, Karen Kopins, Maureen McVerry, Scott Whyte, Luis Avalos, Rick Zumwalt, Charlie Spradling, J.D. Daniels, Brandon Crane, Marta Kober, Sean Fox, J. Evan Bonifant, Whitman Mayo, Molly Orr, Susan Krebs, Jennifer Rhodes, Mike Love, Brian Wilson, Bill Erwin, Robert Hy Gorman, Paul Willson, Judie Aronson, John Aprea, Frankie Valli, Jennifer Gatti, Belita Moreno, Roger Floyd, Melanie Vincz, Andrea Barber, Scott Weinger, Blake McIver Ewing, Zachary Bostrom, Yvonne Wilder, Danielle Fishel, Kathy Kinney, Time Winters, Amzie Strickland, John Posey, Paige Tamada, Bridgette Cameron, Debra Stipe, Arlen Dean Snyder, Barry Kivel, Julia Montgomery, Karen Maruyama, Wesley Mann, Doris Roberts, Helen Martin, Lucy Lee Flippin, Paul DeAngelo, Jeff Juday, Jennifer McAllister, Phillip Glasser, Bruce Jarchow, Edie McClurg, Anzu Lawson, Cristi Harris, Greg Collins, Max Alexander, Molly Morgan, Devon Odessa, Patrick Cronin, Hank Garrett, Esther Scott, Michael J. Shea, Nancy Dussault, Little Richard, Michael Gregory, Michael McManus, Alice Hirson, Denice Kumagai, Bill Morey, Cindy Herron, Anne Marie McEvoy, Beverly Sanders, Julie Simone, Biff Manard, Candace Hutson, Cyndi Pass, Jackie Joseph, Cyd Strittmatter, Barney Martin, Scott Curtis, Bert Kramer, Christopher Darga, Eddie Barth, Ami Foster, Jennifer Nash, Don Hood, Beverly Archer, Whit Hertford, Jeanine Jackson, Kristi Somers, Jayne Modean, Julie Payne, Vanna White, Erin Braun, Oliver Clark, Alison Armitage, Danny Breen, Barry Williams, Bill Wiley, Peter Kwong, Denise Dowse, Louisa Abernathy

Don Van Atta

Dlouho neviděno. Pamatuji si, že to byl takový dětský sitcom s hromadou morálních ponaučení (i když ne v tak odpudivé míře jako v Krok za krokem - který byl ale zase celkově vtipnější). Jako dvanáctiletému se mi to docela líbilo, postavy byly docela vtipné, ale přesto si troufám odhadnout, že při další repríze by asi hodnocení začalo padat. EDIT - PO LETECH VIDĚNO: Tak pozor, hodně velké překvapení. Nevím, jestli je to tím, že jsem si tentokrát zvolil spíše novější díly, ale sitcom je svěží, dialogy vynalézavé a opravdu hodně vtipné a po celou dobu sledování se vám na tváři vykouzlí takový přiblblý bezstarostný úsměv, který nezkazí ani sem tam nějaká ta hodně trapná chvilka. A s tou výchovností to také není nijak hrozné. Sedla mi hlavně sehraná partnerská dvojka Jessie + Becky, černý humor Stephanie, ale i výchovné metody Dennyho a hlášky malé Michelle. Pohodový odpočinek od vážného světa, mohu doporučit. Naprosto pohodlně 4 hvězdičky.(2.9.2012)

• Zl0

Silený humor založený na iritujúcich nevychovaných ďeťoch. Ako výplň nudného poobedia po škole to bolo užitočné, ale na nič viac. To som ešte chodil len myslím na strednú keď to bežalo a už vtedy som si myslel že za to čo sa tam niekedy predvádzajú by v našich končinách dostali skôr preplesk ako potlesk. A nikto by sa nesmial. Chýbali tomu už len nejaké zvieratká a ja hodím šabľu z hnusu.(16.3.2013)

Plný dům, Kutil Tim, Krok za krokem, Billy, Alf........vzpomínáte (máte pravdu, nekonečné reprízování, nám nedá zapomenout), takhle jsme se učili co to vlastně je zač ten sit-com. Všechny zmiňované seriály měli podobné rysi - rodinné hodnoty, u zdi se držící humor, nebo ždímaní dávno suchého, ale právě Tannerovic rodinka vítězí co se týče kříšení již mrtvého, infantilnosti, moralizování a všednosti.........líbí se mi přirovnání "Krok za krokem light". Ve své době hit, dne spíše úsměvné retro.(24.2.2015)

• Radek_War_09

Recept na kvalitní rodinný sitcom. Na plotnu dáme velký hrnec.Do hrnce přidáme tři zastydlé puberťáky a promícháme. Pak přidáme tři začínající puberťačky a necháme vařit. Podáváme v třicetiminutových dílech. Pokud se nám dílo jako v tomhle případě nepovedlo za stálého míchání to celé nalijeme do hajzlu.(23.1.2014)

• Slartibarkfast

Na tenhle sitcom si vzpomínám už z dětství. Byla to pro mne vždy taková kombinace Tři muži a nemluvně a Krok za krokem. Bohužel tu bylo až příliš mužů a až příliš malých holčiček. Postupně se vytratil vtip a malé holčičky mne dováděly k šílenství. Možná jen špatně namíchaná kombinace herců. 45%(29.11.2013)

• - Ve 23. díle 6. série po příletu na Floridu řekne Danny (Bob Saget) větu: "Kde je Macaulay Culkin?"  tím naráží na film Sám Doma (1990). (Michael02)

• - V 16. díle 8. série si sám sebe zahrál slavný basketbalista Kareem Abdul-Jabbar. (Michael02)

• - Seriál v 90. letech vysílala v tuzemsku Česká Televize, avšak s jiným dabingem, než jej později vysílala TV Smíchov. Skupina Nova v roce 2013 pro seriál Plný Dům nechala vyrobit nové české znění, v němž si svůj charakter Jessieho Katsopolise (John Stamos) nadaboval podruhé pouze Martin Sobotka. (Espejox)