Liga spravedlnosti

• USA Justice League (více)
USA, 2017, 120 min

Kamera:

Fabian Wagner

Hudba:

Danny Elfman

Ben Affleck, Gal Gadot, Henry Cavill, Ezra Miller, Jason Momoa, Ray Fisher, Amy Adams, Jeremy Irons, J.K. Simmons, Diane Lane, Connie Nielsen, Ciarán Hinds (více)

Po Supermanově smrti hledají Batman a Wonder Woman do týmu rekruty s nadlidskými schopnostmi, aby zachránili lidstvo před hrozbou přicházející z jiného světa - Steppenwolfem. Dají dohromady tým superhrdinů známý jako Liga spravedlivých... Znovu nabytá víra v lidstvo a Supermanův nezištný čin přiměje Bruce Waynea obrátit se o pomoc na nového spojence v podobě Diany Prince, aby se společně postavili ještě většímu nepříteli. Batman a Wonder Woman chvatně hledají do týmu rekruty s nadlidskými schopnostmi, se kterými by dokázali čelit této čerstvě probuzené hrozbě. Jenže i když dají dohromady dosud nevídanou ligu hrdinů ve složení Batman, Wonder Woman, Aquaman, Cyborg a Flash, je nejspíš na záchranu planety před útokem katastrofálních rozměrů už příliš pozdě. (HBO Europe)

drkaldj

Od tohoto filmu se čekalo dost. i já čekal víc. Je to sice lepší než Batman vs. Superman, ale ne o moc. Jde poznat že je to pospojováno od dvou různých tvůrců. Motivace postav někdy postrádá vysvětlení. Humor je zde dost na sílu a i když někdy pobaví, sem se zkrátka nehodí. ()

stuj

Klasická komiksárna. A náhodou i bavila. Vzhledem k hodnocení jsem očekával odpad a ono se to docela i obešlo bez standardního "no to je ale blbost". I když výjimky tu samozřejmě byly. Rozhodně to je ale mnohem lepší než obě dvě Wonder Womanky, které jsem viděl pár dní předtím. Anebo to prostě má jen povedenější atmosféru, která vtáhla do komiksového světa a divák pak ty nesmysly automaticky přijme. A teď jsem zvědav na Liga spravedlnosti Zacka Snydera (2021), která je ostatními hodnocena mnooohem lépe. / O den později: OK, netřeba se na tuto verzi koukat, pusťte si rovnou tu od Zacka Snydera, ta je fakt o dost lepší, obsáhlejší, propracovanější a příběhově bohatší. :) ()

Updated_Cake

Není moc, co by mohl člověk recenzovat. Jestli se někdo chcete podívat na tenhle film, raději zkuste tuto verzi: https://www.csfd.cz/film/865049-liga-spravedlnosti-zacka-snydera/prehled/ 2* dávám víceméně za efekty a kostýmy. ()

AJensen

70% Této verze si cením o to víc, potom co jsem viděl Snyderův 4 hodinový digi bordel bez hlavy a paty. Nejsou to Avengers, ale koukatelné to je. Dc by se mělo držet animovaných filmů. ()

Sejkorka

Už se v tom moc neorientuju, jako na začátku, když jsem viděl prvního Iron mana. Hloupě dedukuju, že Liga spravedlnosti je něco jako Avengers a členy jsou ti, na které se nedostalo (?) Čili druhá liga. Tomu odpovídá úroveň filmu. Např. Ben Affleck jakožto Batman je úplný úlet. Jsou tu pro mě novinky, Cyborg, Flash a taky Steppenwolf. Oč význějčí je stejnomenná kanadská kapela z přelomu 60./70. let. Film hodnotím na 30%, nahoru na 2* skrzevá - jak jinak - pohlednou lady Dianu. ()

Megahead

Určite by som "Justice League" radil k tomu najlepšiemu vo svete komixoviek. Videl som aj ostatné filmy s jednotlivými postavami, ale až spojenie všetkých hrdinov do jedného celku si zaslúžilo najväčšie hodnotenie. Ešte len dodám, že aktuálna verzia J.L. sa mi páči viac, ako neskoršia rozšírená na cca 4 hodiny. ()

Dannyss

První skupinový film a ve výsledku se žádná sláva nekoná, hlavně téměř polovinu filmu se nic nekoná, záporák je představen rychlým tempem a nakonec tu máme docela dobrou finální bitvu. Pokusy o nějaký ten humor většinou selhávají a chemie mezi členy ligy taktéž není dechberoucí. Neurazí to, jen jsem si představoval větší akci a zkrátka parádu, když jde o prvotní snímek s více hrdiny najednou. 6,5/10. ()

divad123

Liga spravedlnosti, je nudná, zbytečně urychlená kopie Avengers s naprosto nesmyslnou délkou. Záporák je další ničím nezajímavý a naprosto generický antihrdina.Humor ve filmu není ani vtipný a o vizuálu ani nemluvím. 40% ()

Nicholas Hoult je příští Lex Luthor

Nicholas Hoult je příští Lex Luthor

21.11.2023

Nové detaily z Affleckova sólového Batmana

Nové detaily z Affleckova sólového Batmana

06.08.2023

Novinky ze světa filmové branže jsou poslední dobou trochu pomalejší, což je zapříčiněno především stávkou hned dvou odborů. Nastalá situace ale dává prostor jiným příběhům, a ten následující se točí… (více)

Nový šéf Warnerů by chtěl více Pottera

Nový šéf Warnerů by chtěl více Pottera