Kriminálka: Oddělení kybernetiky

• USA CSI: Cyber (více)
Z natáčení 5 - Mary Aiken
USA, (2015–2016), 21 h 59 min (Minutáž: 40–44 min)

Patricia Arquette, James van der Beek, Peter MacNicol, Shad Moss, Charley Koontz, Hayley Kiyoko, Ted Danson, Kenneth Mitchell, Joe Reegan, Mckenna Grace (více)

Série(2) / Epizody(31)

Nový tým FBI vedený speciální agentkou Avery Ryan (Patricia Arquette) se vrhá na řešení případů z oblasti kyberzločinu. Mezi spolupracovníky patří otec-samoživitel a bývalý speciální agent námořnictva Elijah Mundo (James Van Der Beek), odborník na hackerství Daniel Krumitz (Charley Koontz), bývalí hackeři  Raven Ramirez (Hayley Kiyoko) a Brody Nelson (Shad Moss) či zástupce ředitele Simon Sifter (Peter MacNicol). Jejich úkolem je řešit všechny vraždy, sexuální přestupky či vydírání prováděné s pomocí internetu, kyberkrádeže, hackerské útoky a další podobné případy spadající do jurisdikce FBI. (AXN)

FiRST

Je to jen seriál a také k tomu tak přistupuji. Hodnocení odpadem a vulgárními nadávkami zde někteří pisálci akorát ukázali svoje IQ. Pokud Vás baví IT a počítače a tak, určitě doporučuji. ()

eaglestar odpad!

Tak to si děláte prdel! Humus, sračka a pot z koulí. Vypasenou Arketovou "zastiňuje" jen ten velký počítačový mág (rozuměj vyžrané odporné hovado s cajskama jak popelníky a chlupatou držkou, přičemž ty jeho hnusné tučné tlapy nejsou schopny stisknout jednu klávesu, aniž by nerozmačkal pět dalších kláves okolo). Homokláda Beek jako smart drsný agent a přizvukuje mu banda hnusných mladých rypáků, plus polepšený negřík. Odpad roku. Fuj! Je však pravděpodobné, že svoji tupou klientelu, v podobě agresivního nedoštudovaného gymnazisty, který sleduje Kriminálku XxX (tipuji mezidruhová erotika) a má rád anální styk se svým tlustým strýčkem, si tento seriál prostě najde. Že tlamo?! Ale ber to s nadsázkou. ()

DarkSikorski odpad!

Zjednodušeně řečeno přehmat. Příšerný a hrozný přehmat, který pohřbil vlastně celou CSI sérii. Nezajímavé, nemastné, neslané jedním slovem nuda. ()

EYO EYO

Jeden z mojich najobľúbenejších seriálov ,super akcia ,super dej ,ta super zabavnost a akčnosti pri každom diele , ta super napinavost s ktorej mám vždy zimomriavky/100% ()

Sheelle

Když pominu nereálnost většiny situací, kdy by většina institucí v USA musela být vydána na pospas komukoliv, kdo byť jen dokáže spustit PC, tak za mě dobrý. Sledovala jsem celé, postavy sympatické, naprosto ploché, příběhy o ničem, stále se opakující zápletky, k novému dílu stačí opakovat starý a pouze změnit platformu. Pro mě první seriál tohoto druhu, nicméně už asi chápu proč se lidi na podobné věci dívají. I když člověk vidí jaká je to blbost, celkem slušně dochází k navození identifikace s hrdiny a je to opravdu oddechovka :) Mám ráda typ hrdinek jakou ztvárnila Patricia Arquette, takže ona pro mě pak byla asi jedním z důvodů proč sledovat dále. ()