Army Wives (TV seriál)

Drama / Romantický / Válečný

USA, 2007, 60 min

Brian McNamara, Wendy Davis, Catherine Bell, Kim Delaney, Sally Pressman, Sterling K. Brown, Brigid Brannagh, Jeremy Davidson, Drew Fuller, Rhoda Griffis, Zulay Henao, Michael Harding, Jason Wiles, Noelle Monteleone, Sam Jones III, Kelly Hu, Rumer Willis, Kelly Bishop, Randy McDowell, Seamus Dever, Robert Pralgo, David Call, Alex Fernandez, Jennifer Missoni, Barbara Eden, Victoria Cartagena, Len Cariou, Cullen Moss, Gavin McCulley, TJ Hassan, Reyna de Courcy, Yaya DaCosta, David Sherrill, Mike Figueroa, Kevin Navayne, Ann Cusack, Clare Carey, Ken Arnold, Phillip DeVona, Lucy Walters, Matthew Lintz, Brandon O'Dell, Katie Garfield, R. Keith Harris, Richard Bekins, Matt Cornwell, Julie Ann Emery, Robert John Burke, Patch Darragh, Shawn Shepard, Burgess Jenkins, Noah Lomax, Holter Graham, Peggy Sheffield, Vincent M. Ward, Sonequa Martin-Green, Brett Dalton, Kim Allen, Haviland Morris, Melissa Ponzio, Steve Coulter, Gregory Alan Williams, Natalie Alyn Lind, James Molinari, Eaddy Mays, Brant Daugherty, Doris Morgado, Terri Minton, Felix Solis, Cara Mantella, Maria Pendolino, Jay Huguley, Ella Wahlestedt, Shane Callahan, Sherri Saum, Angela Oh, John Rue, Neil Brown Jr., Elle McLemore, Leyla Lawrence, Alyssa Diaz, Pablo Schreiber, Rachel Miner, Brooke Shields, Beth Keener, Amy LoCicero, Megan Brown, Leslie Maine, Ana Ortiz, Alyssa Preston, Erin Krakow, Gina Rodriguez, Laila Robins, Gabriel Suttle, Chandler Massey, Ramsey Faragallah, Gigi Rice, Wynonna Judd, Sam Medina, Markice Moore, Novella Nelson, Genevieve Angelson, Michael Beasley, Maria Howell, Kelsey Scott, Dean J. West, James Martinez, Andrew Sensenig, Frank Brennan, Cory Hart, Catherine Dyer, Anthony Reynolds, Marnie Schulenburg, Madeline Taylor, Bruce McKinnon, Bess Rous, Preston James Hillier, Terry Serpico, Nick Gehlfuss, Neko Parham, Katelyn Pippy, Karina Logue, Debra Stipe, Patricia French, Garrett Kruithof, Ron Clinton Smith, Ken Strunk, Carolyn Murray, Chance Kelly, Jordan Woods-Robinson, Ted Huckabee, Ashley LeConte Campbell, Deja Dee, Karen Ceesay, Brett Gentile, Kiki Harris, Amy Gumenick, David Clyde Carr, Joey Naber, Sean Mahon, Keith Flippen, Derek Roberts, Ray Stoney, Taylor Blackwell, Bart Hansard, Ricky Wayne, Happy Anderson, David E. Collier, Jasmine Burke, Jason Giuliano, Marc Damon Johnson, Patrick Cronin, Patricia Selznick, Todd Truley, Josh Caras, John Curran, Matthew Glave, Mike Pniewski, Stacey Turner, Chris Freihofer, Shelby Lynne, Tim Parati, Jannette Sepwa, Tim Powell, John Newberg, Joe Urla, Keston John, Grant Goodeve, Algee Smith, Christina Bach, Mark La Mura, Tonya Pinkins
  • BaHa

Drama v popisu seriálu sedí, nedočkáme se tu totiž ničeho jiného. Dramatický porod, dramatické pohřešování, dramatické domácí násilí a to nejste ani za polovinou první epizody. Seriál nenabízí žádný oddech, ale i ta 60 minutová vážnost by se dala přežít, kdyby epizody nabízely něco nového, nový úhel pohledu, zkrátka něco, co už jsme nestihli zhlédnout stokrát v jiných filmech i seriálech. Když k tomu připočteme vesměs nesympatické herce, postavy napsané jak přes kopírák a fakt, že je průběh každé epizody, dokonce i každého dialogu naprosto očekávatelný, tak se nakonec divím, že jsem nedala ještě míň. EDIT: A dala, tři hvězdy si to opravdu nezasloužilo...(9.6.2012)

Mali sme tu slobodné New Yorčanky, mali sme tu paničky z predmestia a teraz sú tu manželky vojakov. A jeden manžel vojačky. Uvidíme, ako sa to vyvinie, ale zatiaľ to vyzerá fajn. Teda, ako "babský" seriál. Jop, už došlo aj na náhly pôrod na biliardovom stole, ale stáva sa aj horšie ;-) . Celkom zaujímavé je obsadenie Catherine Bell (Mag z JAG) do roly manželky vojaka. To len tak na okraj. // Tak mám za sebou prvú sériu. Zostávam na milej priemerke vďaka (očakávateľnej) korektnej podvratnosti ;-). Žiaľ, posledný diel štafle ma skoro dostal: out of blue hrozba teroristického ataku (keď veľmi skoro je, aspoň divákom, jasné, kto je onen "terorista") a do toho jedna zo sympatických vedľajších postáv rieši rakovinu a ešte pár detailov, ktoré pokojne mohli ešte chvíľku spať. Chápem, že posledný diel série je zároveň "trailerom" (okej, cliffhangerom) pre ďalšiu, ale aj tak. Trochu súdnosti!! /// 2.SERIA: Okej, presne toto definitívne zabilo Zúfalé manželky (ale predtým aj Melrose Place ci BH 902 10 a mnoho iných) - seriál sa začal riadiť heslom "Čím viac drámy, tým lepšie". Nestačia denné trable, ale musí tu byť dramatické a náhle úmrtie nevojaka a jeho následky na rodinu, jednej z postáv (to už koncom prvej štafle) diagnostikujú rakovinu, potom je tu tehotenstvo a zvažovanie, či bejby nechať, alebo nie a tak. Ešte chvíľku a pôjdem s hodnotením dolu. :-((20.6.2008)