Nikdo není dokonalý

Česko, 1998, 60 min

Scénář:

Jiří Krampol

Účinkují:

Jiří Krampol (moderátor), Petr Vojnar, Jiří Sovák, Vlastimil Brodský, Stella Zázvorková, Miroslav Horníček, Zita Kabátová, Svatopluk Beneš (více)

Jiří Krampol a jeho hosté z řad známých osobností v oblíbeném zábavném pořadu. Kdo z nich lépe odhadne, kolik náhodných kolemjdoucích správně odpoví na záludné otázky? Pořad Nikdo není dokonalý začala televize PRIMA vysílat na začátku roku 1998 a poslední díl viděli diváci v polovině února 2007. Celkem bylo natočeno 409 premiérových dílů, ve kterých vystoupilo téměř 500 předních českých herců, zpěváků, umělců, malířů, spisovatelů a mnoho dalších významných osobností. Jiří Krampol se jako schopný moderátor hostům vždy přizpůsobil a nechal styl humoru zcela na nich, aby jim byl co nejbližší. V roce 2010 se pořad dočkal speciální epizody. (TV Prima)

bangee

Nikdo není dokonalý, to by se u mě dalo převest i na tento "zábavný " pořad. Nemám nic většího proti konceptu, ale Krampol mi prostě nesedí. ()

alambert

Lidé jsou sice pořád tupí a směšní, ale na Krampola už se nevydržím koukat moc často. Kromě toho i výběr hostů bývá často tragický.... ()

loki5

U tohohle pořadu vše stojí a padá na výběru hostů. A od doby kdy se ukázal Jirka s chotí jsem to přestal sledovat. ()

gombarix

asi tak kdyby vystříhali ty veselé historky z natáčení a mítinků ČSSD a nechali jen ten terénní výzkum, nebyla by to žádná škoda... ()

Ydrosten

Krampol není moc dobrej ve vyprávění vtipů. Jeho blekotání je něco co oprvdu nemusím. Hosté jsou v pohodě jak kdy a spíše mi docela sedí. Co se nedokonalosti národa týká, tak mi docela vadí ten umělý smích, když někdo neodpoví zrovna 100% správně ( nemyslím ty imbecily cigánský co nerozeznají letadlo od boty ) i když v podstatě odpoví dobře. ()

salamandrr

Co k tomuhle dodat, ze začátku relativně vtipný pořad, který se, společně se senilním Krampolem, propadnul na samotné dno hnusu. Když vám Krampol po desáté vypráví nějakou story ze školy, která nebyla moc vtipná ani napoprvé, tak je to k pláči, ale když je k tomu navíc napatlanej samoopalovacím krémem, kterej mu zahnívá ve vráskác, tak to je hodně špatný...vzhledem ke startu pořadu nejde dát odpad,ale konec pořadu by si ho zasloužil ()

Stíba

Odpovědi na otázky často neskutečně pobaví, show je ovšem někdy o poznání slabší ale často se také povede, což samozřejmě dost závisí na výběru hostů. 70% ()

Darckol

Presne to vyjadril Flipper - záleží na hosťovi, hoci Kramplom podané historky si vždy rád vypočujem :) Zatiaľ som ho videl zúfalého len pri ,,Perešovej podnikateľke", s ňou úplne chápem, že nevedel nájsť spoločnú reč. 5,0/10 ()

AxelWers odpad!

Musím konštatovať, že toto je veľmi zlý odvar podobnej relácie, ktorá sa vysiela(la) na Slovensku. V tejto relácii (Nikdo není dokonalý) akosi nepochopili, že základom úspechu tejto relácie sú "odveci" odpovede rôznych indivíduí, ktoré sa dajú stretnúť v uliciach. Keď ešte bežala na Slovensku podobná relácia (Aj múdry schybí), tak som často počúval reakcie "akí sú ti Slováci blbí", ale stačilo sa lepšie pozrieť čo to za "Slovákov" bolo a hneď bolo jasné aké odpovede asi budú nasledovať. A práve polodementné odpovede týchto indivíduí boli základom úspechu tejto relácie. V relácii Nikdo není dokonalý musia pochopiť, že ak z 10 odpovedí je 8 správnych, tak veľa smiechu tam asi nebude. ()

Sosak

Kdysi možná zábavná šou s nápadem ukázat, jací jsou ti lidé blbci. Dneska se z toho stala pouze donekonečna opakující se fraška s nezajímavými hosty, podřadnou cenou pro vítěze a ztěží živou ztělesněnou senilitou v podobě Krampola, který podle mě na tom křesle neřítomně sedí i po skončení dílu a zatažení opon. Sedí, čumí a občas plácne ožralým hlasem výkřik do tmy. ()

RajAthen

Začátky vtipné a bolestivě výstižné, co se znalostí národa týče, postupný a nevyhnutelný propad v důsledku monotónnosti a stále více hulvátského moderování hlavního protagonisty. Hodnotím tedy raději ony vtipné začátky. ()

Ceberus

Známkou kvality je to, že i po letech mě to pořád baví a hosté jsou sympatičtí. Rozhodně kvalitnější než výplody Šípa nebo Krause. ()

tančísvlky

Nedocenený produkt a "veľký pán" menom Jiří Krampol klobúk dolu. V tomto programe sa občas aj na živo spieva a hrá. Dokázal priniesť úsmev na svojich hosťov okolo seba a to je ten dôležitý moment... ()

Tanner

Zkraje celkem dobrý nápad, ale postupem času to upadlo do hrozivé křeče. Kromě toho byla úroveň dost odvislá od pozvaných hostů. Ale jo, někdy v 15 mě to celkem bavilo. Dost často jsem je ale podezíral, že ty odpovědi jsou nahrané. Přece nemůžeme být národ takových blbců.. ehm.. nebo jo? ()