Reklama

Reklama

Liga spravedlnosti

  • USA Justice League (více)
Trailer 1
USA, 2017, 120 min

Režie:

Zack Snyder

Předloha:

Gardner Fox (komiks)

Kamera:

Fabian Wagner

Hudba:

Danny Elfman

Hrají:

Ben Affleck, Gal Gadot, Henry Cavill, Ezra Miller, Jason Momoa, Ray Fisher, Amy Adams, Jeremy Irons, J.K. Simmons, Diane Lane, Connie Nielsen, Ciarán Hinds (více)
(další profese)

Po Supermanově smrti hledají Batman a Wonder Woman do týmu rekruty s nadlidskými schopnostmi, aby zachránili lidstvo před hrozbou přicházející z jiného světa - Steppenwolfem. Dají dohromady tým superhrdinů známý jako Liga spravedlivých... Znovu nabytá víra v lidstvo a Supermanův nezištný čin přiměje Bruce Waynea obrátit se o pomoc na nového spojence v podobě Diany Prince, aby se společně postavili ještě většímu nepříteli. Batman a Wonder Woman chvatně hledají do týmu rekruty s nadlidskými schopnostmi, se kterými by dokázali čelit této čerstvě probuzené hrozbě. Jenže i když dají dohromady dosud nevídanou ligu hrdinů ve složení Batman, Wonder Woman, Aquaman, Cyborg a Flash, je nejspíš na záchranu planety před útokem katastrofálních rozměrů už příliš pozdě. (HBO Europe)

(více)

Diskuze

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

woodsman

To věčné coby kdyby je sice pěkný ale už zbytečný, je čas jít dál a smířit se s výsledkem..dvojka bude jistě lepší, vlastně je málo věcí horších než Liga

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

By mě zajímalo koho jiného by Warner najal na dodělání Ligy když to chtěli odlehčit a přidat na humoru a zkrátit... chtěli styl Whedona a maji co mají...koho jiného by ještě mohli najmout? Shana Blacka? Vaughna?

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

woodsman

to vypadá na slušně přeplácanou podívanou...do kina to nejspíš nepůjde, to by to musel někdo natočit nejdřív za další miliony, tak měj naději, třeba se ti to splní

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

hrdygay

Proč se vždycky zasměju když ty a woodsman použijete slovo epický na každé hovno s nálepkou Dc...to slovo díky vám zcela ztratilo význam....no souboje se nedočkáme už, škoda. Přitom ti dva si jsou i někdy rovni.

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Camulator

no Lex je jedna věc z mnoha která mě na BvS také sere...no mně se tak nějak líbila jakž takž i Wonder Woman, víc než BvS upřímně...ale na prdel mě neposadila...asi jako GoG2, napodruhé už zklamání

Camulator

Camulator (hodnocení, recenze)

Ratemus

Tak to mně se kromě MoS líbil i Suicide Squad, ale to bylo spíš téměř výhradně kvůli Amandě Waller, která je jednou z mých nejoblíbenějších komiksových postav vůbec a Viola Davis v té roli byla naprosto parádní. Naopak BvS se mi nelíbilo hlavně kvůli Lexovi, mohly by tam být stokrát takový parádní scény jako bitka Batmana ve skladišti s henchmeny, ale stejně bych tomu nemohl dát víc než tři, protože mě ten Lex tak příšerně nasral a sere mě dodnes.

na příspěvěk reagoval Ratemus

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

higuain

no já mohu vidět kdykoliv 300, Nolana a MoS...Watchmen jednou za čas a ....to je všechno....fakt špatný na to že jsem DC fanoušek (komiksů) pro mě nejlepší superhero film obecně je prostě Infinity war a co se týká MCU mám tam filmy co se mi nelíbí vůbec, jiné méně jiné více a jiné hodně, ale to je tím, že MCU má prostě o 15 filmů více než DCEU

higuain

higuain (hodnocení, recenze)

Ratemus

Pro mě je z MCU nakonec nejlepší asi Infinity War, protože světe div se, ale po druhém a třetím shlédnutí se mi to líbilo ještě víc než poprvé v kině. U filmů MCU docela rarita, zatímco u Nolana a Snydera (a taky Vaughna, ale ten je zas jinde) celkem běžná praxe.

na příspěvěk reagoval Ratemus

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

higuain

souhlasím že MoS je lepší než hodně filmů z MCU, respektive dle mě, protože se mi fakt líbil, ale BvS už tak nevidím...pro mě je lepší průměr, ale pořád asi to lepší z DCEU....ale jak řikáš, je to subjektivní

na příspěvěk reagoval woodsman, higuain, Camulator

higuain

higuain (hodnocení, recenze)

Ratemus

No ale pořád to nemění nic na tom, že ty první dva filmy jsou lepší než cokoliv z MCU. (Já vím, je to subjektivní. :D)

na příspěvěk reagoval Ratemus

woodsman

woodsman (hodnocení, recenze)

to je len fakt este ked tam je napisane nigga superman tomu nikdo neveri skvor tam treba zavolat naspet Snydera pod nim tam bol celkom klud a jeho hlavne prioroty boli superman a dalsi clenovia JL nie harly quen s 5 filmamy

na příspěvěk reagoval Ratemus

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

higuain

prostě Warner má z Nolana respekt, zatímco Snydera mají očividně u prdele....tohle je důkaz toho, že DCEU není, nebylo a nikdy nebude konkurence pro MCU...

na příspěvěk reagoval higuain

higuain

higuain (hodnocení, recenze)

Camulator

Protože Nolan si dokázal prosadit svoje a po několika úspěšných filmech si mu nikdo neodvážil kecat a zasahovat do práce. Snyder to "štěstí" neměl.

na příspěvěk reagoval Ratemus

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Camulator

Hele když jim to nevyšlo napotřetí tak to vyjde napočtvrté...to je ta epičnost o které woodsman pořád mele

Související novinky

Nicholas Hoult je příští Lex Luthor

Nicholas Hoult je příští Lex Luthor

21.11.2023

Když to nejde přes Batmana, musel Nicholas Hoult (Šílený Max: Zběsilá cesta, Menu) vzít zavděk Lexem Luthorem. Britský herec byl totiž jedním z favoritů na Reevesova netopýřího superhrdinu, jehož… (více)

Nové detaily z Affleckova sólového Batmana

Nové detaily z Affleckova sólového Batmana

06.08.2023

Novinky ze světa filmové branže jsou poslední dobou trochu pomalejší, což je zapříčiněno především stávkou hned dvou odborů. Nastalá situace ale dává prostor jiným příběhům, a ten následující se točí… (více)

Nový šéf Warnerů by chtěl více Pottera

Nový šéf Warnerů by chtěl více Pottera

04.11.2022

Studio Warner Bros. Discovery čerstvě oznamovalo čísla za třetí kvartál a podle očekávání to není žádná hitparáda. I proto se musel před investory poměrně rychle ujmout slova nový šéf společnosti… (více)

Reklama

Reklama