Thriller (TV seriál)

Krimi / Thriller / Mysteriózní

Velká Británie, 1973, 43x65 min

Dennis Spooner

Gary Collins, Edd Byrnes, Ingrid Pitt, Garrick Hagon, Peter Cellier, Nigel Havers, Barry Nelson, Rose Hill, Brian Blessed, Julie Sommars, Patrick O'Neal, Susan Hampshire, Robert Lang, Kim Darby, Bradford Dillman, Michael Kitchen, Polly Bergen, Eric Mason, Barbara Feldon, Judy Geeson, Joanna Pettet, Christopher George, Patrick Allen, Diana Dors, Lynda Day George, Nyree Dawn Porter, Vernon Dobtcheff, Edward de Souza, Hans Meyer, Ralph Bates, Susan Flannery, Paul Burke, Leigh Lawson, Linda Thorson, Belinda Mayne, Gayle Hunnicutt, Andrea Allan, Anthony Newlands, Malcolm Terris, Jeremy Bulloch, Peter Settelen, Peter Geddis, Patrick Jordan, Jacqueline Tong, Patrick Connor, Robert Beatty, Richard Vernon, Jean Kent, Edward Judd, Ed Bishop, Robert Dorning, Charles Cork, Anthony Valentine, Patricia Donahue, Jennifer Daniel, Stephen Yardley, Jenny Laird, Judy Carne, James Cossins, Jim Norton, Ronald Radd, John Hallam, Penelope Horner, Ian Gelder, Alister Williamson, Colette O'Neil, Anita Sharp-Bolster, Michael Cronin, Christopher Benjamin, Arnold Ridley, Suzan Farmer, Angharad Rees, Michael Jayston, Don Henderson, Christopher Ellison, Windsor Davies, Gerald Harper, Sydney Tafler, Alethea Charlton, Claire Nielson, Duncan Preston, Gordon Salkilld, Harold Bennett, Ivor Roberts, Leslie Schofield, Petra Markham, Basil Henson, Tony Selby, Elaine Donnelly, Zena Walker, John Challis, Josephine Tewson, Ronald Leigh-Hunt, Maurice Kaufmann, Hilda Fenemore, Dinsdale Landen, Wolfe Morris, Victor Windig, Beth Morris, Gabrielle Drake, Joanna Dunham, Julia Breck, Diana Weston, Frances White, Bernard Holley, Michael Culver, Roddy McMillan, David de Keyser, Derek Bond, Karl Held, Norman Mitchell, Aimée Delamain, Tony Steedman, Ray Marioni, James Berwick, Georgine Anderson, Jimmy Gardner (a.z.), Raymond Mason, Lewis Alexander, Bill Horsley, Richard Warner, Hedger Wallace, Aileen Lewis, Janina Faye, Michael Gwynn, John Turner, Edward Burnham, Michael Beint, Martin Wyldeck, Russell Hunter, John Caesar, Dorothea Phillips, Oliver Macgreevy, Derek Francis, John Tatum, David Gwillim, Barry Stanton, Shirley Cain, Glynn Edwards, Arthur English, John Forbes-Robertson, John Cater, David Daker, Janet Key, Jonathan Elsom, Betty Woolfe, William Wilde, Ronald Mayer, Trevor Baxter, Jack Galloway, David Lampson, Denise Buckley, Geoffrey Chater, Richard Coleman, Larry Cross, Ken Parry, Geoffrey Whitehead, John Scott Martin, Eileen Peel, Charles Lamb, Jeremy Longhurst, Brian Haines, Moira Redmond, Milos Kirek, Rhoda Lewis, Desmond Jordan, Reg Lye, Kevin Brennan, Clifford Parrish, Dennis Chinnery, Bruce Boa, Norman Scace, Gerald Sim, George Innes, James Appleby, Gilly Flower, Robert Lankesheer, Marian Diamond, Iris Russell, Griffith Davies, Neil Hallett, William Marlowe, Ambrosine Phillpots, Eric Flynn, Hugh Morton, Joan Haythorne, Peter Dyneley, Allan McClelland, Keith Anderson, John Arnatt, Elsie Wagstaff, Susan Tracy, Diana Patrick, Scott Forbes, Keith Barron, Graham Weston, Leon Eagles, John Line, Donald Gee, June Watson, Alexandra Hay, Charles Hill, Frank Coda, Catherine Schell, Alan Browning, John Bailey, Norman Rodway, Paul Angelis, Tiffany Kinney

Kostýmy:

Ann Hollowood
  • Courtemanche

Představte si krimi-thriller se stylem jako třeba komediální seriál Halo,halo, anebo Jistě pane premiére, prostě typ televizního filmu kde víc televizně to už ani nejde. V tomto stylu se tady hraje thriller, se scénářem který pravděpodobně napsali děti (vím že ne), před natáčením ale ještě vyškrtli z toho každý třetí slovo. Prostě jednodušeji už to nejde. Jak scénář, tak herecky je to málem jen jako divadelní zkouška. Nepomáhá ani to že já mám tihle díly možnost vidět nadabovaný v mé rodné jazyce. Já jsem vydržel asi tak pět dílů a tak hodnotit nebudu, (kvalita všude stejná). Já to vidím na 20 %, ale na IMDB 78 % což pro mě je science fiction.(2.7.2014)

• - Čeští diváci žijící u hranic s Polskem měli možnost sledovat tento seriál prostřednictvím bloku Kino noczne. (ISzo)