Reklama

Reklama

Liga spravedlnosti

  • USA Justice League (více)
Trailer 4
USA, 2017, 120 min

Režie:

Zack Snyder

Předloha:

Gardner Fox (komiks)

Kamera:

Fabian Wagner

Hudba:

Danny Elfman

Hrají:

Ben Affleck, Gal Gadot, Henry Cavill, Ezra Miller, Jason Momoa, Ray Fisher, Amy Adams, Jeremy Irons, J.K. Simmons, Diane Lane, Connie Nielsen, Ciarán Hinds (více)
(další profese)

Po Supermanově smrti hledají Batman a Wonder Woman do týmu rekruty s nadlidskými schopnostmi, aby zachránili lidstvo před hrozbou přicházející z jiného světa - Steppenwolfem. Dají dohromady tým superhrdinů známý jako Liga spravedlivých... Znovu nabytá víra v lidstvo a Supermanův nezištný čin přiměje Bruce Waynea obrátit se o pomoc na nového spojence v podobě Diany Prince, aby se společně postavili ještě většímu nepříteli. Batman a Wonder Woman chvatně hledají do týmu rekruty s nadlidskými schopnostmi, se kterými by dokázali čelit této čerstvě probuzené hrozbě. Jenže i když dají dohromady dosud nevídanou ligu hrdinů ve složení Batman, Wonder Woman, Aquaman, Cyborg a Flash, je nejspíš na záchranu planety před útokem katastrofálních rozměrů už příliš pozdě. (HBO Europe)

(více)

Diskuze

Ištván87

Ištván87 (hodnocení, recenze)

franzkfk

Jo, tak tohle chci vidět. Pokud se na to vážně vrhnou (a podle náznaků Ayera a AT&T to tak vypadá), tak rozhodně sem s tím.

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

franzkfk

Me kinoverze SS bavila. Tu nepovazuji za takovy zmrzaceny zmetek, jak JL. Ale, tato verze je bezesporu, zajimava. Jinak, Zoic, nedelali sfx k BSG 2003?

franzkfk

franzkfk (hodnocení, recenze)

Update:

Vypadá to, jak už tady někdo zmínil, že Ayer Cut bude hned za Snyderovou JL. Trochu jsem to projel ... a ...

Z pár zdrojů teď vypadlo, že na VFX pro Snyderovu verzi bude pracovat studio Zoic. Zároveň však budou pracovat i na Ayerově verzi Suicide Squad, která se také citelně liší od kinoverze:) - stále reakce na negaci vůči BvS, jelikož Suicide Squad byla zrovna v postprodukci.

SPOILER. 

Tohle je potvrzené od samotného Ayera, tudíž ani špetka spekulací.

Steppenwolf měl být součástí konce Suicide Squad. Enchantress byla manipulovaná Mother Boxem. Na konci měli být vidět paradémoni, jak unášejí lidi. Celý film byl spíše o toxickém vztahu Jokera a Harley, která se z něj chtěla vymanit. Joker byl součástí posledního aktu a udělal dohodu s Enchantress.

na příspěvěk reagoval PKD, Ištván87, Ratemus

franzkfk

franzkfk (hodnocení, recenze)

Darren98

Díky za poklonu. Je to hezký:)

Zároveň ti chci taky poděkovat, že ses účastnil - i když si myslíš, že jen sporadicky. Ba naopak. Právě ty drobnosti dělají celek:)

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

TheDarKnig

Jo, to je menší omyl. Ale o to tady nejde. I tak je to hafo str. a o to jde. A to ani nepočítám těch základních 15 knih, které jsou na to navázané. To by pak byl fest hukot!!! Má pointa je ovšem jasná a o to mi šlo. Tak samoz., že raději tv s. než filmy. Jen jsem zmínil, že bych si to dokázal představiti, jako filmovou sérii. Ano, naštěstí to LOTR není. Byť k mé nelibosti, se právě tímto počinem, King těžce inspiroval. Ještě že to není moc poznat,hehe. Sorry všem fandům LOTRa.;-)

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

PKD

Já u tak dlouhých knih fakt raději seriál i když film má samozřejmě výhodu vyššího rozpočtu a proto lepších triků a jednodušší adaptace velkolepých scén atd.

Ovšem naštěstí Temná věž není nějaký Pán prstenů, tam by seriál klidně fungovat mohl, hlavně v současnosti, kdy se už do nich lijí obrovské peníze (na HBO i jinde). A prostě 150 minut filmu nemůže nahradit třeba 300 i více minut seriálu. I když schopný tvůrce by knihu možná nějak obstojně osekat dokázal. Ale stejně by to trošku mrzelo.

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

TheDarKnig

Jo, to máš recht. No, já to raději napsal, aby bylo jasno.;-) stejně mě to vždy brutálně vytočí a nikdo to nechápe,včteně mě, že když sakra v době kdy valí fantasy a jiné ságy (viz.Hra o Trůny a Westworld), tak se prostě nechce věřiti tomu, že má nejmilovanější (hned po Nadaci) sága, nemá potenciál to pořádně rozjet! Já bych klidně i sérii filmů bral (přec jen jsem více filmový, než seriálový divák/labužník), ale to by prostě muselo být tak, jak jsem již popsal. Akorá, DT knih je už 8, takže by to bylo o 1 víc, než u zmíněného Pottera. Páč ten má sice technicky též 8 filmů, leč já beru 7 jako celek, logicky.;-)

na příspěvěk reagoval TheDarKnig

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

PKD

Jo já použil slovo "zfilmovat" v obecném významu natočit. Rozhodně nechci další film.

na příspěvěk reagoval PKD

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

TheDarKnig

P.s. k té Věži. Pokud to má dávati smysl, musí to býti tv série a ne film. I kupodivu sám King v tom má jasno. To už tu bylo a všichni víme, jak to dopadlo. 6500 str. do filmu/ů , prostě nedáš. To by jich muselo býti jako u Pottera a od 3.knihy, ideálně rozdělené na 2 části. 

na příspěvěk reagoval TheDarKnig, Ratemus

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

TheDarKnig

Under the Dome mi nevadí. Nedávno jsem se na ni díval. Předlohu znám a přesto mi to neva. The Stand potřebuje novou verzi jako sůl! to je bez debat a docela si dělám tedy naděje. Už to, že jen 1 postava (Larry Underwood) je přebarvena na tmavo:), mě hodně potěšila. Ale to už je můj problém, který zde většině lidí, nemá. 

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

PKD

Aha, vlastně teď si vzpomínám, že jsem něco takového někde četl. Hmm, tak rád bych to viděl jednou zfilmované. Ale zase.. pokud by to měla být nějaká hrůza jako ten film, tak raději ne.

Snad dopadne slušně aspoň ten Stand.. dělá to sice CBS, ovšem jejich odvážnější a nekompromisnější all-access verze, tak naděje existuje. Vzpomínky na Under the Dome ovšem přetrvávají :(

na příspěvěk reagoval PKD, PKD

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

TheDarKnig

Tak co vím, DT je amazonem zrušená. Nic nebude. Psalo se to i tady v news. Takže tady bych se netěšil. Sice se prodal scénář k pilotu, ale co to do budoucna znamená, nikdo neví.

na příspěvěk reagoval TheDarKnig

Darren98

Darren98 (hodnocení, recenze)

franzkfk , woodsman

Beru se jako jednoho z těch dlouhodobých až původních příznivců Snyder Cutu, ale jelikož existují i lidi co ten hashtag vyvěsili i na nebe připnuté za letadélko (na což Zack hezky reagoval), nepřijde mi moje diskutování tady, podepsání online petice a hashtag v závěru mého komentáře k filmu jako natolik velká zásluha. :D Nicméně se fakt povedlo něco ohromného od prvních promýtání v kinech v listopadu 2017, odkdy jsem tedy více než propagoval tak spíš sledoval nejaktuálnější úniky a potvrzení o tom co mělo být; přesto tady na mě kolega uživatel franzkfk udělal vážně velký dojem s informacemi mimo jiné o výrobě filmů, tak především veškerými informacemi z výroby tohoto filmu co mně unikli. Za ty zprávy a za ten obecně přínos do této diskuze děkuji.

na příspěvěk reagoval franzkfk, woodsman

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

PKD

Možná že odloží Dunu až na příští rok podle situace ve světě. Pak by byla ona nejvíc očekávaným filmem :)

Co se sérií týče, tak jo, na tohle jsem opravdu zvědav, ale taky se toho dost bojím. Nejvíce očekávám novou sezonu Expanse (i když ta vyjde možná už tento rok, každopádně to bude obrovská pecka :), nějaké ty Marvel minisérie, Showtime sérii z "Halo" universa.

Jsem taky zvědavej kdy vyjde Sandman!!! A opatrně se těším na Y: The Last Man adaptaci, adaptace Dark Tower a Stand od Kinga, prequel sérii Hry o trůny (House of Dragons nebo tak nějak), Amazon sérii Pána prstenů, adaptaci Kola času.

Taky má být myslím na Apple TV adaptace Nadace od Asimova, což je neskutečné.. ale bojím se hodně jak to dopadne. A samozřejmě Obi-Wan série :)

Příštích pár let, pokud svět neskončí, vypadá slibně. Teda taky pokud většina z těch adaptací nebude podprůměrná.

na příspěvěk reagoval PKD

nerdrage

nerdrage (hodnocení, recenze)

Tak už máme rumors i o Ayer Cutu Suicide Squad. Ayer i AT&T se k tomu na twitteru vyjádřili jako, že uvidíme.

na příspěvěk reagoval Ratemus, Darren98

Darren98

Darren98 (hodnocení, recenze)

Po všech těch měsících volna je jak naschvál, že ten zásadní bod #ReleaseTheSnyderCut přišel zrovna tehdy kdy mám tolik práce, a jak se tu namísto dvou, tří příspěvků za den najednou zrodí 8 stránek diskuze. :D (stejně bych ji asi nestíhal). Jakmile jsem viděl ty první zprávy tady že 2021 to má vyjít, z nějkého důvodu jsem nejančil a zachoval stejný poměr naděje/obav jako celé ty 3 roky, ale po vyjádření Henryho Cavilla ohledně toho co se k nám blíží, mám vážně velkou radost, jak za vydání, tak i za to co tato situace snad nejkontroverznějšího režisérského sestřihu znamená mezi filmy a jejich produkcí. Nevěděl jsem kde to Henry napsal ale jak jsem to teď hledal, tak vidím že jich i více upřímně děkuje. https://collider.com/justice-league-snyder-cut-cast-reactions/ :D

na příspěvěk reagoval PKD

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

Sigebert

S tím závěrečným přepáleným final showdownem (haha) ve WW1 též kupodivu souhlasím. S tím, tebou zmíněném v BvS, už nikoli. Co se týče JLSC, tam to beru jako sběratelskou zajímavost a ne, jako něco, co nakopne DCEU, které (jak všichni víme) už téměř...neexistuje. Tož tak.

Sigebert

Sigebert (hodnocení, recenze)

Ratemus

Jsem rád že dostaneme plnohodnotnou verzi filmu, nicméně si pořád stojím za tím že není pro DC přínosem, vzhledem k jeho promarněným šancím rozjet universum a jeho znalosti látky. A ten jeho digibordel ve fightech mě opravdu leze krkem :D Jsem opravdu zvědavý jak v tomhle bude WW2 jiná než WW1. Já si teda myslím že razantně bez jeho přisírání se. Podle toho co jsem četl, tak Ares a ten jeho digibordel fight je jedna z věcí, co ten film podkopává. Mám stejnej pohled na boj v BvS, ten Doomsday fight byl taky ztráta času (alespoň pro mě). 

na příspěvěk reagoval PKD, Ratemus

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

franzkfk

tomu všemu rozumí a vím, že si jeho kolegové Zacka vynachvalují jaký je to fajn člověk, nicméně asi takhle, oprav mě zda se pletu, jsem jen laik, MoS až byl skvělý finančně neobstál, BvS také ne, Liga byla tragédie....proč by si Warner Snydera dále vydržovalo?

na příspěvěk reagoval franzkfk

Související novinky

Nicholas Hoult je příští Lex Luthor

Nicholas Hoult je příští Lex Luthor

21.11.2023

Když to nejde přes Batmana, musel Nicholas Hoult (Šílený Max: Zběsilá cesta, Menu) vzít zavděk Lexem Luthorem. Britský herec byl totiž jedním z favoritů na Reevesova netopýřího superhrdinu, jehož… (více)

Nové detaily z Affleckova sólového Batmana

Nové detaily z Affleckova sólového Batmana

06.08.2023

Novinky ze světa filmové branže jsou poslední dobou trochu pomalejší, což je zapříčiněno především stávkou hned dvou odborů. Nastalá situace ale dává prostor jiným příběhům, a ten následující se točí… (více)

Nový šéf Warnerů by chtěl více Pottera

Nový šéf Warnerů by chtěl více Pottera

04.11.2022

Studio Warner Bros. Discovery čerstvě oznamovalo čísla za třetí kvartál a podle očekávání to není žádná hitparáda. I proto se musel před investory poměrně rychle ujmout slova nový šéf společnosti… (více)

Reklama

Reklama