Reklama

Reklama

Liga spravedlnosti

  • USA Justice League (více)
Trailer 7
USA, 2017, 120 min

Režie:

Zack Snyder

Předloha:

Gardner Fox (komiks)

Kamera:

Fabian Wagner

Hudba:

Danny Elfman

Hrají:

Ben Affleck, Gal Gadot, Henry Cavill, Ezra Miller, Jason Momoa, Ray Fisher, Amy Adams, Jeremy Irons, J.K. Simmons, Diane Lane, Connie Nielsen, Ciarán Hinds (více)
(další profese)

Po Supermanově smrti hledají Batman a Wonder Woman do týmu rekruty s nadlidskými schopnostmi, aby zachránili lidstvo před hrozbou přicházející z jiného světa - Steppenwolfem. Dají dohromady tým superhrdinů známý jako Liga spravedlivých... Znovu nabytá víra v lidstvo a Supermanův nezištný čin přiměje Bruce Waynea obrátit se o pomoc na nového spojence v podobě Diany Prince, aby se společně postavili ještě většímu nepříteli. Batman a Wonder Woman chvatně hledají do týmu rekruty s nadlidskými schopnostmi, se kterými by dokázali čelit této čerstvě probuzené hrozbě. Jenže i když dají dohromady dosud nevídanou ligu hrdinů ve složení Batman, Wonder Woman, Aquaman, Cyborg a Flash, je nejspíš na záchranu planety před útokem katastrofálních rozměrů už příliš pozdě. (HBO Europe)

(více)

Diskuze

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

Ratemus

To je důkaz,že Snyder je pro mě pořád oblíbenec. Jestli se na to vy...v budoucnu či ne,je mi už jedno. Ta scéna je,a je to pro mě lepší než nic.

na příspěvěk reagoval Ratemus

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

PKD

Ta scéna je dobrá ale je ještě od Snydera před dotáčkami...bojím se že to dopadne jako s hnouci se hlínou, prostě něco na co se v budoucnu vyserou a zapomenou na to

na příspěvěk reagoval PKD

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

Tak jsem definitivně zjistil,že potitulková scéna s Lexem,je absolutně the best  věc z celého filmu a zřejmě jeden z opravdu mála důvodů,proč to aspoň jednou, vidět. Té dávám *****.

na příspěvěk reagoval Ratemus

Spiker01

Spiker01 (hodnocení, recenze)

Ištván87

Jo no, takhle prostě zprznit takhle zásadní film..už vidim, že nějakej fanoušek to sestříhá líp z uvolněným nepoužitých záběrů..jako z trailerů a tak..

PhilTesi

PhilTesi (hodnocení, recenze)

Ištván87

Moje řeč, zrovna tahle scéna tam určitě mohla zůstat, už jen kvůli tomu, kolik lidí ji probíralo po tom traileru. 

Ištván87

Ištván87 (hodnocení, recenze)

PhilTesi

Docela by mě zajímalo, kdo přesně to byl, kdo si zahrál na krále všech čuráků,, kdo první vstal a řekl: "Všechny scény od Snydera musejí ven". Vždyť ta scéna má jen pár vteřin a Clark vypadá líp než v 90% filmu. Stejně nechápu, proč vlastně ve výsledku použili skoro všechny scény se Supíkem výhradně z dotáček, když ani nedokázali zajistit, aby nebylo poznat, že má upravovanej obličej.

na příspěvěk reagoval PhilTesi, higuain, Spiker01

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Bendis bude psát No justice se Scottem Snyderem...už aby to bylo (komiks)

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

woodsman

nechci tě zklamat ale tam není napsané že se připravuje S verze, ale že když se nedostala do filmu, tak alespon do promo

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

tomas.malo

on pořád věří že bude...ale jak řikám, na protest přišlo 13 lidí...prej kdyby jich bylo 15, tak by Warneři ty další miliony do té Sverze investovali :-D

na příspěvěk reagoval tomas.malo

tomas.malo

tomas.malo (hodnocení, recenze)

Vyšiel 1080p WEBRIP. Nemôžem tomu uveriť, ale... nie je to Snyder verzia. Neobsahuje ani sekundu navyše.

na příspěvěk reagoval woodsman

Související novinky

Nicholas Hoult je příští Lex Luthor

Nicholas Hoult je příští Lex Luthor

21.11.2023

Když to nejde přes Batmana, musel Nicholas Hoult (Šílený Max: Zběsilá cesta, Menu) vzít zavděk Lexem Luthorem. Britský herec byl totiž jedním z favoritů na Reevesova netopýřího superhrdinu, jehož… (více)

Nové detaily z Affleckova sólového Batmana

Nové detaily z Affleckova sólového Batmana

06.08.2023

Novinky ze světa filmové branže jsou poslední dobou trochu pomalejší, což je zapříčiněno především stávkou hned dvou odborů. Nastalá situace ale dává prostor jiným příběhům, a ten následující se točí… (více)

Nový šéf Warnerů by chtěl více Pottera

Nový šéf Warnerů by chtěl více Pottera

04.11.2022

Studio Warner Bros. Discovery čerstvě oznamovalo čísla za třetí kvartál a podle očekávání to není žádná hitparáda. I proto se musel před investory poměrně rychle ujmout slova nový šéf společnosti… (více)

Reklama

Reklama