Noční Show Craiga Fergusona

Talk-show / Komedie
USA, 2005, 62 min

Rick Walker

Účinkují:

Craig Ferguson, Shadoe Stevens, Julie Chen Moonves, Adele, Duffy, Markéta Irglová, André Benjamin, Buzz Aldrin, Peter Bart, Carrie Fisher, (více)

Zábavná americká talk show, kterou moderuje herec a komik Craig Ferguson. V jednotlivých dílech můžeme vidět rozhovory s nejrůznějšími hosty, ale také humorné scénky. Show je vysílána v nočních hodinách na televizní stanici CBS od roku 2005. Za tuto dobu se zde vystřídalo již mnoho známých osobností. (Zbyisek)

viperblade

Dokud jsem neznal tohohle bláznivého, vtipného a jednoduše geniálního Skota, myslel jsem si, že můj favorit v rámci talk-show je Kimmel, ale není. Stačilo mi zhlédnout pár dílů z této skvěle ujeté show, kde si dělá legraci ze všeho a ze všech (dokonce i z CBS, kde se tato show vysílá) a měl jsem jasno, kdo je král. A za tohle, za tu skvělou improvizaci a za ty skvěle vedené rozhovory s nadhledem, si ho prostě musíte zamilovat. Navíc homosexuální kostlivec Geoff nemá chybu! Nejlepší jsou samozřejmě díly, kdy se v jednom studiu sejdou dva Skoti (takže si najděte díly s Ewanem McGregorem nebo Gerardem Butlerem). Tohle je bezkonkurenčně ta nejvtipnější talk-show vůbec. 100 %. ()

StarsFan

Skotský přízvuk, neškobené vystupování, schopnost neptat se na to, co ostatní, nadhled, odhodlání nedělat show s přístupností od dvanácti let, úžasný smysl pro humor a téměř až přátelský vztah mezi moderátorem a hostem; to je přesně to, co na Late Late Show Craiga Fergusona zbožňuju a co pro mě z tohoto moderátora činí krále amerických nočních show. Zatímco na Lettermanovi a dalších je vidět, jak mají otázky i vtipy připraveny dopředu, Craig působí dojmem, jako by ani on sám nevěděl, co z něj za minutu vypadne, a svou spontánností dokáže rozhovor s herci odvést od nudné propagace filmu k naprosto neuvěřitelným tématům. Craig for president! ()

Deschain

Late Late s Craigym...jednoducho najviac. Keď to raz začnem pozerať, neviem sa od toho odpútať. Milujem jeho humor, spontánnosť, upútavky Tweets & emails a žraločí úsmev. A najnovšie patrím do klubu obdivovateľov Geoffa a tancujem Secretariat dance. Craig proste rulez:) (obľúbení hostia - David Boreanaz, Nathan Fillion, Michael Sheen, Clive Barker, Ewan McGregor, Daniel Radcliffe, Neil Gaiman /of kórs/... ()

Shadwell

Kdo mě zaujal: Clive Barker (řekl bych nejlepší díl pořadu, Barker předvede kalhoty spíchnutý z lidský kůže, povypráví o silách zla a dobra kolem nás a zavtipkuje na účet katolíků), Butler (oba jsou Skoti, čili společný téma se našlo), Rupert Grint (další Evropan, rozešel se s Fergusonem v mínění, zda skutečně existuje magie), Amanda Seyfried (zvláštním způsobem křehká, nejistý krásky jsou nejlepší, proto sympatická, opak asertivní kurvičky, jak jim říkával Peckinpah). A samozřejmě Craig Ferguson. ()

• Úvodní píseň nazpíval sám Craig Ferguson. (Poker_Face)