Reklama

Reklama

Plný dům

(seriál)
Komedie / Drama / Rodinný
USA, (1987–1995), 73 h 9 min (Minutáž: 21–24 min)

Tvůrci:

Jeff Franklin

Scénář:

Leonard Ripps, Tom Amundsen, Boyd Hale, Linda Lane (více)

Hrají:

John Stamos, Dave Coulier, Bob Saget, Candace Cameron Bure, Mary-Kate Olsen, Ashley Olsen, Jodie Sweetin, Lori Loughlin, Tahj Mowry (více)
(další profese)

Série(8) / Epizody(192)

Když manželka Dannyho Tannera nečekaně zemře, zůstane sám se svými třema dcerkami, D.J., Stephanie a Michelle a není tady nikdo, kdo by mu pomohl s výchovou dětí. Naštěstí se objeví jeho švagr Jesse, který si hraje na rockera a Joey, zábavný komediant a spolu mu nabídnou pomoc s výchovou dětí. Navíc je tu ještě Rebecca Donaldson, Jessyho přítelkyně, která je vždy při děvčátkách, když ji potřebují. (TV Nova)

(více)

Recenze (88)

sud 

všechny recenze uživatele

Jo, tak to už je dávno. Sobota dopoledne (alespoň tuším) na ČT1 v polovině 90. let. Tenkrát jsem se skvěle bavil (i když "Krok za krokem" jsem měl vždycky radši) a největší týpek byl Joey. Dneska by to už asi nebylo takové, ale při případné repríze bych se na to podíval. Nebo radši ne? Nostalgie - 50%. ()

mr.kliky 

všechny recenze uživatele

"trpím časovou dyslexií, chtěl jsem vám to říct dřív, ale nevím kdy to dřív je..". co se týče podobných wtf dialogů, tak to bylo hodně v pohodě. jinak je to teda neskutečná pitomost, ale já jsem vlastně taky pitomej dost, takže tomu rozumim.. a pokud jde o oblíbené srovnání se step by step - tohle mě baví víc. ()

Reklama

Slartibarkfast 

všechny recenze uživatele

Na tenhle sitcom si vzpomínám už z dětství. Byla to pro mne vždy taková kombinace Tři muži a nemluvně a Krok za krokem. Bohužel tu bylo až příliš mužů a až příliš malých holčiček. Postupně se vytratil vtip a malé holčičky mne dováděly k šílenství. Možná jen špatně namíchaná kombinace herců. 45% ()

T2 

všechny recenze uživatele

__Full House: 3.sezóna▐ Tržby za predaj DVD v USA $1,358,472 //počet predaných kusov 69,701 ║ __Full House: 4.sezóna▐ Tržby za predaj DVD v USA $1,490,992 //počet predaných kusov 65,052║ __Full House: 6.sezóna▐ Tržby za predaj DVD v USA $1,869,278 //počet predaných kusov 84,890()

MM_Ramone 

všechny recenze uživatele

Tento americký sitcom som nikdy nemal rád. Celá jeho koncepcia je mi akási podozrivá. Traja slobodní, dospelí chlapi žijú v jednom dome s troma maloletými dievčatami, ktoré sú dcérami jedneho z nich. Smrdí mi to pedofíliou. Tí traja maníci sa mi vôbec nepozdávajú. Vyzerajú ako predpisoví zvrhlíci. Mala by tam zasiahnúť sociálka. Detiská odobrať, dať do výchovného ústavu a pánov pekne po jednom predviesť na políciu a poriadne preveriť, čo sa vlastne v tom ich "Plnom dome" v skutočnosti dialo. * ()

Galerie (272)

Zajímavosti (25)

  • Bob Saget byl od počátku jasným favoritem producentů do role hlavní postavy Dannyho Tannera, nicméně díky svým zavázkům v CBS to dlouho vypadalo, že roli nebude moci vzít. Pilotní díl tak byl natočen s jiným hercem - Johnem Poseyem. (Espejox)

Reklama

Reklama