Účinkují:
Jan Kraus (moderátor), Miroslav Etzler, Miroslav Donutil, Jiří X. Doležal, Betka Stanková, Yemi Akinyemi, David Kraus, Jiří Krampol, Madeleine Albright (více)Obsahy(1)
Jan Kraus, jak ho znáte, v úplně nové show! Aktuální hosté, témata bez cenzury a ta nejlepší late night show každý pátek večer na Primě. (TV Prima)
Účinkují
Marie Rottrová
Protektorát Čechy a Morava
Nejlepší filmy:
Dvacet let Olympicu (1983) (koncert)
Věra Špinarová... a pořád Vás mám ráda! (2018) (koncert)
Vánoční koncert Karla Gotta (1986) (koncert)
Lukáš Příkazký
Československo
Nejlepší filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (seriál)
Hořící keř (2013) (TV film)
Swingtime (2007) (TV film)
Jitka Vodňanská
Protektorát Čechy a Morava
Lukáš Langmajer
Československo
Nejlepší filmy:
Okresní přebor - Poslední zápas Pepika Hnátka (2012)
Muži v naději (2011)
Bobule (2008)
Zuzana Mauréry
Československo
Nejlepší filmy:
Vygumuj a napíš (1996) (divadelní záznam)
Tata (2000) (divadelní záznam)
Ako som vstúpil do seba (1999) (divadelní záznam)
Lukáš Latinák
Československo
Nejlepší filmy:
Herec (2020) (seriál)
Občanský průkaz (2010)
Invalida (2023)
Dadja Altenburg-Kohl
Československo
Nejlepší filmy:
Fotograf (2015)
Csongor Kassai
Československo
Nejlepší filmy:
Les Ballets Bubeníček - Orfeus (2016) (divadelní záznam)
Tata (2000) (divadelní záznam)
Musíme si pomáhat (2000)
Jiří Vyorálek
Československo
Nejlepší filmy:
Korespondence V+W (2012) (divadelní záznam)
Stavrogin je ďábel (2005) (divadelní záznam)
Zlatá šedesátá (2015) (divadelní záznam)
Martin Preiss
Československo
Nejlepší filmy:
Četnické humoresky (2001) (seriál)
Ztracená brána (2012) (seriál)
České století (2013) (seriál)
Jana Švandová
Československo
Nejlepší filmy:
Už zase skáču přes kaluže (1970)
Brakýři (1983) (TV film)
Vracenky (1990)
Kamila Rundusová
Československo
Marcel Ihnačák
Nejlepší filmy:
Filmoviedky: Olé, zápražka (2010) (TV film)
Vendula Svobodová
Československo
Nejlepší filmy:
Zahradnictví: Dezertér (2017)
Zahradnictví: Nápadník (2017)
Instalatér z Tuchlovic (2016)
Tereza Bebarová
Československo
Nejlepší filmy:
Blboun (2001) (divadelní záznam)
Všichni moji blízcí (1999)
Četnické humoresky (2001) (seriál)
Sabina Remundová
Československo
Nejlepší filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (seriál)
Tonda, Slávka a kouzelné světlo (2023)
Sedmero krkavců (2015)
Barbora Jánová
Československo
Nejlepší filmy:
Ztracená brána (2012) (seriál)
Probudím se včera (2012)
Setkání s hvězdou (2011) (seriál)
Michaela Kuklová
Československo
Nejlepší filmy:
Všichni moji blízcí (1999)
Tajemství (2007) (divadelní záznam)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (seriál)
Vojtěch Bernatský
Československo
Nejlepší filmy:
Otesánek (2000)