Reklama

Reklama

Liga spravedlnosti

  • USA Justice League (více)
Trailer 2
USA, 2017, 120 min

Režie:

Zack Snyder

Předloha:

Gardner Fox (komiks)

Kamera:

Fabian Wagner

Hudba:

Danny Elfman

Hrají:

Ben Affleck, Gal Gadot, Henry Cavill, Ezra Miller, Jason Momoa, Ray Fisher, Amy Adams, Jeremy Irons, J.K. Simmons, Diane Lane, Connie Nielsen, Ciarán Hinds (více)
(další profese)

Po Supermanově smrti hledají Batman a Wonder Woman do týmu rekruty s nadlidskými schopnostmi, aby zachránili lidstvo před hrozbou přicházející z jiného světa - Steppenwolfem. Dají dohromady tým superhrdinů známý jako Liga spravedlivých... Znovu nabytá víra v lidstvo a Supermanův nezištný čin přiměje Bruce Waynea obrátit se o pomoc na nového spojence v podobě Diany Prince, aby se společně postavili ještě většímu nepříteli. Batman a Wonder Woman chvatně hledají do týmu rekruty s nadlidskými schopnostmi, se kterými by dokázali čelit této čerstvě probuzené hrozbě. Jenže i když dají dohromady dosud nevídanou ligu hrdinů ve složení Batman, Wonder Woman, Aquaman, Cyborg a Flash, je nejspíš na záchranu planety před útokem katastrofálních rozměrů už příliš pozdě. (HBO Europe)

(více)

Diskuze

higuain

higuain (hodnocení, recenze)

vegetol.mp

Knives Out, Jojo Rabbit, 1917, Little Women, The Gentlemen, Bad Boys for Life. To je seznam filmů, na který jsem stihl jít během ledna a února, než se kina zavřeli. 6 návštěv kina za 2 měsíce, vidíš tam jedinou komiksovku? A zrovna třeba ten Scorsese natočil pro Netflix jedinou věc, jinak všechny jeho předchozí filmy šly normálně do kin.

na příspěvěk reagoval Ratemus

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

nerdrage

Že bychom se dočkali druhé ligy? Více Lanterna konečně? Ovšem vize obsahuje i jl3... A jsem zvědav co Teda black Adam jelikož ten má má nastartovat opět univerzum a uvest JSA, tak zda to spojí nějak s ligou na hbo max... A co na to Affleck? Vrátí se.

nerdrage

nerdrage (hodnocení, recenze)

Ratemus

Grace Randolph měla poslední půl rok neuvěřitelně přesné zákulisní informace o DC. Všichni se ji smáli, ale teď se dodatečně ukázalo, že věděla vše. Vč. toho, že Snyder dostal telefonát ohledně cutu už v listopadu.

Mno, tak teď píše toto: "I’ve heard from another source that word is WB wants Snyder to put stuff into the #SnyderCut to set up MoS2 and JL2 so if it’s a huge hit they can move forward."

https://twitter.com/GraceRandolph/status/1264354567678033921

na příspěvěk reagoval Ratemus

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

vegetol.mp

Tak nepsal jsi ze to musí být aktuální novinky co jdou v kinech... Samozřejmě dnes kino a Holý Úd je už jen o velkofilmech. Kvalitní drama, thriller abys pohledal..

Lacike

Lacike (hodnocení, recenze)

vegetol.mp

Ono je smutne, ze nielen drsne zanrovky pre dospelych ale aj Oscarove dramy sa uz pomaly nadobro presunu na Netlfix a v kinach budu len animaky a komixovky pre celu rodinu. Mozno casom kina naozaj chcipnu, tak to nakoniec bude jedno. Hlavne aby tie dospelejsie filmy niekto tocil. 

vegetol.mp

vegetol.mp (hodnocení, recenze)

Ratemus

Ano? A můžeš mi někdo říct, v jakém kině ty filmy dávají? Aha, já zapomněl. Bergman je mrtvej a Scorsese točí filmy do televize, protože v kině už nic normálního nehrajou:) Ale samozřejmě s tebou bez ironie souhlasím. I fanoušci komiksovek zcela jistě koukají i na plno jinejch filmů.

na příspěvěk reagoval Lacike, Ratemus, higuain

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

PKD

Kdybychom ty postavy alespoň už znali z jejich sólo filmů ale zde byl nový aquaman, Flash, cyborg,, představení zaporaka, jeho motivace, semknuti týmu a jejich spolupráce... Ono je dobře že do toho všeho tam není jeate Green lantern a martian hned od začátku

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Kincl

Bylo to rychlé, hodně věcí na představení a krátké.. Ano pokračování by určitě bylo...

Kincl

Kincl (hodnocení, recenze)

Ratemus

Mě na lize vadilo, že to bylo všechno strašně rychlé, nevím co by dělali v JL2 jestli to mělo být pokračování

na příspěvěk reagoval Ratemus, PKD

vegetol.mp

vegetol.mp (hodnocení, recenze)

TheDarKnig

Tak možná Willis a spol točej sračky, ale furt dělají filmy, který jsou dospělýmu divákovi blíž, než celej DC a Marcel vesmír dohromady:)

na příspěvěk reagoval TheDarKnig

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Kincl

Hele asi to dobré bude, kdo ví.. Já mám ligu jako takovou rád takže zvědavý jsem teď když je jisté že to bude. Jen se bojím aby to nebylo neprekombinovane až běda

na příspěvěk reagoval Kincl

Kincl

Kincl (hodnocení, recenze)

No jsem na to fakt zvědavej, ale asi spíš se stavím do skupiny lidí co si nemyslí že ten materiál co se nepoužil z toho udělá něco dobrého jako WW nebo Aquaman 

na příspěvěk reagoval Ratemus

nerdrage

nerdrage (hodnocení, recenze)

Kincl

Tyhle služby vydělávají na předplatném. Netflix má v současnosti 180 milionů předplatitelů, tak si představ, kolik to háže každý měsíc. Tudíž se u filmů dělaných exkluzivně pro streamovací služby ani neuvádí tržby. Jde jen o to, kolik lidí přitáhne nabídka. A Snyder Cut? Nejspíš přitáhne hodně lidí, kteří by o HBO Max ani jinak neuvažovali.

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Kincl

Hlavně ten film je určen skalním fandům, normální lidi si řeknou co to jako je, jako znova proč? V práci kolegové 20-30 let ani envi co je liga natož snyder cut.. Takže nevím jak se na těchto službách měří úspěšnost a tržby zda vůbec.. Respektive sledovanost určitě ano

Kincl

Kincl (hodnocení, recenze)

No co si budeme do kina to nedají, tak to asi nevydělá nějakou dardu když se na to lidi budou koukat jinak 

na příspěvěk reagoval Ratemus, nerdrage

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Kincl

Jako jim vydělá nejspíš sledovanost a opět reklama ale nevím jak fungují tržby u těchto hbo max, netflix, disney + atd

vegetol.mp

vegetol.mp (hodnocení, recenze)

Lacike

A nejen jim. Je smutný, že dobrý režiséři jako Snyder, Raimi nebo Ayer se nechali zlákat těma prachama. Ale abych byl fér, ne všechny komiksový filmy jsou zlý.

na příspěvěk reagoval Ratemus

vegetol.mp

vegetol.mp (hodnocení, recenze)

Když člověk poslouchá ty zápletky, říká si, kam se poděly filmy pro dospělý díváky:))

na příspěvěk reagoval Lacike

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

nerdrage

To by bylo fajn ale zachrání, otázka.... Vždy jen uvedou původní verze zmetků a pak nejspíš Green lantern, dc filmy pojedou dál, fakt mě zajímá zda hbo max a filmy budou dva odlišné dc světy nebo jako u marvelu budou miniserie disney+ nedílnou součástí mcu i filmů

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

franzkfk

Tohle vše jsem už četl před lety.. Zní to skvěle a provazane jakoby to tvořilo univerzum, v té době původní záměr vypadal dobře.. Fuka to krásně popisuje v Palcích jak to bylo se ssq a kde se stala chyba... Neuvěřitelné.. Snad to vyjde aby to dávalo smysl

Související novinky

Nicholas Hoult je příští Lex Luthor

Nicholas Hoult je příští Lex Luthor

21.11.2023

Když to nejde přes Batmana, musel Nicholas Hoult (Šílený Max: Zběsilá cesta, Menu) vzít zavděk Lexem Luthorem. Britský herec byl totiž jedním z favoritů na Reevesova netopýřího superhrdinu, jehož… (více)

Nové detaily z Affleckova sólového Batmana

Nové detaily z Affleckova sólového Batmana

06.08.2023

Novinky ze světa filmové branže jsou poslední dobou trochu pomalejší, což je zapříčiněno především stávkou hned dvou odborů. Nastalá situace ale dává prostor jiným příběhům, a ten následující se točí… (více)

Nový šéf Warnerů by chtěl více Pottera

Nový šéf Warnerů by chtěl více Pottera

04.11.2022

Studio Warner Bros. Discovery čerstvě oznamovalo čísla za třetí kvartál a podle očekávání to není žádná hitparáda. I proto se musel před investory poměrně rychle ujmout slova nový šéf společnosti… (více)

Reklama

Reklama