Agent Carter

• USA Marvel's Agent Carter (více)
Ukázka z filmu 1
USA, (2015–2016), 12 h 35 min (Minutáž: 41–43 min)

Kamera:

Edward J. Pei

Hayley Atwell, Chad Michael Murray, Enver Gjokaj, Dominic Cooper, James D'Arcy, Lyndsy Fonseca, Shea Whigham, Kyle Bornheimer, Meagen Fay, Bridget Regan (více)

Série(2) / Epizody(18)

Píše se rok 1946 a nastanuvší mír uštědřil Peggy Carter silnou ránu, když je nyní zatlačována do pozadí muži vracejícími se z války za oceánem. Při práci pro tajnou organizaci SSR (Strategické a vědecké rezervy) tak musí Peggy vybalancovat své administrativní povinnosti s plněním tajných misí pro Howarda Starka. (oficiální text distributora)

xray0045

Po 3 dilech ocenuji dobovou atmosferu a vyber hercu. Hayley je sympaticka, ale na oscara to neni. Jarvis je zatim nejlepsi postavou. Pribeh je dost komiksovy, ale to je podle ocekavani. Myslim, ze pribeh bude docela plochy, snad se pletu. Ocekavam ze Jarvisovu manzelku nikdy neuvidime. ()

tomuleee

Za mě klidných 90%. Konečně vím kdo je Jarvis a je to moc fajn. Ještě bych uvítal miniserii o Černé vdově i samotný film. ()

MrDuri

Pohodový seriál s krásnou a dôvtipnou hlavnou predstaviteľkou a zasadením do zaujímavého prostredia amerických 40. rokov so sci-fi prvkami. Pár častí síce škrípalo kvalitou a občas sa to zvrhlo v nudu, inak ale išlo o svižné, zábavné pozeranie. ()

Mil_haus

6/8. tak copa to tu máme? Ále... spousta hodnocení po prvních dvou epizodách a seriál má přesto 75%+? Tak to mě těší (i když moc nechápu, první epizody byly slušný,ale průměr. Švunk Carterová chytila až v pátým dílu). Můj pohled: velice příjemný překvapení, nic jsem od seriálu nečekal (nedalo se předpokládat že na základě povedenýho kraťasu natočí kvalitní seriál) a první dva díly moje očekávání více-méně potvrdily. Vyplatilo se ale počkat stejně jako u Agents of SHIELD. I tady platí - pomalejší rozjezd, pamparádnější konec. ()

DDCC

I přesto, že má seriál v určitých místech hluché pauzy (občas i celou hluchou epizodu), což by si u osmidílné série neměli dovolit, seriál musím hodnotit víceméně hlavně z vizuálního hlediska. Perfektní obsazení, překrásný New York, svižné dialogy a příjemná kamera. Tvůrci se vůbec nebáli, co se týká prostředí, a setkáváme se zde s obrovskou škálou města minulého století. Toto bych asi hlavně vytáhl na výsluní. Z nějakého důvodu se děsně těším na dabing. o.O EDIT: Všichni porovnávají s Agenty SHIELDu, ty musím teda říci, že mne vůbec nezaujaly. Nechápu, jak to může někdo srovnávat. ()

Dzoko

Obrovské prekvapenie. Female kriminálno bondovka zabalená do 50-tych rokov s krasnou Hayley v hlavnej úlohe pridávajú na seriálovej šťave.. Oproti Agents of Shield premňa 2 triedy vyššie a prepojenie spomienok na Captain America ma docela ako fanúšika komixov potešila. Zatiaľ za 1 season - 80% , pretože občasné nudné scénky sú niekedy fakt dosť citeľné.. ()

Socirel

Lehce nadprůměrný seriál, který si jede vlastním pomalým tempem. Už je jasné, že Hayley Atwell dokáže sama utáhnout klidně i celovečerák. Z dalších postav Dominic Cooper hlavně za začátku nedostal moc prostoru, ten dostal zase jeho komorník který se snažil být zábavný, ale moc se mu to nedařilo. Ostatní agenti nebyli moc dobře uvedeni do děje, takže mi trvalo déle než jsem si na ně zvykl. ()

Rorschach_SK

"Až nabudúce pristúpite k žene v tmavej uličke, radšej sa jej predstavte. - To si určite zapamätám. Teda pokiaľ ste ma do tej hlavy neudrela moc." Feministická jednohubka Peggy Carter, začína dojemne tam, kde končil prvý Kapitán - pri ich rozlúčke cez rádio. Peggy to bez Kapitána nemá po vojne jednoduché, síce ostala u SSR, ale skôr ako nanútený prívesok za jej zásluhy (aj keď si ich v SSR vykladajú po svojom) k nevôli svojich kolegov a šéfa - veď ženská má rodiť deti a starať sa o mužovo pohodlie a nie nakopávať zadky a strieľať, sakra. Potešil návrat "starého" Starka, ktorý zas "prekvapivo" lieta v problémoch, ale hlavne obsadenie jeho komorníka Jarvisa (áno, dozvieme sa po kom sa voľá Tonyho UI) ako pravá ruka Peggy a pravý britský gentleman vo všetkých ohľadoch. Mám pocit, že Marvel sa nepoučil z rozpačitého uvedenia Agentov a tento seriál ako keby jeho prvú sériu kopíroval - rozpačitý úvod, neskôr zápletka zamotáva a finále výborné, aj keď kvôli krátkosti sérii príliš uponáhľané. Treba sa tiež zmieriť s tým, že tu superhrdinov alá Avengers nenájdete, je to skôr špiónsko-akčný seriál s kopou šialených vynálezov (áno väčšinou od Starka, že ste sa vôbec pýtali), tajných nepriateľských agentov a art-deco povojnovej atmosféry (tu bol malý rozpočet vidieť asi najviac). Ako výplň medzi jednotlivými sériami Agentov fajn, ale zatiaľ ma to nejako nechytilo, uvidíme pri druhej sérii. ()

Blackie_jane

Pred prvým pozeraním tohto seriálu som bola trošku zmätená. Marvel filmy zbožňujem ale nejako som si to nevedela predstaviť v seriálovej podobe. Vravím, kuknem prvú časť a uvidím. A dobre som urobila. Hayley je perfektná (jej britský akcent, hlášky), dej dobrý, Jarvis je pán!!!. Myslím, že to má dobrý príbeh, dobré bojové scény, povojnová Amerika a celkovo retro atmoška ma dosť baví. Trochu ma mrzí, že do deju Hawarda veľmi nezapájajú, teda v druhej sérií zatiaľ vôbec (Dominic Cooper síce nie je RDJ ale aj tak to chce viac Starka!) ale aj napriek tomu sa nemôžem dočkať ďalšej časti. Pre nenáročného diváka slušná "podívana". Odporúčam a rozhodne budem pozerať ďalej :) dala som síce 4* ale hodnotím to tak na 70%, snáď ma to nesklame :) ()

Lucinda4

Jako velký fanoušek marvel universe říkám velké ano! Je velmi příjemné, pro jednou sledovat hrdiny neoplývající super schopnostmi a vymoženostmi nynejší doby. Skvělá dvojice Atwell - D'Arcy funguje na výbornou obě řady, rozhodně je chci vidět i nadále. Druhá série o chlup lepší než první a celkově u mě vede i před Agents of shield. ()

Pcermis

Po shlédnutí druhé série si říkám jak se tento seriál mohl druhé série vůbec dočkat. Mělo to být o SSR o zakládání Shieldu ale nějak jsem tam nepostřehl ani jedno. Škoda. ()

BigJohn02

Agentka Peggy Carter po válce buduje svou kariéru ženské agentky. Příjemná dobová kulisa - ulice, auta, hospody, nebezpeční Rusáci. Docela to funguje a je to zábavné, škoda, že to Marvel zabalil. ()

HADavidHA

I přes to, že Agentka nemá žádné super schopnosti tak tu bylo poměrně dost akce, ale ne přehnaně jak to u dnešních akčních filmů bývá. I když to ze začátku to trochu kulhalo, ke konci 1. série už to byla poměrně jízda. Občas vtipné momenty, spíše pro dlouholeté fanoušky Marvelu, kterým jsem. Takový seriál spíše na relaxaci. ()

The Boys se dočkají animovaného spin-offu

The Boys se dočkají animovaného spin-offu

06.12.2021

Drsnému komiksovému seriálu The Boys aka Banda se na Amazonu extrémně daří. Seriál se brzy dočká již třetí série, streamovací gigant mu ale rovněž chystá i několik spin-offů. Tím prvním hraným bude… (více)

Kdo se vydá na Krypton?

Kdo se vydá na Krypton?

04.09.2016

Celovečeráky od DC teď možná trochu zaostávají za těmi od Marvelu, na malé obrazovce je ale situace opačná. Marvelu se daří jen u Netflixu a s Agent Carter a Agents of S.H.I.E.L.D zásadní úspěchy… (více)

Constantine definitivně končí

Constantine definitivně končí

08.06.2015

Marvel obsadil nové superhrdiny

Marvel obsadil nové superhrdiny

25.12.2014

Benedict Cumberbatch v roli Doctora Strange je pro Marvel velká výhra. Comicsový gigant ale roztahuje svoje sítě i na televizní obrazovce, kde se už v lednu objeví Agent Carter, a také na internetu.… (více)