Nikdo není dokonalý

Česko, 1998, 60 min

Scénář:

Jiří Krampol

Účinkují:

Jiří Krampol (moderátor), Petr Vojnar, Jiří Sovák, Vlastimil Brodský, Stella Zázvorková, Miroslav Horníček, Zita Kabátová, Svatopluk Beneš (více)

Jiří Krampol a jeho hosté z řad známých osobností v oblíbeném zábavném pořadu. Kdo z nich lépe odhadne, kolik náhodných kolemjdoucích správně odpoví na záludné otázky? Pořad Nikdo není dokonalý začala televize PRIMA vysílat na začátku roku 1998 a poslední díl viděli diváci v polovině února 2007. Celkem bylo natočeno 409 premiérových dílů, ve kterých vystoupilo téměř 500 předních českých herců, zpěváků, umělců, malířů, spisovatelů a mnoho dalších významných osobností. Jiří Krampol se jako schopný moderátor hostům vždy přizpůsobil a nechal styl humoru zcela na nich, aby jim byl co nejbližší. V roce 2010 se pořad dočkal speciální epizody. (TV Prima)

Freemantle

Nejzáživnější věcí byla pouze komická nevědomost některých českých jedinců. Návštěvy hostů a jejich historky, které nepřinášely nic nového, krom vzpomínek z divadla, natáčení a nebo cest do zahraničí, do kterých se musel Krampol a jeho suchý humor vždy vměstnat, mně však vzaly i tuto jedinou radůstku... ()

Tiiso

Jako spousty jiných pořadů i tento nedokázal vybřednout z vyježděného schématu české zábavné tv produkce. Jelikož když talk show z Krampolem bylo nové hned slavilo celkem úspěch. Lidská hloupost našeho národa přitahovala ty chytřejší k obrazovkám a rozesmívala jejich tváře. Ale opravdu ty chytřejší a morálnější brzy zjistili, že k běžnému životu tato forma zábavy nestačí. A tak pořad brzy omrzí a nedokáže přinést trvalejší hodnoty. ()

e(l)a

Pořad jako takový není úplně špatným nápadem, i když místy hraničí s trapností. Nicméně občas se člověk může i zasmát. Bohužel Krampol je trapný a ještě trapnější a hlavně - hloupý! Ale co taky chtít po někom, kdo si dodělává maturitu pomocí bulváru, že... ()

donkocicak

Záleží na hostech, když se tam sešli dobří vypravěči, stálo to za to a v prvních dílech byl i Krampol docela ve formě. V těch posledních dílech mi přišel Krampol již unavený, bez energie, bez vtipu a pokud si pozval hosty, kteří spíše mlčeli a nevěděli, co říci, šlo o rozpačitou nudu, která televiznímu pořadu zřejmě nakonec sťala hlavu... Pořad se bohužel po letech vrací na naše obrazovky. Smích a úsměv zmizel, zůstal jen škleb... ()

LadyPig

Rozhodně mě nebavěj ty jejich táhlý rozhovory, který většinou ani moc vtipný nejsou. Ale jakmile vyjdou do ulic, tak je to sranda :) ()

jos_sep

Proti Krampolovi v podstatě ani nic nemám, dřív jsem ho měl celkem rád. Ale celý to: Blbá otázka + idiotská odpověď = výbuch smíchu v obecenstvu, mě připadá slušně řečeno trapný. Povídání "celebrit" ve studiu a ty jejich příběhy, k tomu bych se ani nevyjadřoval, nechci být vulgární víc, než je nutné. Když jsem byl mladší, tak jsem pár dílů viděl, ted bych to asi už nezvládl. ()

Bezda22

Mě se to líbilo, když to začínalo. Mě se to líbilo potom a líbí se mi to i teď. Opravdu, je to jedna z mála show na český televizi, kdy se od srdce zasměju a o to mi de. Když se sejdou dobrý hosti, tak je to eště lepší. A když se nesejdou, tak odpovědi na otázky mi smích zajistěj. ()

LuNaj

Krampolův humor mi nikdy nijak zvlášť neseděl. ,,A on poá- Jirkóóó..." Navíc jeho neschopnost vyprávět vtipy mě kolikrát naprosto dostávala. Zlatý Izer. ()

Suomi

ze začátku dost pěkný,dobří hosté a pěkné otázky,ale ke koncu mě to připadalo, jako kdyby to měli dopředu domluveny jak odpovědět,aby to bylo vtipný ()

Exix

Když Jiří Krampol pozval dobré hosty tak se člověk i dost nasmál a někdy mě dost i pobavily vědomosti našeho národa. ()

walkingdead

V podstatě nehodnotitelný pořad, z kterého jsem za léta jeho uvádění viděl tak 25% epizod (vždy záleželo na jménech hostů, příp. mém časovém vytížení). Po stránce "bezduché" zábavy je to ideální vyplnění programu. Krampol jako vypravěč fórů je dobrý, přestože se opakuje téměř tak často jako Izer. ()

ladyClaire odpad!

Nemám ráda Krampola, nemám ráda zábavu založenou z části na papouškování vtipů a nezlobte se, ale je mi občas ouzko, když vidím některé své spoluobčany "myslitele" hovořit ...... ()

Havala

Taky vás sere ta nsekutečně dlouhá doba než se všichni vykecají a jde se na další otázku? Mimochodem Slovensko je na tom s vědomostmi o poznání hůře. Čechům jde aspoň ve valné většině rozumět. ()

loulalo

Hodnotím pořad, ne J. Krampola. Tento pořad mám ráda. Proč? Protože se vždy zasměji. Občas mě přepadne strach, zda je náš národ opravdu tak hloupý nebo si tázaný hrál či byl nervózní? Nevím, každopádně, dokonale vypovídá o tom, že sranda musí být i kdyby na chleba nebylo. ()

eFOXsize

Největší trhlinou je Krampol. Vypráví některé věci vícekrát. Někeré historky ani nejsou vtipný. A nejvíc mě snad štve, jak si každý rok nezapomene připomenout narozeniy a skvělá ukázka vrcholu zničené sebeúcty je díl, kdy jsou otázky jen ohledně Krampola. Někteří jeho hosté byly taktéž pozváni velmi cíleně... Hvězda za to, že se člověk pobaví nad zjevnou hloupostí lidí. ()

kubilov

Nikdo není dokonalý je především pořad dvou odlišných polovin. V té první je polomrtvej a už dávno nevtipnej dědek Krampol, kterej rádoby zajímavě zpovídá svý kámoše a kámošky totálně nezajímavejma otázkama o jejich mládí nebo co. No a v té druhé se prostě jen vyberou největší zoufalci, jaký reportér najde na ulici a ptaj se jich na relativně jednoduchý otázky, jejichž odpovědi jsou sice občas relativně vtipný, ale obvykle leda tak na facepalm. ()