Ulice (TV seriál)

Ulica

Drama / Komedie / Rodinný

Česko, 2005, 3065x45 min

Petr Malásek

Radoslav Brzobohatý, Alena Vránová, Tereza Brodská, Petr Vacek, Ondřej Pavelka, Ilona Svobodová, Bronislav Poloczek, Jaroslava Obermaierová, Eva Decastelo, Pavel Kříž, David Vobořil, Václav Svoboda, Hana Maciuchová, Rudolf Hrušínský ml., Michaela Maurerová, Zdena Hadrbolcová, Ljuba Krbová, Milan Kňažko, Miroslav Šimůnek, Václav Mareš, Dan Brown, Jana Švandová, Zdenka Procházková, Michaela Badinková, Milena Dvorská, Dalimil Klapka, Dušan Klein, Adrian Jastraban, Marek Vašut, Tomáš Savka, Bohumil Klepl, David Vávra, Bořivoj Navrátil, Václav Rašilov, Jitka Asterová, Martin Dejdar, Patricie Solaříková, Martin Hofmann, Michal Zelenka, Veronika Žilková, Matyáš Valenta, Tereza Bebarová, Michaela Dolinová, Anna Fixová, Dominika Kadlčková, Milan Enčev, Renata Visnerová-Prokopová, Jana Pehrová-Krausová, Stanislav Zindulka, Pavla Tomicová, Václav Sloup, Roman Vojtek, Markéta Hrubešová, Jan J. Vágner, Aneta Krejčíková, Jana Bernášková, Marko Igonda, Ondřej Brzobohatý, Dany Mesároš, Tomáš Valík, Čestmír Řanda ml., Nina Divíšková, Monika Kvasničková, Daniela Kolářová, Jakub Prachař, Anh Thu Nguyen Thi, Šárka Ullrichová, Pavel Rímský, Tomáš Matonoha, Libuše Švormová, Michal Jagelka, Michal Suchánek, Richard Genzer, Svatopluk Matyáš, Petra Lustigová, Maroš Kramár, Kryštof Rímský, Lucie Pernetová, Alexandr Minajev, Václav Knop, Tereza Nekudová, Miloš Vávra, Robert Jašków, Barbora Mottlová, Sabina Králová, Pavel Novotný, Jana Birgusová, Markéta Tannerová, Jakub Štáfek, Štěpán Benoni, Jana Sováková, Daniel Svoboda, Nikola Hronová, Magdaléna Bianka Ištoková, Agáta Prachařová, Anna-Marie Valentová, Leoš Juráček, Kateřina Lojdová, Otakar Brousek ml., Karolina Pešlová, Vladimír Brabec, Zuzana Vejvodová, Andrej Hryc, Lubomír Lipský st., Lenka Vlasáková, Kristýna Maléřová-Podzimková, Ladislav Gerendáš, Vladimír Šmicer, Ladislav Županič, Lucie Štěpánková, Jakub Zdeněk, Jaroslava Zimová, Richard Zevel, Jan Battěk, Ivo Novák, Michael Hofbauer, Lucie Juřičková, Eliška Křenková, Martin Matejka, Petr Vršek, Lucie Benešová, Martin Myšička, Juraj Deák, Nikola Navrátil, Lenka Hornová, Miluše Bittnerová, Jana Altmannová, Zdeněk Hess, Stanislava Jachnická, Jindřich Khain, Dušan Jamrich, Pavel Soukup, Zdeněk Černín, Eva Elsnerová, Milan Riehs, Nikola Říhová, Stanislav Lehký, Anna Bazgerová, Marie Málková, Kristina Pavelková, Naděžda Chroboková, Libuše Fanturová, Valérie Zawadská, Zbygniew Kalina, Eva Jelínková, Otto Rošetzký, Miroslav Hanuš, Tereza Helšusová, Petr Pěknic, Stanislav Aubrecht, Ivan Jiřík, Tomáš Měcháček, Alexandr Postler ml., Jana Vyšohlídová, Marcel Rošetzký, Pavel Nečas, Kamil Halbich, Ondřej Malý, Pavel Lagner, Vanda Švarcová, Pavel Svoboda, Milan Šteindler, Reynolds Koranteng, Jana Galinová, Miroslav Berka, Martin Zahálka, Pavel Novák, Vojtěch Nouzák, Rudolf Bok, Pavel Batěk, Adéla Pristášová, Kryštof Hanzlík, Marie Málková, Jan Kadeřábek, Peter Nečas, Svatopluk Schuller, Jiří Racek, Martin Stránský, Jarmila Švehlová, Jan Lepšík, Hana Doulová - Krobotová, Zdena Sajfertová, Radka Fidlerová, Jaroslava Brousková, Petr Jančařík, Jiří Havel, Petr Pelzer, Rudolf Jelínek, Vladimír Škultéty, Věra Janků, Josef Loučím, Radka Pavlovčinová, Jan Novák, Mário Kubec, Jan Teplý ml., Jitka Nerudová, Vladimír Kudla, Tomáš Krejčíř, Klára Doležalová, Lucie Borhyová, Alice Šnirychová-Dvořáková, Radek Kuchař, Lukáš Langmajer, Jiří Kaftan, Jana Břežková, Filip Cíl, Josef Nedorost, Martin Krojidlo, Jiří Dvořák, Jakub Žáček, Hana Sršňová, Dana Sedláková, Miloslav Maršálek, Jana Boušková, Miroslav Šnajdr, Vladimír Hrabal, Jarmila Vychodilová, Karel Voříšek, Helena Němcová, Kristýna Stýblová, Ivana Buková, Mojmír Maděrič, Hana Tomášová, Eva Režnarová, Luboš Veselý, Martin Janouš, Antonín Novotný, Vilém Udatný, Simona Prasková, Marián Kleis ml., Šárka Marková-Brázdová, Pavel Nový, Filip Rajmont, Antonín Kaška, Petra Jungmanová, Martin Pechlát, Václav Matějovský, Martin Kubala, Sára Voříšková, Natálie Topinková, Petr Reidinger, Ondřej Havel, Petr Buchta, Jaromír Meduna, Monika Maláčová, Josef Wiesner, Petra Špalková, Jiří Vojta, Martin Polách, Martin Pošta, David Štěpán, Jakub Stádník, Robert Tyleček, Josef Navrátil, Luboš Vrňata, Ludmila Zábršová-Molínová, Dana Syslová, Vilma Cibulková, Izabela Kapiasová, Petra Hřebíčková, Michal Pátek, Pavel Slabý, Hanuš Bor, Petr Halíček, Jan Jankovský, Jan Hofman, Vít Karas, Evellyn Pacoláková, Filip Richtermoc, David Šír, Johanna Steiger-Antošová, Kateřina Kaira Hrachovcová, Jiří Panzner, Robert Hlavatý, Pavla Beretová, Petr Falc, Dalibor Gondík, Václav Noid Bárta, Vilém Čok, Jakub Gottwald, Jan Plouhar, Eva Kodešová, Jan Komínek, Karel Pokorný, Zdeněk Žák, Martin Kraus, Petr Kantor, Jan Kratochvíl, Jaroslav Šmíd, Petr Štěpán, Jarmila Vlčková, Filip Blažek, Petra Tenorová, Romana Goščíková, Berenika Kohoutová, Olga Lounová, Roman Štolpa, Vladislav Beneš, Josef Weinzettel, Jiří Vyorálek, Vladislav Rousek, Jan Vondráček, Jiří Bábek, Jitka Sedláčková, Jan Vlasák, Lenka Termerová, Vanda Chaloupková, Michaela Doubravová, Johan Mádr, Vasil Fridrich, Kateřina Urbanová, Andrea Daňková, Martin Holec, Miroslav Babuský, Martina Šťastná, Jindřich Hrdý, Petr Vágner, Ján Jackuliak, Hana Seidlová, Josef Kubáník, Kamil Střihavka, David Steigerwald, Ivana Stejskalová, Dáša Kouřilová, Pavel Šimčík, Tomáš Magnusek, Jitka Jirsová, Barbora Lukešová, Johana Krtičková, Matěj Merunka, Jurij Galin, Petra Ben Messaoud, Roman Zach, Šárka Vaculíková, Hana Igonda Ševčíková, Tomáš Kobr, Malvína Pachlová, Lucie Trmíková, Tomáš Tintěra, Kristýna Frejová, Pavel Tesař, Vanda Hybnerová, Michal Holán, Kamila Janovičová, Patrik Děrgel, Sabina Rojková, Stanislav Majer, Jiří Strach, Olga Želenská-Drápalová, Dana Pešková, Milan Peroutka ml., Marika Procházková, Pavel Doucek, Ondřej Lechnýř, Jiří Maria Sieber, Diana Šoltýsová, Alžběta Oborníková, Vojtěch Záveský, Jiří Zapletal, Martin Simandl, Slávek Bílský, Josef Kuhn, Andrea Horská, Jiří Štrébl, Bára Vyskočilová, Přemysl Bureš, Julius Neumann, Oldřich Kříž, Karel Zima, Markéta Zehrerová, Jan Holík, Helena Lia Tachovska, Diana Korbelová, Jáchym Kovář, Petr Klimeš, Emil Horváth ml., Aleš Háma, Petr Florián, Andrej Polák, Tomáš Dastlík, Martin Hruška, Matouš Ruml, Hana Holišová, Petr Matoušek, Petra Štíbrová, Sara Sandeva, Petra Svoboda, Zuzana Stavná, Barbora Mošnová, Kateřina Janečková, Marek Salvet, Milena Steinmasslová, Henrieta Hornáčková, Eliška Dohnalová, Anna Kadeřávková, Tomáš Karger, Lukáš Jůza, Mariana Prachařová, Karolína Hlaváčková, Patrik Kytka, Pavel Mádl, Jindřich Žampa, Thomas Zielinski, Jakub Janatka, Josef Vaverka, Jaromír Janeček, Petr Vojnar, Ivan Vyskočil, Zuzana Slavíková, Tomáš Hron, Dita Sládečková, Lenka Zahradnická, Denisa Pfauserová, Bohdana Pavlíková, Ondřej Volejník, Martin Finger, Rostislav Novák ml., Hoa Guyen Khac, Matouš Rajmont, Debora Štolbová, Markéta Stehlíková, Tereza Vítů, Vincent Navrátil, Anežka Rusevová, Markéta Procházková, Cyril Dobrý

Scénografie:

Hynek Dřízhal
  • Dragoni

Snaha o dementní český humor a nádherná ukázka odpadní kinematografie.(18.2.2009)

• Faustka

Kvalitu oddechových podvečerek to nedosahuje, ale jako otupující letargická uspávanda vcelku dostačující.. potom příjde oživení v podobě TN NOVA... a je opět všechno ve vyjetých kolejích -)))(25.9.2007)

• Segrestor

Možná jsem rozmlsanej seriály z produkce HBO a možná mi budete chtít rozbít držku za to, že to srovnávám, ale tento počin je tak strašný, že to snad už ani strašnější být nemůže. Nečumím na to a moc to ani neznám (do hloubky). Viděl jsem pár báječných scén po návštěvách, všichni na to totiž čumí, i když jsem u nich na návštěvě (!) a nepřál bych si tomu podlehnout a taky na to čumět až do úplného vygumovaní. Pak jedině restartovat mozog prudkým náběhem na zeď. Rád bych ještě napsal o čem to je, ale myslím, že si vystačím tím, že napíšu, že je to o hovně.(24.4.2011)

• DaViD´82

Nekonečný seriál o nikdy nekončících, rádoby aktuálních problémech, obyvatel jedné ulice. Že vás to ani v nejmenším nezajímá? Ani se vám nedivím, ovšem pravidělně to (ne)dobrovolně sleduji pondělí co pondělí během návštěv u rodičovstva a z těch nekonečných seriálů (nejen našich) mi to přijde nejen nejsnesitelnější, ale rovnou i nejlepší. A to, že vidím sotva jeden z deseti až dvaceti dvojdílů a jako by se mezitím nic nestalo? Tak to těžko u tohoto typu pořadu z ranku "kulisa na doma po práci" brát jako zápor.(14.8.2007)

• Matty

Trvalé neštěstí má tu jedinou výhodu, že ty, které stále sužuje, nakonec zocelí. Lucius Annaeus Seneca Takže bacha na všechny ty zocelené diváky Ulice. Zajímavé komentáře: Gemini, igi B., anais, Deimos, Frankie(20.9.2007)