Nikdo není dokonalý

Česko, 1998, 60 min

Scénář:

Jiří Krampol

Účinkují:

Jiří Krampol (moderátor), Petr Vojnar, Jiří Sovák, Vlastimil Brodský, Stella Zázvorková, Miroslav Horníček, Zita Kabátová, Svatopluk Beneš (více)

Jiří Krampol a jeho hosté z řad známých osobností v oblíbeném zábavném pořadu. Kdo z nich lépe odhadne, kolik náhodných kolemjdoucích správně odpoví na záludné otázky? Pořad Nikdo není dokonalý začala televize PRIMA vysílat na začátku roku 1998 a poslední díl viděli diváci v polovině února 2007. Celkem bylo natočeno 409 premiérových dílů, ve kterých vystoupilo téměř 500 předních českých herců, zpěváků, umělců, malířů, spisovatelů a mnoho dalších významných osobností. Jiří Krampol se jako schopný moderátor hostům vždy přizpůsobil a nechal styl humoru zcela na nich, aby jim byl co nejbližší. V roce 2010 se pořad dočkal speciální epizody. (TV Prima)

lskala

Upřímně - někdy jsem pochyboval, jestli lidé na ulici nejsou nějak podplacený. Protože aby dospělý člověk nevěděl kolik členů má duo, tak to už je vrchol... 40% - 2** ()

The Viper

Krampol je příšerný bavič. A horší na tom je vidět to, jak jsou naši lidi uplně blbý. Ale co se dá dělat, když vyberou na otázku prvního cigoše co potkají. ()

herr_carter

Nápad je to vskutku neotřelý, jenomže pokud 20 let promítáte něco pořád stejně a bez jakékoliv invence, musí jít úroveň zákonitě směrem dolů.....hodně to drží myslím Jiří Krampol,který se jako moderátor (a hlavně vyprávěč vtipů) celkem osvědčil......................moje hodnocení = 3,5 z 10. ()

Cruise

Ještě jeden díl a mám maturitu, teda co to melu, no asi tak...Pan Krampol opravdu kraluje...krampoluje!!! Tři hvězdičky, první díly měly úroveň a fakt mě to bavilo, proto! ()

rozbris

Ze začátku, když se to začlo vysílat to byla sranda k popukání - různé stupidní odpovědí lidí na ulicích, zkušenosti některých hostů.....ale časem se měl moderátor vyměnit, protože Krampol už neměl co tomuto pořadu dát a proto to šlo z kopce. ()

Zagros

No... taková klasika televizní zábavy pro masy u televize :-). Ke Krampolovi je možné mít spoustu výhrad, ale na podobný typ pořadu se hodí dokonale a občas se mu podaří i nějaký ten vtip. Když se v konkrétním díle navíc povedly otázky, o zábavu bylo postaráno. Je mi jasné, že tvůrci vybírali vždy ty největší perly, ale i tak to bylo někdy až "hrůzostrašně" zábavné a některé otázky a odpovědi si pamatuji dodnes. ()

wosho

Na čsfd tento druh pořadů nemá doopravdy co dělat-jako desítky jiných a jsou tu. Celkově se jedná o průměrný pořad, svého druhu, jehož kvalita kolísa s hosty. ()

Merkin

Jako charakteristiku tohoto pořadu bych zvolila jeden vtip, jehož obsah by se v rámci Nikdo není dokonalý klidně mohl reálně vyplnit. Reportér se ptá na ulici lidí:,,Co je podle vás problém dnešní společnosti? Nedostatek znalostí, nebo nedostatek zájmu?" Respondent na to:,,Nevím a je mi to jedno!" ()

Paity

Já to docela mohl, tenhle pořad. Krampol se na to hodí, to koneckonců dokazuje tím, že se to vysílá od roku 1997, tedy patnáct let, což se podaří málokomu. Na druhé straně už je to poslední dobou docela trapné, když se otázkami snaží dotazované spíše napálit, než zjistit´správnou otázku. ()

Tristaver

Pořad, který nestojí, ale padá (a to krutě) na moderátorovi. Krampol je prostě hrozný... Jinak nápad super a účinkující se snaží ze všech sil (vytáhnout Krampola z bahna). ()

Prochy38

Nemám tyhle talk-show moc rád. Jako vidět to párkrát je asi fajn, ale co začali dávat každý den.... J. Krampola mám rád, ale nikdo nemůže být vtipný pořád.... Ne vždy se dostavil host, který by mě zaujal... Vlastně málokdy... Princip pořady není špatně vymyšlený, ale na mě se tam moc kecá... ()

ondrula

Za tu dobu, co pořad existuje, jsem zaznamenal pětifázový Krampolův vývoj. 1. Krampol kulturista: chodil tehdy do fitka, a ačkoliv na něm nebyly vidět žádný svaly, nechal se rád fotit coby kulturista, to bylo někdy v půlce 90. let; 2. Posléze nastoupila moje oblíbená fáze Krampol filosof: snažil se tehdy často s vážnou tváří na kameru citovat moudro kdejakýho klasika, a asi mu nedocházelo, jakýho to z něj dělá blbce; 3. Krampol filmař: ukázal své skutečné herecké kvality ve sračce Waterloo po česku; 4. Krampol ožrala: tehdy (asi před 10 lety) na všechny svoje pózy rezignoval, přiznal, že je otrokem rumu a zpíjel se na maděru; 5. Krampol dědek: nevím, kdy tato fáze nastoupila, ale nedávno jsem po letech zase viděl kousek jeho show a Krampol se už jen tak senilně pochechtával a když něco hlesnul, tak to nedávalo smysl, anebo zapomněl, co to vlastně chtěl říct. Krampol pro mě zůstane neskutečným titánem veřejného života, neboť je důkazem toho, jak netalentovaný hlupák a pozér dokáže udělat díru do showbyznysu. ()

J*A*M*A*L

Pár měsíců jsem to sledoval pravidelně, teď už jen někdy, když se mi zachce. Alespoň se můžu pobavit, když vidím ty kretény, který vám řeknou, že hlavní město Československa bylo Brno :-)...... a to je jen jeden příklad z těch několika set otázek :-). ()

Foxhound#1

Co si budem povídat, tenhle pořad staví hlavně na hostech, takže jsou dobré díly a jsou špatné díly. Jen demence českého národa je všudypřítomná. ()

spiritus

Ze začátku se jednalo o zajímavou sondu do vědomostí národa. I otázky byly zkraje originální. Postupem času se ale otázky vyčerpali a témata byla čím dál tím horší. To samé se týkalo i hostů a samozřejmě samotného Krampola. Při tom velkém množství vyprodukovaných dílů se ani není čemu divit. ()