Sama doma

(pořad)
Publicistický
Česko, 1998, 56 min

Účinkují:

Veronika Boleslavová (moderátor), Stanislava Lekešová, Martina Vrbová, Jana Havrdová, Ester Janečková, Lucie Váchová, Alena Veliká, Iva Kubelková, Jolana Voldánová, Tereza Stýblová (více)

Živě vysílaný kontaktní publicistický pořad poskytuje především ženskému publiku zajímavý a inspirativní program, servis, zábavu i informace - a to vše živě s možností okamžité reakce Vás diváků. Program se skládá z celé řady rubrik a doplňují jej hosté z řad lékařů, sociologů, psychologů, ale i známých a zajímavých osobností. Ženy se samozřejmě dozvědí mnohé i o nejnovějších trendech v oblasti odívání, kosmetiky, úpravy vlasů atd. Nechybí ani zajímavá soutěž. (oficiální text distributora)

WANDRWALL

Sama doma neznamená hloupnout!!!***Takový postoj učivatelů csfd mě zaráží. To si už neváží ani toho množství odborníků, co v pořadu vystupují právě pro ně?!***(4.10.2010) ()

heyda

Někdy docela zajímaví hosté-odborníci. Radši budu poslouchat doktory či vědce než celebrity. Ale rozhodně to nevyhledávám !!! ()

SOLOM.

Pořad určený skutečně hlavně pro ženy – většinou se tam tlachá o „hovně“, ale teď když už jsem dlouhodobě na marodce a ulehl jsem k odpolední siestě, tak jsem si to pustil jako pozadí ke spaní, no a ono světu div se, občas se tam probírají vážně zajímavá témata – hlavně co se zdraví a nemocí týče (dokonce tam rozebírali i mou diagnózu, takže jsem vydržel čumět až do konce). Nicméně kromě Ester ty moderátorky za moc nestojí… ()

Handle

A to ať raději sledují tohle, než telenovely a podobné skvosty - aspoň se tam něco dozví, že jo... No a mimochodem, není to zas TAK hrozný. Teda já osobně bych u toho denně (no ani týdně:)) nevydržel, ale hlavně to není určený pořad pro mě, takže proč tu budu dávat odpad jen proto, že to jde mimo mě. Objektivně prostě 2* s tím, že jako kulisa je to dokonce i neškodné... :) ()

Ajinka126

Nezatracuji tento pořad. Jen je to vhodný pro matky na mateřské dovolené, čili já nejsem cílová skupina a tím se projevuje hodnocení. ()

ivishka odpad!

Sama doma jsem velmi často...ale nic z toho co se řeší v tomto pořadu neřeším ani náhodou. Spíš než si jakkoliv prohlížet svoji skříň z které mám akorát tak depresi, protože je v ní neskutečný bordel tak si lehnu do postele s čajem a knihou nebo časopisem....Pokaždé když si zapnu tento pořad tak na něj nevěřícně civím a ne nadarmo mám pocit, že ta menšina žen co má děcka a VŠEM se to snaží vecpat se bohužel čímdál tím více zvětšuje a frustruje všechny ostatní svými de*ilními kecy o NIČEM a zastávám názor, že žena co má dítě a zbytečně na něj žvatle tak degeneruje její mozek a pak to jde hezky vidět i v projevu s normálními lidmi, kteří se dokáží i bavit o něčem jiném než o nějákém děcku...Dostal mě díl kde probíraly ty ženské lidské výkaly..paradoxní a trefné. ()

Lukrecie

Ne že bych to nějak sledovala, ale pár dílů jsem náhodou viděla. Diskuze + hosté jsou docela zajímaví, někdy i přínosné. Pro maminy na mateřské vhodné 100x víc než telenovely! Zajímavý komentář napsal castor. ()

kobejn

Jen mě mrzí, že není takový pořad i pro muže, tatínky a syny. Cítím se proto být diskriminovááááán! ()

vanadium

Mi se to docela líbilo. Ale musím přiznat, že jsem se na to díval jen v nemocnici, když jsem v sobě měl po operaci dosti vysoké dávky opiátů :)) ()

Linda.csfd

To jsem si pouštěla vždy, když jsem byla nemocná. Oni toho přes den v TV stejně moc nedávaj a u tohoto pořadu jsem se většinou naobědvala a pak usnula. Je to takový poklidný relaxační pořad u kterého nemusíte ani poslouchat, co se tam děje, stačí jen dát si paralen, zavřít oči a sladce usnout. ()