Máma

Ukázka z filmu 52
USA, (2013–2021), 60 h 24 min (Minutáž: 19–22 min)

Anna Faris, Allison Janney, Mimi Kennedy, Beth Hall, Jaime Pressly, Matt Jones, William Fichtner, Sadie Calvano, Spencer Daniels, Nate Corddry, French Stewart (více)

Série(8) / Epizody(170)

Christy chtěla být v mládí psycholožkou, jenže teď si jako matka samoživitelka vydělává na živobytí jako číšnice v restauraci. Především se ale potýká se závislostí na alkoholu. Sice už je pár měsíců střízlivá, ale podle jejích vlastních slov to byla nejhorší doba jejího života. Navíc není jedinou problémovou osobou ve své rodině... (TV Nova)

Tommassi3

Dva a půl ženy ?? Tak tohle se tentokrát Chucku Lorremu úplně nepovedlo, s přivřeným očkem, rozhodně za vždy skvělou Annu Faris, symbolicky tak na dva a půl hvězdičky.. Jak to vypadá, tak Anna rozhodně nepůjde ve stopách Charlieho Sheena, jemuž výborný výše zmiňovaný sitcom ze stejné tvůrčí stáje alespoň na čas resuscitoval kariéru.. ()

BoPo

Značka Chuck Lorre púta pozornosť, čo si budeme hovoriť. Keď som si prirátal obsadenie v zložení Anna Faris (kráľovná série Scary Movie), Allison Janney (trefná už vo filme Krása na zabití), Sadie Calvano (ideálny typ pre sympatickú / "sympatickú" dcéru), French Stewart (po dlhých rokoch od Takoví normální mimozemšťané dostal znova priestor pre svoj prižmúrený pohľad), tak sa nedalo neskúsiť ženský ekvivalent za Dva a půl chlapa. Bohužiaľ po prvých pár dieloch sa nosná kostra v podobe babka, matka, dcéra úplne rozpadla a scenáristi sa vydali tuctovým smerom (humor navyše začali zabíjať vážne príbehové vsuvky). Pritom to celkom dobre fungovalo, držalo pokope a všetko osviežovali rozhovory medzi Christy a bisexuálnym šéfom. Vo výsledku niečo ako nevyžderené 2 $ocky skrížené s Dva a půl chlapa bez Charlieho Sheena. ()

filmsim

Sitcom ve kterém nefunguje vůbec nic. Otravné hlavní postavy s nezajímavými zápletkami s urputnou snahou o humor, která ve většině případů vůbec nevychází a s přednahraným smíchem, který je otravnější než kdy jindy. Z nějakého tajemného důvodu jsem dal alepsoň tu jednu hvězdu, i když při psaní tohoto výplodu sám přemýšlím, co mě k tomu vedlo. 2/10 ()

..Lucas..

Anna Faris a Allison Janney jsou skvělou dvojkou v tomto občas průměrném, ale zábavném sitcomu. Z dalších postav mě bavily především Luke, Regina a občas i Marjorie. Pokud hledáte nějakou oddychovku, u které se pobavíte, Mom je skvělá volba. ()

M.i.k.e

na to,že za seriálem stojí Chuck Lorre je to docela bída.Všechny ty nucené "vtípky" podporované smíchem publika mě nedonutily se ani pousmát,,natož zasmát.Anna Faris není zrovna z těch která by sama utáhla celý sitcom a tady jsem měl po 30 vteřinách tendenci vypnout.V záplavě ostatních,lepších seriálů je tohle ztráta času...30% ()

kombajn

Zdejší hodnocení úplně nechápu, protože se u toho člověk fakt zasměje. Sarkasticky, cynicky, díky. A to jsem k tomu pristupoval dost skepticky... Odpad? Kamenak na vas! ()

dubinak

Chápu, že tenhle sitcom se nezavděčí každému, ač já jeho příběh považuju za vcelku originální. Na škodu je tady hlavně postava dcery Violet, která je tam čtyři série na přes hubu a humor často dost skřípe. Nicméně od chvíle, kdy jdou děti do ústupu a postupem času vymizí ze seriálu úplně, to začne nabírat na obrátkách a čím víc přibývá postav, tím kvalitnější je humor. Někdy jsem se fakt divila, jak jsem se řezala smíchy. Sice to kvalitou asi nikdy nedosáhne třeba na 2 socky, ale já tomu chci dát lepší hodnocení, protože jsem tomu dala šanci a většinou dostala slušný komediální zážitek. ()

Mr.Ripley

Pilot: Jako přes kopírák. Nic nového, nic světoborného, ale především ani vtipného. Lorre udělal poprvé radikální krok stranou. Leč prodloužení bych se opravdu nedivil, takový neurážející podprůměr, jež by ses skvěle hodil na naše polední vysílání. 40% ()

Qitek

Naproti přechváleným HIMYM a Big Bang teory o dvě třídy lepší a přitom takhle podhodnocený. Jasný. Viděl jsem z šesti sérií asi šest dílů, ale oproti zmiňovaným "kultovkám" jsem se u jednoho dílu Mom zasmál vícekrát, jako u deseti HIMYM a BBT. ()

Steny94

Tento podarený seriál som začal pozerať hneď od momentu, kedy vyšiel jeho pilot. Veľmi ma nenadchol no povedal som si, že mu dám šancu a počkám si čo sa z neho vyvinie. Po asi štyroch častiach, kedy mi ešte stále táto bláznivá rodinka neučarovala, som ho prestal sledovať a mal som ho iba ako jeden z nevymazaných priečinkov v počítači. Raz som sa však nudil a povedal som si, že sa k nemu vrátim. A som za to neskutočne rád, kedže sa z Mom stáva jeden z mojích najobľúbenejších sitcomov. Každou epizódou sa situácie a humor vylepšujú a chémia po pár dieloch naozaj začína fungovať. Teraz každý týždeň čakám na ďalšiu časť, kedže viem, že tento seriál ma rozhodne rozosmeje. Mám rád hlavné postavy (Bonnie je topka), tak ako aj tie, ktoré vystupujú iba v niektorých dieloch. Toto nízke hodnotenie chápem, kedže priemerný začiatok veľa ľudí odradí, no je to naozaj jeden z tých seriálov, ktorý každou časťou dozrieva a je viac a viac zaujímaví a vtipný. Som naozaj zvedaví, ako to pôjde ďalej a snáď sa dočkáme čo najviac sérií. Možno sa po čase táto komédia vyzdvihne do červených čísel. Rozhodne na to má! ()

immortalis

S01E01 | Pilot | 23.9.2013 | 7.99 | ★★★ || S01E02 | A Pee Stick and an Asian Raccoon | 30.9.2013 | 7.00 | ★★★★ || S01E03 | A Small Nervous Meltdown and a Misplaced Fork | 7.10.2013 | 6.86 | ★★★★★ || S01E04 | Loathing and Tube Socks | 14.10.2013 | 7.44 | ★★★★ || S01E05 | Six Thousand Bootleg T-Shirts and a Prada Handbag | 21.10.2013 | 7.28 | ★★★★ || ()

giovanni3

Tento seriál eviduji mnoho let jeho neustálým opakováním v televizy. I tak jsem jej "z nouze" začal občas sledovat až letos a opravdu to není něco extra. V každém díle se člověk občas pousměje, ale mnohdy i nevěřícně kouká co že jako má být ten vtip. herecké obsazení za mne též nevystupuje z šedivého průměru. Celkově to na víc jak 2z5 věru není. ()

dj-chrosto

Prva seria priemer, lahko nad... Druha seria kazdou castou lepsie a lepsie, velmi vydarene vtipky, uz chapem, preco to ma v Amerike taku velku sledovanost :) a kazou dalsou seriou a castou genialnejsie a genialnejsie :D ()

Lukoboss

Viděno pár dílů v TV a není to nic moc. Vtípky nijak zásadní, za to umělej smích tam je každou chvilku (há há). Ne, není to povedený a celkem se divím, že se toho natočilo tolik. Ani ty postavy nejsou nijak zvlášť sympatický, takžeeeee. Tu du dum dum. ()

Gogo333

Seriálové novinky sezóna 2013/2014 - Rozkoukáno: 29 Dokoukáno: 0 Zahozeno: 1+1 _ Lepší než Dads, občas i trochu pobaví, ale stejně je to docela nuda a spíše trapné. Lehce to zachraňuje Faris i když do toho taky moc nedává. 35% ()