Nikdo není dokonalý

Česko, 1998, 60 min

Scénář:

Jiří Krampol

Účinkují:

Jiří Krampol (moderátor), Petr Vojnar, Jiří Sovák, Vlastimil Brodský, Stella Zázvorková, Miroslav Horníček, Zita Kabátová, Svatopluk Beneš (více)

Jiří Krampol a jeho hosté z řad známých osobností v oblíbeném zábavném pořadu. Kdo z nich lépe odhadne, kolik náhodných kolemjdoucích správně odpoví na záludné otázky? Pořad Nikdo není dokonalý začala televize PRIMA vysílat na začátku roku 1998 a poslední díl viděli diváci v polovině února 2007. Celkem bylo natočeno 409 premiérových dílů, ve kterých vystoupilo téměř 500 předních českých herců, zpěváků, umělců, malířů, spisovatelů a mnoho dalších významných osobností. Jiří Krampol se jako schopný moderátor hostům vždy přizpůsobil a nechal styl humoru zcela na nich, aby jim byl co nejbližší. V roce 2010 se pořad dočkal speciální epizody. (TV Prima)

mrsin

Bývaly doby, kdy Nikdo není dokonalý bylo vcelku koukatelné, ale ty poslední díly, které zcela vaří z vody a v kterých Krampol působí dojmem, že je buď sjetý nebo opilý, míří přímo do odpadních vod. 40 % ()

superzurda

Když se ten pořad zjevil, mohl mít možná nějakou hodnotu. Nicméně automaticky pouštěný výbuch smíchu při pochopitelně špatné odpovědi mi z tohoto pořadu udělal kulturní peklo. ()

Motherlovebone

Hvězdička za počátky, kdy mě to bavilo. Jak ale dneska uvidím jirkův umělý chrup a paroubka vyprávět fóry, tak radši přepnu kamkoliv ()

h.madlenka

Ten model "přátelského tlachání u kafe", který Krampol praktikuje s různými, dnes už většinou druhořadými "celebritami", je mi sám o sobě dost nesympatický. Na tom pořadu mě baví pouliční ankety, protože se nikdy nemůžu rozhodnout, jestli ti lidi jsou opravdu tak blbí, nebo jestli to jenom hrají. Po čase mi došlo, že to asi bude ta první možnost, protože jinak si to nedokážu vysvětlit. ("Jaká řeka protéká Ústím nad Labem?") ()

Krupe

Sonda do hlubin neznalostí českého národa? Určitě ne. Aby byl pořad zábavný, je potřeba najít tu "elitu", která tu zábavu udělá. Ale někdy je to docela prdel. ()

J. K. Lister

Člověk by nevěřil, kolik blbců kolem sebe má, jen to někdy nelze poznat. Ale opravdovým fakterm je, že, to co nevíš ty, vědí ostatní, a to co víš ty, ví málo lidí. Nechápu, proč to berete za odpad, to se stydíte za to, že jste blbý nebo jste až tak nad věcí, že nad tím mávnete rukou - to je odpad, vyhodíme to na počítači do koše, ať se o to popeláři postaraj. A to už bychom se dostali k ekologii. Jo, jasně, většinou sem příjdou známé celebrity, poví vám nějaké vtipy, zážitky ze života, protože vám chtějí ukázat, že jsou taky jenom lidi jako, jen jsou krapet víc na očích. ()

Bodega_Bay

no.....což o to, občas jsou vtipné ty odpovědi.....ale ta máčka mezi tím je porod ježka. zoufalí hosté vypráví zoufalé historky, vyžilý moderátor, který je spálený ze solárka víc, než průměrná patnáctka snící o kariéře provinční modelky....brrr....dřív jsem Krampola prostě neřešila, od té doby, co se stále víc ukazuje v tv, nověji i se vskutku bizarní manželkou, jsem přesvědčená, že jde o monstrprojekt nějakého hodně dekadentního cynika. ()

Georginek

Inu, Krampol je Socan jak poleno a kamaradsoft s Bendou, Paroubkem a podobnou svoloci nemuze zustat bez povsimnuti at by to bylo sebelepsi............. Za debilitu lidi 1 hvezda :D ()

Tomulka

No Krampol už v dnešních dobách má k dokonalosti hodně daleko. eho vyprávění vtipů je otřesné!!! Stratil lesk. ()

e-pilot

Z této šou jsem měl nejradši sestřihy s vyprávěním hostů, vysílané vždy ve všední dny časně zrána. Člověk se aspoň dobře naladil, předtím než vyrazil do pracovního procesu. ()

mcamino

Na tento pořad jsem kdysi koukal pravidelně, naštěstí ne tak dlouho, abych zachytil Krampolovy opakující se vtipy atd. Jinak by bylo moje hodnocení asi nižší. Jinak zajímavý pohled na náš "vyspělý" národ. ()