Rapl

Česko, (2016–2019), 26 h 4 min (Minutáž: 58–70 min)

Režie:

Jan Pachl

Scénář:

Jan Pachl

Série(2) / Epizody(26)

Recenze uživatele pekas k tomuto seriálu (16)

Rapl (2016)

Čermák jede! Poslední dobou se objevuje tam, kde to má slušnou kvalitu a ČT1 zase boduje výbornou detektivkou. Komerční televize opět nestíhají. Snaha o temnou severskou školu se zatím daří. Po shlédnutí celých dvou sérií musím nadšení trochu snížit. 76% ()

Série 1 (2016) (S01)

Po osmi dílech si troufám hodnotit slabší pětkou, na náš seriál to je celkem povedené, jednička opět boduje. 83% Po skončení série konstatuju, že stále dobrá práce. Sice na První oddělení a jeho komunistické předchůdce to nemá, ty akční krimi jsou pořád trochu přehnané, ale silná čtyřka to nakonec je. 80% ()

Nástřel (2016) (S01E01)

Slušnej začátek a doufání, že se to rozjede 80% ()

Křížová cesta (2016) (S01E02)

Trochu emerický, ale pořád slušný. 79% ()

Smrt na lovu (2016) (S01E03)

Vlach si málem vzal tenhle díl pro sebe, tak exceloval. 82% ()

Bludný kořen (2016) (S01E04)

Honička mi přišla trochu nereálná, ale budiž, solidní díl. 85% ()

Zatmění (2016) (S01E05)

No, že udělají z Dolanského postavy až takového záporáka mě překvapilo. Začátek taky hodně vydařenej, už před titulkama. Výbornej díl. 90% ()

Oheň (2016) (S01E06)

Klidnější díl po minulé smršti. 75% ()

Krvavý revír (2016) (S01E07)

Smrt v železech byla dost drsná. A beznaděj někoho, koho stále beztrestně okrádají je naprosto pochopitelná. Koho vlastně víc litovat? Aspoň že ty peníze paní nechali. 80% ()

Agent (2016) (S01E08)

Němčina byla příjemné zpestření. Díl opět z těch slušnějších. 85% ()

Amok (2016) (S01E09)

Celkem dobrej díl, i když nevím, jestli by v reálu měl žárlivý manžel šanci. Ale Kuneš je přece kofr, tak ho z toho vyseká. 81%. ()

Black Jack (2016) (S01E10)

Takovej vyklidněnější díl, překvapil Mácha, že zareagoval tak rychle na tetování slona. On to zase asi tak úplně neschopnej polda nebude, i když se tak snaží pořád vypadat. 78% ()

Tichá voda (2016) (S01E11)

Kuneše začíná trochu zastiňovat Lupínek. Tak jak si neví rady s dcerou, stejně se upozaďuje i v tomto díle, kde nám vystupuje i příběh náčelníka a jeho bráchy. Prekérní situace, do které se dostal, když začíná zjišťovat, čím si bráška vydělává na živobytí. Taková lepší čtyřka 78% ()

Zdař Bůh! (2016) (S01E12)

Ale to se nám to zase jednou rozjelo na maximální obrátky! Jo, tohle bylo slušný. 90% ()

Zimmer frei (2016) (S01E13)

Poslední díl vygradovali taky parádně. Definitivně solidní seriál. 80% ()

Série 2 (2019) (S02)

Hmm, druhá série není vyloženě špatná, Mácha konečně ke štěstí přišel. Ale ostatní dopadli velice špatně a závěrečné dva díly, tedy hlavně ten poslední už to přehnaly. Dobrodružství v Černé Hoře bylo už jak z jiného seriálu, snaha o gradaci za každou cenu nevyšla. 68% ()