Reklama

Reklama

Kriminálka: Oddělení kybernetiky

(seriál)
  • USA CSI: Cyber (více)
Ukázka z filmu 5
USA, (2015–2016), 21 h 59 min (Minutáž: 40–44 min)

Hrají:

Patricia Arquette, James van der Beek, Peter MacNicol, Shad Moss, Charley Koontz, Hayley Kiyoko, Ted Danson, Kenneth Mitchell, Joe Reegan, Mckenna Grace (více)
(další profese)

Série(2) / Epizody(31)

Nový tým FBI vedený speciální agentkou Avery Ryan (Patricia Arquette) se vrhá na řešení případů z oblasti kyberzločinu. Mezi spolupracovníky patří otec-samoživitel a bývalý speciální agent námořnictva Elijah Mundo (James Van Der Beek), odborník na hackerství Daniel Krumitz (Charley Koontz), bývalí hackeři  Raven Ramirez (Hayley Kiyoko) a Brody Nelson (Shad Moss) či zástupce ředitele Simon Sifter (Peter MacNicol). Jejich úkolem je řešit všechny vraždy, sexuální přestupky či vydírání prováděné s pomocí internetu, kyberkrádeže, hackerské útoky a další podobné případy spadající do jurisdikce FBI. (AXN)

(více)

Videa (15)

Ukázka z filmu 5

Recenze (25)

Davies182 

všechny recenze uživatele

Pilotní epizoda se může pochlubit slušným numerem sledovanosti v podobě téměř jedenácti milionů diváků. Bude zajímavé sledovat, na jaké cifře se nakonec toto číslo ustálí, je ale myslím jasné, že se nám tu rýsuje další v podstatě nesmrtelná CSI řada. Na znělku si žrouti programů v Americe jistě rychle zvyknou, hrdinové jsou sympatičtí tak nějak napůl. Seriál by mohl s prstem v nose táhnout van der Beek (Dawson), jehož neotřelý policejní kukuč je radost sledovat. CSI: Cyber žádný zázrak není a díru do světa díky svým kvalitám neudělá. Pravda ovšem je, že se u ní po práci krásně relaxuje a v jejím úvodu ještě není tak urážlivě hloupá, jako poslední řady trapné původní CSI s Tedem Dansonem. Za první epizodu tedy zatím zasloužený průměr. ()

tuwanakha 

všechny recenze uživatele

Je docela ironie, že výrazně kvalitnější krimi seriály šanci na druhou řadu nedostaly, narozdíl od tohoto blábolu. Asi největší zápor je samozřejmě Patricie Arquette - pominu-li její vnady, opravdu nikdy nemohla divákům nic nabídnout. Snad z mindráku vůči tahounovi Jamesi van der Beekovi si užívá scény, kdo ho může nějak sprdnout. Jediný skutečný herec Patric MacNicol vydrží pouze první sérii a poté se věnuje skutečné herecké práci. Ve druhé sérii ho vystřídá švihák Ted Danson, ale vytáhnout seriál k lepší sledovanosti se mu nepodaří. Dvě astry za Beeka s Dansonem / MacNicolem. ()

Reklama

honajz odpad!

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Ze začátku jsem to ze zvědavosti sledoval, i když mne iritovala ta umělohmotná přestárlá barbie, co vede celý vyšetřovací tým, tváří se jako by spolkla všechnu moudrost světa, a přitom plácá děsné nesmysly a nikdy nepřispěje k vyřešení čehokoliv - vlastně jednou tuším ochrání dítě. A samotné ty případy, kdy vám můžou hacknout kreditku přes nabíječku mobilu, nebo kdy je svědkem vraždy robotický vysavač nebo čip v panence, kterou dokonce někdo hacknul... jako sorry, pohrdání divákem odtud až potud. ()

Ivoman 

všechny recenze uživatele

Bohužel dost přehnané. Seriál jakoby by vypadl z roku 2040, kdy všichni všechno ovládají přes net a všichni všechno sdílejí přes net. Něco jako Rychle a zběsile 8 kde najednou desítky aut šlo hacknout během pár vteřin. :-) U nás jich hacknou v roce 2040 taky jen pár desítek, ale v celé republice. :-) Škoda že Patricia Arquette nevystupovala přímo jako přeřazená policistka z Miami. U Ted Dansona to šlo ho přeřadit z Vegas do Kybernetiky. ()

SaNcHeZ_cz 

všechny recenze uživatele

Nope. Takhle takhle teda rozhodně ne. Tahle snaha vyždímat z relativně absurdní značky její maximální potenciál rozhodně dopadla tak špatně, jak jen mohla. Mrzké obsazení kde možná snad jen James van der Beek za něco stojí, i když jeho postava je stejně hloupě napsaná jako zbytek. Zkrátka místo další stereotypní technologicky orientované kriminálky tentokrát přichází nesmírně hloupá a absurdní hovadina, která vykráda kde může, takže kromě zbylých třech kriminálek zde uvidíte Mentalistu, Lie to Me, trochu Sherolocka a v podstatě kteroukoliv jinou v poslední době populární kriminálku. Ne, tomuhle vážně nebudu obětovat ani jednu další čtyřicetiminutovku. A velký podíl na tom má neskutečně dřevěná Patricia Arquette, která narozdíl od svých mužských ekvivalentů z konkurenčních kriminálek nedokáže prodat ani trochu z toho, čím operuje. ()

Galerie (207)

Reklama

Reklama