Nikdo není dokonalý

Česko, 1998, 60 min

Scénář:

Jiří Krampol

Účinkují:

Jiří Krampol (moderátor), Petr Vojnar, Jiří Sovák, Vlastimil Brodský, Stella Zázvorková, Miroslav Horníček, Zita Kabátová, Svatopluk Beneš (více)

Jiří Krampol a jeho hosté z řad známých osobností v oblíbeném zábavném pořadu. Kdo z nich lépe odhadne, kolik náhodných kolemjdoucích správně odpoví na záludné otázky? Pořad Nikdo není dokonalý začala televize PRIMA vysílat na začátku roku 1998 a poslední díl viděli diváci v polovině února 2007. Celkem bylo natočeno 409 premiérových dílů, ve kterých vystoupilo téměř 500 předních českých herců, zpěváků, umělců, malířů, spisovatelů a mnoho dalších významných osobností. Jiří Krampol se jako schopný moderátor hostům vždy přizpůsobil a nechal styl humoru zcela na nich, aby jim byl co nejbližší. V roce 2010 se pořad dočkal speciální epizody. (TV Prima)

Alvin

Zábava nad tupostí některých spoluobčanů a Krampol jako moderátor talkshow? Brr, to už mi radši namíchejte fádního Šípa říznutýho vytlemeným Krausem. ()

Tumbik

Tam snad musí schválně vybírat lidi, kteří jsou těžce mentálně postižení, protože jinak si nedokážu vysvětlit některé odpovědi tázaných lidí... ()

sister

Díky tomuhle pořadu jsem začala všechny "historky z natáčení" nenávidět skoro tak moc, jak je nenávidí samotní herci, kteří je ze sebe stále musí tlačit. ()

Nepl

Když je moderátor tak příšerně nesympatický jako pan Krampol, tak to od odpadu zachrání jen někteří hosté, kteří si za svoji snahu aspoň jednu hvězdu zaslouží. P.S. Zlatý humor pánů Genzera a Suchánka - ti si nehrají na inteligentní humor a nesnáží se o něco na co nemají....kéž by se toho držel i pan Krampol. ()

qwxyz

Fuj! Zničení pořadu. Mě se tak ten Krampol protiví, až hamba mluvit. Aby se dal tento pořad pozvednout, je řešení jednoznačné - vyhodit Krampola a hned!(pro Krampola hodnocení 3%). 20% ()

Slavusko

Tento TV pořad : ) som mal vzdy rad, vlastne v dobe, kedy to zacinalo som ho mal najradsej a to z dovodu, ze isiel vzdy v nedelu vecer na Prime... namiesto ucenia na ktore som sa vy..... a radsej som sledoval Jiriho Krampla a jeho hosti... : ))) ()

Bila_pani

Krampol by to už měl zabalit. V nejlepším se má přestat a ten pořad už nejmíň 6 let přesluhuje... už se ani nemůžu smát těm lidem na ulici, spíš se mi chce brečet, jak jsou někteří debilní. ("Jaké i/y se píše ve slově Shakespeare?" "No asi tvrdý, jo, tvrdý, určitě...") ()

Angus250

Krampol by uz mal ist do dochodku, mne velmi vtipny nepripada. No a ti jeho niektori hostia /napr.nocna Mora Mojsejova/ su na zaplakanie. Nehovoriac o tom, ze namet a napad je ukradnuty Oliverovi Andrassymu /Aj mudry schybi/. ()

montrose

Kvalita pořadu pochopitelně stoupá a klesá s kvalitou pozvaných hostů, ale jinak je to pro mě, mezi tím vším co nám televize servírují na poli zábavy, jeden z těch koukatelných pořadů. A jelikož se již vysílá téměř patnact let, tak si jej lidé zřejmě stále žádají, takže vy co dávate odpad jste jen nicotná menšina. A to, že se Krampol opakuje? No, ono takovou dobu dávat pořád něco nového není žádná sranda. ()

Ospalek

Skvělá talk-show s Krampolem včele. Nejvíc mě vždycky baví sledovat jak jsou naši (někteří) občani blbí! ()

acruj

Občas je to sranda, v úterý večer taková pohoda, ale Jirka Krampol mi přijde vždycky jak ožralej :D a někdy možná doopravdy je...:D ()

insky

Okopírovaná verzia markizáckej verzie "Aj múdri schybí" avšak táto sa tvári ako rozumnejšia verzia, kde českí občania občas niečo akože vedia. Slovenská bola aspoň zábavnejšia, ale možno som ovplyvnený tým že p.Krampola kvoli jeho pár "vynikajúcim" filmom nejako nemusím, aj keď to asi bohužiaľ do istej miery nie je jeho vina. Ale tento program je proste bieda - horšia kópia markizackej relacie. ()

Crash master

Česká verzia Aj múdry schybí sa musí spoliehať len na historky pozvaných hostí, pretože nejakého inteligenta napadlo, že do zostrihu sa nemôže dosťať menej ako sedem správnych odpovedí. Češi buď nepochopili princíp formátu, alebo proste nechcú zo svojho národa robiť bandu idiotov. Každopádne sa tak na tom nedá tak zabaviť, a tak všetko musí odpracovať Krampol (u ktorého nemusíte vždy vydržať do pointy) a hostia. ()

TaToten odpad!

No zahliadol som to omylom v televízii a musím povedať, že so slovenským Aj múdry schybí sa to nemôže rovnať. Otázky na ulici tu odbijú za 10 sekúnd a poďme sa naspäť rozprávať s hosťami. Veď to absolútne popiera formát tej relácie. ()

Ziral odpad!

Jak je možné, že Krampol souhlasí s tím, že slunovrat je pouze jednou ročně. Copak jsou všichni naprosto tupí včetně režiséra ??? ()