Kung Fu: Legenda pokračuje

• USA Kung Fu: The Legend Continues (více)
USA / Kanada, (1993–1997), 62 h 41 min (Minutáž: 42–89 min)

Tvůrci:

Ed Spielman

Hudba:

Jeff Danna

David Carradine, Chris Potter, Scott Wentworth, Kim Chan, Richard Anderson, Robert Lansing, David Hewlett, Kate Trotter, John Bourgeois, Soon-Tek Oh (více)

Série(4) / Epizody(87)

Hlavními postavami lehce mystického seriálu jsou šaolinský mnich Kwai Chang Caine (David Carradine) a jeho syn Peter Caine (Chris Potter), který je detektivem. Setkávají se znovu po 15 letech od doby útoku na klášter. V sérii se často vracíme do Peterova dětsví, do kláštera, kde mu otec připomíná zásady šaolinů. (MsWampir)

MontyBrogan

Nostalgia... To je vám také pokrivené zrkadlo, ktoré pridáva dielam sladkú chuť spomienok. Ale nie, kecám! Pridáva im úplne nezmyselne asi tak dve hviezdičky navyše. ;) ()

corpsy

Pôvodný seriál mi ušiel, možnosť som mal, ale nesledoval som ho. Jeho seriálové pokračovanie je ale určite divácky atraktívnejšie - aspoň v dnešnej dobe. ()

Ajinka126

Je to blbina, ostatně jako všechny akční a detektivní seriály, které se točili v 90. letech. Ale, co naplat.. jako dítě jsem to občas sledovala a to jsem kung fu nijak nefandila :) ()

Vojcl odpad!

Aktivně i pasivně se zajímám o bojová umění a kung-fu filmy sleduji celkem rád, pokud mají úroveň... Ale tohle žádnou úroveň nemá... Trapný, kýčovitý seriál, který upřímně nesnáším. V každém díle je taková kupa nesmyslů, že by z toho člověk zvracel... A nedokážu pochopit jak herec, který v Tarantinově opusu Kill Bill tak mistrně ztvárnil zabijáckého mistra kung-fu, tady v těch svých bačkůrkách a s mošničkou přes rameno působí přinejmenším směšně... ()

Toyotomi odpad!

Rádobybojovníci v tomto filmu nedělají ani údery, spíš do sebe tak šťouchají. A boj probíhá tak, že jeden práskne do kamery a pak je záběr, jak druhý letí na stěnu. Odpad všech odpadů!!! ()

Colonist odpad!

Na tenhle seriál si pamatuji jen tak letmo z dětství. A ani tehdy se mi to nelíbilo. Pro mě to byl druhý Walker Texas Ranger. Hodný stařec, který pomůže kdekoli a kdykoli. ()

SallyZen

Kdyby se mi nelíbilo Kung Fu, které je tu ještě k tomu takové nezáživné, šel bych s hodnocením ještě více dolů. Bill je, ale dobrej. 40% ()

MarekT odpad!

Tak trochu podobné seriálu Walker, Texas Ranger. Akorát s tím rozdílem, že Chuck je podstatně sympatičtější. ()