Nikdo není dokonalý

Česko, 1998, 60 min

Scénář:

Jiří Krampol

Účinkují:

Jiří Krampol (moderátor), Petr Vojnar, Jiří Sovák, Vlastimil Brodský, Stella Zázvorková, Miroslav Horníček, Zita Kabátová, Svatopluk Beneš (více)

Jiří Krampol a jeho hosté z řad známých osobností v oblíbeném zábavném pořadu. Kdo z nich lépe odhadne, kolik náhodných kolemjdoucích správně odpoví na záludné otázky? Pořad Nikdo není dokonalý začala televize PRIMA vysílat na začátku roku 1998 a poslední díl viděli diváci v polovině února 2007. Celkem bylo natočeno 409 premiérových dílů, ve kterých vystoupilo téměř 500 předních českých herců, zpěváků, umělců, malířů, spisovatelů a mnoho dalších významných osobností. Jiří Krampol se jako schopný moderátor hostům vždy přizpůsobil a nechal styl humoru zcela na nich, aby jim byl co nejbližší. V roce 2010 se pořad dočkal speciální epizody. (TV Prima)

C0r0ner

Ty kecy mezi otázkami jsou totální sračky, zvlášť když je šéfuje Krampol, ale moje hodnocení patří té nekonečné studně zábavy, kterou skýtá nízká inteligence vystavená výzvě. "Když se rybí olej dělá z ryb, z čeho se pak dělá dětský olej?" "Já nevim, já sem z Jablonce." K posrání geniální. 75% ()

Matrinx odpad!

Naprostá škoda času - nezajímají mě předlouhé bláboly vyhaslých celebrit a Krampolovi stokrát omývané historky. Ani snad najímaní herci, kteří jsou schopni si v televizi hrát na naprosté blbce. Sice nejsem zrovna optimistický co se týče inteligence lidstva, ale že by někdo byl až tak blbý?! ()

Pajky3

Občas zajímavá sonda do idiocie českého národa. A za tu výdrž, protože to už běží takovejch let. Jednou za čas se to dá, ale věřim tomu, že Krampol se tam musí za ty léta už strašně opakovat. ()

WolfR

Asi nejraději mám na tomhle pořadu ty otázky směřované k lidem na ulici. A občasné vtipy či anekdoty Jiřího Krampola také nejsou špatné. A když se objeví zajímavý host, je to ještě zábavnější. Nicméně starší díly byli lepší než ty nové. Přesto, zábavné to je, silné 3 hvězdy ()

Slavníkovec

Co je ze začátku zábava, se postupem času se stárnutím mozku pana Krampola mění v nudu a v nejposlednější řadě ve zbraň hromadného ničení vydavanou bulvárním časopisem Blesk. ()

otík

Jiří Krampol není nijak úžasný bavič, ale většinou má velmi zajímavé hosty a mnohdy dotazovaní občané vskutku perlí, takže zábava je občas velmi výživná. Průměrná zábava na zimní večery. ()

TomStall

Po shlédnutí dílu s J a P Paroubkovými: tohle je kultovní dílo! Upocený Jirka Krampol, který v průběhu svých výstupů utrpěl pravděpodobně několik mozkových příhod, Jirka Paroubek zabírající na každou nahozenou udičku pětiminutovým nikam nevedoucím monologem a Petra Paroubková, slepičící a láskyplně osahávající svého prince na bílém koni. Jako by to nestačilo, nyní již jen jako vložka shluk lidí povybíraný po odvykacích či psychiatrických léčebnách, snažících se odpovídat na debilní otázky.. Místy mi bylo senilního Krampola i líto, ale většinou jsem chytal spíše hysterické záchvaty smíchu, cože si to vůbec televize lajzne pustit do éteru. Tohle netrumfne ani sedlák, který bude hledat ženu! ()

drexik odpad!

Před lety zábava kdy i pozvaní hosti za něco stáli, dnes bohužel stupidní sračka, v mnoha případech nechutně agitační. ()

Estrellita

Průměrná televizní zábava, ale aspoň se tam najdou mezi hromadou blbů i chytří lidé. Někdy to jsou ti, do kterých byste to třeba vůbec neřekli... ()

Sfinkter

Krampol je ten typ, který vás v podstatě donutí se alespoň usmívat. Ale vidět občas naprosté dementy z ulice už ani vtipné nebylo :) Ale asi stále lepší než slovenská verze, kde jeden tázaný odpověděl na otázku "proč v noci nesvítí slunce" - že ho v noci vypínají. ()

Samuel7

Otázky a odpovědi mě velice baví, ale vadí mi, jak jsou některé otázky záměrně matoucí nebo mají dvě možnosti a oni uznají jen jednu... Navíc si myslím, že není možné aby na otázku: ,,Co se děje v noci se Sluncem" odpověděli dva nebo tři lidi dobře. O objektivitě tohoto pořadu silně pochybuji, samozřejmě, že musí sehnat nějaké vtipné odpovědi, ale čeho je moc, toho je příliš... Jinak je to celkem pohodová talk-show, Krampol je v pohodě, takže 3*. ()

kinghome

Dřív se mi to celkem líbilo. Ale ted, když se na to kouknu, tak se mi to až hnusí. Než se Krampol vymáčkne, tak uběhne polovina seriálu a nakonec je ten vtip uplně o hovně. Jediné co je na pořadu celkem dobré, jsou ty vtipně blbý češi, který věděj většinou uplný hovno. ()

Tyny

Lidská hloupost je, jak se říká, opravdu nekonečná. V tomhle případě to platí dvojnásob. Jinak celkem zábavný, pohodový pořad s pár dobrými hosty. Například Izer, Postránecký, Vydra a Nekonečný byli fajn. ()

RonaMidu

jako že hrůza,co u nás žije za inteligenty?.....vybírat hlavně nejapné odpovědi od lidí pochytaných na ulici mi nepřijde zrovna japné,i když pravda,někdy jsem hlavou nad odpověďma kroutila taky,nebo se musela smát - ač to k smíchu vlastně nebylo....ale sama bych chycená být nechtěla,tréma je ochromující činitel,bůhví,co bych blekotala já :-) ()

T-pack

Vobčas se to sejde a ty hosti jsou vtipný, jindy je to votrava. Ale odpovědi mě dsotanou většinou. Původně jsem tu měl 4 hvězdičky, ale to bylo kruté nadhodnocení. Budiž, nechám tři za to, čím pořad býval, ne, čím je. ()

galba

Vysolárkovaný mladík s výeatem pivního dementa uvádí pořad, který dokazuje jednoducost našeho národa. ()