Kriminálka Anděl (TV seriál)

Krimi / Drama

Česko, 2008, 30x55 min

Martin Stropnický, David Švehlík, Ladislav Frej st., Marek Taclík, Michal Novotný, Miloslav Mejzlík, Helena Dvořáková, Jan Skopeček, Igor Chmela, Jaromír Meduna, Kristýna Frejová, Magdaléna Sidonová, Jaroslav Plesl, Kryštof Rímský, Vladislav Beneš, Daniel Rous, Marcel Vašinka, Lenka Zahradnická, Otmar Brancuzský, Otakar Brousek ml., Jana Břežková, Marie Spurná, Jiří Čapka, Jakub Prachař, Renata Visnerová-Prokopová, Daniel Svoboda, Dana Černá, Martin Hofmann, Simona Vrbická, Lukáš Vacek, Přemysl Boublík, Vladimír Čapka, Natálie Řehořová, Hana Seidlová, Leoš Noha, Petr Varga, Hanuš Bor, Michal Gulyáš, Vladimír T. Gottwald, Monika Žáková, Pavel Šimčík, Oldřich Hajlich, Karel Zima, Pavel Novotný, Nina Divíšková, Vlasta Peterková, Kamila Špráchalová, Martin Kavan, Jana Bernášková, Ondřej Kavan, Václav Svoboda, Norbert Lichý, Martina Hudečková, Svatopluk Schuller, Roman Slovák, František Dominik Staněk, Zuzana Onufráková, Michal Hruška, Martin Stránský, Laco Hrušovský, Richard Stanke, Ladislav Trojan, Petr Pěknic, Marika Šoposká, Pavel Řezníček, František Staněk, Ivana Korolová, Vojtěch Dyk, Magdalena Zimová, Jan Hájek, Miroslav Večerka, Zdeněk Vencl, Dita Zábranská, Marie Ludvíková, Václav Mareš, Matúš Bukovčan, Aneta Krejčíková, Rostislav Čtvrtlík, Jan Antonín Duchoslav, Jan Pohan, Ladislav Ondřej, Iva Pazderková, Luboš Veselý, Veronika Bellová, Michal Slaný, Roman Mrázik, Klára Cibulková, Pavel Batěk, Petr Batěk, Eva Režnarová, Zdeněk Hruška, Věra Tichánková, Veronika Petrová, Bohdan Tůma, Miluše Šplechtová, Martin Učík, Tereza Hálová, Jan Plouhar, Zdeněk Dolanský, Pavla Tomicová, Hana Igonda Ševčíková, Lenka Krobotová, Andrea Elsnerová, Petr Meissel, Jan Vlasák, Johanna Tesařová, Kateřina Smržová, Petra Hřebíčková, Vladimír Škultéty, Vlasta Žehrová, Natálie Drabiščáková, Dalimil Klapka, Jarmila Vychodilová, Kristína Lukešová, Filip Jančík, Zbyšek Pantůček, Tereza Hofová, Jan Teplý ml., Eva Nádaždyová, Rostislav Novák st., Jan Novotný, Michaela Doubravová, Martin Pechlát, Josef Vrána, Roman Říčař, Lukáš Jurek, Barbora Poláková, Klára Dubovicová, Marcela Holubcová, Tomáš Dastlík, Marek Němec, Miroslav Babuský, Jaroslav Vlach, Jiří Štrébl, Martina Sľuková, Richard Fiala, Markéta Haroková, Jan Brich, Jan Hofman, Milan Vedral, Ilona Semrádová, Andrea Sabová, Natália Plevková, Martina Eliášová, Tomáš Sýkora, Jan Jankovský, Roman Teprt, Jiří Hána, René Přibil, Lenka Svadbíková-Veliká, Ela Lehotská, Lucie Benešová, Martin Zounar, Martin Finger, Klára Brtníková-Vojtková, Tomáš Petřík, Radim Schwab, Karolina Frydecká, Petra Špalková, Jiří Racek, Otto Rošetzký, Martin Preiss, Kateřina Burianová-Rajmontová, Simona Babčáková, Ctirad Götz, Filip Blažek, Vasil Fridrich, Eva Pospíšilová, Hana Krtičková, Marek Ronec, Alexandr Postler ml., Lubor Šplíchal, Jan Dolanský, Jiří Schwarz, Otta Tesař, Zdeněk Žák, Helena Brabcová, Helena Dytrtová, Zdena Sajfertová, Tomáš Turek, Michal Pavlata, Irena Máchová, Tomáš Pavelka, Zdeněk Maryška, Kristýna Maděričová - Beranová, Naděžda Prchalová-Vicenová, Martin Havelka, Hynek Čermák, Roman Vejdovec, Rostislav Novák ml., Miroslav Hanuš, Josef Wiesner, Martin Sitta, Václav Helšus, Dana Marková, Šárka Kavanová, Martin Sobotka, Lukáš Jůza, Tomáš Měcháček, Jana Plodková, Věra Kubánková, Vladimír Kratina, Valérie Zawadská, Lukáš Hejlík, Tereza Vilišová, Tomáš Magnusek, Tereza Helšusová, Stanislava Jachnická, Radek Žák, Vanda Károlyi Konečná, Ivan Jiřík, Gabriela Mikulková, Ivana Chýlková, Pavel Gajdoš, Miroslav Táborský, Vlastimil Zavřel, Dušan Urban, Jiří Dvořák, Simona Peková, Igor Bareš, Filip Čapka, Jan Čenský, Erik Pardus, Jaromíra Mílová, Klára Klepáčková, Hynek Pech, Apolena Veldová, Hana Vagnerová, Lukáš Příkazký, Martina Menšíková, Radim Kalvoda, Václav Liška, Jaromír Dulava, Zbyněk Fric, Anežka Rusevová, Oldřich Navrátil, Marie Štípková, Milan Bahúl, Dušan Škubal, Martin Sochor, Sylvie Krupanská, Jan Vápeník, Dagmar Čárová, Robert Jašków, Milan Enčev, Jana Boušková, Jan Dvořák, Jiří Sedláček, Matěj Merunka, Vladimír Polívka, Dagmar Edwards, Tomáš Bambušek, Václav Neužil ml., Daniel Margolius, Jiří Žák, Karel Heřmánek ml., Přemysl Bureš, Sergej Sanža, Markéta Tannerová, Regina Řandová, Zora Valchařová-Poulová, Arnošt Proschek, Petra Lustigová, Jitka Nerudová, Ladislav Županič, Zdeněk Junák, Radek Kuchař, Luděk Nešleha, Helga Čočková, Petr Stach, Anna Šišková, Petr Lněnička, Dana Syslová, Petra Nesvačilová, Klára Melíšková, Václav Knop, Eva Lecchiová, Tomáš Sagher, Martin Zahálka, Eduard Jenický, Zuzana Slavíková, Václav Jílek, Anna Cónová, Pavel Kříž, Ivana Jirešová, Lubor Novotný, Petr Vodička, Karel Hynek, David Punčochář, Daniel Šváb, Klára Pollertová-Trojanová, Pavlína Kafková, Tomáš Jirman, Tomáš Valík, Štěpán Benoni, Tereza Voříšková, Patrik Děrgel, Petra Horváthová, Roman Štolpa, Daniel Bambas, Michal Čapka, Rudolf Kubík, Petr Jeništa, Eva Novotná, Dana Homolová, František Němec, Carmen Mayerová, Martin Myšička, Petr Vršek, Jiří Hájek, Kamila Kikinčuková, Ladislav Lahoda, Václav Vašák, Monika Kobrová, Jan Maléř, Tomáš Trapl, Lada Belašková, Jiří Zapletal, Andrej Palko, Petr Florián, Jiří Modranský, Kateřina Krejčí, Lukáš Melník, Silvester Matula, Alena Mudrová, Martina Černá, Tomáš Dianiška, Jakub Korber, Pavlína Skružná, Zlata Adamovská, Jana Pidrmanová, Jiří Prager, Pavel Pípal, Daniela Kolářová, Barbora Mošnová, Ivan Lupták, Jakub Štáfek, Lukáš Baborský, Ján Lupták, Jan Budař, Filip Richtermoc, Týna Průchová, Eva Horká, Zdeněk Bařinka, Mariana Prachařová, Ondřej Novák, Jiří Černý, Patrik Kytka, Kateřina Dušková-Vaníčková, Johana Matoušková, Miloš Vávra, Ha Thanh Nguyen, Žaneta Filípková, Denisa Posekaná, Petr Červinka, Silvestr Matula, Jaroslava Mílová, Luděk Jiřík, Michal Balcar, Josef Kubáník, David Ryska, Tomáš Bělohlávek
  • Renton

Kolín, Miami, New York, Las Vegas, Praha. Všude mají stejné krimi problémy. Reklama "až" po jedenácti minutách děje je však vážně na zabití - a tahle party by vraha jistě našla - ve velmi poomaaléém tempu. Avšak neshledávám téměř žádný důvod, proč ztrácet čas i u dalšího pátrání. Slabé!(1.9.2008)

• Hitman_47

Takhle nějak to dopadá, když chce NOVA být zatraceně cool a trendy....vznikne seriálové hovno s herci, kteří to myslí "zatraceně vážně" a nulovou atmosférou..."ale je tam ten zatraceně cool modrý filtr" my ass..(24.9.2008)

• woody

Po prvním díle... S jistotou že to klesne o jedno... Pokud to vytahnou na tři, zatleskam...(1.9.2008)

• kOCOUR

Překvapivě nevtíravé a chvílemi dokonce koukatelné. Dialogy se dají poslouchat, rozklepané vizuály přetažené přes filtry už mi lezou ušima, ale v českém rybníčku je to událost nevídaná. Přijít Anděl před Las Vegas, Miami, New Yorkem a ostatními bruckheimerovskými sériemi, řekl bych, že Češi jedou a umějí zabrat. Takhle je to něco podobného jako když v Rusku vznikne Noční hlídka pět let po Matrixu. Chvíli můžete být hrdi, ale pak se stejně vrátíte k originálu. (dodatek o dialozích: po určité době bohužel zvětraly, stejně jako všude jinde. Škoda, škoda.).(2.9.2008)

Detektiv:„Kde jste byl včera večer?“ Vyšetřovaný:„V hospodě na fotbale, klidně se zeptejte, byli tam všichni!“ Detektiv na detektivku: „Tak ten je z toho venku.“ Myslíte, že se šli někoho zeptat? Asi ne, ale ono je to vlastně docela realistický, když mě jednou zastavili policajti jak jsem odvážel přepitou kámošku domu autem a ptali se mně, jestli jsem pil, řekl jsem že ne, ať mi klidně dají dejchnout a oni zalezli zpátky a odjeli. Já jí přitom měl jak z praku! Kriminálka Anděl je směšná v tom, jak se snaží být jako bruckheimerovské kriminálky, přitom kdyby jí ta snaha být jako něco jiného nelezla až z uší, nebylo by to špatný. Vedle nějakého Edenu je to doslova klenot.(29.9.2008)