Kriminálka: Oddělení kybernetiky (TV seriál)

CSI: Cyber

C.S.I. CYBER: Vraždy cez internet

Krimi / Drama

USA, 2015 - 2016, 31x41 min

Patricia Arquette, James van der Beek, Peter MacNicol, Shad Moss, Charley Koontz, Hayley Kiyoko, Ted Danson, Kenneth Mitchell, Joe Reegan, Mckenna Grace, Brett Rickaby, Tehmina Sunny, Ann Donahue, Michael Irby, Brian Howe, Alex Ashbaugh, Brent Sexton, Kyle Schmid, Kelly Osbourne, Alan Dale, David Clayton Rogers, Riley Smith, Caroline Lagerfelt, Sean Blakemore, Diogo Morgado, Andrew Miller, Jamie-Lynn Sigler, Julian Parker, Molly Burnett, Gregg Henry, Neil Hopkins, Kelly Preston, Spencer Locke, Gabriel Tigerman, Henry Dittman, Carlos E. Campos, Lak Rana, Delila Vallot, Eric Normington, Grant Harvey, Krizia Bajos, Veronica Cartwright, Angela Trimbur, Tiffany Adams, Brian Groh, Shiloh Nelson, Lyndon Smith, Christopher Cousins, Cristen Irene, Dana Melanie, Brad Beyer, Vincent Duvall, Cyrus Farmer, Frederick Koehler, Dartanian Sloan, Brittany Beery, Nishi Munshi, Marcus Giamatti, Lauren Stamile, Jessica Tuck, Nancy De Mayo, Elisabeth Shue, Jessica Szohr, Carl Donelson, Matt Lanter, Arjay Smith, Kimberly Whalen, Evan Jones, Rob Estes, Mary Matilyn Mouser, Justin Prentice, Michelle DeFraites, Lauren Shaw, Yani Gellman, Alexie Gilmore, Derek Mio, Carlson Young, Michael Cline, Kerry Knuppe, Dylan Ramsey, Dameon Clarke, Ramon De Ocampo, Marcus Ashley, Emmitt Smith, David Burke, Chris Mulkey, Susan May Pratt, Brady Smith, Jake Richardson, Nelson Lee, Jim Boeven, Audi Resendez, Jason George, Noel Arthur, Aaron Abrams, James C. Burns, Anne Leighton, Will Peltz, Nadine Nicole Heimann, Andrew Lawrence, Shelley Robertson, Nathan Sutton, Rane Jameson, Justin Bruening, Kristopher Higgins, Heather McComb, Kelly Albanese, Byron Mann, Ashley Jones, Booboo Stewart, Irene Choi, Nathan Gamble, Ana Mulvoy-Ten, Rosanna Arquette, Lisa Darr, Aja Evans, Grace Phipps, Patrick Cavanaugh, Rachel G. Fox, Jason Williams, Colby French, Rachael Kathryn Bell, Kristin Carey, Sarah Butler, Cali Fredrichs, Gabriela Fresquez, Jay Huguley, Bevin Kaye, Dahlia Salem, Brian McNamara, Kamala Jones, Alex Marino, Antonio Jaramillo, Karl T. Wright, Tony Amendola, Neil Brown Jr., David Dastmalchian, Kristine Blackport, Ted Danson (a.z.), Hayley Kiyoko (a.z.), Trevor St. John, James Adam Lim, Jackson Davis, Anzu Lawson, Judah Lewis, Nikiva Dionne, Rod Keller, Stephanie Drake, Tom Beyer, Deborah Geffner, Greg Cromer, Skyler Hart, Maurice Hall, Rae Gray, Mitch Miller, Christopher Douglas Reed, Carl McDowell, Hannah Barefoot, René Ashton

V době, kdy vládnou ask píčovinám, sociálním sračkám a podobným hovnam party pojebákovaných retardů se nedá divit už ničemu. Příjemné oživení v oblasti seriálů. Lokální komentátoři by potřebovali frontální lobotomii se zásahem na přední lalok a to pořádným a trefným úderem za pomoci krumpáče. Ne, že bych chtěl seriál hájit, jak je kdo ví jak úžasný a super a nejlepší, ale chce se mi z vás blít. Normálně BLÍT, Místo toho, abyste nebylo takoví kokůtci a věděli, že tenhle seriál je celý natočen s nadsázkou a nic z toho není skoro možné, tak jsou z vás ti nejlepší a nejkvalifikovanější hackeři v oblasti "Umím nastartovat PC, zapnout csfd a napsat zvratek." Doufám, že vám nějaký úchyl oprcá dceru přes assbook. A tak je to pro mě opravdu příjemné osvěžení v oblasti "Kriminálka XxX." Stačí vypnout mozek, neřešit kokotiny a pobírat děj, který je stejně hloupý jako odsouzení seriálu po prvním díle.(27.4.2015)

• honajz

Ze začátku jsem to ze zvědavosti sledoval, i když mne iritovala ta umělohmotná přestárlá barbie, co vede celý vyšetřovací tým, tváří se jako by spolkla všechnu moudrost světa, a přitom plácá děsné nesmysly a nikdy nepřispěje k vyřešení čehokoliv - vlastně jednou tuším ochrání dítě. A samotné ty případy, kdy vám můžou hacknout kreditku před nabíječku mobilu, nebo kdy je svědkem vraždy robotický vysavač nebo čip v panence, kterou dokonce někdo hacknul... jako sorry, pohrdání divákem odtud až potud.(20.3.2017)

• Patw

Sledovat pilot této větve CSI bylo trestem samo o sobě. Nevím kde bych začal - takže: Od herečky, která dalo by se s přimhouřeným okem excelovala v seriálu Medium a získala letos Oscara bych čekal mnohem lepší a obstojnější výkon. Ale jakoby Patricii Arquette role agenty vůbec nesedla. Nadupaný James van der Beek se zase své postavy chopil tak moc, až jeho role agenta vypadá jak z nějakého béčkového komického filmu ve kterém všichni tlačí na pilu a přehrávají. Na scénu, kdy honem rychle bere mobil do ruky jak nějaký drsný James Bond v životě nezapomenu, bohužel. Možná někdy seberu odvahu a podívám se i na druhý díl, ale zatím to nemám v plánu.(11.3.2015)

• herr_carter

Hezký, tlustej, blbá, neherec, černoch, magor a Dawson....kromě Džejmse fander Býka klasická sestava z castingu na další z podtitulů kriminálek...kde jsou ty časy když ještě Caruso během 20 epizod v Miami řekl dohromady deset vět ale byl to herecký výkon na úrovni..............moje hodnocení = 3,5 z 10.(6.3.2017)

Vlastně úplně nerozumím tomu konceptu (ale je fakt, že jsem již nějakou dobu jiné CSI seriály nesledoval). Základ se snaží být realistický. Vyšetřovatelé ale občas mají postupy z ranku sci-fi a jindy zase nesmyslně zjednodušují, aby danou zápletku pochopil i ten naprosto největší ňouma, co má ještě mobil na tlačítka. Upřímně jsem to po prvním díle vypnul a na seriál si vzpomněl až ve chvíli, kdy ohlásili druhou sezónu. Prázdninové sucho, kdy jsem zkrátka v práci neměl na co koukat u obědů, nahrál tomu, že jsem dal CSI: Cyber druhou šanci. Ne, pořád to není bomba. Ale hodně jsem si (a věřte, že mě to dost překvapilo) oblíbil Avery Ryan. Patricia Arquette mi v té roli prostě sedí čím dál víc a já jí tu kombinaci výborných pozorovacích schopností a upřímných citů VĚŘÍM a rád se s ní u toho oběda čas od času setkám.(13.10.2015)