Reklama

Reklama

Liga spravedlnosti

  • USA Justice League (více)
Trailer 7
USA, 2017, 120 min

Režie:

Zack Snyder

Předloha:

Gardner Fox (komiks)

Kamera:

Fabian Wagner

Hudba:

Danny Elfman

Hrají:

Ben Affleck, Gal Gadot, Henry Cavill, Ezra Miller, Jason Momoa, Ray Fisher, Amy Adams, Jeremy Irons, J.K. Simmons, Diane Lane, Connie Nielsen, Ciarán Hinds (více)
(další profese)

Po Supermanově smrti hledají Batman a Wonder Woman do týmu rekruty s nadlidskými schopnostmi, aby zachránili lidstvo před hrozbou přicházející z jiného světa - Steppenwolfem. Dají dohromady tým superhrdinů známý jako Liga spravedlivých... Znovu nabytá víra v lidstvo a Supermanův nezištný čin přiměje Bruce Waynea obrátit se o pomoc na nového spojence v podobě Diany Prince, aby se společně postavili ještě většímu nepříteli. Batman a Wonder Woman chvatně hledají do týmu rekruty s nadlidskými schopnostmi, se kterými by dokázali čelit této čerstvě probuzené hrozbě. Jenže i když dají dohromady dosud nevídanou ligu hrdinů ve složení Batman, Wonder Woman, Aquaman, Cyborg a Flash, je nejspíš na záchranu planety před útokem katastrofálních rozměrů už příliš pozdě. (HBO Europe)

(více)

Diskuze

Nevka

Nevka (hodnocení, recenze)

Když koukám, jak je někdo v sedmém nebi z efektů, tak přemýšlím, jestli byl vůbec na stejném filmu.

Uživatel Nevka smazal svůj příspěvek.

woodsman

woodsman (hodnocení, recenze)

Ratemus

prakticky nic fakt som sa zabaval len to ze kopu scen tam nebolo z traileru proste povistrihali sceny je to fakt skoda chcem predlzenu verziu ale zas ked to urobia zas si ludia povedia kurva naco idem do kina ked plnu verziu daju az na DVD ale je to fakt pecka 

na příspěvěk reagoval Ratemus

woodsman

woodsman (hodnocení, recenze)

Justice League je epicky zabavny komiksovy film fakt tam bolo dost humore velmi som sa nasmial hlavne pri Flashovy ten si kradol sceny isto sa to bude pacit aj kopu marvel fans . Superman badass paradny uz len kvôli scenam s nym pojdem este 2 krat . vela ludi sa boji ze tam je vela postav a ze kazdy bude mat malo priestoru podla mna mal kazdy akurát pekne tam bolo vela veci vysvetlených ale ludia co nevideli filmy predtým tak budu mat trochu problem . Zaporak bol dobry daval bomby ale ked prisiel Supik no tak mohol ist tak rubat drevo s tou sekerou :D skvela hudba efekty topove cyborg tiez vizeral paradne a nezabudnite cakat v kine su tam 2 sceny 1 je funny a ta 2 hlavne DC fanusikovia odpadnete :D a uz nerieste rezenzia zdvihnite tie tlste rite a bezte do kina sa presvedcit aky je to dobry film . jedine zle je to ze museli strihat co ma trochu sere ja som chcel aspon 3 hod film dufam ze neskvor sa dozvieme ako mala celkom vizerat vizia Dia Zacka Snydera zevraj jeho konec mal byt otvoreny

na příspěvěk reagoval Ratemus

Spiker01

Spiker01 (hodnocení, recenze)

pecka pánové..hned bych si dal nášup toho co bylo v plánu před BvS :D V akci jsem se tolik nebavil, ale jinak po všech směrech spokojenost v rámci mých nulových očekávání :D

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

woodsman

A proč by se to mohlo líbit Marvel fanouškům? To není nic zvláštního přece...předsudky mají většinou ti co ó tom moc neví

Bluntman

Bluntman (hodnocení, recenze)

Ať přemýšlím, jak přemýšlím (a nepočítám přitom tuzemskou tvorbu), asi jsem letos v kině neviděl nic horšího. (Jenom pro úplnost: MzO a BvS /Ultimate edice/ za 5*, Wonder Women za 4*.)

na příspěvěk reagoval Nevka

Qantas

Qantas (hodnocení, recenze)

v  IMAX  Bratislave    to  je    jedna  velka  pecka   efekty   perfektne   ziaden  digi      bordel  sa nekonal  ,   a  kto   caka na  recenzie  je uplny   hlupak 

na příspěvěk reagoval woodsman

Nevka

Nevka (hodnocení, recenze)

woodsman

Ano, je tam postava, která by mohla přinést i Green Arrowa. Jedna z mála věci, která stála za to.

woodsman

woodsman (hodnocení, recenze)

a pekne si este posedte v kine asi 4-5 minut ta druha podtitulna scena ma odjebala nato som cakal velmi dlho 

na příspěvěk reagoval Nevka

woodsman

woodsman (hodnocení, recenze)

Ratemus

v prdeli som bol coze sa mam teleportovat z Bratislavy ? :D kurva yes kurva yesssssss toto je filmik ten superman ach super pecka som unaveny zajtra napisem viac a ludia serte na niake cisla zoberte sa a chojte do kina urobit si nazor sam po kine som sa z marvel fanusikom rozpraval a velmi sa mu to pacilo

na příspěvěk reagoval Ratemus, Ratemus

Disk

Disk (hodnocení, recenze)

Nevka

Stejně mě tam nejvíce bavil Ezra Miller coby Flash. To P.S. o něm jsem měl vymyšlené hned po skončení filmu. :D

na příspěvěk reagoval Nevka

Nevka

Nevka (hodnocení, recenze)

Disk

Já nevím. Mně se ty efekty a jejich kvalita nelíbily už samy o sobě (v komentáři jsem je i vyjmenoval), takže si nejsem moc jistý, jestli by to z mé strany pomohlo :)

na příspěvěk reagoval Disk

Nevka

Nevka (hodnocení, recenze)

Disk

Tak podle mě jo. Sice z toho nejsem tak nadšen - už mě nudí, jak se DC opakuje hlavně s vizuálem - ale beru to jako tvůj názor na film, který je podložený i rozumným vysvětlením. Někteří totiž film neviděli ani z rychlíku a stejně dají plnou palbu :)

na příspěvěk reagoval Disk

Disk

Disk (hodnocení, recenze)

Nevka

A je relevantní? Napsal jsem to se vší vážností, ano, jsem z toho filmu skutečně nadšený a nestydím se za to.

na příspěvěk reagoval Nevka

Nevka

Nevka (hodnocení, recenze)

Disk

Většina lidí si chtěla asi ověřit, jak moc relevantní tvůj komentář je - protože působil opravdu jako zjevení :D

na příspěvěk reagoval Disk

Disk

Disk (hodnocení, recenze)

Jo, jsem jeden z mála, komu se to upřímně líbilo. Velký podíl na tom má samozřejmě IMAX. A díky za všechny ty profilové návštěvy, tohle se mi už dlouho nestalo, aby mě po jednom komentáři dneska navštívilo tolik uživatelů. :D

na příspěvěk reagoval Nevka

Nevka

Nevka (hodnocení, recenze)

Ratemus

Tak v sále v pohodě, ale když jsem šel ven, celá chodba posypaná nachos, na konci ležela ta miska s vykydanou omáčkou. Za dalším rohem pro změnu přecpaný koš a vedle něho další vysypané nachos...

na příspěvěk reagoval Ratemus

Nevka

Nevka (hodnocení, recenze)

Ratemus

Jojo, Shazama. Vypadal tam ale starý spíše pár stovek let - jestli to byl on. Jinak jsem dopsal recenzi, tak můžeš nakouknout. Camea jsem tam ale moc nezmiňoval. Na ty se případně doptejte v poště ;)

na příspěvěk reagoval Ratemus

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Camulator

vidíš co dokáže jeden adolescentní uživatel....já teda taky preferuji DC i když spíše to nehrdinské a Vertigovské ale i klasiku DC...ovšem to neznamená že budu z DCEU uplně vlhkej že? ....samozřejmě záleží na filmu takže nedělám rozdíl, ovšem ano, Woodsman dokáže divy...ale jak tu bylo řečeno už někým...ona Liga je v USA velmi populární ale u nás když řekneš Liga tak prostě nikdo neví a to se těžko vybírá v soupisce filmů na co půjdeš pokud jsi uplně nepolíbenej...ono u nás lidé slyší na Supermana a Batmana, ty zná každej ale na Ligu? se zeptej někoho kolem sebe, nebudou vědět která bije se vsadím a ted mysím normálních lidí....když ovšem koukám na výdělky BvS tak ani na tyhle postavy lidi neslyší

Související novinky

Nicholas Hoult je příští Lex Luthor

Nicholas Hoult je příští Lex Luthor

21.11.2023

Když to nejde přes Batmana, musel Nicholas Hoult (Šílený Max: Zběsilá cesta, Menu) vzít zavděk Lexem Luthorem. Britský herec byl totiž jedním z favoritů na Reevesova netopýřího superhrdinu, jehož… (více)

Nové detaily z Affleckova sólového Batmana

Nové detaily z Affleckova sólového Batmana

06.08.2023

Novinky ze světa filmové branže jsou poslední dobou trochu pomalejší, což je zapříčiněno především stávkou hned dvou odborů. Nastalá situace ale dává prostor jiným příběhům, a ten následující se točí… (více)

Nový šéf Warnerů by chtěl více Pottera

Nový šéf Warnerů by chtěl více Pottera

04.11.2022

Studio Warner Bros. Discovery čerstvě oznamovalo čísla za třetí kvartál a podle očekávání to není žádná hitparáda. I proto se musel před investory poměrně rychle ujmout slova nový šéf společnosti… (více)

Reklama

Reklama