Sama doma

(pořad)
Publicistický
Česko, 1998, 56 min

Účinkují:

Veronika Boleslavová (moderátor), Stanislava Lekešová, Martina Vrbová, Jana Havrdová, Ester Janečková, Lucie Váchová, Alena Veliká, Iva Kubelková, Jolana Voldánová, Tereza Stýblová (více)

Živě vysílaný kontaktní publicistický pořad poskytuje především ženskému publiku zajímavý a inspirativní program, servis, zábavu i informace - a to vše živě s možností okamžité reakce Vás diváků. Program se skládá z celé řady rubrik a doplňují jej hosté z řad lékařů, sociologů, psychologů, ale i známých a zajímavých osobností. Ženy se samozřejmě dozvědí mnohé i o nejnovějších trendech v oblasti odívání, kosmetiky, úpravy vlasů atd. Nechybí ani zajímavá soutěž. (oficiální text distributora)

davidek

30%. Myslím, že občas se v tomto pořadu řeší důležité věci, ale většinou ne. Na druhou stranu, na co se mají ty ženy samy doma dívat?:-) ()

Ravi

Sama doma není zrovna pořad pro sám doma, ale ani pro sama doma není nijak extra přínosem. Vyplní čas, ale raději kouknu na Dr. Quinn nebo na Jassicu Flatcherovou. ()

MI-380

Zíral jsem s údivem. Pokud tento pořad ženy opravdu zajímá, pak jejich boj za emancipaci nebyl statečný boj za emancipaci, ale nenápadný a vítězný boj za nadvládu. 10%. ()

MichelSmith

Toto my zaváňa feminizmom podla daných tém a celého smerovania 56 minútovej stopáže,no je pravda,že niektoré moderátorky naopak mojú teoriu popieraju svojím sexystickým vzhladom a mne neostáva nič iné ako sa nechať pobúrene popierat... Ale aj tak soráč Lejla,Iva, Světlana,Stanislava( aj ked tam už to nefunguje,vek nezastavíš),Ester, no nepoteším vás slabé 2 hviezdy,je to tak chabá réžia proste a málo detailne náruživá kamera hlavne v letných mesiacoch(u Stanislavy jedine dobre,snád to nebude čítat,ale po pravde to nikto asi )... ()

Dagoussek

Není to vůbec tak špatné, jen by měli dát vice času daným tématům, než stihnout co nejvíce a ve výsledku se skoro nic nedozvíte. ()

spikey1

Strašně bych si přál aby českých luzích a hájích byl nějaký Jan Kraus v sukni. Který by si s pořady tohoto typu poradil s lehkostí vtipem a šarmem, který zde v pořadu chybí. Rozhodně nechci ubírat na tom jaký informační charakter pořad má. ()

marrjaana

neříkám, že je to něco světobornýho a že to sleduju, ale když ráno stávám do práce(koukám na reprízi před šestou) tak je to to nej co v tu chvíli jede a mají tam někdy i zajmavý věci( když sem chodila na střední tak tam strašila naše třídní v jednom díle.... to vám byla komedie...) ()

BluT odpad!

Ááááá, nééé, Ester Janečková, pomóc. - Přestože dávám odpad!, úplně retardovaný to není. Dal bych tomu tak 4%. ()

Bohemák

Mám pocit, že tvůrci dělají - v rámci možností daného žánru - co můžou. Určitou úctu zaslouží celý tým za to, že se vše děje v přímém přenosu. Častokrát byl hostem opravdu vynikající odborník, který není médii provařen (nikoliv pan Uzel a spol.). ()

reditelka

Já bych tenhle pořad úplně nezavrhovala. Soustředěně se na to sice dívat nedá, ale jako kulisa při vaření nebo žehlení to docela ujde. Nemusíte u toho totiž přemýšlet a ještě se dozvíte, jak nejlépe vyléčit opruzeniny dětí nebo kvasinkovou infekci. Za tohle si tu jednu hvězdičku určitě zaslouží. Jen pozor, ať nedopadnete jako ta "sama doma" z České sody. ()

Paity

Pořad Sama doma dává jasně tušit, že jeho hlavní protagonistky zůstaly stále doma a stále bez chlapa, protože někdy ta náplň pořadu tomu výrazně napovídala. ()

Tessie odpad!

Mělo by se to jmenovat Nepoustějte, jste-li sama doma. Popis: Hrozí riziko házení předmětů na televizi v návalu vzteku, stoupající agresivita s každým dalším slovem o jednoduchosti žen, nastává kolaps z nepochopení. Rozhodně nesledovat, je to o zdraví. Jestli si producenti myslí, že tohle zajímá české ženy, tak se jděte vážně bodnout!!! ()