Zlatá sedmdesátá (TV seriál)

That '70s Show

Tie roky sedemdesiate...

Komedie

USA, 1998, 201x22 min

Topher Grace, Mila Kunis, Ashton Kutcher, Danny Masterson, Laura Prepon, Wilmer Valderrama, Debra Jo Rupp, Kurtwood Smith, Tanya Roberts, Don Stark, Tommy Chong, Lisa Robin Kelly, Christina Moore, Joseph Gordon-Levitt, Rachel Bilson, Bret Harrison, Keri Lynn Pratt, Lindsay Lohan, Sarah Lancaster, Ashley Peldon, Courtney Peldon, Jamison Jones, Kavan Reece, Matt Battaglia, Erin Cardillo, Eric Allan Kramer, Marnette Patterson, Jamie Anderson, Neil Flynn, Yvette Nicole Brown, Andrea Bendewald, Shonda Farr, Megalyn Echikunwoke, Nancy Lenehan, Samm Levine, Kevin P. Farley, Jennifer Alden, Estella Warren, Ernie Lively, Melissa Joan Hart, Sarah Christine Smith, Joe Flaherty, Dylan Sprouse, Cole Sprouse, Michele Nordin, Jim Holmes, Cazzy Golomb, Liliana Mumy, Jessica Simpson, Betty White, Jim Beaver, Don Perry, Nectar Rose, Ethan Peck, Chris Elliott, Jim Gaffigan, Nicholas Gonzalez, Marion Ross, Colleen Haskell, Eliza Dushku, David Jeremiah, Megan Paul, Alyson Hannigan, Aria Wallace, Bruce Willis, Barry Williams, Pamela Sue Martin, Wayne Pére, Garrett M. Brown, Bob Clendenin, Jeff Lewis, Mitch Pileggi, Chris McKenna, Don Knotts, Leigh-Allyn Baker, Samantha Raddock, Allison Munn, Alicia Ziegler, Scott Holroyd, Brandon Molale, Caitlin Crosby, Thomas Downey, Jud Tylor, Jim Rash, Leslie David Baker, Luke Wilson, John Ratzenberger, Suzanne Ford, Al Leong, Melinda Sward, Dwayne Johnson, Katey Sagal, Matt Cedeño, Shirley Jones, Scott Whyte, Shannon Elizabeth, Eve Plumb, Mac Davis, Jamie Farr, Tim Reid, Mary Tyler Moore, Brooke Shields, Seth Green, Fred Willard, Tom Poston, Alice Frank, Melissa Reneé Martin, Ben Ziff, Rozonda 'Chilli' Thomas, Jack Riley, Jeff Hardy, Joanna Canton, Richard Kline, James Avery, Gavin MacLeod, Nick Bakay, Shae D'lyn, Jackie Debatin, Gloria Gaynor, Mitch Hedberg, Josh Meyers, Danny Bonaduce, Marisa Brown, Jennifer Ann Massey, Ron Roggé, Jennifer Lyons, Lyle Waggoner, Natalia Cigliuti, Carol Ann Susi, Jerry Lambert, Jay Johnson, Sam McMurray, Connie Sawyer, Pat Finn, Lisa Robins, Steffani Brass, Adrienne Frantz, Markus Flanagan, Steve Ireland, Jeff Doucette, Tom Kiesche, Dave Florek, Jeanne Bates, Mo Gaffney, Francis Guinan, Matt Winston, Myra Turley, Gene LeBell, Chip Heller, Jim Piddock, Matt Hardy, Chancellor Miller, Jack Lindine, Jordan Masterson, Candice T. Cain, Colette Freedman, Lara Everly, Robert Clotworthy, Jenilee Harrison, Timmy Deters, Corey Landis, Michael Milhoan, Linda Wallem, Matt McKenzie, Sally Levi

Tim Ryder

Kostýmy:

Melina Root

V detstve som tento seriál miloval a určite sa k nemu ešte niekedy v živote vrátim. Odporúčam. Bláznivá komédia.(10.12.2012)

• korbitch22

Pokaždý, když jsem seděl u počítače a slyšel za zády tuhle dementní píčovinu jsem se jen nechápavě otáčel, na jaký sračky se to zase ta naše malá kouká.Vytrpěl jsem asi sedm dílů a přesvědčenej o hodnocení kolem 30% jsem to začal hledat na ČSFD, k mému zhnusení jsem zjistil, jak už je tenhle svět vážně totálně v prdeli, když může mít taková přebarvená, přeafektovaná ''komediální'' žumpa 81%.Iritující ubohost, u které se mi vždycky spolehlivě udělá doslova na zvracení.0%.(5.8.2015)

That '70s Show: 6.sezóna ▐ Tržby za predaj DVD v USA $2,398,375 //počet predaných kusov 72,656(18.1.2011)

Bol som prekvapený, že to bol celkom dosť vtipný seriál, ale stále som sa pri tom nebavil tak ako napríklad pri seriály Dva a pol chlapa. Mal síce dobré obsadenie, ale z toho humoru to bolo všetko niečo, čo som už inde videl. Tieto americké seriály sa väčšinou doplňujú alebo čerpajú už z toho, čo ponúkli iné, staršie a lepšie veci. Tento však patril k tomu lepšiemu, čo bol skôr svojský a tým pádom, že niečo nové priniesol aj dosť dobrý.(7.4.2012)

Tak dnes jsem dokoukala poslední díl 8. série. A páááááni! Naprosto úžasný seriál, který baví od začátku do konce. Žádného opakování a vzpomínání (až na úplně poslední díl, ale tak tam by to bylo divné, kdyby trochu nerekapitulovali) jsem tu nepostřehla, jak v jiných nekonečných seriálech. 70. léta na mě dýchla myslím si svěže a s pořádným dýmem řádného kuřiva. Vidět takové herce jako Mila Kunis nebo A. Kutcher jako mladé 18 či 15 leté ucha, taky stálo za to. I když mi přijde škoda, že L.Prepon se až na několik epizodních rolí a propadáků nikde moc poté už neobjevovala. Byla tu taky spousta parodií na filmy např. Reefer madness nebo Duck and cover. Ze začátku trochu nevychytali celou věc s časem a věkem aneb projdou troje vánoce ale všichni mají pořád 17 let, až od 5. série myslím si na to začali dávat bacha. Bude mi tahle parta dumasses chybět. Jak Redovy nohy v zadku na několik variant, tak Kruhy (auto na vodu), střídání Jackiiných partnerů, úchylný Fez (já doufala, že se konečně dozvím odkud je a nic... jako vážně, odkud je????), falešný smích paní Formanové, který od toho pravého je k nerozeznání, Erickův basement (kterého bych byla ráda součástí), to jak si do jejich domu chodil každý kdy chtěl, jak chtěl, nějaké zamykání evidentně nebylo třeba, někdy mi fakt přišlo, jako když Red a Kitty mají místo dvou dětí 6 a někdy i víc :D...prostě vše. Goodbye That '70s show....(5.6.2012)

• - V 5. díle 1. řady se poprvé a naposled objevuje sestra Donny Tina (Amanda Fuller). V průběhu celého seriálu už o ní není ani zmínka. (FunkyBee)

• - Fez je najpravdepodobnejšie z Falklandských ostrovov. Podporuje to niekoľko faktov: pochádza z ostrova vzdialeného asi 10-tisíc míľ; keď pôjde domov, musí ísť najprv do Brazílie a odtiaľ prestúpiť na lietadlo domov; priateľ, ktorý ho navštívil v poslednom diele hovoril po anglicky s britským prízvukom a nakoniec vysvitlo, že "ich ostrov Briti neznášajú a nikto Holanďanom aj tak nerozumie". (martincba)

• - Topher Grace, který ztvárnil Erica, nosil kvůli posílení autenticity své postavy a účesu ze 70. let paruku. (Olík)