Reklama

Reklama

Liga spravedlnosti

  • USA Justice League (více)
Trailer 7
USA, 2017, 120 min

Režie:

Zack Snyder

Předloha:

Gardner Fox (komiks)

Kamera:

Fabian Wagner

Hudba:

Danny Elfman

Hrají:

Ben Affleck, Gal Gadot, Henry Cavill, Ezra Miller, Jason Momoa, Ray Fisher, Amy Adams, Jeremy Irons, J.K. Simmons, Diane Lane, Connie Nielsen, Ciarán Hinds (více)
(další profese)

Po Supermanově smrti hledají Batman a Wonder Woman do týmu rekruty s nadlidskými schopnostmi, aby zachránili lidstvo před hrozbou přicházející z jiného světa - Steppenwolfem. Dají dohromady tým superhrdinů známý jako Liga spravedlivých... Znovu nabytá víra v lidstvo a Supermanův nezištný čin přiměje Bruce Waynea obrátit se o pomoc na nového spojence v podobě Diany Prince, aby se společně postavili ještě většímu nepříteli. Batman a Wonder Woman chvatně hledají do týmu rekruty s nadlidskými schopnostmi, se kterými by dokázali čelit této čerstvě probuzené hrozbě. Jenže i když dají dohromady dosud nevídanou ligu hrdinů ve složení Batman, Wonder Woman, Aquaman, Cyborg a Flash, je nejspíš na záchranu planety před útokem katastrofálních rozměrů už příliš pozdě. (HBO Europe)

(více)

Diskuze

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

PKD

nene, ten Hitchův shit skončil nějak a začal Snyderův který už kreslí někdo jiný, prostě jako by pokračoval v nové serii která vrcholí současně a souběžně s Doomsday clock pokud se nepletu proto se tak čeká s tím vydáním

na příspěvěk reagoval PKD

franzkfk

franzkfk (hodnocení, recenze)

Ratemus

O tom, že by mělo být více Batmana se nějak vedělo. Byly tuším i concept arty, kde figurovalo víc z Bruceova života a taky si pamatuju nějakej odkaz na Robina. Ale víc nevím.

Pořád jde o adaptaci nějaké látky. Za 10 let přijde další Batman a ten třeba bude víc civilní jako třeba Nolanův. A za dalších pár let to samý jen v bleděmodrym. Tím chci říct, že neexistuje nějaká konečná verze hrdiny, kterýho znáš. Ten hrdina se odvíjí dle společenských, kulturních tendencí. Já si třeba myslim, že nejlepší Batman a Bruce byl Burtonův:)))

na příspěvěk reagoval PKD, Ratemus

vegetol.mp

vegetol.mp (hodnocení, recenze)

Mně osobně se dost nezdá, že by někdo natočil film, kterej má pět hodin. Pokud si něco kravaťáci ve studiích hlídají, tak jsou to prachy. A pětihodinovej film znamená, že by měl ten scénář cca 300  stránek. A vzhledem k tomu, jaký ty studia dělají problémy, když se mají dělat přetáčky, dost pochybuju, že zaplatí místo 120 minutovýho filmu v podstatě ještě jeden tříhodinovej. Pokud by měl ten film pět hodin, odrazilo by se to na rozpočtu, na délce natáčení, atd...

na příspěvěk reagoval franzkfk

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Oficiálně potvrzeno že na HBO Max to bude vydáno buď jako 4 hodinový film, nebo 6-ti dílný seriál.
 

na příspěvěk reagoval PKD

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

PKD

no a pak jim DC svěří zrovna vlajkovou lod, Ligu, nedivím se že to potom převzal Snyder (příhodné jméno)

na příspěvěk reagoval PKD

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

franzkfk

to vím, proto říkám, že ke každému filmu existuje nějaká forma režisérského cutu..například tolik materiálu co se natočilo pro Pána prstenů by nestačilo ani deset tří hodinových filmů...proto by mě zajímal např původní sestřih Ayerovy SSq protože tomu to posrali pěkně a to samé Trankova F4

na příspěvěk reagoval PKD

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

Ratemus

Jo. Většina fakt dobrých kreslířů, nejsou nutně...dobrými či výbornými, scénáristy. To já znám.

na příspěvěk reagoval Ratemus

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

PKD

nejsi, Rebirth je fakt hroznej....snad jen Aquaman a Green Lantern za něco stojí...ale i ten Superman není vyloženě špatnej...ale třeba zrovna Liga, to je něco hroznýho....kreslíř by neměl dělat autora ale zůstat u kreslení

na příspěvěk reagoval PKD

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

franzkfk

zajímavé, zajímám se, ale jen okrajově. Jinak víš taky to, že v době testovacích projekcí šel do kin film Krycí jméno UNCLE kde Cavill nezazářil a Warner se najednou rozhodl pro přetáčky BvS a nařídil více Batmana a méně Supermana....některé weby tvrdí že rozpočet se vyšplhal až na 411 milionů což dělá BvS nejdražší film v historii....odlišné film oproti MCU souhlasím, nemusí to být stejné, ale já jsem toho názoru že nemůže být celé univerzum ponuré, v dešti, drsné a jakože děsně dospělé protože uniká jeden základní fakt, pořád je to komiksový superhero film, DC je uplně stejné jako Marvel, každej kdo má načteno to prostě ví, DC není nijak temné nebo vážné...to má každej zažitej jen protože zná pouze Batmana nebo 4 komiksy které jsou 40 let staré ale jsou drsné a dospělejší, ale to už většinou lidi moc nezajímá...jiné vyznění ano, ale ne na uplně celé univerzum, protože univerzum temné drsné a jen a pouze takové prostě nemůže fungovat, s tím souvisí také to, že lidi typu Woodsman považují slovo humor jako sprostý vulgarismus a něco co je spjaté s dětmi...tak jasně BvS je směsice asi pěti komiksů, proč ne, v pohodě i když bych radši BvS komplet bez Doomsdaye třeba, podle mě přišel celý film brzo, měli před tím udělat ještě Batmana a budovat jeho nenávist k Supermanovi rovnou...to jsme mohli vidět u konkurence už v prvních Avengers kdy se ti dva hádali v názorech a nesedli si, následně jejich rozmluvu v Age of Ultron  a pak to vyustilo v Civil war naplno....taky jak pořád říkám, mě udivuje, že narvou tolik peněz do prvních filmů univerza...MoS 225 milionů, BvS 250 a Liga 300 a to bez reklamy...copak se nepoučili z Superman se vrací který stál 270 milionů a nejde to na něm ani trochu vidět? přitom měli tak super našlápnuto. MoS jako třetí pokus o DCEU byl super, fakt se mi líbil, i BvS bylo fajn....sám ale vidíš, jak udělali fajn odlehčeného Aquamana a ejhle nejuspěšnější film DCEU

na příspěvěk reagoval franzkfk

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

franzkfk

Mě to bylo ňáký divný, když na mě vybaflo jakési google meet a špičkové videokonference...teď zdarma pro všechny. ;-))) Že by šlo pokecati přímo se Steppenwlkem? ;-)))

CarnTheNunya

CarnTheNunya (hodnocení, recenze)

PKD

naposledy, když jsem to s ním zkoušel, tak byl ochotný, tož jsem zvědav, zda s ním byl pokrok

na příspěvěk reagoval PKD

Související novinky

Nicholas Hoult je příští Lex Luthor

Nicholas Hoult je příští Lex Luthor

21.11.2023

Když to nejde přes Batmana, musel Nicholas Hoult (Šílený Max: Zběsilá cesta, Menu) vzít zavděk Lexem Luthorem. Britský herec byl totiž jedním z favoritů na Reevesova netopýřího superhrdinu, jehož… (více)

Nové detaily z Affleckova sólového Batmana

Nové detaily z Affleckova sólového Batmana

06.08.2023

Novinky ze světa filmové branže jsou poslední dobou trochu pomalejší, což je zapříčiněno především stávkou hned dvou odborů. Nastalá situace ale dává prostor jiným příběhům, a ten následující se točí… (více)

Nový šéf Warnerů by chtěl více Pottera

Nový šéf Warnerů by chtěl více Pottera

04.11.2022

Studio Warner Bros. Discovery čerstvě oznamovalo čísla za třetí kvartál a podle očekávání to není žádná hitparáda. I proto se musel před investory poměrně rychle ujmout slova nový šéf společnosti… (více)

Reklama

Reklama