Nikdo není dokonalý

Česko, 1998, 60 min

Scénář:

Jiří Krampol

Účinkují:

Jiří Krampol (moderátor), Petr Vojnar, Jiří Sovák, Vlastimil Brodský, Stella Zázvorková, Miroslav Horníček, Zita Kabátová, Svatopluk Beneš (více)

Jiří Krampol a jeho hosté z řad známých osobností v oblíbeném zábavném pořadu. Kdo z nich lépe odhadne, kolik náhodných kolemjdoucích správně odpoví na záludné otázky? Pořad Nikdo není dokonalý začala televize PRIMA vysílat na začátku roku 1998 a poslední díl viděli diváci v polovině února 2007. Celkem bylo natočeno 409 premiérových dílů, ve kterých vystoupilo téměř 500 předních českých herců, zpěváků, umělců, malířů, spisovatelů a mnoho dalších významných osobností. Jiří Krampol se jako schopný moderátor hostům vždy přizpůsobil a nechal styl humoru zcela na nich, aby jim byl co nejbližší. V roce 2010 se pořad dočkal speciální epizody. (TV Prima)

George.Camel

Jirka Krampol je vynikající bavič a TV Prima to ví. Dovede přitáhnout k obrazovkách mnoho diváků. Lid se chce bavit a díky za Jirku. ()

walkingdead

V podstatě nehodnotitelný pořad, z kterého jsem za léta jeho uvádění viděl tak 25% epizod (vždy záleželo na jménech hostů, příp. mém časovém vytížení). Po stránce "bezduché" zábavy je to ideální vyplnění programu. Krampol jako vypravěč fórů je dobrý, přestože se opakuje téměř tak často jako Izer. ()

Nowasek22

Musím přiznat, že ze začátku jsem se u toho i docela bavil. Dneska nechápu, jak mohlo k takové situaci dojít. Trapní a rádoby vtipní hosté, kteří se snaží za každou cenu pobavit publikum svými otřepanými historkami ze života. Naprosto špatně vybrané "osobnosti", které dostávají otázky spolu s lidmi z ulice a na konci dárek v podobě hodinek, které jdou pozpátku asi jako celý pořad. ()

Bercuss

Záleží na tom, kdy, kde, co, jak, proč? Podle hostů, otázek a následných odpovědí pořad roste i padá. Poslední dobou teda jen padá, přitom před pár lety na první díly sem koukal docela rád. Jirka Krampol už má nejlepší taky za sebou, chtělo by to změnu. ()

Reiner

Začátek byl skvělý, ale čím déle to bylo v televizi, tím větší agónie pak byla. A bohužel v tomto případě to bylo více než agonické. ()

Nikitoss95

Krampol je sice trapnej, ale někdy si přivede fajn hosty, a hlavně tam jde o odpovědi těch tupých hlav, co si myslej, že exkrement je přísada do polívky... ()

ESNYR

Krampol je pan koktal (ééé ... ééé ... teda ... ééé ... ééé ... on byl ... ééé ... ééé ...) a jak začne něco vyprávět, je jasné že je to na 5 minut během kterých zapomenete na to co vlastně začal vyprávět. Nejhorší jsou hosté kteří si myslí že jsou vtipní a ještě se smějou svým vlastním kecům u kterých netušíte co je na nich vtipného. Co se týká otázek a odpovědí, snaží se pořad čím dál častěji klást otázky na které nejde odpovědět "správně" protože je třeba odpovědí více a oni si vyberou jednu která se jim hodí. Vadí mi umělý smích a tlačení na odpověď i když je jasné že dotyčný odpovědět nechce (protože je mu jasné že ho nutí dělat ze sebe ještě většího debila než jakým už je) + výběr těch největších debilů na které se jim podařilo narazit. Hudební čísla jsou peklo v každém pořadu (a je strašně poznat plejbek) a závěrečné otázky "ve foajé byly tužtičky a papírky" jsou dalším hřebíčke do rakve, u kterých se ukazuje jak moc "nevtipní" jsou jak lidi v publiku tak i hosté a moderátor. Samostatnou kapitolou je jakýkoliv dvojsmysl, u kterého se celý sál může smíchy potrhat a vy jen sedíte a říkáte si jak moc trapně to celé vypadá. ()

blekekeke

Stále stejné dokola, pár hostů a jejich neskutečné historky z natáčení. Pak už jen načapat otázkou nějaké ty lidi na chodníku a zábava je doma .... ()

Horác

Kdybych použil oblíbený výraz Jirky Krampola, řekl bych, že kdysi dávno to bylo taky bezvadný. Dnes už je to vyčpělá otrava. ()