Agent Carter

• USA Marvel's Agent Carter (více)
Ukázka z filmu 1
USA, (2015–2016), 12 h 35 min (Minutáž: 41–43 min)

Kamera:

Edward J. Pei

Hayley Atwell, Chad Michael Murray, Enver Gjokaj, Dominic Cooper, James D'Arcy, Lyndsy Fonseca, Shea Whigham, Kyle Bornheimer, Meagen Fay, Bridget Regan (více)

Série(2) / Epizody(18)

Píše se rok 1946 a nastanuvší mír uštědřil Peggy Carter silnou ránu, když je nyní zatlačována do pozadí muži vracejícími se z války za oceánem. Při práci pro tajnou organizaci SSR (Strategické a vědecké rezervy) tak musí Peggy vybalancovat své administrativní povinnosti s plněním tajných misí pro Howarda Starka. (oficiální text distributora)

Milodar

Nejlepší počin Marvelu. Stylové, duchaplné, s výraznými postavami, které si lze oblíbit. Dokonce je zde prostor i na dialogy. I filmový komiks nemusí být sračka. ()

Mikino00

Velice slabé. Ve dvou epizodách seriál nenabídl ani zajímavou zápletku, ani napínavý děj. Celé je to takové fádní, obyčejné, i postavy nejsou nijak sympatické. Uvidíme co dál. Seriál i nadále pokračoval ve své šablonovitosti a slabším ději, reputaci si napravil až posledními dvěma díly plné napětí a zvratů. Seriálu by hodně pomohla stálá účast Howarda Starka. Druhá řada nebyla o moc lepší. První půlku jsem se vyloženě pronudil. Od šesté epizody se konečně děj hýbe dopředu, postavy se začínají zajímavě vybarvovat a interakce mezi Peggy a Jarvisem baví. Bohužel stále je to takové hloupoučké a jednoduché a ve výsledku se o žádný zázrak nejedná. Škoda, že Stark a Dottie nejsou stálé postavy. ()

Milky.

It's shit. Nuff said! Lady skautík v plné polní. Po druhé sérii oficiálně uznávám, že Carterová je už po pár minutách napřesdržku. ()

somebody.l

Líbí se mi, že seriál hezky navazuje na události prvního filmu Captain America. Také se mi líbí, že tvůrci do seriálu vložili tehdejší dobu, její problémy, obtíže z pohledu ženy/agentky. Peggy je skvělá postava a jsem ráda, že někoho napadlo vytvořit seriál a můžu se víc dozvědět o jejím životě a charakteru. Sem tam se objeví i postavy z filmu. Oh a Mr. Jarvis, borec :D. Doufám, že kvalitu si udrží, 4*. ()

Matli

Pokud seriál končí druhou sérií, tak je to možná dobře a 4 hvězdičky jsou zasloužené, ikdyž tam bylo pár usínacích dílů, ale převažuje atmosféra Marvel. 71% ()

joudas

Agent Carter je zhruba na úrovni první poloviny první řady Agentů. Dá se na to dívat, ale žádná sláva to teda není. O něco málo lepší než letošní DC seriály, ale platí pro ni to samé co pro ně - pokud nebude další řada, žádná škoda. ()

Bozvav

První dva díly mne nadchly, pak se začalo nadšení poněkud vytrácet, úměrně s vytrácející se akcí a logikou. Celý seriál není špatný, jen je nedotažený a má zejména v druhé řadě spoustu slepých míst.. Potenciál rozhodně nabízí více prostoru pro vedlejší role a lepší akci. I tak 1.řada 70% a druhá řada 40%, to je dvě a půl hvězdy. ()

char_t

Na první pokus jsem to vzdal po 3 dílech. Jen dvě pořádné postavy, 50. léta, neustálé narážky na Kapitána Ameriku, o kterém víme, že se fakt neukáže... Ve srovnání s hi-tech týmem Agents of Shield a jejich častým prolínáním s filmovým univerzem mi to nestačilo ani na průměr. Na druhý pokus jsem bariéru prolomil a zbytek první série naštěstí mířil trochu výš, konečně se objevil děj, akce... Snad druhá série bude pokračovat tímhle směrem. 60%. Druhá série se pokusila konečně osamostatnit a moc dobře to nedopadlo. Kupa nemastných neslaných postav, jednoduchý příběh natahovaný na celou sérii... Na třetí sérii se asi rovnou vykašlu. 50% ()

Nerd4Dreaming

Skvělá retro záležitost. Trochu cílená na holky, ale i tak mě zaujala. Mám rád retro věci. A navíc to není úplná blbina, dotýká se i hlubších témat, emancipace, poválečné chudoby, traumatizovaných veteránů. Jenom moc nechápu proč všichni tak brečí z Kapitána Ameriky, kterej byl necharzmatickej ňouma.. ale co nadělám no. Nejlepší postava butler Jarvis! ()

burton

Takže, platí tady to stejné, jako u Saturnina: jestli máte doma někdo z vás Jarvise a můžete ho chvilkama postrádat, pls, půjčte mi ho! Dík. Peggy Carter je skvělá. Skvěle oblečená, chytrá, krásná, namakaná, mrštná, pragmatická a holky, nemusíte se mnou souhlasit, ale Enver Gjokaj je taky dobrej, trošku víc sexy ve dvojce. Obsazením Dominica Coopera do role Starka mi udělali Marvelove velkou radost, je fakt hustej. Celý seriál jsem doslova zhltala a - pozor bojler - jedna scéna, při které skoro všechny zůčastněné "nasává ta hmota", zavěšené za sebou, jako když tahají řepu, tak ta byla tak krásně komiksová, až mi blažeností běhal mráz po zádech. První i druhá série za 5. ()

Fifipek

Hodnoceni po pilotním dvoudílu: seriál jednoznačně stojí na Hayley Atwell, která kromě toho, že dobře vypadá je i opravdovou herečkou, což o půlce ansáblu Agents říct nemohu. I v ostatních rolí jsou sympatičtí herci jako Lyndsy Fonseca, takže po stránce herecké velice dobré. Výhrady mám k rozpočtu, kde je bohužel vidět, že se šetřilo. Uvítal bych příběhovou linii z Druhé světové války, tak jak byla v prostřihu Agentů, škoda, třeba se alespoň jednoho dílu dočkáme, uvidíme...u mě zatím 80%. ()

Killingjoke

Tohle se fakt nedá. Jako fanoušek komiksů musím smutně konstatovat, že ty komiksové seriály jsou jeden horší než druhý. A tím nemyslím pouze ty od Marvelu. Stejně špatně jsou na tom ty od DC. Díl od dílu stupidnější zápletky, nesympatické a často metrosexuální postavy, nulová atmosféra. Tajně jsem doufal, že aspoň seriál s Peggy přinese trošku změny. Ale naprosto žádná změna, utípl jsem to po pár minutách druhého dílu a na další prostě nemám žaludek. Vím, že se jedná prioritně o seriály pro mládež, takže už asi nebudu cílovka, přesto si myslím, že by nikdo nad 7 let neměl byt podrobován takovýmto nevkusným a naprosto tupým výplachům mozku. Je to děs a nezachrání to ani sympatická Hayley Atwell. Začínám se hodně obávat jak dopadne v dubnu můj oblíbenec Daredevil, ale jestli to bude zase to samé, nadobro s tímhle typem seriálu končím... ()

papaguy

Stokrát omleté téma, tentokrát s agentkou Carter ve stejnojmeném spin-off seriálu, který potěší buď ty diváky, kterým se zatím recyklace zápletek nepřejedla, nebo těm, které tento žánr baví a nemají filmy a seriál s agenty ze Shieldu nakoukány. ()

Lmslaver

Děj seriálu Agent Carterová dobře vyplňuje prostor po filmu Captain America: První Avenger. Skvěle vykreslená atmosféra, výborný retro pohled na začátek období studené války koncem čtyřicátých let, na agenty pracující bez satelitních snímků, mobilních telefonů a dalších technických vychytávek, kterými dnes ohromuje James Bond nebo Ethan Hunt. Na druhou stranu seriál nabízí pár fantastických hraček miliardáře a vynálezce Howarda Starka, kolem nichž se rozjíždí nečistá špionážní hra. ()

The Boys se dočkají animovaného spin-offu

The Boys se dočkají animovaného spin-offu

06.12.2021

Drsnému komiksovému seriálu The Boys aka Banda se na Amazonu extrémně daří. Seriál se brzy dočká již třetí série, streamovací gigant mu ale rovněž chystá i několik spin-offů. Tím prvním hraným bude… (více)

Kdo se vydá na Krypton?

Kdo se vydá na Krypton?

04.09.2016

Celovečeráky od DC teď možná trochu zaostávají za těmi od Marvelu, na malé obrazovce je ale situace opačná. Marvelu se daří jen u Netflixu a s Agent Carter a Agents of S.H.I.E.L.D zásadní úspěchy… (více)

Constantine definitivně končí

Constantine definitivně končí

08.06.2015

Marvel obsadil nové superhrdiny

Marvel obsadil nové superhrdiny

25.12.2014

Benedict Cumberbatch v roli Doctora Strange je pro Marvel velká výhra. Comicsový gigant ale roztahuje svoje sítě i na televizní obrazovce, kde se už v lednu objeví Agent Carter, a také na internetu.… (více)