Reklama

Reklama

Liga spravedlnosti

  • USA Justice League (více)
Trailer 2
USA, 2017, 120 min

Režie:

Zack Snyder

Předloha:

Gardner Fox (komiks)

Kamera:

Fabian Wagner

Hudba:

Danny Elfman

Hrají:

Ben Affleck, Gal Gadot, Henry Cavill, Ezra Miller, Jason Momoa, Ray Fisher, Amy Adams, Jeremy Irons, J.K. Simmons, Diane Lane, Connie Nielsen, Ciarán Hinds (více)
(další profese)

Po Supermanově smrti hledají Batman a Wonder Woman do týmu rekruty s nadlidskými schopnostmi, aby zachránili lidstvo před hrozbou přicházející z jiného světa - Steppenwolfem. Dají dohromady tým superhrdinů známý jako Liga spravedlivých... Znovu nabytá víra v lidstvo a Supermanův nezištný čin přiměje Bruce Waynea obrátit se o pomoc na nového spojence v podobě Diany Prince, aby se společně postavili ještě většímu nepříteli. Batman a Wonder Woman chvatně hledají do týmu rekruty s nadlidskými schopnostmi, se kterými by dokázali čelit této čerstvě probuzené hrozbě. Jenže i když dají dohromady dosud nevídanou ligu hrdinů ve složení Batman, Wonder Woman, Aquaman, Cyborg a Flash, je nejspíš na záchranu planety před útokem katastrofálních rozměrů už příliš pozdě. (HBO Europe)

(více)

Diskuze

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

woodsman

jj stalo ale tehdy ani jeden z těch filmů nestál 300 mil...tak věř dál....já jen že pokud se to někdy stane, tak DCEU bude už dávno rozjeté v nějakém NESnyderovském směru a najednou by museli dávat další miliony za něco do čeho dali 300 mil a byl to propadák a dávno věci v tom nebudou platit?

Příspěvek byl smazán administrátorem.

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

Tak to nevím,kde jsi to vzal. Tohle se používá už sakra! dlouho. Minimálně od 50 let. Jen pro tvou informaci.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

PKD

Pravda pravda...taky čtu beletrii ale ne tolik...ono s dvěma dětma nemáš čas číst nic skoro

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

Ratemus

No,tak to jsme na tom skoro stejně. S tím rozdílem,že já čtu podstatně více beletrie,než ty,pokud si vzpomínám dobře.

na příspěvěk reagoval Ratemus

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

PKD

No právě ono je těžký vybrat horší film...já to četl snad třikrát za život zatím

na příspěvěk reagoval PKD

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

Ratemus

Tak to zase není taková výhra,páč...co taky není,že? No,já ho teď dočítám podruhé za 15 let. Což je logické,když uvážíš že nemám doma jen TO,ale stovky dalších knih. Comicsy ani nepočítám. 

na příspěvěk reagoval Ratemus

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

PKD

Pořád je to mnohem lepší než ta loňská temná věž...ovšem mi přijde jako třetí nejlepší Kingovka 2017

na příspěvěk reagoval PKD

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

Tak to tě chlape,překonám. Já asi 10x.:))) A to ho mám doma teprve tak 3 měsíce.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

Důl.je,že nám a ostatním se to moc líbí a o to jde. To mi připomíná,že bych si TO měl zase pustit. Už je to nějaká doba.

na příspěvěk reagoval Ratemus

Příspěvek byl smazán administrátorem.

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

No,že jsi nevěděl o ratemusově názoru na IT 2017. Což je logické,pokud ho nemáš v oblíbených.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

Ratemus

Mě to říkat nemusíš. Tvůj názor znám už skoro rok.:) Ale expert dinosaurus:) to ještě nevěděl. I když,pokud se podívám na něčí hodnocení a vidím 3 nebo 2 hvězdy,tak mi jaksi dojde,že dotyčný z toho moc uchvácen nebyl.

na příspěvěk reagoval Ratemus

Související novinky

Nicholas Hoult je příští Lex Luthor

Nicholas Hoult je příští Lex Luthor

21.11.2023

Když to nejde přes Batmana, musel Nicholas Hoult (Šílený Max: Zběsilá cesta, Menu) vzít zavděk Lexem Luthorem. Britský herec byl totiž jedním z favoritů na Reevesova netopýřího superhrdinu, jehož… (více)

Nové detaily z Affleckova sólového Batmana

Nové detaily z Affleckova sólového Batmana

06.08.2023

Novinky ze světa filmové branže jsou poslední dobou trochu pomalejší, což je zapříčiněno především stávkou hned dvou odborů. Nastalá situace ale dává prostor jiným příběhům, a ten následující se točí… (více)

Nový šéf Warnerů by chtěl více Pottera

Nový šéf Warnerů by chtěl více Pottera

04.11.2022

Studio Warner Bros. Discovery čerstvě oznamovalo čísla za třetí kvartál a podle očekávání to není žádná hitparáda. I proto se musel před investory poměrně rychle ujmout slova nový šéf společnosti… (více)

Reklama

Reklama