Reklama

Reklama

Noční Show Craiga Fergusona

(pořad)
  • USA The Late Late Show with Craig Ferguson
Talk-show / Komedie
USA, 2005, 62 min

Kamera:

Rick Walker

Účinkují:

Craig Ferguson, Shadoe Stevens, Julie Chen Moonves, Adele, Duffy, Markéta Irglová, André Benjamin, Buzz Aldrin, Peter Bart, Carrie Fisher (více)
(další profese)

Obsahy(1)

Zábavná americká talk show, kterou moderuje herec a komik Craig Ferguson. V jednotlivých dílech můžeme vidět rozhovory s nejrůznějšími hosty, ale také humorné scénky. Show je vysílána v nočních hodinách na televizní stanici CBS od roku 2005. Za tuto dobu se zde vystřídalo již mnoho známých osobností. (Zbyisek)

Recenze (89)

StarsFan 

všechny recenze uživatele

Skotský přízvuk, neškobené vystupování, schopnost neptat se na to, co ostatní, nadhled, odhodlání nedělat show s přístupností od dvanácti let, úžasný smysl pro humor a téměř až přátelský vztah mezi moderátorem a hostem; to je přesně to, co na Late Late Show Craiga Fergusona zbožňuju a co pro mě z tohoto moderátora činí krále amerických nočních show. Zatímco na Lettermanovi a dalších je vidět, jak mají otázky i vtipy připraveny dopředu, Craig působí dojmem, jako by ani on sám nevěděl, co z něj za minutu vypadne, a svou spontánností dokáže rozhovor s herci odvést od nudné propagace filmu k naprosto neuvěřitelným tématům. Craig for president! ()

Deschain 

všechny recenze uživatele

Late Late s Craigym...jednoducho najviac. Keď to raz začnem pozerať, neviem sa od toho odpútať. Milujem jeho humor, spontánnosť, upútavky Tweets & emails a žraločí úsmev. A najnovšie patrím do klubu obdivovateľov Geoffa a tancujem Secretariat dance. Craig proste rulez:) (obľúbení hostia - David Boreanaz, Nathan Fillion, Michael Sheen, Clive Barker, Ewan McGregor, Daniel Radcliffe, Neil Gaiman /of kórs/... ()

Reklama

Shadwell 

všechny recenze uživatele

Kdo mě zaujal: Clive Barker (řekl bych nejlepší díl pořadu, Barker předvede kalhoty spíchnutý z lidský kůže, povypráví o silách zla a dobra kolem nás a zavtipkuje na účet katolíků), Butler (oba jsou Skoti, čili společný téma se našlo), Rupert Grint (další Evropan, rozešel se s Fergusonem v mínění, zda skutečně existuje magie), Amanda Seyfried (zvláštním způsobem křehká, nejistý krásky jsou nejlepší, proto sympatická, opak asertivní kurvičky, jak jim říkával Peckinpah). A samozřejmě Craig Ferguson. ()

viperblade 

všechny recenze uživatele

Dokud jsem neznal tohohle bláznivého, vtipného a jednoduše geniálního Skota, myslel jsem si, že můj favorit v rámci talk-show je Kimmel, ale není. Stačilo mi zhlédnout pár dílů z této skvěle ujeté show, kde si dělá legraci ze všeho a ze všech (dokonce i z CBS, kde se tato show vysílá) a měl jsem jasno, kdo je král. A za tohle, za tu skvělou improvizaci a za ty skvěle vedené rozhovory s nadhledem, si ho prostě musíte zamilovat. Navíc homosexuální kostlivec Geoff nemá chybu! Nejlepší jsou samozřejmě díly, kdy se v jednom studiu sejdou dva Skoti (takže si najděte díly s Ewanem McGregorem nebo Gerardem Butlerem). Tohle je bezkonkurenčně ta nejvtipnější talk-show vůbec. 100 %. ()

Galerie (4)

Zajímavosti (12)

  • Falešný kůň Secretariat, který v této show vystupuje, byl vytvořen jakožto vtipná reakce na Disneyho film Secretariat (2010) pojednávající o stejnojmenném slavném dostihovém koni. (P. J. D.)
  • Od 13. 4. 2009 pil Craig Ferguson tradičně ze svého hadího hrnku .Ten dostal od herečky Mary McCormack, která mu ho přivezla z hadího muzea v Albuquerque. (DanteZ)
  • První epizoda s Craigem Fergusonem byla vysílána 3. ledna 2005, poslední 19. prosince 2014. Celkem se objevil v 2 058 epizodách. (jarks)

Reklama

Reklama