Zlatá sedmdesátá (TV seriál)

That '70s Show

Tie roky sedemdesiate...

Komedie

USA, 1998 - 2006, 73 h 20 min (Minutáž: 201x22 min)

Topher Grace, Mila Kunis, Ashton Kutcher, Danny Masterson, Laura Prepon, Wilmer Valderrama, Debra Jo Rupp, Kurtwood Smith, Tanya Roberts, Don Stark, Tommy Chong, Lisa Robin Kelly, Christina Moore, Joseph Gordon-Levitt, Rachel Bilson, Bret Harrison, Keri Lynn Pratt, Lindsay Lohan, Sarah Lancaster, Ashley Peldon, Courtney Peldon, Jamison Jones, Kavan Reece, Matt Battaglia, Erin Cardillo, Eric Allan Kramer, Marnette Patterson, Jamie Anderson, Neil Flynn, Yvette Nicole Brown, Andrea Bendewald, Shonda Farr, Megalyn Echikunwoke, Nancy Lenehan, Samm Levine, Kevin P. Farley, Jennifer Alden, Estella Warren, Ernie Lively, Melissa Joan Hart, Sarah Christine Smith, Joe Flaherty, Dylan Sprouse, Cole Sprouse, Michele Nordin, Jim Holmes, Cazzy Golomb, Liliana Mumy, Jessica Simpson, Betty White, Jim Beaver, Don Perry, Nectar Rose, Ethan Peck, Chris Elliott, Jim Gaffigan, Nicholas Gonzalez, Marion Ross, Colleen Haskell, Eliza Dushku, David Jeremiah, Megan Paul, Alyson Hannigan, Aria Wallace, Bruce Willis, Barry Williams, Pamela Sue Martin, Wayne Pére, Garrett M. Brown, Bob Clendenin, Jeff Lewis, Mitch Pileggi, Chris McKenna, Don Knotts, Leigh-Allyn Baker, Samantha Raddock, Allison Munn, Alicia Ziegler, Scott Holroyd, Brandon Molale, Caitlin Crosby, Thomas Downey, Jud Tylor, Jim Rash, Leslie David Baker, Luke Wilson, John Ratzenberger, Suzanne Ford, Al Leong, Melinda Sward, Dwayne Johnson, Katey Sagal, Matt Cedeño, Shirley Jones, Scott Whyte, Shannon Elizabeth, Eve Plumb, Mac Davis, Jamie Farr, Tim Reid, Mary Tyler Moore, Brooke Shields, Seth Green, Fred Willard, Tom Poston, Alice Frank, Melissa Reneé Martin, Ben Ziff, Rozonda 'Chilli' Thomas, Jack Riley, Jeff Hardy, Joanna Canton, Richard Kline, James Avery, Gavin MacLeod, Nick Bakay, Shae D'lyn, Jackie Debatin, Gloria Gaynor, Mitch Hedberg, Josh Meyers, Danny Bonaduce, Marisa Brown, Jennifer Ann Massey, Ron Roggé, Jennifer Lyons, Lyle Waggoner, Natalia Cigliuti, Carol Ann Susi, Jerry Lambert, Jay Johnson, Sam McMurray, Connie Sawyer, Pat Finn, Lisa Robins, Steffani Brass, Adrienne Frantz, Markus Flanagan, Steve Ireland, Jeff Doucette, Tom Kiesche, Dave Florek, Jeanne Bates, Mo Gaffney, Francis Guinan, Matt Winston, Myra Turley, Gene LeBell, Chip Heller, Jim Piddock, Matt Hardy, Chancellor Miller, Jack Lindine, Jordan Masterson, Candice T. Cain, Colette Freedman, Lara Everly, Carol Mansell, Robert Clotworthy, Jenilee Harrison, Timmy Deters, Corey Landis, Michael Milhoan, Linda Wallem, Matt McKenzie, Sally Levi

Tim Ryder

Kostýmy:

Melina Root

Asi nedokážu správně pochopit smysl, či úmysly, proč je tento průměrný sitcom tak oblíbený, ale po slednutí asi devátého dílu, nezávisle na posloupnosti, konstatuji, že jsem zvýšil hodnocení na 60%. Oblíbil jsem si Kučera a Matrsona. Klasika čím dýl na to čučíš, tím víc se na ty blbý charakterý a smutný joky těšíš. Tady mě to tolik do očí nebije, jako u Dva a půl chlapa.(22.10.2015)

Nojo, tak to je přesně ono. Tohle se mi moc líbí, jsem v začátcích, takže mě čeká ještě dlouhá doba s tímto seriálkem, což je perfektní. Jsem zvědav na další díly. Mila Kunis krásně mezi nimi září, ale i každá další postava má co do sebe. Update po dokoukání všech dílů: Seriál si držel svou kvalitu, občas se objevil nějaký slabší díl. Přesto musím říct, že se jedná o parádní seriál. Postavy mi budou chybět.(10.1.2013)

Mnoho, mnoho dílů tohoto osmiřadového seriálu ukázalo, že aby se lidé bavili, není třeba extrémní porce vyměšovacího humoru. Ok, v přibývajících řadách šou kousek po kousku chřadne, stále se však dá. Bohužel úplný závěr, od kterého jsem čekal pořádné rozhřešení, nebyl ke své škodě víc rozvedený (ikdyž alespoň trochu to dopadlo tak, jak jsem si jako divák přál). No, stejně to vše stálo za podívání. Mrzí mě, že určité postavy trpěli v posledních dvou řadách absencí - díky tomu se tam odehrálo pár dost nečekaných dějových eskapád, které výsledný dojem na samém konci seriálu spíš zhoršily. Nicméně - asi bych ještě velmi vychválil hlavní role. Hyde byl vynikající, hned za ním v závěsu Erik, Leo a Red. A Donna je fakt kočka. A nejen to, dává nám gumákům šanci, že i na nás se může usmát štěstí :) Výsledný účet 7/10(24.1.2015)

• korbitch22

Pokaždý, když jsem seděl u počítače a slyšel za zády tuhle dementní píčovinu jsem se jen nechápavě otáčel, na jaký sračky se to zase ta naše malá kouká.Vytrpěl jsem asi sedm dílů a přesvědčenej o hodnocení kolem 30% jsem to začal hledat na ČSFD, k mému zhnusení jsem zjistil, jak už je tenhle svět vážně totálně v prdeli, když může mít taková přebarvená, přeafektovaná ''komediální'' žumpa 81%.Iritující ubohost, u které se mi vždycky spolehlivě udělá doslova na zvracení.0%.(5.8.2015)

TV-seriál. Představte si kultovní seriál Přátelé v mladším podání. Přesně takový je sitcom Zlatá sedmdesátá. Parádní zábava a pěkné nahlédnutí do sedmdesátých let očima mladých lidí. PS: BEAUTIFUL THEME SONG. | 1.série(90%), 2.série(85%), 3.série(90%), 4.série(85%), 5.série(80%), 6.série(80%), 7.série(85%), 8.série(70%) > Průměr: 83% (4*) |(6.7.2014)

• - Topher Grace, který ztvárnil Erica, nosil kvůli posílení autenticity své postavy a účesu ze 70. let paruku. (Olík)

• - Když se Topher Grace rozhodl opustit seriál, měl jej jako Erica nahradit Josh Meyers, scénaristi však zjistili, že by tento krok mohl urazit fanoušky seriálu, a tak Josh Meyers ztvárnil novou postavu Randyho. (Tygrys)

• - Topher Grace nevystupoval v osmé sezóně seriálu, protože se připravoval na roli ve filmu Spider-Man 3. (Tygrys)