poster

Nikdo není dokonalý (TV pořad)

Talk-show / Komedie

Česko, 1998, 60 min

Hrají:

Jiří Krampol, Petr Vojnar, Jiří Sovák, Vlastimil Brodský, Stella Zázvorková, Miroslav Horníček, Zita Kabátová, Svatopluk Beneš, Helena Růžičková, Zdeněk Troška, Jiří Wimmer, Karel Gott, Jiří Kodet, Václav Postránecký, Václav Sloup, Miroslav Donutil, Ivanka Devátá, Bořivoj Navrátil, Jiří Suchý, Miriam Kantorková, Helena Vondráčková, Zdena Hadrbolcová, Jana Altmannová, Karel Černoch, Vladimír Kratina, Pavlína Filipovská, Josef Dvořák, František Ringo Čech, Petr Novotný, Hana Křížková, Milan Lasica, Július Satinský, Barbora Kodetová, Bolek Polívka, Luděk Munzar, Naďa Konvalinková, Mojmír Maděrič, Jan Přeučil, Miroslav Plzák, Pavel Landovský, Iva Hüttnerová, Pavel Sedláček, Richard Tesařík, Zdeněk Izer, Karel Bláha, Karel Hála, Jan Antonín Pacák, Petr Janda, Květa Fialová, Zdeněk Srstka, Uršula Kluková, Václav Vydra nejml., Josef Mladý, Josef Alois Náhlovský, Veronika Žilková, Jan Kraus, Jaroslav Sypal, Michal Pavlata, Josef Laufer, Karel Vágner, Michaela Dolinová, Ivan Mládek, Michal Suchánek, Richard Genzer, Tereza Duchková, Milan Šteindler, Halina Pawlowská, Steve Lichtag, Luděk Sobota, Václav Upír Krejčí, Bohumil Klepl, Josef Fousek, Pavel Bobek, Antonín Procházka, Markéta Plánková, Jiří Krytinář, Radim Uzel, Martin Dejdar, Oldřich Kaiser, Lucie Bílá, Iveta Bartošová, Martin Stropnický, Ivo Pešák, Boris Hybner, Milan Šimáček, Karel Štědrý, Pavel Kříž, Ladislav Županič, Petra Černocká, Heidi Janků, Dagmar Patrasová, Felix Slováček, Chantal Poullain-Polívková, Daniel Nekonečný, Eva Pilarová, Věra Špinarová, Libor Bouček, Martin Faltýn, Jiří Grygar, Marek Dobrodinský, Tereza Pergnerová, Petr Martinák, Leona Machálková, Bára Basiková, Josef Vinklář, Jiřina Jirásková, Jiří Štěpnička, Jitka Smutná, Ladislav Potměšil, Jiří Menzel, Simona Postlerová, Pavel Soukup, Zuzana Slavíková, Lenka Filipová, Ivo Šmoldas, Jan Cimický, Libor Pantůček, Ondřej Kepka, Michal Dočolomanský, Anife Ismet Hassan-Vyskočilová, Daniela Bambasová, Dagmar Ďásková, Peter Stašák, Ludmila Zábršová-Molínová, Josef Carda, Petr Rychlý, Petr Jablonský, Slávek Boura, Martin Zounar, Sagvan Tofi, Ewa Farna, Vilém Čok, Miloš Zeman, Eleonóra Mojsejová, Jaroslav Slávik, Jožka Šmukař, Tomáš Magnusek, Martina Gavriely, Hana Zagorová, Ondřej Sokol, Monika Absolonová, Emanuel Ridi, Jana Bernášková, Petr Štěpánek, Jiřina Bohdalová, Miroslav Žbirka, Jan Šťastný, Vladimír Páral, Barbara Nesvadbová, Barbora Štěpánová, Ota Jirák, Vendula Svobodová, Eva Holubová, Kateřina Macháčková, Jan Skopeček, Veronika Jeníková, Jan Potměšil, Barbora Munzarová, Martin Trnavský, Lucie Vondráčková, Václav Vorlíček, Milan Šimáček, Petr Kostka, Pavel "Kyklop" Vohnout, Daniel Vali, Patrik Kytka

Komentáře uživatelů k TV pořadu (277)

 • Tosim
  ***

  Ze začátku se to dalo a to hodně, už jenom kvůli odpovědím soutěžících ("Kolik let mělo devatenácté století? Tak šedesát, ne?"), ale pravidelná výměna morerátorů by byla asi tak tím jediným, s čím bych souhlasil s bývalým generálním ředitelem TV nova: protože Krampol už je (a to více let) naprosto nepoužitelným. Některé historky vypráví po několikáté a pak už se s tím opravdu nic dělat nedá, i když si pozve kohokoli. Navíc mám pocit, že mu tenhle pořad opravdu způsobuje duševní újmu (stačí si vzpomenout jen na to, jak objížděl republiku s Paroubkem a argumentoval, že prý "to přece není o žádné politice.") Takže shrnuto: "jistě jste si všimli, že tam ve foyer byly tužtičky a papírky..."(19.2.2007)

 • Radyo
  **

  Krampola nekomentuju, ale ten "všeobecný rozhled", jakým se v tomhle pořadu někteří lidé prezentují, ten mě děsí - náš národ je na tom opravdu špatně a co se omezenosti týče, mají před námi Amíci už jen malý náskok...(28.3.2012)

 • Enšpígl
  odpad!

  Nejlepší díl byl jistě ten "nepolitický" s Paroubkem těsně před volbama. Tam kde jsou čeští "rádobyumělci" se svejma historkama se mě zatíná ruka v pěst. Jinak zkuste se někdy vžít do téhle role. Na stole máte tři složenky, děti jsou nemocné a vám hrozí vyhazov v práci. V tom Vás přepadne Krampolova partička a zeptá se vás na hlavní město Slovinska. Celej pořad hodnotím jako naprosto zbytečnej sloužící jen k propagaci momentálně nemediálně propíraných českých celebrit a bohužel i k předvolebním bojům. Nicméně gratuluji ke sledovanosti. K mému hodnocení si připočtěte fakt, že jsem viděl všeho všudy celých 5 zoufale trapných dílů.(19.6.2007)

 • Renton
  **

  Švanda, jak je někdo "dokonalý.."(29.3.2008)

 • Radek99
  *

  Kdyby z toho pořadu vystřihli Krampola a hosty, pak možná...(6.5.2011)

 • DaViD´82
  *

  Nechápu proč rozhlasový formát "sedím, mluvím, ptám se" tahat na obrazovky. Nerozumím jak může moderátora dělat člověk, který není ani vtipný (dobře, to je subjektivní), ale neumí ani mluvit, natož pohotově reagovat. A už vůbec nechápu, proč se smát lidské hlouposti při nahraných odpovědích.(8.2.2007)

 • AngelAngie
  odpad!

  Krampol mi způsobuje kopřivku.(12.7.2008)

 • TheMaker
  ****

  Krampol je starej mazák, kterej to v posilovně umí pěkně rozjet . . .(22.2.2009)

 • Karlos80
  **

  Nikdo není dokonalý..No podívejme se, co se tady také nenajde..! Prima má Krampola a ČT Krause vyberte si? Určitě oba rozdílní jak co se týká stylu svého humoru, tak co se týče scénářů svých pořadů. Svého času někdy v začátcích to bejval jeden z našich nejzábavnějších humorně soutěžních komerčních pořadů, čím déle se ale vysílá, tím více si myslím že ztrácí ze svého původního lesku a vtipu jako takovém, no samozřejmě že v první řadě záleží vždy na výběru hosta, ale to už také není tak zcela pravda. Za začátku, nevím jak dlouho se sice už tento pořad vysílá ale bude to řádově určitě už několik let, to ještě šlo, když si vzpomenu na některé naše velikány humoru jako byli Jiří Sovák, Vlastimil Brodský, Miroslav Horníček, Jiří Wimmer a všechny ti kteří zemřeli řádově před 5-10 lety a hlavně ty kteří nám měli vždy co nabídnout jednak ze svého bohatého osobního života tak i z toho filmového, tak je mi dnes do pláče. Samozřejmě že vzpomínali i na své kolegy i na daleko starší herecké legendy (učitelé, parťáky atd.), se kterými měli tu čest se potkat, hrát či stát na jednom prkně. Dnes upřímně řečeno až na pár světlých vyjímek se z toho stává doslova rodinný podnik televize Prima, ze senilním, stále se opakujícím co se týká svých vtipů, a často i přehrávajícím, do nedávna bohužel i inteligentním (co se týká zábavy) moderátorem Krampolem (který u mě navíc už odpadl, sdělením že se neobejde bez časopisu Aha !), navíc z druhořadými seriálovými hvězdičkami (hlavně z produkce TV Primy) či osobnostmi které člověk ani nezná (hlavně že jsou celebrity). Tak hluboko bohužel klesl původní šmrnc tohoto pořadu. Ale zas tento pořad až tak úplně nezatracuji. Jsou i horší. Má sice slabší chvilky ale stále hodně lidí i pobaví, s tím že vtipy jednotlivých dílů, se mezi lidmi stávají čím dál více oblíbené, některé už doslova i zlidověli, a to je přeci to hlavní o co tady jde ne?(28.1.2007)

 • movie
  *****

  Díkybohu za znovuzavedení jednoho z nejdokonalejších pořádů všech dob. Jiří Krampol stále kraluje!(4.9.2010)

 • Boss321
  **

  V porovnání s Uvolněte se, prosím Jana Krause je tohle jen hodně slabý odvar. Navíc Jiřího Krampola moc rád nemám a v uvádění mi přijde hodně nesympatický.....(27.1.2008)

 • Faidra
  *

  Jednou tam Jirka vyprávěl, jak jistá osoba s dlouhými prsty kdysi zajistila, aby si sedm let nezahrál. Tak mě napadlo, že nějaké to vyznamenání za zásluhy pro kulturu pro dotyčného by nebylo od věci. Koneckonců 28. říjen se blíží a vyznamenání se mohou udělovat i in memoriam.(29.8.2011)

 • igi B.
  *

  Z nouze ffftip a celebřitní ráj. A poměrně manipulativní náhled na hloupost tuzemského stáda - ano, i já jsem se občas i zasmál... Krampol pak tradičně ryzí karambol... - - - - - (Nahlédnuto za ty roky občasně náhodně, hodnocení 13.5.2011 po dílu s krásným čutálistou a chytrou manekýnou 4261., komentář zde tývole odzívnutý jako stodvaapadesátý - 13.5.2011)(13.5.2011)

 • Flipper
  **

  Záleží aj na hosťovi, ktorý buď nudí, alebo aj niečo vtipné zapotí. Krampol nie vždy pobaví a tak show viazne. Azda za najväčší nedostatok spomeniem pesničky, ktoré museli v rámci "spestrenia" spievať pozvaný speváci a speváci. Tieto "živé" vystúpenie poriadne uspávali.(26.9.2008)

 • H34D
  ***

  Dokonalý není opravdu nikdo, dokonalá není ani tato soutěžní talk-show a už vůbec ne lidé, které pořadatelé odchytávají na ulici, naopak člověk se leckdy může pobavit nad jejich blbostí... To však není ten důvod, proč mi Nikdo není dokonalý není proti srsti a proč dávám nadprůměrné hodnocení, nemůžu si pomoct, ale mě Jiří Krampol dokázal vcelku slušně pobavit, ať už svými vtipy, historkami, nebo jen prostými rozhovory s hosty. Samozřejmě ne vždy to bylo dostatečně svižné a samotná soutěžní část za moc nestojí, ale jako pořad k odpočinku u TV? Proč ne... 6/10(13.12.2008)

 • Dudek
  ****

  Přiznávám, že Krampol mi absolutně nevadí, ba naopak, vždy mě spolehlivě pobaví a to je nejspíš jeden z důvodů proč se na Nikdo není dokonalý tak rád dívám. Zpočátku to bylo neskonale vtipné, hlavně jsem se smál odpovědím diváků, z nichž některé opravdu stálo za to. U novějších dílů mám pak problém s tím přijmout fakt, že to celé není nahrané, neboť někteří náhodně potkaní se buď snaží svou odpovědí všechny pobavit nebo jsou to pečlivě vybraní náhodně potkaní. Též je obrovská škoda, že některé vtipy a vyprávěnky o Fouskovi se začínají opakovat a postrádají svou prvotní vtipnost, i když Krampol moc dobře ví jak publikum pobavit. Ale jak jsem předznamenal hned na začátku, na tohle se podívám vždy rád.(12.5.2007)

 • Segrestor
  **

  Díky pořadu jsem zjistil, že především pan Krampol je těžce nedokonalý komediant. Odpovědi retardovaných bezdomovců rozesmívají jak koho, stejně tak jako odpovědi nějakých pitomých studentíků, kteří mají přehled o životě jako přejetej krtek. Vlastně celá show je jaksi nesledovatelná tak nějak v kuse. Nakonec je to jen "pýár" pro Krampolovo kolegy z byznysového i politického spektra. Na druhou stranu se člověk přeci jen občas některým těm anketám zasměje.(8.3.2012)

 • Hakha
  ***

  Většinou zábavný talkshow, na který se rád podívám. Ale je pravda, že s odstupem času na zábavnosti ztrácí, ale jinak Krampol je sympaťák... Nikdo není dokonalý na Slovensku: http://www.youtube.com/watch?v=tx9mH6qJCU4(20.1.2008)

 • sportovec
  ****

  V poušti televizní zábavy patřil tento pořad přes všechny představitelné výhrady k nemnohým oázám. Postupně přerostl své původní poslání a změnil se v nemilosrdnou sondu o prohlubujícím se hloupnutí národa. Vtip možná upadal, naopak nemilosrdná faktografická pravdivost nadčasové výpovědi určitě stoupala. Skutečnost, že to nebyl ten nejsilnější kalibr, je zřejmá; fakt, že se udržel tak dlouho na výsluní divácké pozornosti, je však právě tak nepopiratelný. Obhajobu nelze přecenit, konstataci zřejmých nedostatků naopak absolutizovat. V kategorii dočasného NIKDO patřil k dobově hodnotnější částu toho lehčího žánru. Odpověď na otázku, zda to znamená mnoho či málo, přenechávám těm, kteří byli jeho věrnými diváky.(30.4.2008)

 • Hellboy
  **

  "Z jakého materiálu je zemská osa?" "Z betonu.."(12.8.2008)

 • Le_Chuck
  **

  Krampoule, Krampoule, ty kluku ušatá dyť já tě mám vlastně rád! Kvalita jednotlivých dielov prirodzene klesá-stúpa od hosťa k hosťovi, ale keď to aproximujeme, tak dostaneme krivku niekde okolo 50%. Odychová televízna zábava, ktorá na rozdiel od Slovenskej variácie s megatrapným duom Vašáryová-Andráši nerobí s ľudí silou mocou debilov (to je na odpad).(16.5.2007)

 • Gilmour93
  **

  Otázka: „Který hmyz v noci svítí?“ Odpověď: „Sova!“ Je zřejmé, že sir David Attenborough ještě neví o přírodě zdaleka všechno.. Divácké ego je nevědomostí cizích utěšeno, celebrity skrze playback zapějí a pokud je předvolební lásky čas, přijde mezi nás i starosta Quimby. Nechápu ovšem, proč tam doposud nevtrhla zásahová jednotka z protidrogového, neboť Jirka Krampoul s absťák značícími zatuhlými mimickými rysy v obličeji se neustále nepokrytě vyptává některých hostů - zřejmě tajných dealerů z řad našeho šoubyzu - jestli pro něj mají nějaký další matroš („Máš ještě něco?“)..(18.8.2011)

 • Ded@M@tes
  ***

  Někteří lidi jsou fakt hloupí a na pomalu banální otázky odpoví naprostou blbost. Zábavný pořad u kterého se dost i zasmějete. Hodně záleží na hostech, kteří se v daném díle objeví. / Viděné epizody cca *16.dílů / ( Hodnocení: 6/10 )(17.5.2012)

 • MM_Ramone
  *

  No niečo otrasné. Prestárnutý seladon Jiří Krampol s hlasom pokazeného robota, chôdzou ako keby mal v zadku zapichnuté pravítko a totálne nehumoristickým prejavom sa snaží zo seba robiť moderátoskú hviezdu ľudovej televízie Prima. Lenže tu nie je chyba len v drevenom Krampolovy, ale hlavne v nepochopení podstaty tohto typu relácie u samotných tvorcov. Na čom sa mám zabávať, keď osem z desiatich odpovedí je správne? Na Slovensku sa obdobná show volá "Aj múdri schybí" a tam, čo respondent, to sprostý somár. Čo odpoveď, to nehorázna perla debility. Veď práve o tom to celé je. "Nikdo není dokonalý" je úplne mimo. Prieskum všeobecnej inteligencie českého národa ma naozaj nezaujíma. *(16.9.2008)

 • paascha
  odpad!

  To už je trochu moc, ne? Kterej primitiv tohle považuje za film??? Nebo CSFD znamená Ceskoslovensko fakt debilní? Milion věcí tu není a asi ani nebude, protože jsou prostě mezi ignoranty neznámé - viz. Ema Kugler - za to sračky typu Krampoulovsko uršulovského hýkání a mečení ano.(19.6.2007)

 • NinadeL
  ***

  Speciál jsem docela uvítala, ideální formát pro občasný pořad, tak hlavně opět neustrnout. Malér je pouze v tom, že se některé vtipy neustále opakují a Jirka je čím dál tím větším sólistou nehledě na množství a povahu jeho hostů.(7.1.2011)

 • A_FISH
  odpad!

  Od dob, kdy bylo Nikdo není dokonalý relativně koukatelné, se hodně změnilo. Po znovuuvedení s podtituem speciál(?) jsem ovšem pojal podezření, že se názvem televize Prima pouze snaží omluvit kvalitu pořadu. Je mi to líto, stejně jako je mi líto, když vidím vyděšený pohled toho pána neustále cenícího keramiku v ústech, marně se snažíc vzpomenout na to, co právě řekl, nebo se říct chystal. Ovšem poslední díl s oteklinami Norou Mojseovou a Vendulou Svobodovou mě skutečně dorazil. S Vendoulou společně zaplakali nad tím, jak jsou lidé nevděční, když oni (slovy Venduly) "páchají dobro" a s pani Norou zase o oblečcích pro psíky. Ta ostatně vše šikobně stočila na nějakou veselou historku o svých (slovy Nory) "geniálnych psíkov". Samozřejmě by bylo hloupé hodnotit pořad podle hostů, i když je otázka jaký vliv na jejich výběr má samotný moderátor. V minulém díle s manželi Paroubkovými, kde se se svou etudou "podpantoflák domácí" snažil Jirka přiblížit voličům, to bylo myslím víc než jasné. Škoda Krampola, stejně jako Sobota si neuvědomuje, že už je nějakou dobu totálně v prdeIi. Ještě, že to Šimek s Grossmannem už nemusí vidět.(26.2.2011)

 • Hunt
  ***

  Původní formát byl vcelku v pohodě a plnil funkci tv "zábavy". Ale každý pořád má své meze a nedá se točit donekonečna...(16.3.2013)

 • Phobia
  ***

  Zpočátku neotřelý a celkem zábavný pořad, kdy se dařilo natahat do studia relativně vtipné hosty a z tázaných na ulici často vypadávaly humorné odpovědi. "Kdo osvobodil Prahu na konci II. světové války?" Snaživě odpovídá cca 19-letá blondýna: "1914 až 1918... nó, 1918 tu vznikla ta... ČSSR... Tomáš.. Gerik..... Masaryk???" Pozoruhodné znalosti předvádí někteří občané České republiky! Nejlepší odpovědi obvykle vypadávaly z našich pracovitých, poctivých, slušných, vzdělaných, perspektivních a mírumilovných indoevropských spoluobyvatel, leč z nějakého "záhadného" důvodu se jich postupně moderátoři přestali ptát. Úpadek zasáhl také Krampolovy hosty, o moderátorovi samotném ani nemluvě, nejen ty dotazované nebožáky. Dnes se krampolovinám vyhýbám, dřív mě to však dokázalo rozesmát; člověku tak příjemně povyrostlo ego, když viděl, že jsou na světě i větší idioti, než je on sám:-). 50%(19.8.2011)

 • cheyene
  ****

  Jeden z nejlepších pořadů, stále oblíben, ale čeho je moc, toho je příliš...už to není ono..."éé, vážení přátelé, je tu otázka sedmá..."(29.5.2007)

 • Davies182
  **

  Ale já vážně nemám rád Krampola... některé návštevy měly pár vtipných historek.(27.3.2009)

 • forsberg
  *

  Snůška trapnosti, příšerných Krampolových "vtipů", občas politická agitka a sem tam i něco pro zasmání. "Jak se jmenovali rodiče Ježíše Krista?" "Ježíšmarjájózef, já si nemůžu vzpomenout."(13.8.2008)

 • kulyk
  *

  Bratia Člováci přišli s ekvivalentem této taškařice pod názvem Aj múdry schybí. Tam si alespoň na nic nehráli, natočili hafo cigánů, mentálů mebo maďarů (často šlo o jednu a tu samou personu) a vybrali krále dementů. Koktající Krampol, trpící záseky ze sebeuspokojení, nám představuje slaboučký odvar. K tomu má ještě produkce tendenci zvát jako hosty jedince, kterým bych s rozkoší šlápnul do úsměvu.(9.7.2012)

 • Hrabka
  **

  Otázky super, zbytek už nic moc. Jirky Krampola už mám až nad hlavu. Občas to ale byla sranda a hlavně ty otázky byly často trefné.(26.6.2008)

 • LiVentura
  ****

  Povedený komediální pořad kdysi vysílaný v hojném počtu na obrazovkách jedné soukromé televizní stanice.(29.7.2008)

 • Stegr
  **

  40%(6.1.2008)

 • Darth Sidious
  odpad!

  Televizní show, kde se prezentují slavné osobnosti sedící u jednoho stolu, chrlící jednu vtipnou historku za druhou, které jsou navíc vtipné asi jako štafle. Samozřejmě, že sál plný diváků je vyprávěním ohromen. Jiří Krampol měl za svou existenci asi velice pestrý život. Se jen divím, že za tu dobu co se pořad vysílá, ho ještě vymýšlení těch blábolů neomrzelo. Když vezmu druhou stránku pořadu, kde se projevuje přesně inteligence našeho národa, tak to ani není k smíchu, ale stojí to za to se nad tím zamyslet. Kam vůbec jen spějeme? Že člověk ve 20 a více letech nedokáže správně zodpovědět na otázky, které by zvládl i žák prvního stupně základní školy, není vůbec vtipné. Spíš je to k pláči. Věřím, že kdyby v pořadu padali otázky týkající se sexu, alkoholu, drog a peněz, byly by odpovědi na jedničku z hvězdičkou. Pravda.... pořad má velice výstižný název " Nikdo není dokonalý".....No....v téhle zemi....když to vidím, tak opravdu bohužel nikdo. Protože, ti dokonalí mají rozum a raději z téhle republiky odejdou za lepším životem.(15.4.2011)

 • salahadin
  *

  Krampol je maximální loser mezi baviči, nevypotí ani kapičku vtipu a zábavný je, co by se za nehet vešlo. A otázky kladené kolemjdoucím jsou nudné a unylé, i když občas se najde nějaký exot, jehož odpovědi nám honí sebevědomí:-). Aspoň někteří hosté stojí za to. Ale celkově tyhle pořady, v nichž se z lidí dělají blbci a my se jim máme smát (resp. jejich hlouposti, když neví, co je třeba paragliding), nemusím.(4.6.2010)

 • WANDRWALL
  *

  Ano, nikdo není dokonalý. Ani já, ani tenhle pořad!(6.9.2010)

 • Sašenka165
  ***

  Je neuvěřitelné, co dokáží Češi říct...(24.11.2007)

 • Hromino
  ***

  Takový průměrný pořad. Některé debaty a názory lidí mě pobavily, ale když na scénu vtrhl ten pomatenec Nekonečný a jiní exoti, šla úroveň pořadu směrem dolů. Ale na těch 3* si trvám...(28.8.2008)

 • Rocky62
  **

  Průměrný pořad s trapnym Krampolem, ale když se tam objveil Zdeněk Izer tak to stálo za to(4.8.2009)

 • Allien.9
  ****

  "Je to taková sonda do neznalosti českého národa." Ne, je to mnohem víc. Je to sonda odhalující lidskou ubohost v celé své kráse a já mám nejednou chuť všechny dotazované primitivy vystopovat a jednoho po druhém bolestivě oddělat...(22.6.2011)

 • CaptainNor
  *

  Televizní a filmoví tvůrci pochopili, že by se Krampol neměl před kamerou jakkoliv pohybovat, tak ho posadili na židli a řekli mu: "Ani se nehni!" Ale jemu působí už samotné mluvení takové utrpení, jako kdyby šel člověk s dvojitou otevřenou frakturou pochod Praha - Prčice...(29.6.2011)

 • Beastmaster4
  **

  Proč se někdy nezasmát!? A když ani to ne, tak člověk si připadá jak génius mezi všemi těmi tupci (většinou) :-D(6.9.2011)

 • Snorlax
  odpad!

  Proč?(30.8.2011)

 • slatkac
  ****

  Některé ty odpovědi v anketách by se měly vytesat do kamene.(22.6.2011)

 • Ilicka
  **

  Lidská blbost je všudypřítomná a skrze tento pořad si to člověk uvědomí ještě palčivěji.(30.8.2007)

 • duklak2
  ***

  Originální „shouw“ Jiřího Krampola. U některých otázek mě překvapuje náš velmi nevzdělaný národ. Lidi prosím Vás: učit, učit, učit.(1.7.2008)

 • heyda
  ***

  Na Nikdo není dokonalý jsem se jako mladší díval vždycky s mým dědou, který je mimochodem neuvěřitelně podobný Krampolovi. Možná i proto mě tento pořad nikdy neodradil a vždycky jsem ho poctivě zhlédnul od začátku do konce. Největší prča byla samozřejmě, když se ptali lidí na ulici, ale někdy se povedl nějaký fór i Krampolovi nebo jeho hostům. Myslím, že 60% je z mé strany nejvýstižnější hodnocení.(16.1.2011)

 • MikeCool
  ***

  TV-pořad (Talk show). | Průměr všech zhlédnutých (odvysílaných) epizod: 55% (3*) |(24.10.2013)

 • Kothy
  ***

  Známý pořad Jiřího Krampola. Je to neuvěřitelné, jak jsou někteří lidi blbí. Nejlepší je slovenský speciál. "Můžete si vzít sestru své vdovy?" :D(10.2.2013)

 • Chrustyn
  **

  Jeden z pořádů, kde záleží převážně na hostech než na moderátorovi. Takový díly s Izerem nemají chybu.(18.10.2007)

 • ivishka
  **

  Možnost jak se podívat do studnice vědění českého národa????NE...Spíše příležitost k tomu kulit u telky oči jako pitomec a nechápavě křičet jak je možné,že někdo neví,že Anglie je součást Velké Británie, nebo co je to v polštině szukaj(*ukaj)...Jen se u toho rozčiluji. Dříve lidé alespoň něco věděli a sám moderátor Krampol býval vtipnější a stále se neopakoval a nezadrhával jako blázen..Jenže teď už je na něm podepsaný ten věk,který má a nový moderátor je NESKUTEČNĚ NEMOŽNÝ!!!...Nezlobte se ale více než 2/5 si to prostě nezaslouží..(3.7.2012)

 • moviesfan
  **

  Líbily se mi jen ,,chytré" odpovědi lidí. Krampol byl občas taky vtipný. Zbytek nuda. Hodnocení: 40%(10.8.2008)

 • kingik
  **

  Nikdo není dokonale vymrdaný. Vysolárkovaný děda Karambol, který se i na prahu stovky neustále musí ujištovat, jak báječně vypadá a jaký je fantastický bavič. Jako herec stál vždycky za hovno, ani neuměl pořádně hrát, a po úbytku rolí se jal pozice baviče "vědomostního" pořadu, kdy se na ulici zastavují bezdomovci, kteří ani neví, jaký je rok, natož jméno našeho posledního prasidenta. Ve studiu se pak za hlasitého chechtání a potlesku přítomného publika vykládají stokrát provařené vtipy prokládané pičoidními historkami. Dohromady to nemá vůbec žádnou relevanci. Ovšem pozor, najde se i početná sorta diváků, kterým výše jmenované nepřekáží, a nijakým způsobem ani nevadí, a pořad dokonce shledává zábavným a výborně kombinujícím sofistikovaný humor s vědomostními otázkami. Výsledkem jsou pak velmi často večery, kdy celé rodiny u obrazovek natěšeně mezi sebou soutěží o největší "mozkovnu". Odměnou jsou jim nezapomenutelné večery, kdy ten nejúspěšnější mozek z nich vyhrává. Takže se ve výsledku jedná i o poměrně interaktivní zábavnou hru, která z diváka nedělá hlupáka, a naopak ho i nějakým způsobem vzdělává. I blbé hovado si po úspěšném zodpovězení otázek typu, jaký je rozdíl mezi pičou a čurákem, musí připadat neskutečně nabiflovaně. Na druhý den se ti nejlepší absolventi otázek stávají nesnesitelně pyšnými chlubily, kteří se nebojí postavit pořad do roviny IQ testu. Kde jinde se můžou pochlubit, že jejich zkoušejícím byl Karambol s rozplácnutým nosem a Prima mu na to dala "štempl" Chytrolín národa. Ani několikeré obnovené premiéry nezabránily, aby tahle moudrá legranda v zábavné formě, nebyla stažena z vysílání, kam se v uhozených večerních i nočních reprízách vrací opakovaně mrdat televizní národ. Ou jé, jak jsi debilní, tv Primo. Z nepochopitelných důvodů to nehážu do odpadu, neb jako podkres při práci na recenzích, je to přijatelná kulisa. 40%(13.1.2015)

 • Katullka
  odpad!

  Nejlepší přítel Paroubka ovládá všechny vtipy a znalosti vytažené z konečníku. Amen.(7.7.2012)

 • anderson
  ***

  Nehorázna "skopčenina" AJ MÚDRY SCHYBÍ. A klasický výrok ? To keď sa vo FRYDKU KRAMPOL spýtal: "Víte co je to gejša ? --- Jo gejša, to je taky kurva, jen ne zdejša." (1.8.2008)(1.8.2008)

 • Richie666
  **

  Díval jsem se na to dřív, když mi bylo nějakých čtrnáct. Tenkrát se to ještě dalo.., dokud Krampol neřekl úplně všechny vtipny co zná a dokud se tam nevystřídali všichi který ho napadlo pozvat, byl to rozhodně jeden z těch koukatelných pořadů v TV. Teď už jsem to dlouho neviděl, ale z vašich komentářů je mi jasné, že pořad nenabral jinou tendenci, než furt se opakovat. A ono už to dávno nebylo ono. Měli ho zrušit tak po čtyřech letech, pak bych mu dal víc.(18.5.2007)

 • bouncer
  *

  Jiří Krampol...postrach okolí :)(13.2.2008)

 • Pepy
  **

  Další TV pořad, který nemá smysl, proč se na něj dívat. Podle mě ztráta času a srandy tu teda moc není. Jiří Krampol se snaží být zajímavý, ale jde mu to teda úplně špatně. Jsou i lepší TV pořady, než je tenhle. Čekal jsem od toho drobet více, ale asi jsem se zmýlil.(12.8.2010)

 • Terva
  ****

  Jeden z mála pořadů na který jsem koukal skoro pravidelně. Někdy jsem se i styděl za některé výroky, které byly vyřčeny.(28.9.2011)

 • Nettrass
  **

  Já já já jenom já, jenom já. Já já já jenom já, jenom já.......Aby zrovna Krampol hodnotil dokonalost a inteligenci ostatních, mně příjde značně legrační a nedokonalé. Navíc mi připadá, jako by v té konvičce neměl čaj, ale skotskou a tomu odpovídá jeho projev.(20.1.2012)

 • BigDeal
  **

  Na rozdiel od nášho "Aj múdry schybí" nie je táto relácia založená na smiešnych nevedomostiach, ale skôr vtipnom rozprávaní moderátora a hostí, čo sa väčšinou darí a je to fajn oddych. Nič viac, nič menej.(25.12.2008)

 • Ištván87
  ***

  Ukazatel české blbosti. Ovšem na druhou stranu, kdo by nezazmatkoval jen tak na ulici?(23.3.2009)

 • Marthos
  *

  "Já vám řeknu fór, jo?" Bohužel se Jiří Krampol takhle ptá už víc jak deset let. A to omrzí i velblouda.(18.1.2010)

 • Vančura
  odpad!

  Těžko lovit z paměti někoho, kdo by mi byl víc protivný než Krampol. Bože, jak já ho nesnáším.(5.1.2013)

 • Stanislaus
  ***

  Jiřího Krampola zrovna dvakrát nemusím, není mi nijak sympatický, nicméně co se týká "záludných" (ale i fakt záludných, tj. "keine Ahnung" z mé strany) otázek a následných odpovědí, tak tento pořad nemá chybu. Někdy jenom žasnu nad tím, co dokáží někteří lidé vypustit z úst. Samozřejmě je celkem jasné, že se do pořadu dostanou zejména ony trapné a naprosto hloupé odpovědi, takže celkové tipovaní hostů je vlastně "k ničemu". Zkrátka pořad, který dokáže zaujmout zejména svým prvotním obsahem, protože vyprávění hostů jsou mnohdy dost nezáživná.(30.8.2013)

 • villon17
  ***

  Vybírat schválně ty nejvymatlanější, aby každej viděl, jakej jsme tupej národ a pak čekat, než se Krampol k něčemu vyžvejkne, no nevim. Zábava by to byla, ale tak párkrát(8.1.2008)

 • gogos
  ***

  Stejně jako drtivá většina zábavných pořadů, založených na diskusi, platí i zde, že kvalitu určuje host. A tak třeba díly s Martinem Dejdarem, nebo Zdeňkem Izerem jsou naprosto excelentní a jiné naprosto brakové...(16.12.2008)

 • zablaga
  *

  Zaujímavé že ten Krampol má na každý diel inú príhodu, ktorú zažil vo svojom nabitom živote. No pravdepodobne má tak 560 rokov a tak to aj vyzerá. Niektorí hostia sú zaujímaví, ale to o čom to celé je, je také zlé, že prepínam ihneď brr..(27.9.2011)

 • Handle
  ***

  Já to sledoval docela rád...(15.8.2009)

 • Orlau32
  ***

  Jak kdy. Byly díly vemi šťastné (vtipné), některé byly jalové. Ale byl to velmi dobrý průměr. Mohla bych dát 3a půl *.(18.1.2009)

 • Marek1991
  **

  V podstate u mňa platí to, čo u Aj múdry schybí, je to český ekvivalent toho nášho skoro totožného programu, no pripadal mi menej smiešny a menej originálny od nášho, navyše dnes už je ďalší slovenský ekvivalent, ktorý vysiela štátna slovenská televízia, lenže to už je priam suterén, ktorý sa nevyvaroval chýb, ba priam presadol na ešte rýchlejší výťah dole. Môj názor k tomuto som dosť jasne vyjadril v prvej vete a nemienim to už viac komentovať, možno len toľko, že Krampol mi z toho zábavu tiež neurobil.(26.2.2013)

 • Rosalinda
  **

  Nikdo není dokonalý? To se ale sakra slabý název! Já neustále žasnu, co jsou lidi schopni dát dohromady za super odpovědi. Přejmenovala bych to na "Všichni jsou snad úplně blbí". Ale takový název by seděl určitě více pořadům. Já jen pevně doufám, že si tým tohoto pořadu na ulici vybírá "spešl ksichty", od kterých se podobně přiblblé a neuvěřitelné odpovědi čekají, protože kdyby tohle měla být realita, chci se stát mořskou pannou a odplavat daleko, daleko.(27.9.2011)

 • willow666
  odpad!

  Já se omlouvám, ale nenávidím Jiřího Krampola.(26.4.2007)

 • kapsomut
  *****

  Skvělá zábava, na kterou se nedá zapomenout. Pro mě několik hodin dobře strávených u obrazovky. Skvělé vtipy, Jirka Krampol a plno hostů, kteří si sebou přinesli několik vtipů a historek. To je něco pro mě. Jasných 5*... 90%(8.8.2008)

 • Langy10
  ****

  Tohle jsem měl hrozně rád! :D(9.9.2010)

 • Had6
  **

  Tenhle zábavný pořad už hodně dlouho zábavný není.(8.1.2008)

 • L_O_U_S
  ***

  Zábavný pořad, který stojí především na neznalostech českého národa, i když je jasné, že někteří respondenti odpovídali schválně špatně, aby pobavili. Na některé hlody asi nikdy nezapomenu, třeba na to, že učitelem národa byl Stalin. I u těch "historek z natáčení" se dalo docela dobře pobavit, pokud si ale tvůrci vzali do parády vhodné tváře - nejlepší epizody byly se Zdeňkem Izerem. "Z jakého materiálu je zemská osa?" "Z pískovce." (385.)(17.8.2008)

 • lekr
  odpad!

  Dle mého názoru jeden z nejhorších televizních pořádů všech dob! Krampol je největší ubožák českého showbyznysu!(25.11.2009)

 • Amroth666
  *****

  Dříve jsem to sledoval méně, protože bylo vcelku ještě na co v televizi koukat. Ale jak přibývá blbostí, tak tohle mi přijde jako super zábava a jeden z mála pořadů, co mě baví. Ještě navíc, když se můžu koukat na závistivé a hlavně hloupé lidi z našich krajů ČR.(6.4.2012)

 • rt12
  *

  Bože než Krampol vyžvejkne ,,nějakou vtipnou historku", tak kvetu, vždycky mám pocit, že se o něj pokouší mozková mrtvice. Při odpovědích ,,elity národa", je mi někdy až stydno. To přece není možný, že ty lidi dokončili ZŠ ?!(20.1.2013)

 • Matrinx
  odpad!

  Naprostá škoda času - nezajímají mě předlouhé bláboly vyhaslých celebrit a Krampolovi stokrát omývané historky. Ani snad najímaní herci, kteří jsou schopni si v televizi hrát na naprosté blbce. Sice nejsem zrovna optimistický co se týče inteligence lidstva, ale že by někdo byl až tak blbý?!(13.6.2011)

 • dyfur
  *

  Jeden bod za Krampolovu osobu, inak trapna reakcia a to ste nevideli slovensku verziu to je ozaj sraaakota.(6.1.2013)

 • johny89
  **

  občas mi to přišlo dobrý.. hlavně ty ankety.. ale pak už to bylo jenom tlachání...(2.11.2008)

 • Fanucci
  **

  Krampol je idiot a to tento pořad poměrně dost ovlivňuje. Některé hlášky jako že Stalin je učitel národů ale v člověku zůstanou:-)(10.3.2009)

 • NinonL
  *

  ... anebo "Co všechno jsem schopen udělat pro manželčiny nové silikony". Pořad mi přijde docela hrozný, zvláště když hosté (hostky) nejsou o moc inteligentnější, než vzorky lidstva oslovované v ulicích. Hvězdička je za ty silikony.(29.6.2011)

 • kinghome
  *

  Dřív se mi to celkem líbilo. Ale ted, když se na to kouknu, tak se mi to až hnusí. Než se Krampol vymáčkne, tak uběhne polovina seriálu a nakonec je ten vtip uplně o hovně. Jediné co je na pořadu celkem dobré, jsou ty vtipně blbý češi, který věděj většinou uplný hovno.(30.8.2012)

 • tomeš
  **

  Dobrý nápad v Česku ubitý nedobrým moderátorem.(1.11.2008)

 • DominikV
  ****

  Moje jistota pro skvělou zábavu. Lidská blbost překračuje všechny hranice vesmíru...(29.6.2009)

 • Slavníkovec
  **

  Co je ze začátku zábava, se postupem času se stárnutím mozku pana Krampola mění v nudu a v nejposlednější řadě ve zbraň hromadného ničení vydavanou bulvárním časopisem Blesk.(17.7.2007)

 • Elyssea
  **

  Mě ta jeho talkshow ukazující blbost českého národa nikdy moc nebavila. Soutěžící říkají úplné kraviny na většinou jednoduché otázky. Jde to s námi pěkně z kopce :P(10.8.2008)

 • jaklee
  *****

  Ako na každej relácii tohto typu záleži na hosťoch ale večinou je to sranda.(4.6.2009)

 • Pajky3
  ***

  Občas zajímavá sonda do idiocie českého národa. A za tu výdrž, protože to už běží takovejch let. Jednou za čas se to dá, ale věřim tomu, že Krampol se tam musí za ty léta už strašně opakovat.(23.12.2011)

 • corpsy
  ***

  Krampolove vtípky sú to najlepšie na tejto relácii. Odpovedajúci z ulice totižto niesu takí exoti ako v slovenských končinách, v obdobnom AJ MÚDRY SCHYBÍ.(31.12.2012)

 • DCmaniak
  ****

  Nikdo není dokonalý? No, pro spoustu lidí je to zřejmě pravda, ale v tomto pořadu přece jenom někdo dokonalý je: Jiří Krampol. Jeho sonda do hlubin lidské mysli v České republice sama o sobě není nijak extra vtipná, protože na výběru lidí je jasně znát, že se studio snaží zpovídat ty, jež asi moc věcí vědět nebudou (bezdomovci, cikáni, pitomé bárbíny...), ale Krampol ve studiu nemá chybu. Ať už jsou jeho hosté kdokoliv, vždy mě něčím dostane, rozesměje a to se mi na tomto seriálu strašně líbí. :D:D:D Přesto on sám nedokáže celou show utáhnout sám, takže se plného hodnocení nedočká.(27.1.2013)

 • KajusaK
  ****

  Pěkná show pro zasmátí. Zábavná talk-show, která pobaví všechny generace lidí.(6.4.2013)

 • Tyny
  ***

  Lidská hloupost je, jak se říká, opravdu nekonečná. V tomhle případě to platí dvojnásob. Jinak celkem zábavný, pohodový pořad s pár dobrými hosty. Například Izer, Postránecký, Vydra a Nekonečný byli fajn.(10.1.2014)

 • TomStall

  Po shlédnutí dílu s J a P Paroubkovými: tohle je kultovní dílo! Upocený Jirka Krampol, který v průběhu svých výstupů utrpěl pravděpodobně několik mozkových příhod, Jirka Paroubek zabírající na každou nahozenou udičku pětiminutovým nikam nevedoucím monologem a Petra Paroubková, slepičící a láskyplně osahávající svého prince na bílém koni. Jako by to nestačilo, nyní již jen jako vložka shluk lidí povybíraný po odvykacích či psychiatrických léčebnách, snažících se odpovídat na debilní otázky.. Místy mi bylo senilního Krampola i líto, ale většinou jsem chytal spíše hysterické záchvaty smíchu, cože si to vůbec televize lajzne pustit do éteru. Tohle netrumfne ani sedlák, který bude hledat ženu!(15.2.2011)

 • ainny
  odpad!

  Nemám ráda Krampola a nemám ráda, když se z lidí dělají blbci. Výběr odpovídajících dokazuje, že to je to o co tu jde. Čím hloupější tím lepší. Děkuji nechci...(17.5.2012)

 • Estrellita
  ***

  Průměrná televizní zábava, ale aspoň se tam najdou mezi hromadou blbů i chytří lidé. Někdy to jsou ti, do kterých byste to třeba vůbec neřekli...(10.9.2013)

 • Tomesh
  *

  Všemu vévodí vysolárkovaný stařec s výrazem pivního dementa, který ze sebe chrlí vtipy, kterejm se nesměje ani moje matka.. Vrchol tomu přidal kamarád, který se byl podívat na Saudkovou a Pollerta, který nebyl zrovna ve formě. Nedostal ze sebe historku, příběh ani kloudnou větu, čímž udělal asi to nejhorší co mohl: ponechal zábavu na Saudkové, která nelenila a vyklopila pár primitivních a směšných příběhů o hovnech nebo holé prdeli, což bylo i na Krampola moc a konsternován nebyl jako obvykle schopen zformulovat otázku. Třešničku na dortu přidal Pollert, kterej se šel v půlce pořadu vychcat a vzadu mu zapomněli vypnout mikrofon, takže to bylo v sále i se zvukovým doprovodem.(2.10.2008)

 • darek kartac
  *****

  :D Někdy mi přišlo že ty lidi ze sebe ty blbce dělaj. :D(5.9.2010)

 • drexik
  odpad!

  Před lety zábava kdy i pozvaní hosti za něco stáli, dnes bohužel stupidní sračka, v mnoha případech nechutně agitační.(31.12.2011)

 • otík
  ***

  Jiří Krampol není nijak úžasný bavič, ale většinou má velmi zajímavé hosty a mnohdy dotazovaní občané vskutku perlí, takže zábava je občas velmi výživná. Průměrná zábava na zimní večery.(10.1.2012)

 • tuntavala
  *

  Nejlepsi bylo obdobi, kdy se rozdaval mozek.(31.12.2012)

 • cariada
  ****

  Pořad ,který se vysílal asi 10 let což značí o jeho oblíbenosti. Vše bylo postaveno na J.Krampolovi a jeho dvou hostech a do toho se ptali lidí na otázky co je to či ono. A hosté hádají kolik jich asi uhádne. Mělo to vtip ,já se na to docela rád díval.(23.12.2007)

 • stration
  ****

  Bavilo mě to. Jiří Krampol skvěle vykládá (ikdyž pořád dokolečka) a některé odpovědi respondentů fakt stály za to.(17.2.2009)

 • Ellise
  **

  Dřív mě vždycky bavilo poslouchat stupidní odpovědi náhodných lidí, ale teď se na to koukám jen nerada. Asi už jsem vyrostla a najednou v tom Krampolově kecání vidím ČSSD propagandu.... To to musí cpát i do zábavných pořadů?(14.9.2011)

 • Vxxx
  **

  "A pak je tu můj třetí host. No mladší.. mladší o několik generací.. Petr Vojnar" :D Už by mohl vymyslet jiný úvod a dokonce i jiný konec.. "Ty kecy o synagoze umím nazpaměť" :D U mě má sice jen 2* ale i přes to se řadí mezi oblíbené, už jen kvůli soutěžícím... Ale moderátor by se mohl vyměnit. Jeho vtipy, která já řeknu za 10 sekund a normální člověk za 30 sekund on vypráví minutu a půl. Kolikrát je mi za něj i trapně, jak není vtipný.. :((10.1.2012)

 • dav110
  ***

  Jde vidět, že člověk, jenž vymyslel název tohoto pořadu neměl tu čest poznat mou maličkost.(5.5.2013)

 • sahe
  *

  Ze začátku toho pořadu jako dobrý... dobrý otázky, dobrý hosté, dobrý humor Krampola... ale časem se z toho stávalo něco tak příšernýho, že to nebylo koukatelný a skončilo to trapností na 2... Ale to tak bývá u tutěch pořadů.(5.1.2008)

 • galba
  *

  Vysolárkovaný mladík s výeatem pivního dementa uvádí pořad, který dokazuje jednoducost našeho národa.(24.2.2009)

 • Sfinkter
  ***

  Krampol je ten typ, který vás v podstatě donutí se alespoň usmívat. Ale vidět občas naprosté dementy z ulice už ani vtipné nebylo :) Ale asi stále lepší než slovenská verze, kde jeden tázaný odpověděl na otázku "proč v noci nesvítí slunce" - že ho v noci vypínají.(11.3.2010)

 • Danny F.
  **

  Průměrná talk-show, která je s přibývajícími díly otravná a nudná. 45%(22.12.2010)

 • Rodriguez
  ***

  Nikdo není dokonalý, ale jak je český národ tupý...hrůza, která pobaví. 55%(4.12.2012)

 • RonaMidu
  **

  jako že hrůza,co u nás žije za inteligenty?.....vybírat hlavně nejapné odpovědi od lidí pochytaných na ulici mi nepřijde zrovna japné,i když pravda,někdy jsem hlavou nad odpověďma kroutila taky,nebo se musela smát - ač to k smíchu vlastně nebylo....ale sama bych chycená být nechtěla,tréma je ochromující činitel,bůhví,co bych blekotala já :-)(15.3.2014)

 • Natabar
  *

  Krampol je výsostně trapný.(22.1.2009)

 • ssfan
  ****

  Záleží vždy na hostech, ale většinou to byla dobrá zábava.(20.5.2009)

 • sallyann
  **

  Někteří hosté uměli pobavit :o)(30.11.2009)

 • WolfR
  ***

  Asi nejraději mám na tomhle pořadu ty otázky směřované k lidem na ulici. A občasné vtipy či anekdoty Jiřího Krampola také nejsou špatné. A když se objeví zajímavý host, je to ještě zábavnější. Nicméně starší díly byli lepší než ty nové. Přesto, zábavné to je, silné 3 hvězdy(23.5.2011)

 • The Viper
  **

  Krampol je příšerný bavič. A horší na tom je vidět to, jak jsou naši lidi uplně blbý. Ale co se dá dělat, když vyberou na otázku prvního cigoše co potkají.(28.10.2011)

 • Samuel7
  ***

  Otázky a odpovědi mě velice baví, ale vadí mi, jak jsou některé otázky záměrně matoucí nebo mají dvě možnosti a oni uznají jen jednu... Navíc si myslím, že není možné aby na otázku: ,,Co se děje v noci se Sluncem" odpověděli dva nebo tři lidi dobře. O objektivitě tohoto pořadu silně pochybuji, samozřejmě, že musí sehnat nějaké vtipné odpovědi, ale čeho je moc, toho je příliš... Jinak je to celkem pohodová talk-show, Krampol je v pohodě, takže 3*.(13.3.2012)

 • Sharlay
  odpad!

  Krampol je ten největší debil.(20.1.2009)

 • lskala
  **

  Upřímně - někdy jsem pochyboval, jestli lidé na ulici nejsou nějak podplacený. Protože aby dospělý člověk nevěděl kolik členů má duo, tak to už je vrchol... 40% - 2**(20.11.2009)

 • Cejny
  *

  Otázky ujdou, Krampol už moc ne...(23.12.2010)

 • Kosmik 1
  odpad!

  Krampola jsem neměl nikdy rád, ani jeho pořady. Nad stupiditou některých odpovědí lidí na jeho otázky zůstával rozum stát. Kdybych nevěděl, radši řeknu nevím, než abych řekl totální hovadinu. Spíš to všechno bylo účelové, jinak by přeci nebyla zábava. Bylo to taky jediné, čemu se dalo pořádně zasmát. Historky hostů totiž nic moc. 10%(8.11.2012)

 • T-pack
  ***

  Vobčas se to sejde a ty hosti jsou vtipný, jindy je to votrava. Ale odpovědi mě dsotanou většinou. Původně jsem tu měl 4 hvězdičky, ale to bylo kruté nadhodnocení. Budiž, nechám tři za to, čím pořad býval, ne, čím je.(10.1.2009)

 • wosho
  ***

  Na čsfd tento druh pořadů nemá doopravdy co dělat-jako desítky jiných a jsou tu. Celkově se jedná o průměrný pořad, svého druhu, jehož kvalita kolísa s hosty.(23.1.2009)

 • Kmotr76
  **

  Baví mě jenom ty dotazníky a ta omáčka kolem (talkshow) je nudná a mnohdy trapná (hlavě Krampolovi "historky"). A určitě nejde o průřez vědomostmi Čechů, myslím, že tvůrci vybírají takové lidi, aby byly odpovědi co nejhloupější...ale to nemění nic na tom, že se u nich dá i celkem nasmát...(25.7.2013)

 • ecceHOMMO
  *

  Česká alternatíva aj múdry schybí mi aj vďaka Krampolovi k srdcu neprirástla. */**(30.10.2013)

 • PollyJean
  **

  Dost často až moc depresivní pohled na vzdělanost českého národa. Krampol je děsný, takže k občasné záchraně zbývali jen hostující herci...(11.8.2009)

 • G..
  *

  Toho chlapa fakt nemůžu vystát.(23.6.2011)

 • giovanni3
  ***

  Krampol dokáže rozesmát i člověka ,,umlátit,, nudou = za něj pouhé 3z5 A co se národa týče tak občas fůra smíchu jindy člověk žasne... Účinkující jak kdy... průměrné 3z5(6.7.2011)

 • ghatos
  ***

  Někteří hosté nebo dotázaní jsou chtě, nechtě legrační. Cikáni kralují :) . 52%.(1.5.2012)

 • Cruise
  ***

  Ještě jeden díl a mám maturitu, teda co to melu, no asi tak...Pan Krampol opravdu kraluje...krampoluje!!! Tři hvězdičky, první díly měly úroveň a fakt mě to bavilo, proto!(3.8.2007)

 • rozbris
  **

  Ze začátku, když se to začlo vysílat to byla sranda k popukání - různé stupidní odpovědí lidí na ulicích, zkušenosti některých hostů.....ale časem se měl moderátor vyměnit, protože Krampol už neměl co tomuto pořadu dát a proto to šlo z kopce.(21.11.2008)

 • sskrblik
  **

  Krampol je odpudivý jen co je pravda. Ale tohle je snad jediná věc s ním na kterou se dá ještě dívat. Ankety na ulici mě vždy bavili!(18.1.2010)

 • ondrula
  *

  Za tu dobu, co pořad existuje, jsem zaznamenal pětifázový Krampolův vývoj. 1. Krampol kulturista: chodil tehdy do fitka, a ačkoliv na něm nebyly vidět žádný svaly, nechal se rád fotit coby kulturista, to bylo někdy v půlce 90. let; 2. Posléze nastoupila moje oblíbená fáze Krampol filosof: snažil se tehdy často s vážnou tváří na kameru citovat moudro kdejakýho klasika, a asi mu nedocházelo, jakýho to z něj dělá blbce; 3. Krampol filmař: ukázal své skutečné herecké kvality ve sračce Waterloo po česku; 4. Krampol ožrala: tehdy (asi před 10 lety) na všechny svoje pózy rezignoval, přiznal, že je otrokem rumu a zpíjel se na maděru; 5. Krampol dědek: nevím, kdy tato fáze nastoupila, ale nedávno jsem po letech zase viděl kousek jeho show a Krampol se už jen tak senilně pochechtával a když něco hlesnul, tak to nedávalo smysl, anebo zapomněl, co to vlastně chtěl říct. Krampol pro mě zůstane neskutečným titánem veřejného života, neboť je důkazem toho, jak netalentovaný hlupák a pozér dokáže udělat díru do showbyznysu.(5.3.2012)

 • spiritus
  **

  Ze začátku se jednalo o zajímavou sondu do vědomostí národa. I otázky byly zkraje originální. Postupem času se ale otázky vyčerpali a témata byla čím dál tím horší. To samé se týkalo i hostů a samozřejmě samotného Krampola. Při tom velkém množství vyprodukovaných dílů se ani není čemu divit.(23.6.2008)

 • P1tr
  ***

  Záleželo, kdo zrovna dorazil do studia, ovšem povětšinou se dívalo dobře. Ke konci už to ale byl očistec. Krampol a jeho skleróza byla viditelná a než se vymáčkl, trvalo to neskutečně dlouho.(14.9.2008)

 • anaticha
  ****

  První pořad na Primě u kterého se fakt upřímě zasměju.Ovšem baví mě jenom odpovědi lidí :-D(20.7.2012)

 • Emzet
  **

  Nápad nebyl špatný a provedení vlastně také ne, potíž je v tom, že (divácky) zajímavé "zpovídání národa" na ulicích bylo neskutečně rozmělňované jalovým žvaněním Krampola a jeho hostů...(11.1.2009)

 • Ravi
  ***

  Tento pořad kdyby trval půl hodiny, vyčerpal by divákovu bránici mnohem víc, než neustálé tlachání o ničem. Ale průměr to malinko předčí. 60% = 3/5(14.9.2010)

 • Ollie235
  *

  Jak já nenávidim ten Krampolův vybělenej úsměv... Jinak ten pořad dokáže pobavit (pokud se sejdou příjemní hosté) a odpovědi na otázky bývají taky super, ale když je špatnej moderátor jde humor do háje.(15.5.2011)

 • Dr Lizal
  ***

  Pěkný pohled na naší blbost...ale oproti slovenské verzi jsme ještě národ géniů!(9.6.2012)

 • lucascus
  *

  Jiřímu Krampolovi asi nikdy nepříjdu na chuť.(3.2.2013)

 • Foxhound#1
  ***

  Co si budem povídat, tenhle pořad staví hlavně na hostech, takže jsou dobré díly a jsou špatné díly. Jen demence českého národa je všudypřítomná.(29.4.2013)

 • kollma
  **

  Viděl jsem tak 10-20 dílů, ale ani jeden jsem neviděl do konce. Vlastně jsem to sledoval jenom kvůli těm dotazům na ulici, jinak to byla hrozná nuda.(7.6.2008)

 • TaanStari
  ***

  No já se vždycky skvěle pobavil. A Krampol mi nikdy nevadil.(27.1.2009)

 • Kuny27
  **

  jak jaký díl, vetšinou se mi líbily a hlavně když se vypravovali vtipy(7.8.2010)

 • Jeremiah
  *

  Až na občas povedený vtip je sledování tohoto pořadu absolutní ztrátou času. Krampol je trapný, produkce cíleně vybírá odpovědi nejpodivnějších individuí, takže nestranný člověk si musí myslet, že Češi jsou snad největší blbci v Evropě. Noo, možná že to v poslední době až tak daleko od pravdy není. Po shlédnutí několika dílů ( 2 ) jsem se svobodně rozhodl, že nebudu zvyšovat sledovanost tohoto pořadu.(24.1.2012)

 • Paity
  ****

  Já to docela mohl, tenhle pořad. Krampol se na to hodí, to koneckonců dokazuje tím, že se to vysílá od roku 1997, tedy patnáct let, což se podaří málokomu. Na druhé straně už je to poslední dobou docela trapné, když se otázkami snaží dotazované spíše napálit, než zjistit´správnou otázku.(10.5.2012)

 • Mouzon

  Tohle můžete pouze buď milovat nebo nenávidět... Některé momenty působí jako nefalšované absurdní drama (Lucie Vondráčková na závěr dílu hovoří o svém nedávno narozeném synu a Jiří Krampol to celé zakončí recitací básně Josefa Kajetána Tyla), některé jako scény z porevolučních komedií Marie Poledňákové (přehnaně artikulující Krampol, kterýžto fakt přisuzuji buď tomu, že má nové zuby, nebo tomu, že má ve zvyku si před každým natáčením přivodit v zákulisí decentní opičku), některé jako Rumburakovo alternativní vysílání - a celé to působí jako dokonalý brainwashing. Což o to, byl bych pokrytec, kdybych se nepřiznal, že se také rád zasměji na cizí účet, ale jsem si vědom, že by se dal čas trávit užitečněji. To je slušná bilance. Nebo ne? Co?.......Po zhlédnutí prvních pár minut z premiérových dílů vysílaných v současnosti na TV Prima Family musím poupravit svůj komentář - Krampolovi už definitivně, s prominutím, hráblo. Jinak si nedokážu vysvětlit stupňující se "nesofistikovanost" (chtěl jsem být slušný, kdyby si to náhodou Jirka četl, proto využívám eufemismu) pořadu. Bylo mi stydno, ale zároveň jsem si uvědomoval, že jsem svědkem něčeho naprosto neopakovatelného. Takový blázinec by si jeden nevymyslel, ani kdyby chtěl. Kdysi jsem na to koukal, jelikož mne upřímně fascinovalo, jak ze sebe Jiří na začátku vždycky vypálil "A teď příchází PEtr Vojnar". Ale po odchodu PEtra Vojnara už zbyl pouze marasmus a deprese...(28.8.2012)

 • J*A*M*A*L
  ****

  Pár měsíců jsem to sledoval pravidelně, teď už jen někdy, když se mi zachce. Alespoň se můžu pobavit, když vidím ty kretény, který vám řeknou, že hlavní město Československa bylo Brno :-)...... a to je jen jeden příklad z těch několika set otázek :-).(18.3.2013)

 • Hanys_
  *

  Historky Jirky Krampola se po pár dílech oposlouchaly a pak už pořad vlastně neměl co nabídnout...(1.11.2008)

 • luczi
  ***

  Přes všechny výhrady k panu Krampolovi (Slovenská verze je lepší především díky moderátorské dvojici), který mi mimochodem nevadí pouze díky jeho politické angažovanosti (oni to v tom malém rybníčku českého šoubyznysu dělají naši "umělci" rádi a často), je to alespoň vtipná forma nastaveného zrcadla. Kvalitní komentář: sportovec(21.9.2010)

 • Prochy38
  **

  Nemám tyhle talk-show moc rád. Jako vidět to párkrát je asi fajn, ale co začali dávat každý den.... J. Krampola mám rád, ale nikdo nemůže být vtipný pořád.... Ne vždy se dostavil host, který by mě zaujal... Vlastně málokdy... Princip pořady není špatně vymyšlený, ale na mě se tam moc kecá...(1.2.2011)

 • Merkin
  ***

  Jako charakteristiku tohoto pořadu bych zvolila jeden vtip, jehož obsah by se v rámci Nikdo není dokonalý klidně mohl reálně vyplnit. Reportér se ptá na ulici lidí:,,Co je podle vás problém dnešní společnosti? Nedostatek znalostí, nebo nedostatek zájmu?" Respondent na to:,,Nevím a je mi to jedno!"(31.3.2011)

 • RomeroIsGod
  odpad!

  Vopravdu nesnáším prošlý bolševiky po plastice. Jednou a dost. 5%(1.8.2011)

 • herr_carter
  **

  Nápad je to vskutku neotřelý, jenomže pokud 20 let promítáte něco pořád stejně a bez jakékoliv invence, musí jít úroveň zákonitě směrem dolů.....hodně to drží myslím Jiří Krampol,který se jako moderátor (a hlavně vyprávěč vtipů) celkem osvědčil......................moje hodnocení = 3,5 z 10.(21.2.2015)

 • rakovnik
  ***

  Je pravda, že po mnoha a mnoha dílech mě již tento pořad omrzel, ale musím uznat, že Jiří Krampol je mnohem větší "bavič", než ubožáci, tkeří se tak nazývají nebo jsou nazýváni. Však se školil i Šimka :-) (dokud se na stará kolena nezbláznil do trapné polotické rádobysatiry). Později jsem přepínal spíše proto, abych stihl ankety. Odpovědi mě zamozřejmě baví, ale zároveň děsí. Je možné, že trefí moderátoři takové s odpuštěním idioty, nebo před kamerou lidé plácají z trémy, či vybírají z mnoha odpovědí ty nejvtipnější? Časem bohužel ubývali skutečné zábavní hosté a tím také humor.(9.3.2015)

 • Tristaver
  **

  Pořad, který nestojí, ale padá (a to krutě) na moderátorovi. Krampol je prostě hrozný... Jinak nápad super a účinkující se snaží ze všech sil (vytáhnout Krampola z bahna).(12.1.2009)

 • Benny99
  **

  Nebýt otázek na ulici je to naprosto o ničem :D(12.4.2011)

 • Mallyyy
  **

  Takový pořád, který si dám, když nic jiného v bedně není :)(17.7.2012)

 • Woodstock
  ****

  "Make love, not questions!"     Especially not very stupid questions. However, I alone on some of them do not know the answer. (20.9.2014)

 • Mike.mk1
  **

  U těchhle pořadů závisí hodně na hostech, třeba vánoční díl s Gottem a Donutilem byl fajn, ale jinak je to spíš lehký podprůměr, a odpovědi některých občanů stojí vážně za to.(7.1.2008)

 • filmator

  Takovéhle věci by se na CSFD neměly objevovat, případně by se neměly dát ohodnotit, pouze okomentovat. Pak se stane, že se mezi nejlepší filmy dostanou věci jako Mistři českého animovaného filmu nebo zánam divadelního představení Divadla Járy Cimrmana. Dělá to ve výsledku akorát bordel ve statistice.(25.3.2008)

 • salamandrr
  *

  Co k tomuhle dodat, ze začátku relativně vtipný pořad, který se, společně se senilním Krampolem, propadnul na samotné dno hnusu. Když vám Krampol po desáté vypráví nějakou story ze školy, která nebyla moc vtipná ani napoprvé, tak je to k pláči, ale když je k tomu navíc napatlanej samoopalovacím krémem, kterej mu zahnívá ve vráskác, tak to je hodně špatný...vzhledem ke startu pořadu nejde dát odpad,ale konec pořadu by si ho zasloužil(10.6.2008)

 • třebapepa
  ***

  Bez Krampola by to byla dost podprůměrná zábava, ale on to celkem drží nad vodou.(4.9.2008)

 • RadimFišer
  ****

  Titulek pořadu vskutku mluví pravdu. Již jenom množství účastníků a návštěvníků ukazují, že jim chybí mnohé dovednosti a informace. Ještě, že pan Krampol dynamicky a diplomaticky stanovil zákon a pravidlo, že soutěžící nemusí odpovídat. Příjemné posezení po odpoledni. Jen tak dál, pan Krampol se u mě tím stal hvězda...a pak ji ještě zvýšil, když začal cvičit. Je to kabina a mašina ten náš Krampolík...(16.2.2009)

 • bangee
  *

  Nikdo není dokonalý, to by se u mě dalo převest i na tento "zábavný " pořad. Nemám nic většího proti konceptu, ale Krampol mi prostě nesedí.(30.11.2009)

 • simply
  ****

  Je pěkné vidět, že nejsem zas tak blbá...(17.9.2010)

 • Oyer
  **

  sem tam dobrý Krampův vtip, ale jinak oblbovačka celkem :-( Celkově by to chtělo domyslet(16.11.2010)

 • Dartdevil
  **

  Zezačátku to bylo něco nového, originálního a vtipného, ovšem každý další rok šel pořad dolů a dolů....(16.8.2009)

 • alambert
  *

  Lidé jsou sice pořád tupí a směšní, ale na Krampola už se nevydržím koukat moc často. Kromě toho i výběr hostů bývá často tragický....(2.6.2011)

 • loki5
  ***

  U tohohle pořadu vše stojí a padá na výběru hostů. A od doby kdy se ukázal Jirka s chotí jsem to přestal sledovat.(6.9.2011)

 • gombarix
  **

  asi tak kdyby vystříhali ty veselé historky z natáčení a mítinků ČSSD a nechali jen ten terénní výzkum, nebyla by to žádná škoda...(28.12.2011)

 • Ydrosten
  *

  Krampol není moc dobrej ve vyprávění vtipů. Jeho blekotání je něco co oprvdu nemusím. Hosté jsou v pohodě jak kdy a spíše mi docela sedí. Co se nedokonalosti národa týká, tak mi docela vadí ten umělý smích, když někdo neodpoví zrovna 100% správně ( nemyslím ty imbecily cigánský co nerozeznají letadlo od boty ) i když v podstatě odpoví dobře.(30.1.2015)

 • Yawgmoth
  ***

  Docela zábavná podívaná...některé odpovědi jsou vážně síla:)(13.12.2007)

 • Sosak
  **

  Kdysi možná zábavná šou s nápadem ukázat, jací jsou ti lidé blbci. Dneska se z toho stala pouze donekonečna opakující se fraška s nezajímavými hosty, podřadnou cenou pro vítěze a ztěží živou ztělesněnou senilitou v podobě Krampola, který podle mě na tom křesle neřítomně sedí i po skončení dílu a zatažení opon. Sedí, čumí a občas plácne ožralým hlasem výkřik do tmy.(4.1.2008)

 • donkocicak
  ***

  Záleží na hostech, když se tam sešli dobří vypravěči, stálo to za to a v prvních dílech byl i Krampol docela ve formě. V těch posledních dílech mi přišel Krampol již unavený, bez energie, bez vtipu a pokud si pozval hosty, kteří spíše mlčeli a nevěděli, co říci, šlo o rozpačitou nudu, která televiznímu pořadu zřejmě nakonec sťala hlavu... Pořad se bohužel po letech vrací na naše obrazovky. Smích a úsměv zmizel, zůstal jen škleb...(25.8.2010)

 • jasanka
  *

  Ne, tohle pro mě prostě není. A Krampol tomu dal pomyslnou korunu - v negativním smyslu.(17.7.2011)

 • Darckol
  **

  Presne to vyjadril Flipper - záleží na hosťovi, hoci Kramplom podané historky si vždy rád vypočujem :) Zatiaľ som ho videl zúfalého len pri ,,Perešovej podnikateľke", s ňou úplne chápem, že nevedel nájsť spoločnú reč. 5,0/10(25.7.2011)

 • AxelWers
  odpad!

  Musím konštatovať, že toto je veľmi zlý odvar podobnej relácie, ktorá sa vysiela(la) na Slovensku. V tejto relácii (Nikdo není dokonalý) akosi nepochopili, že základom úspechu tejto relácie sú "odveci" odpovede rôznych indivíduí, ktoré sa dajú stretnúť v uliciach. Keď ešte bežala na Slovensku podobná relácia (Aj múdry schybí), tak som často počúval reakcie "akí sú ti Slováci blbí", ale stačilo sa lepšie pozrieť čo to za "Slovákov" bolo a hneď bolo jasné aké odpovede asi budú nasledovať. A práve polodementné odpovede týchto indivíduí boli základom úspechu tejto relácie. V relácii Nikdo není dokonalý musia pochopiť, že ak z 10 odpovedí je 8 správnych, tak veľa smiechu tam asi nebude.(27.9.2011)

 • deadman93
  **

  Dal bych 3*, ale dávám 2* za nové díly, který už ztratily kvalitu a jsou nudné... ani mi tak nevadí že tam zve politiky, ale publikum tleská za každou kravinu co někdo vypustí z držky a jednotlivé odpovědi jsou buď nahrané - protože nikdo nemůže být tak blbý - a nebo jsou vybráni z 50dotázalých jen ti nejhorší... dohužel 2* - sorry Krampoule...(4.10.2011)

 • Ceberus
  ****

  Známkou kvality je to, že i po letech mě to pořád baví a hosté jsou sympatičtí. Rozhodně kvalitnější než výplody Šípa nebo Krause.(21.10.2011)

 • IsaacNewton
  ***

  Nikdo není dokonalý- ani tenhle seriál, ale to, co někdy naši spoluobčané vymyslí... Takový nápad na TV pořad není špatný, tak proč ne...(16.2.2012)

 • gurmanik
  **

  Odpovědi debilů - pardon 4* - rádi se smějeme cizímu neštěstí, že? :) moderátor, hosti, reklamy.. odpad! = 2*(15.10.2012)

 • sauzie
  odpad!

  Krampola jsem měla dříve docela ráda, ale teď mi při pohledu a poslechu naskakují pupínky. Navíc mě dojímají ty jeho otřesně trapné historky zvláště z dob totality, na které si tak věrně pamatuje.... sám kdysi velice četně obsazovaný herec. Dělat blbce z lidí umí skvěle, nechápu, proč je hledá na ulici, stačilo by určitě pár otázek položit jeho inteligentní choti...(3.1.2013)

 • ICTS

  Je až směšné jak sou lidé blbý :D(30.7.2013)

 • Freemantle
  **

  Nejzáživnější věcí byla pouze komická nevědomost některých českých jedinců. Návštěvy hostů a jejich historky, které nepřinášely nic nového, krom vzpomínek z divadla, natáčení a nebo cest do zahraničí, do kterých se musel Krampol a jeho suchý humor vždy vměstnat, mně však vzaly i tuto jedinou radůstku...(3.8.2009)

 • Tiiso
  **

  Jako spousty jiných pořadů i tento nedokázal vybřednout z vyježděného schématu české zábavné tv produkce. Jelikož když talk show z Krampolem bylo nové hned slavilo celkem úspěch. Lidská hloupost našeho národa přitahovala ty chytřejší k obrazovkám a rozesmívala jejich tváře. Ale opravdu ty chytřejší a morálnější brzy zjistili, že k běžnému životu tato forma zábavy nestačí. A tak pořad brzy omrzí a nedokáže přinést trvalejší hodnoty.(26.12.2009)

 • PanPaniscus
  ***

  Z nostalgie a za noci při svaťáku.(1.11.2010)

 • Stíba
  ****

  Odpovědi na otázky často neskutečně pobaví, show je ovšem někdy o poznání slabší ale často se také povede, což samozřejmě dost závisí na výběru hostů. 70%(7.6.2011)

 • Indy21
  ***

  Je někdy vidět, jaky jsme blbci.(29.10.2011)

 • nagasadow8
  ***

  Talk-show úplně na hovno - nezajímaví hosté s nezábavnými historkami a Krampol vyprávějící vtipy stylem "a o pět let později se dostáváme k pointě". Já ho mám jako herce rád, ale na tohle je moc pomalý. Ovšem tři hvězdy dávám za dementy v ulicích. Je evidentní, že jsou vybírány ty nejtupější odpovědi, aby se lidi pobavili, ale já se bavím, tak proč ne: "Jak dlouho trvá, než se Země otočí kolem Slunce?" "Jo, jasně, chytrý... akorát že Slunce se točí kolem Země!" :D(25.12.2011)

 • rounen
  ****

  Nejvíce mě na tom baví ty otázky, které dostávají lidé na ulici... to někdy chytám záchvaty smíchu za šílené odpovědi... pokud mám hodnotit tohle, tak za 5* ,ale pokud bych měl hodnotit tlachání historek Krampola a jeho hostů, tak za 3* tudiž reakce na celkové hodnocení je jasné...(22.5.2012)

 • Tohax
  **

  Stodesetkrát omílané historky Jirky Krampola a pečlivě vybraní dementní cigoši a socky. Tak já vzpomínám na Nikdo není dokonalý.(26.8.2012)

 • M1911
  **

  Důvod, proč se vyplatí na NND koukat.(18.2.2013)

 • Brtniik
  **

  Jak píše Tosim... Jednou jsem slyšel otázku: „Popište fáze čtyřdobého spalovacího motoru.“ Odpověď: „Nasátí, stlačení, komprese a výfuk“ (anebo tak nějak, ale v tom smyslu). TV: „Wow, správně, uhodl jste!“. Hold mají přehled... Je to učivo sedmé třídy ZŠ. Nyní je obdobou podivný pořad „Taxík“. Starší lidé se chytají (i když na to třeba vůbec nevypadají), mladí málokdy... Zajímavé, že pořady tohoto typu mají větší sledovanost než třeba zrušené Prisma či Port.(24.7.2014)

 • honzik10
  ****

  Dobrý pořad, rozhovory s osobnostmi jsou nicmoc, ale odpovědi lidí z ulice, jsou někdy dost překvapující. Máme doma i knížku Nikdo není dokonalý, kde jsou nejlepší odpovědi :)(1.9.2014)

 • MovieFan55
  *

  Jedna hvězdička za to, že když nic nedávali tak tohle bylo jakš-takš stravitelné. 20%(22.2.2008)

 • Suomi
  ****

  ze začátku dost pěkný,dobří hosté a pěkné otázky,ale ke koncu mě to připadalo, jako kdyby to měli dopředu domluveny jak odpovědět,aby to bylo vtipný(24.8.2008)

 • Tanner
  **

  Zkraje celkem dobrý nápad, ale postupem času to upadlo do hrozivé křeče. Kromě toho byla úroveň dost odvislá od pozvaných hostů. Ale jo, někdy v 15 mě to celkem bavilo. Dost často jsem je ale podezíral, že ty odpovědi jsou nahrané. Přece nemůžeme být národ takových blbců.. ehm.. nebo jo?(14.1.2009)

 • Exix
  ***

  Když Jiří Krampol pozval dobré hosty tak se člověk i dost nasmál a někdy mě dost i pobavily vědomosti našeho národa.(18.1.2009)

 • e(l)a
  *

  Pořad jako takový není úplně špatným nápadem, i když místy hraničí s trapností. Nicméně občas se člověk může i zasmát. Bohužel Krampol je trapný a ještě trapnější a hlavně - hloupý! Ale co taky chtít po někom, kdo si dodělává maturitu pomocí bulváru, že...(7.1.2010)

 • Vodan
  *

  Odpovědi náhodných chodců jsou někdy dost k pobavení, ale jak to celé uvádí Krampol, je to děs a hrůza(17.1.2010)

 • Dawed
  ***

  Hold lidi byvají blbí...Ale hosté pana Krampola jsou zábavní a zajímaví- aspoň většinou :)(12.4.2010)

 • hackstolle
  *

  Pořad svým způsobem o ničem, jen to občas velmi vtipně zpestřili nějací Krampolovi hosti.(16.5.2010)

 • RajAthen
  ***

  Začátky vtipné a bolestivě výstižné, co se znalostí národa týče, postupný a nevyhnutelný propad v důsledku monotónnosti a stále více hulvátského moderování hlavního protagonisty. Hodnotím tedy raději ony vtipné začátky.(31.1.2011)

 • jos_sep
  *

  Proti Krampolovi v podstatě ani nic nemám, dřív jsem ho měl celkem rád. Ale celý to: Blbá otázka + idiotská odpověď = výbuch smíchu v obecenstvu, mě připadá slušně řečeno trapný. Povídání "celebrit" ve studiu a ty jejich příběhy, k tomu bych se ani nevyjadřoval, nechci být vulgární víc, než je nutné. Když jsem byl mladší, tak jsem pár dílů viděl, ted bych to asi už nezvládl.(13.12.2011)

 • unclejack
  **

  Nie tak dobré ako Aj múdry schybí , ale adekvátna náhrada.(6.3.2012)

 • Nowasek22
  **

  Musím přiznat, že ze začátku jsem se u toho i docela bavil. Dneska nechápu, jak mohlo k takové situaci dojít. Trapní a rádoby vtipní hosté, kteří se snaží za každou cenu pobavit publikum svými otřepanými historkami ze života. Naprosto špatně vybrané "osobnosti", které dostávají otázky spolu s lidmi z ulice a na konci dárek v podobě hodinek, které jdou pozpátku asi jako celý pořad.(16.3.2012)

 • Bezda22
  ****

  Mě se to líbilo, když to začínalo. Mě se to líbilo potom a líbí se mi to i teď. Opravdu, je to jedna z mála show na český televizi, kdy se od srdce zasměju a o to mi de. Když se sejdou dobrý hosti, tak je to eště lepší. A když se nesejdou, tak odpovědi na otázky mi smích zajistěj.(17.8.2012)

 • LuNaj
  **

  Krampolův humor mi nikdy nijak zvlášť neseděl. ,,A on poá- Jirkóóó..." Navíc jeho neschopnost vyprávět vtipy mě kolikrát naprosto dostávala. Zlatý Izer.(17.8.2008)

 • redalert21
  ***

  Dřív to zas tak špatné nebylo(16.12.2008)

 • neliCZka
  *

  Hlavně pan moderátor má k dokonalosti daleko.(10.1.2009)

 • Pears1
  **

  Nic moc ale i tak je vtipnej(23.10.2009)

 • waltosin
  ***

  Nejlepší díly jsou z Izerem a Šteindlerem, jinak ty otázky jsou primitivní na které dokáže zodpovedět i opice!(8.3.2011)

 • walkingdead
  ***

  V podstatě nehodnotitelný pořad, z kterého jsem za léta jeho uvádění viděl tak 25% epizod (vždy záleželo na jménech hostů, příp. mém časovém vytížení). Po stránce "bezduché" zábavy je to ideální vyplnění programu. Krampol jako vypravěč fórů je dobrý, přestože se opakuje téměř tak často jako Izer.(3.8.2011)

 • ladyClaire
  odpad!

  Nemám ráda Krampola, nemám ráda zábavu založenou z části na papouškování vtipů a nezlobte se, ale je mi občas ouzko, když vidím některé své spoluobčany "myslitele" hovořit ......(16.9.2011)

 • ('Butcher')
  **

  Ale jo, rád se na to kouknu ale občas usínám.(16.2.2012)

 • Bercuss
  **

  Záleží na tom, kdy, kde, co, jak, proč? Podle hostů, otázek a následných odpovědí pořad roste i padá. Poslední dobou teda jen padá, přitom před pár lety na první díly sem koukal docela rád. Jirka Krampol už má nejlepší taky za sebou, chtělo by to změnu.(20.1.2013)

 • loulalo
  ***

  Hodnotím pořad, ne J. Krampola. Tento pořad mám ráda. Proč? Protože se vždy zasměji. Občas mě přepadne strach, zda je náš národ opravdu tak hloupý nebo si tázaný hrál či byl nervózní? Nevím, každopádně, dokonale vypovídá o tom, že sranda musí být i kdyby na chleba nebylo.(25.1.2013)

 • Autogram
  ***

  Krampol sa do tejto relácie so svojimi historkami hodí a za tie dlhé roky sa to stalo takmer jeho životnou rolou. Najlepšie roky má už táto relácia za sebou, ale keď sa to nepozerá pravidelne, tak aj opakované vtipy budú vtipné, hlavne pre viac zábudlivých ľudí ako som napríklad ja.(23.5.2013)

 • lubospoti
  **

  Zajímavý námět pořadu otestovat vědomosti obyvatel naší rodné země. Bohužel angažovat Jiřího Krampola jako průvodce pořadem nebyl vůbec dobrý nápad. Jeho slovní projev opravdu nestačí na uvádění pořadu. Absolutně nechápu, jak mohl vydržet u moderování tohoto pořadu takovou dobu.(30.6.2013)

 • eFOXsize
  *

  Největší trhlinou je Krampol. Vypráví některé věci vícekrát. Někeré historky ani nejsou vtipný. A nejvíc mě snad štve, jak si každý rok nezapomene připomenout narozeniy a skvělá ukázka vrcholu zničené sebeúcty je díl, kdy jsou otázky jen ohledně Krampola. Někteří jeho hosté byly taktéž pozváni velmi cíleně... Hvězda za to, že se člověk pobaví nad zjevnou hloupostí lidí.(21.7.2013)

 • yarghoul
  ***

  Otázka: "Který hmyz v noci svítí?" Odpověď: "Sova!"(22.7.2009)

 • ondysovec
  ***

  některé díly byly dobré a některé trapné ...(22.6.2010)

 • blekekeke
  **

  Stále stejné dokola, pár hostů a jejich neskutečné historky z natáčení. Pak už jen načapat otázkou nějaké ty lidi na chodníku a zábava je doma ....(3.11.2010)

 • m4xp4yn3
  *

  "Jo a teď jsem si vzpomněl na výbornej fórek. Jde kapr do hospody..."(8.12.2010)

 • ElisD
  **

  Kdysi mne to docela bavilo, ale přijde mi, že úrovň klesá, dříve 3 *, dnes sotva jedna...(14.3.2011)

 • Harlan_Wade

  Masochistický pořad, který zcela záměrně a bez příkras demonstruje nekonečnou tupost našeho národa. O to smutnější je, že se u toho člověk tolik zasměje.(18.8.2011)

 • LadyPig
  ***

  Rozhodně mě nebavěj ty jejich táhlý rozhovory, který většinou ani moc vtipný nejsou. Ale jakmile vyjdou do ulic, tak je to sranda :)(23.9.2011)

 • Marw_
  **

  Nápad dobrý, Krampol špatný.(3.2.2012)

 • Havala
  *

  Taky vás sere ta nsekutečně dlouhá doba než se všichni vykecají a jde se na další otázku? Mimochodem Slovensko je na tom s vědomostmi o poznání hůře. Čechům jde aspoň ve valné většině rozumět.(23.7.2012)

 • BisiJoker
  ***

  Ultra pomalý Jirka Krampol a plno idiotů.(18.8.2012)

 • Horác
  **

  Kdybych použil oblíbený výraz Jirky Krampola, řekl bych, že kdysi dávno to bylo taky bezvadný. Dnes už je to vyčpělá otrava.(22.12.2012)

 • Klarkys
  odpad!

  To je ta divná talk-show s pánem osmahlým v solárku s klapačkama? Děkuju, jednou bohatě stačilo...(5.3.2013)

 • Aidina
  odpad!

  No není, ale toto má k dokonalosti hodně daleko.(31.3.2013)

 • kubilov
  *

  Nikdo není dokonalý je především pořad dvou odlišných polovin. V té první je polomrtvej a už dávno nevtipnej dědek Krampol, kterej rádoby zajímavě zpovídá svý kámoše a kámošky totálně nezajímavejma otázkama o jejich mládí nebo co. No a v té druhé se prostě jen vyberou největší zoufalci, jaký reportér najde na ulici a ptaj se jich na relativně jednoduchý otázky, jejichž odpovědi jsou sice občas relativně vtipný, ale obvykle leda tak na facepalm.(16.10.2013)

 • MorraEddie
  ***

  Jirka Krampol už nám x let ukazuje jak je český národ omezený a hloupý.(21.1.2014)

 • mrsin
  **

  Bývaly doby, kdy Nikdo není dokonalý bylo vcelku koukatelné, ale ty poslední díly, které zcela vaří z vody a v kterých Krampol působí dojmem, že je buď sjetý nebo opilý, míří přímo do odpadních vod. 40 %(30.1.2014)

 • Agent008
  *

  Dost nudný pořad ale nápad byl dobrý.(2.10.2009)

 • George.Camel
  ****

  Jirka Krampol je vynikající bavič a TV Prima to ví. Dovede přitáhnout k obrazovkách mnoho diváků. Lid se chce bavit a díky za Jirku.(10.1.2011)

 • Motherlovebone
  *

  Hvězdička za počátky, kdy mě to bavilo. Jak ale dneska uvidím jirkův umělý chrup a paroubka vyprávět fóry, tak radši přepnu kamkoliv(6.3.2011)

 • h.madlenka
  ***

  Ten model "přátelského tlachání u kafe", který Krampol praktikuje s různými, dnes už většinou druhořadými "celebritami", je mi sám o sobě dost nesympatický. Na tom pořadu mě baví pouliční ankety, protože se nikdy nemůžu rozhodnout, jestli ti lidi jsou opravdu tak blbí, nebo jestli to jenom hrají. Po čase mi došlo, že to asi bude ta první možnost, protože jinak si to nedokážu vysvětlit. ("Jaká řeka protéká Ústím nad Labem?")(11.4.2011)

 • Bodega_Bay
  *

  no.....což o to, občas jsou vtipné ty odpovědi.....ale ta máčka mezi tím je porod ježka. zoufalí hosté vypráví zoufalé historky, vyžilý moderátor, který je spálený ze solárka víc, než průměrná patnáctka snící o kariéře provinční modelky....brrr....dřív jsem Krampola prostě neřešila, od té doby, co se stále víc ukazuje v tv, nověji i se vskutku bizarní manželkou, jsem přesvědčená, že jde o monstrprojekt nějakého hodně dekadentního cynika.(27.1.2012)

 • Georginek
  *

  Inu, Krampol je Socan jak poleno a kamaradsoft s Bendou, Paroubkem a podobnou svoloci nemuze zustat bez povsimnuti at by to bylo sebelepsi............. Za debilitu lidi 1 hvezda :D(30.8.2012)

 • Tomulka
  *

  No Krampol už v dnešních dobách má k dokonalosti hodně daleko. eho vyprávění vtipů je otřesné!!! Stratil lesk.(31.10.2012)

 • e-pilot
  *

  Z této šou jsem měl nejradši sestřihy s vyprávěním hostů, vysílané vždy ve všední dny časně zrána. Člověk se aspoň dobře naladil, předtím než vyrazil do pracovního procesu.(1.11.2012)

 • Rychleji
  **

  Časem ztráta zábavnosti odpovědí ... A velmi nudně povídající Krampol(25.4.2013)

 • Hashirama
  **

  Od roku 1998 Prima vysílá Nikdo není dokonalý s Krampolem. A vsadím se, že na chlup přesně o dvacet let později v roce 2018 začne Nova vysílat kupodivu úplně stejný pořad "V Česku nikdo není chytrý" s hvězdným a veleoblíbeným duem Borhyová / Koranteng.(27.6.2013)

 • Sovak
  ****

  Díl od dílu záleží na hostech.(13.9.2013)

 • Reiner
  *

  Začátek byl skvělý, ale čím déle to bylo v televizi, tím větší agónie pak byla. A bohužel v tomto případě to bylo více než agonické.(27.12.2013)

 • mcamino
  ****

  Na tento pořad jsem kdysi koukal pravidelně, naštěstí ne tak dlouho, abych zachytil Krampolovy opakující se vtipy atd. Jinak by bylo moje hodnocení asi nižší. Jinak zajímavý pohled na náš "vyspělý" národ.(20.3.2014)

 • sister
  **

  Díky tomuhle pořadu jsem začala všechny "historky z natáčení" nenávidět skoro tak moc, jak je nenávidí samotní herci, kteří je ze sebe stále musí tlačit.(27.7.2008)

 • Nepl
  *

  Když je moderátor tak příšerně nesympatický jako pan Krampol, tak to od odpadu zachrání jen někteří hosté, kteří si za svoji snahu aspoň jednu hvězdu zaslouží. P.S. Zlatý humor pánů Genzera a Suchánka - ti si nehrají na inteligentní humor a nesnáží se o něco na co nemají....kéž by se toho držel i pan Krampol.(5.7.2009)

 • qwxyz
  *

  Fuj! Zničení pořadu. Mě se tak ten Krampol protiví, až hamba mluvit. Aby se dal tento pořad pozvednout, je řešení jednoznačné - vyhodit Krampola a hned!(pro Krampola hodnocení 3%). 20%(19.8.2010)

 • Slavusko
  **

  Tento TV pořad : ) som mal vzdy rad, vlastne v dobe, kedy to zacinalo som ho mal najradsej a to z dovodu, ze isiel vzdy v nedelu vecer na Prime... namiesto ucenia na ktore som sa vy..... a radsej som sledoval Jiriho Krampla a jeho hosti... : )))(17.9.2010)

 • Bila_pani
  **

  Krampol by to už měl zabalit. V nejlepším se má přestat a ten pořad už nejmíň 6 let přesluhuje... už se ani nemůžu smát těm lidem na ulici, spíš se mi chce brečet, jak jsou někteří debilní. ("Jaké i/y se píše ve slově Shakespeare?" "No asi tvrdý, jo, tvrdý, určitě...")(27.4.2011)

 • Angus250
  *

  Krampol by uz mal ist do dochodku, mne velmi vtipny nepripada. No a ti jeho niektori hostia /napr.nocna Mora Mojsejova/ su na zaplakanie. Nehovoriac o tom, ze namet a napad je ukradnuty Oliverovi Andrassymu /Aj mudry schybi/.(5.9.2011)

 • Krupe
  ***

  Sonda do hlubin neznalostí českého národa? Určitě ne. Aby byl pořad zábavný, je potřeba najít tu "elitu", která tu zábavu udělá. Ale někdy je to docela prdel.(6.10.2011)

 • montrose
  ****

  Kvalita pořadu pochopitelně stoupá a klesá s kvalitou pozvaných hostů, ale jinak je to pro mě, mezi tím vším co nám televize servírují na poli zábavy, jeden z těch koukatelných pořadů. A jelikož se již vysílá téměř patnact let, tak si jej lidé zřejmě stále žádají, takže vy co dávate odpad jste jen nicotná menšina. A to, že se Krampol opakuje? No, ono takovou dobu dávat pořád něco nového není žádná sranda.(23.11.2011)

 • J. K. Lister
  ****

  Člověk by nevěřil, kolik blbců kolem sebe má, jen to někdy nelze poznat. Ale opravdovým fakterm je, že, to co nevíš ty, vědí ostatní, a to co víš ty, ví málo lidí. Nechápu, proč to berete za odpad, to se stydíte za to, že jste blbý nebo jste až tak nad věcí, že nad tím mávnete rukou - to je odpad, vyhodíme to na počítači do koše, ať se o to popeláři postaraj. A to už bychom se dostali k ekologii. Jo, jasně, většinou sem příjdou známé celebrity, poví vám nějaké vtipy, zážitky ze života, protože vám chtějí ukázat, že jsou taky jenom lidi jako, jen jsou krapet víc na očích.(15.1.2012)

 • EarlHickey
  *****

  Maj dobrý vtipy hlavně Krampol a ty otázky jsou někdy tak těžký že neznám ani já a to nejsem žádný inteligent ale nejlepší je když třeba lidi něvěděj něco ale je to sranda(3.2.2012)

 • Ospalek
  ****

  Skvělá talk-show s Krampolem včele. Nejvíc mě vždycky baví sledovat jak jsou naši (někteří) občani blbí!(4.2.2012)

 • burg
  odpad!

  Krampol je naprostý buran, co v TV už dávno nemá co pohledávat.(24.4.2012)

 • acruj
  ***

  Občas je to sranda, v úterý večer taková pohoda, ale Jirka Krampol mi přijde vždycky jak ožralej :D a někdy možná doopravdy je...:D(27.5.2012)

 • insky
  *

  Okopírovaná verzia markizáckej verzie "Aj múdri schybí" avšak táto sa tvári ako rozumnejšia verzia, kde českí občania občas niečo akože vedia. Slovenská bola aspoň zábavnejšia, ale možno som ovplyvnený tým že p.Krampola kvoli jeho pár "vynikajúcim" filmom nejako nemusím, aj keď to asi bohužiaľ do istej miery nie je jeho vina. Ale tento program je proste bieda - horšia kópia markizackej relacie.(6.9.2012)

 • prometheusll

  Tady alespoň vidíte,jak jsou ty lidi blbý.(26.11.2012)

 • valinka
  ***

  Některé odpovědi no člověku zůstává rozum stát :-)))))(15.7.2013)

 • bakjo95
  ****

  Pravda, nebo lež? Výborný seriál, kde můžete prozkoušet sami sebe, co víte a v čem se vyznáte dobře a v čem zase hůře.(1.3.2014)

 • Nikitoss95
  ****

  Krampol je sice trapnej, ale někdy si přivede fajn hosty, a hlavně tam jde o odpovědi těch tupých hlav, co si myslej, že exkrement je přísada do polívky...(23.1.2015)

 • filmovyfan
  ***

  Nejvíc se mi na tomhle pořadu líbí odpovědi těch kolemjdoucích i když vtipy pana Krampola jsou taky velmi podařené.(31.1.2015)