Nikdo není dokonalý

Česko, 1998, 60 min

Scénář:

Jiří Krampol

Účinkují:

Jiří Krampol (moderátor), Petr Vojnar, Jiří Sovák, Vlastimil Brodský, Stella Zázvorková, Miroslav Horníček, Zita Kabátová, Svatopluk Beneš (více)

Jiří Krampol a jeho hosté z řad známých osobností v oblíbeném zábavném pořadu. Kdo z nich lépe odhadne, kolik náhodných kolemjdoucích správně odpoví na záludné otázky? Pořad Nikdo není dokonalý začala televize PRIMA vysílat na začátku roku 1998 a poslední díl viděli diváci v polovině února 2007. Celkem bylo natočeno 409 premiérových dílů, ve kterých vystoupilo téměř 500 předních českých herců, zpěváků, umělců, malířů, spisovatelů a mnoho dalších významných osobností. Jiří Krampol se jako schopný moderátor hostům vždy přizpůsobil a nechal styl humoru zcela na nich, aby jim byl co nejbližší. V roce 2010 se pořad dočkal speciální epizody. (TV Prima)

Richie666

Díval jsem se na to dřív, když mi bylo nějakých čtrnáct. Tenkrát se to ještě dalo.., dokud Krampol neřekl úplně všechny vtipny co zná a dokud se tam nevystřídali všichi který ho napadlo pozvat, byl to rozhodně jeden z těch koukatelných pořadů v TV. Teď už jsem to dlouho neviděl, ale z vašich komentářů je mi jasné, že pořad nenabral jinou tendenci, než furt se opakovat. A ono už to dávno nebylo ono. Měli ho zrušit tak po čtyřech letech, pak bych mu dal víc. ()

Pepy

Další TV pořad, který nemá smysl, proč se na něj dívat. Podle mě ztráta času a srandy tu teda moc není. Jiří Krampol se snaží být zajímavý, ale jde mu to teda úplně špatně. Jsou i lepší TV pořady, než je tenhle. Čekal jsem od toho drobet více, ale asi jsem se zmýlil. ()

Tommassi3 odpad!

V důsledku pouze zoufalá manipulativní sonda do rekta televizní zábavy, na níž však Jiří Krampol zdejším výkřikům do tmy navzdory patří ke zdaleka jedinému pozitivu.. ()

BigDeal

Na rozdiel od nášho "Aj múdry schybí" nie je táto relácia založená na smiešnych nevedomostiach, ale skôr vtipnom rozprávaní moderátora a hostí, čo sa väčšinou darí a je to fajn oddych. Nič viac, nič menej. ()

Terva

Jeden z mála pořadů na který jsem koukal skoro pravidelně. Někdy jsem se i styděl za některé výroky, které byly vyřčeny. ()

villon17

Vybírat schválně ty nejvymatlanější, aby každej viděl, jakej jsme tupej národ a pak čekat, než se Krampol k něčemu vyžvejkne, no nevim. Zábava by to byla, ale tak párkrát ()

zablaga

Zaujímavé že ten Krampol má na každý diel inú príhodu, ktorú zažil vo svojom nabitom živote. No pravdepodobne má tak 560 rokov a tak to aj vyzerá. Niektorí hostia sú zaujímaví, ale to o čom to celé je, je také zlé, že prepínam ihneď brr.. ()

Marek1991

V podstate u mňa platí to, čo u Aj múdry schybí, je to český ekvivalent toho nášho skoro totožného programu, no pripadal mi menej smiešny a menej originálny od nášho, navyše dnes už je ďalší slovenský ekvivalent, ktorý vysiela štátna slovenská televízia, lenže to už je priam suterén, ktorý sa nevyvaroval chýb, ba priam presadol na ešte rýchlejší výťah dole. Môj názor k tomuto som dosť jasne vyjadril v prvej vete a nemienim to už viac komentovať, možno len toľko, že Krampol mi z toho zábavu tiež neurobil. ()

corpsy

Krampolove vtípky sú to najlepšie na tejto relácii. Odpovedajúci z ulice totižto niesu takí exoti ako v slovenských končinách, v obdobnom AJ MÚDRY SCHYBÍ. ()

NinonL

... anebo "Co všechno jsem schopen udělat pro manželčiny nové silikony". Pořad mi přijde docela hrozný, zvláště když hosté (hostky) nejsou o moc inteligentnější, než vzorky lidstva oslovované v ulicích. Hvězdička je za ty silikony. ()

Vxxx

"A pak je tu můj třetí host. No mladší.. mladší o několik generací.. Petr Vojnar" :D Už by mohl vymyslet jiný úvod a dokonce i jiný konec.. "Ty kecy o synagoze umím nazpaměť" :D U mě má sice jen 2* ale i přes to se řadí mezi oblíbené, už jen kvůli soutěžícím... Ale moderátor by se mohl vyměnit. Jeho vtipy, která já řeknu za 10 sekund a normální člověk za 30 sekund on vypráví minutu a půl. Kolikrát je mi za něj i trapně, jak není vtipný.. :( ()

ivishka

Možnost jak se podívat do studnice vědění českého národa????NE...Spíše příležitost k tomu kulit u telky oči jako pitomec a nechápavě křičet jak je možné,že někdo neví,že Anglie je součást Velké Británie, nebo co je to v polštině szukaj(*ukaj)...Jen se u toho rozčiluji. Dříve lidé alespoň něco věděli a sám moderátor Krampol býval vtipnější a stále se neopakoval a nezadrhával jako blázen..Jenže teď už je na něm podepsaný ten věk,který má a nový moderátor je NESKUTEČNĚ NEMOŽNÝ!!!...Nezlobte se ale více než 2/5 si to prostě nezaslouží.. ()