Sama doma

(pořad)
Publicistický
Česko, 1998, 56 min

Účinkují:

Veronika Boleslavová (moderátor), Stanislava Lekešová, Martina Vrbová, Jana Havrdová, Ester Janečková, Lucie Váchová, Alena Veliká, Iva Kubelková, Jolana Voldánová, Tereza Stýblová (více)

Živě vysílaný kontaktní publicistický pořad poskytuje především ženskému publiku zajímavý a inspirativní program, servis, zábavu i informace - a to vše živě s možností okamžité reakce Vás diváků. Program se skládá z celé řady rubrik a doplňují jej hosté z řad lékařů, sociologů, psychologů, ale i známých a zajímavých osobností. Ženy se samozřejmě dozvědí mnohé i o nejnovějších trendech v oblasti odívání, kosmetiky, úpravy vlasů atd. Nechybí ani zajímavá soutěž. (oficiální text distributora)

Drom

Tjádam tjadatýtam tap tará tarátam tam... Ano milé divačky, naše zbrusu nová znělka, kterážto je přesamplovanou verzí původní už tak slabé verze, ohlašuje další pokračování oblíbeného popoledního pořadu pro ženy po lobotomii. V dnešním díle nám paní Mařena ukáže, jak vyrobit papírové vánoční ozdoby takřka k nerozeznání od výrobků vašich dětí ve druhé třídě při vytvarné výchově. Navštíví nás paní Škrabalová, neznámá spisovatelka a představí své dvě hutné knihy o upalování, vybleté bez invence na objednávku a v neposlední řadě si povíme něco v rámci téma tohoto týdne, které zní: Bezduché plácání o ničem se slepicemi podobnými nám samým. Na našem chatu s vámi dnes bude doktor Plácal, kterého se můžete ptát, jak úžasná jste a na všechny související otázky... Jedna hvězdička za to, že se někdy, spíše náhodou, dotknou podstatných témat. Ale to aby měl na tu kupu člověk vidle - samozřejmě Female edition! ()

vrata.zami odpad!

Doufám, že nikdy nezůstanu sám doma při sledování tohoto pořadu. Přeci jen, nemáme nejlevnější televizi a byla by škoda ji rozbít. ()

TetaJane odpad!

Pořád dokola to samé, jen pokaždé v trošku jiném kabátu. Recepty, děti, nemoci, móda, koníčky, bla, bla, bla, bla... -> Ble! ()

Krysap odpad!

Když už jsem výjimečně přes den doma, pokaždý se mi nechtěně podaří přepnout na tento skvost.. Mám pocit, že tenhle pořad snižuje IQ v průměru o 1 bod za jeden viděný díl, takže radši hned přepínám - přece jenom jsem od přírody moc nepobrala, tak bych o to málo nerada přišla.. Moje kamarádky se bojí, že se z nich na mateřský stanou pipky, a proto jim radím - nekoukej se na Sama doma a nelez na bejbynet. Pak se to dá ustát. ()

Aleix odpad!

Pro všechny těhule , svobodný a nezaměstnaný baby co si jako zvukovou kulisu k facebooku pusti tuto kravinu. Iva Kubelková je inteligence sama a snad Snídaně s novou se vyrovná demenci tohoto pořadu. ()

Monggol

Jako hodnotím hlavne staršie verzie, ale to je jedno, pretože oproti slovenskej mutácii "Dámsky magazín STV" či "Dámsky klub" je toto absolútne na úrovni. Tam je to tragicky úbohé a úboho trapné, že mám chuť .... Nie ... Nie! Radšej prehltnem zlú slinu. Pravidelné sledovanie spôsobuje nevratné poškodenie mozgu a emocionálnu labilitu! ()

Ceberus

Dobrovolně na to nekoukám, ale když to zrovna zahlédnu, tak se mi nezdá, že by to pro cílové publikum bylo natolik scestné, aby to muselo být na ČSFD v temných barvách. Dokonce bych řekl, že si ve veřejnoprávním médiu dávají velký pozor na to, aby tam nezaznívaly žádné zjevné spirituální či ezo bláboly, které by jistě část cílového publika dokázalo ještě více přitáhnout. ()

xladojx

Pořad, který má svým způsobem smysl (na rozdíl od mnoha mnoha jiných v rámci televizního spektra). Sem tam (což zdůrazňuji) se může člověk (dokonce i mužského pohlaví) dozvědět celkem zajímavé informace... ()

morfas

Poněkud zavádějící název, protože tento zajímavý televizní magazín není určený jen ženám. Jsem rád, že tento pořad existuje, protože se zabývá tématy, o kterých z nejrůznějších důvodů nechceme mluvit před svým lékařem, ani v okruhu svých nejbližších, natož veřejně. Kromě toho je to poradna, která poskytuje cenné rady a doporučení z nejrůznějších odvětví, opřená o názory a zkušenosti odborníků v daném oboru. Navíc, každý týden je věnován nějakému hlavnímu tématu. Výpis jednotlivých dílů, naleznete na webu pořadu. Sama doma - témata týdnů ()

Smerfetka88

Nápad zabavit dopoledne maminky na mateřské se mi líbí, ale řeknu to asi tak - až na té mateřské budu já, tak si raději dopředu postahuju filmy, ať se nestane, že na to budu muset taky koukat. ()

Judy24

Co je na Sama doma tak špatného? Proč lidi hodnotí odpadem pořad, který je určený pro matky na mateřské, když nejsou ani vzdáleně matka na mateřské? Je pravda, že oficiální text distributora zní trochu směšně, zvlášť poslední dvě věty, ale nepřijde mi nic špatného na tom, že se matky dovídají o různých nemocech, které dětem hrozí, jak se vyrovnat s tím, že má jejich dítě lupénku, jak uvařit bezlepkové jídlo, nebo melounovou marmeládu. Zvaní odborníku mi přijde chytré a věřím, že možnost skutečně se ho zeptat už leckomu dost ulevila. ()

Schneefee odpad!

Asi nejsem ve správné fázi degenerace mozku abych tento pořad dokázala ocenit, ani jako kulisa k vaření či žehlení to totiž není dobré...prostě mě to nebavilo, nebaví a doufám že nikdy bavit nebude. :) ()

LuNaj

Těžko hodnotit, ptž to je určeno pro jinou věkovou kategorii než jsem já. A hlavně- pro naše něžné polovičky. ()

Saul_Hudson10

Při úvodní úděsné znělce si vždycky vzpomenu na Českou Sodu a výbornou reklamu s opilou Petrou Špalkovou ("Já jsem taková kráva..."). ()

Paja.93

Pořad pro ty, jejichž děti nezlobí, jejich práce je baví a vynáší + ještě mají spoustu volného času. Zdraví je netrápí, jsou krásní a mladí no prostě dokonalí a jedinej problém u nich je co děťátku nachystat do krabičky na svačinu do školičky. A ten problém vyřeší právě tento pořad. 2* za to, že já prostě závidím lidem, kteří mají zrovna takovej problém, který jim vyřeší i tento pořad. ()

kubilov odpad!

Kontaktní publicistický pořad!?!?!?!?!? Tak to je dobrej fór... Možná ze mě mluví trochu zaujatost, ale je to dementní feministická tlachárna o tom, co udělat, když se vám vaše dítě posere a vy nevíte co s tim. ()