Kriminálka: Oddělení kybernetiky (TV seriál)

CSI: Cyber

C.S.I. CYBER: Vraždy cez internet

Krimi / Drama

USA, 2015 - 2016, 21 h 59 min (Minutáž: 31x41 min)

Patricia Arquette, James van der Beek, Peter MacNicol, Shad Moss, Charley Koontz, Hayley Kiyoko, Ted Danson, Kenneth Mitchell, Joe Reegan, Mckenna Grace, Brett Rickaby, Tehmina Sunny, Ann Donahue, Michael Irby, Brian Howe, Alex Ashbaugh, Brent Sexton, Kyle Schmid, Kelly Osbourne, Alan Dale, David Clayton Rogers, Riley Smith, Caroline Lagerfelt, Sean Blakemore, Diogo Morgado, Andrew Miller, Jamie-Lynn Sigler, Molly Burnett, Gregg Henry, Neil Hopkins, Kelly Preston, Spencer Locke, Gabriel Tigerman, Henry Dittman, Carlos E. Campos, Lak Rana, Delila Vallot, Eric Normington, Grant Harvey, Krizia Bajos, Veronica Cartwright, Angela Trimbur, Tiffany Adams, Brian Groh, Shiloh Nelson, Lyndon Smith, Christopher Cousins, Cristen Irene, Dana Melanie, Brad Beyer, Vincent Duvall, Cyrus Farmer, Frederick Koehler, Dartanian Sloan, Brittany Beery, Nishi Munshi, Marcus Giamatti, Lauren Stamile, Jessica Tuck, Nancy De Mayo, Elisabeth Shue, Jessica Szohr, Carl Donelson, Matt Lanter, Arjay Smith, Kimberly Whalen, Evan Jones, Rob Estes, Mary Matilyn Mouser, Justin Prentice, Michelle DeFraites, Lauren Shaw, Yani Gellman, Alexie Gilmore, Derek Mio, Carlson Young, Michael Cline, Kerry Knuppe, Dylan Ramsey, Dameon Clarke, Ramon De Ocampo, Marcus Ashley, Emmitt Smith, David Burke, Chris Mulkey, Susan May Pratt, Brady Smith, Jake Richardson, Nelson Lee, Jim Boeven, Audi Resendez, Jason George, Noel Arthur, Aaron Abrams, James C. Burns, Anne Leighton, Will Peltz, Nadine Nicole Heimann, Andrew Lawrence, Shelley Robertson, Nathan Sutton, Rane Jameson, Justin Bruening, Kristopher Higgins, Heather McComb, Kelly Albanese, Byron Mann, Ashley Jones, Booboo Stewart, Irene Choi, Nathan Gamble, Ana Mulvoy-Ten, Rosanna Arquette, Lisa Darr, Aja Evans, Gracie Gillam, Patrick Cavanaugh, Rachel G. Fox, Jason Williams, Colby French, Rachael Kathryn Bell, Kristin Carey, Sarah Butler, Cali Fredrichs, Gabriela Fresquez, Jay Huguley, Bevin Kaye, Dahlia Salem, Brian McNamara, Kamala Jones, Alex Marino, Antonio Jaramillo, Karl T. Wright, Tony Amendola, Neil Brown Jr., David Dastmalchian, Kristine Blackport, Ted Danson (a.z.), Hayley Kiyoko (a.z.), Trevor St. John, James Adam Lim, Jackson Davis, Anzu Lawson, Judah Lewis, Nikiva Dionne, Rod Keller, Stephanie Drake, Tom Beyer, Deborah Geffner, Greg Cromer, Skyler Hart, Maurice Hall, Rae Gray, Mitch Miller, Christopher Douglas Reed, Carl McDowell, Hannah Barefoot, René Ashton, Marco Sanchez, Brandon Ford Green, Jonna Walsh, Elisha Henig, Georgie Guinane, Christine Weatherup, Brandon Barash, Tiffany Daniels, Alisha Boe, McKenna Roberts, Mel Fair

Na rozdíl od místních krasoprdů si nemyslím, že Kyberkriminálka je špatný seriál - pokud jí bereme jako science fiction, což místy taky bezesporu je. Největším failem téhle TV show je naprosto příšerná Patricia Arquette s vizáží Rusalky, věrohodná a realistická asi zhruba jako víla zubnička z nějaké mangy - kožená až dřevěná a prostě neuvěřitelná. Další mínus - ne moc povedený pilot, který spoustu ovcí odradil, od druhého dílu už je vše OK. Nejsem ajťák, takže nemůžu posoudit nakolik jsou jednotlivé epizody stravitelné pro odborníka, ale jsou zábavné a svižné - přesně jak mají podobná dílka být. Hezký koment od bestlamy - pobavil. :-D(24.2.2017)

• herr_carter

Hezký, tlustej, blbá, neherec, černoch, magor a Dawson....kromě Džejmse fander Býka klasická sestava z castingu na další z podtitulů kriminálek...kde jsou ty časy když ještě Caruso během 20 epizod v Miami řekl dohromady deset vět ale byl to herecký výkon na úrovni..............moje hodnocení = 3,5 z 10.(6.3.2017)

• honajz

Ze začátku jsem to ze zvědavosti sledoval, i když mne iritovala ta umělohmotná přestárlá barbie, co vede celý vyšetřovací tým, tváří se jako by spolkla všechnu moudrost světa, a přitom plácá děsné nesmysly a nikdy nepřispěje k vyřešení čehokoliv - vlastně jednou tuším ochrání dítě. A samotné ty případy, kdy vám můžou hacknout kreditku před nabíječku mobilu, nebo kdy je svědkem vraždy robotický vysavač nebo čip v panence, kterou dokonce někdo hacknul... jako sorry, pohrdání divákem odtud až potud.(20.3.2017)

Vlastně úplně nerozumím tomu konceptu (ale je fakt, že jsem již nějakou dobu jiné CSI seriály nesledoval). Základ se snaží být realistický. Vyšetřovatelé ale občas mají postupy z ranku sci-fi a jindy zase nesmyslně zjednodušují, aby danou zápletku pochopil i ten naprosto největší ňouma, co má ještě mobil na tlačítka. Upřímně jsem to po prvním díle vypnul a na seriál si vzpomněl až ve chvíli, kdy ohlásili druhou sezónu. Prázdninové sucho, kdy jsem zkrátka v práci neměl na co koukat u obědů, nahrál tomu, že jsem dal CSI: Cyber druhou šanci. Ne, pořád to není bomba. Ale hodně jsem si (a věřte, že mě to dost překvapilo) oblíbil Avery Ryan. Patricia Arquette mi v té roli prostě sedí čím dál víc a já jí tu kombinaci výborných pozorovacích schopností a upřímných citů VĚŘÍM a rád se s ní u toho oběda čas od času setkám.(13.10.2015)

Pilotní epizoda se může pochlubit slušným numerem sledovanosti v podobě téměř jedenácti milionů diváků. Bude zajímavé sledovat, na jaké cifře se nakonec toto číslo ustálí, je ale myslím jasné, že se nám tu rýsuje další v podstatě nesmrtelná CSI řada. Na znělku si žrouti programů v Americe jistě rychle zvyknou, hrdinové jsou sympatičtí tak nějak napůl. Seriál by mohl s prstem v nose táhnout van der Beek (Dawson), jehož neotřelý policejní kukuč je radost sledovat. CSI: Cyber žádný zázrak není a díru do světa díky svým kvalitám neudělá. Pravda ovšem je, že se u ní po práci krásně relaxuje a v jejím úvodu ještě není tak urážlivě hloupá, jako poslední řady trapné původní CSI s Tedem Dansonem. Za první epizodu tedy zatím zasloužený průměr.(8.3.2015)