Reklama

Reklama

Noční Show Craiga Fergusona

(pořad)
  • USA The Late Late Show with Craig Ferguson
Talk-show / Komedie
USA, 2005, 62 min

Kamera:

Rick Walker

Účinkují:

Craig Ferguson, Shadoe Stevens, Julie Chen Moonves, Adele, Duffy, Markéta Irglová, André Benjamin, Buzz Aldrin, Peter Bart, Carrie Fisher, Cheri Oteri (více)
(další profese)

Obsahy(1)

Zábavná americká talk show, kterou moderuje herec a komik Craig Ferguson. V jednotlivých dílech můžeme vidět rozhovory s nejrůznějšími hosty, ale také humorné scénky. Show je vysílána v nočních hodinách na televizní stanici CBS od roku 2005. Za tuto dobu se zde vystřídalo již mnoho známých osobností. (Zbyisek)

Recenze (86)

Mikino00 

všechny recenze uživatele

S každým dalším zhlédnutým rozhovorem je tento skotský chlapík pro mě je jasnou jedničkou talk show. V rozhovorech samotných se sice o dotyčných lidech nedozvíte absolutně nic, za to se budete smát od první vteřiny. Zajímavé jsou i monology a občasná hudební intra. Za vrchol dokonalosti považují díly s Kristen Bell, která se staví na návštěvu 4x do roka, takové krásné souznění ve vždy krajně netradičním rozhovoru by mohlo být každodenní. Craigu vyhoď robota a pořiď si Kristen! ()

BigDeal 

všechny recenze uživatele

Ak sa vám zdajú všetky late night show rovnaké, rozhodne musíte skúsiť Fergusona. Jednoznačne je z podobných show najoriginálnejší, či už pri rozhovoroch s hercami ("Veľa ľudí sa ma pýta, Craig, prečo sa s hosťami nerozprávaš o ich filme? Je to len preto, že mňa ich trápny film nezaujíma"), alebo pri úvodnom monológu, ktorý je sakramentsky vtipný a prirodzený (čo je pri týchto show vzácnosť). Samotný Ferguson neberie nič vážne, vyžíva sa v absurdnom humore, je charizmatický a vie si urobiť srandu zo seba tak, ako nikto. ()

Reklama

URBAN 

všechny recenze uživatele

Nechcu nic říkat , ale podle mě jsou všechny takové talk show a všelijaké televizní soutěže na stéjné urovni jako v jiných zemích akorát že v případě talk show mají zvučnější hosty jako třeba Jim Parsons který dokonce zatancoval Gangnam style a v televizních soutěžích mají na vrch v talentech takže nechápu že naše talk show kromě Show Jana Krause patří do šedého hodnocení a zahraniční show si to válí v červených číslech no to bude asi všechno co jsem měl na srdci , ale počkat něco by ještě bylo Kraus je lepší jak Craig a říkejte si klidně co chcete ( 8.4.13/MAC/Jim Parsons***** ) ( 8.4.13/MAC/Lisa Kudrow*** ) ( 8.4.13/MAC/Bradley Cooper**** ) ( 9.4.13/MAC/Michael C.Hall***** ) ()

StarsFan 

všechny recenze uživatele

Skotský přízvuk, neškobené vystupování, schopnost neptat se na to, co ostatní, nadhled, odhodlání nedělat show s přístupností od dvanácti let, úžasný smysl pro humor a téměř až přátelský vztah mezi moderátorem a hostem; to je přesně to, co na Late Late Show Craiga Fergusona zbožňuju a co pro mě z tohoto moderátora činí krále amerických nočních show. Zatímco na Lettermanovi a dalších je vidět, jak mají otázky i vtipy připraveny dopředu, Craig působí dojmem, jako by ani on sám nevěděl, co z něj za minutu vypadne, a svou spontánností dokáže rozhovor s herci odvést od nudné propagace filmu k naprosto neuvěřitelným tématům. Craig for president! ()

Rincewind 

všechny recenze uživatele

Mistr a král. Conan O'Brien, David Letterman, Jimmy Fallon, Jimmy Kimmel. Ti všichni jsou velmi dobří a občas výborní. Ale Craig Ferguson si je každým komentářem, každým cold open, každým rozhovorem s hostem, ale hlavně každým rozhovorem s Geoffem, dá ke svačině. Bezkonkurenční pohotovost, lehkost a smysl pro humor. Keeping it classy all the way to Christmas. ()

Galerie (4)

Zajímavosti (12)

  • První epizoda s Craigem Fergusonem byla vysílána 3. ledna 2005, poslední 19. prosince 2014. Celkem se objevil v 2 058 epizodách. (jarks)
  • Show se předtáčí po jedné v pondělí, úterý a středu odpoledne. Následně se ve čtvrtek točí dvě epizody, ovšem někdy se místo toho točí rovnou tři ve středu. Craig na to často naráží, a to např. frázemi "Members of a strangely familiar studio audience," nebo "This week has just flown by". (Agoran)

Reklama

Reklama