poster

Kriminálka: Oddělení kybernetiky (TV seriál)

 • USA

  CSI: Cyber

 • Slovensko

  C.S.I. CYBER: Vraždy cez internet

Krimi / Drama

USA, 2015 - 2016, 21 h 59 min (Minutáž: 31x41 min)

Hrají:

Patricia Arquette, James van der Beek, Peter MacNicol, Shad Moss, Charley Koontz, Hayley Kiyoko, Ted Danson, Kenneth Mitchell, Joe Reegan, Mckenna Grace, Brett Rickaby, Tehmina Sunny, Ann Donahue, Michael Irby, Brian Howe, Alex Ashbaugh, Brent Sexton, Kyle Schmid, Kelly Osbourne, Alan Dale, David Clayton Rogers, Riley Smith, Caroline Lagerfelt, Sean Blakemore, Diogo Morgado, Andrew Miller, Jamie-Lynn Sigler, Molly Burnett, Gregg Henry, Neil Hopkins, Kelly Preston, Spencer Locke, Gabriel Tigerman, Henry Dittman, Carlos E. Campos, Lak Rana, Delila Vallot, Eric Normington, Grant Harvey, Krizia Bajos, Veronica Cartwright, Angela Trimbur, Tiffany Adams, Brian Groh, Shiloh Nelson, Lyndon Smith, Christopher Cousins, Cristen Irene, Dana Melanie, Brad Beyer, Vincent Duvall, Cyrus Farmer, Frederick Koehler, Dartanian Sloan, Brittany Beery, Nishi Munshi, Marcus Giamatti, Lauren Stamile, Jessica Tuck, Nancy De Mayo, Elisabeth Shue, Jessica Szohr, Carl Donelson, Matt Lanter, Arjay Smith, Kimberly Whalen, Evan Jones, Rob Estes, Mary Matilyn Mouser, Justin Prentice, Michelle DeFraites, Lauren Shaw, Yani Gellman, Alexie Gilmore, Derek Mio, Carlson Young, Michael Cline, Kerry Knuppe, Dylan Ramsey, Dameon Clarke, Ramon De Ocampo, Marcus Ashley, Emmitt Smith, David Burke, Chris Mulkey, Susan May Pratt, Brady Smith, Jake Richardson, Nelson Lee, Jim Boeven, Audi Resendez, Jason George, Noel Arthur, Aaron Abrams, James C. Burns, Anne Leighton, Will Peltz, Nadine Nicole Heimann, Andrew Lawrence, Shelley Robertson, Nathan Sutton, Rane Jameson, Justin Bruening, Kristopher Higgins, Heather McComb, Kelly Albanese, Byron Mann, Ashley Jones, Booboo Stewart, Irene Choi, Nathan Gamble, Ana Mulvoy-Ten, Rosanna Arquette, Lisa Darr, Aja Evans, Gracie Gillam, Patrick Cavanaugh, Rachel G. Fox, Jason Williams, Colby French, Rachael Kathryn Bell, Kristin Carey, Sarah Butler, Cali Fredrichs, Gabriela Fresquez, Jay Huguley, Bevin Kaye, Dahlia Salem, Brian McNamara, Kamala Jones, Alex Marino, Antonio Jaramillo, Karl T. Wright, Tony Amendola, Neil Brown Jr., David Dastmalchian, Kristine Blackport, Ted Danson (a.z.), Hayley Kiyoko (a.z.), Trevor St. John, James Adam Lim, Jackson Davis, Anzu Lawson, Judah Lewis, Nikiva Dionne, Rod Keller, Stephanie Drake, Tom Beyer, Deborah Geffner, Greg Cromer, Skyler Hart, Maurice Hall, Rae Gray, Mitch Miller, Christopher Douglas Reed, Carl McDowell, Hannah Barefoot, René Ashton, Marco Sanchez, Brandon Ford Green, Jonna Walsh, Elisha Henig, Georgie Guinane, Christine Weatherup, Brandon Barash, Tiffany Daniels, Alisha Boe, McKenna Roberts, Mel Fair, V.J. Foster, Sam Tan
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Ivoman
  ****

  Bohužel dost přehnané. Seriál jakoby by vypadl z roku 2040, kdy všichni všechno ovládají přes net a všichni všechno sdílejí přes net. Něco jako Rychle a zběsile 8 kde najednou desítky aut šlo hacknout během pár vteřin. :-) U nás jich hacknou v roce 2040 taky jen pár desítek, ale v celé republice. :-) Škoda že Patricia Arquette nevystupovala přímo jako přeřazená policistka z Miami. U Ted Dansona to šlo ho přeřadit z Vegas do Kybernetiky.(30.11.2017)

 • numan
  ****

  Na rozdíl od místních krasoprdů si nemyslím, že Kyberkriminálka je špatný seriál - pokud jí bereme jako science fiction, což místy taky bezesporu je. Největším failem téhle TV show je naprosto příšerná Patricia Arquette s vizáží Rusalky, věrohodná a realistická asi zhruba jako víla zubnička z nějaké mangy - kožená až dřevěná a prostě neuvěřitelná. Další mínus - ne moc povedený pilot, který spoustu ovcí odradil, od druhého dílu už je vše OK. Nejsem ajťák, takže nemůžu posoudit nakolik jsou jednotlivé epizody stravitelné pro odborníka, ale jsou zábavné a svižné - přesně jak mají podobná dílka být. Hezký koment od bestlamy - pobavil. :-D(24.2.2017)

 • Patw
  *

  Sledovat pilot této větve CSI bylo trestem samo o sobě. Nevím kde bych začal - takže: Od herečky, která dalo by se s přimhouřeným okem excelovala v seriálu Medium a získala letos Oscara bych čekal mnohem lepší a obstojnější výkon. Ale jakoby Patricii Arquette role agenty vůbec nesedla. Nadupaný James van der Beek se zase své postavy chopil tak moc, až jeho role agenta vypadá jak z nějakého béčkového komického filmu ve kterém všichni tlačí na pilu a přehrávají. Na scénu, kdy honem rychle bere mobil do ruky jak nějaký drsný James Bond v životě nezapomenu, bohužel. Možná někdy seberu odvahu a podívám se i na druhý díl, ale zatím to nemám v plánu.(11.3.2015)

 • eaglestar
  odpad!

  Tak to si děláte prdel! Humus, sračka a pot z koulí. Vypasenou Arketovou "zastiňuje" jen ten velký počítačový mág (rozuměj vyžrané odporné hovado s cajskama jak popelníky a chlupatou držkou, přičemž ty jeho hnusné tučné tlapy nejsou schopny stisknout jednu klávesu, aniž by nerozmačkal pět dalších kláves okolo). Homokláda Beek jako smart drsný agent a přizvukuje mu banda hnusných mladých rypáků, plus polepšený negřík. Odpad roku. Fuj! Je však pravděpodobné, že svoji tupou klientelu, v podobě agresivního nedoštudovaného gymnazisty, který sleduje Kriminálku XxX (tipuji mezidruhová erotika) a má rád anální styk se svým tlustým strýčkem, si tento seriál prostě najde. Že tlamo?! Ale ber to s nadsázkou.(5.3.2015)

 • honajz
  odpad!

  Ze začátku jsem to ze zvědavosti sledoval, i když mne iritovala ta umělohmotná přestárlá barbie, co vede celý vyšetřovací tým, tváří se jako by spolkla všechnu moudrost světa, a přitom plácá děsné nesmysly a nikdy nepřispěje k vyřešení čehokoliv - vlastně jednou tuším ochrání dítě. A samotné ty případy, kdy vám můžou hacknout kreditku před nabíječku mobilu, nebo kdy je svědkem vraždy robotický vysavač nebo čip v panence, kterou dokonce někdo hacknul... jako sorry, pohrdání divákem odtud až potud.(20.3.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace