Nikdo není dokonalý

Česko, 1998, 60 min

Scénář:

Jiří Krampol

Účinkují:

Jiří Krampol (moderátor), Petr Vojnar, Jiří Sovák, Vlastimil Brodský, Stella Zázvorková, Miroslav Horníček, Zita Kabátová, Svatopluk Beneš (více)

Jiří Krampol a jeho hosté z řad známých osobností v oblíbeném zábavném pořadu. Kdo z nich lépe odhadne, kolik náhodných kolemjdoucích správně odpoví na záludné otázky? Pořad Nikdo není dokonalý začala televize PRIMA vysílat na začátku roku 1998 a poslední díl viděli diváci v polovině února 2007. Celkem bylo natočeno 409 premiérových dílů, ve kterých vystoupilo téměř 500 předních českých herců, zpěváků, umělců, malířů, spisovatelů a mnoho dalších významných osobností. Jiří Krampol se jako schopný moderátor hostům vždy přizpůsobil a nechal styl humoru zcela na nich, aby jim byl co nejbližší. V roce 2010 se pořad dočkal speciální epizody. (TV Prima)

Pierre

Odpovědi lidí na jednoduché otázky ve kterých je ovšem často chyták, mě dokážou občas velmi dobře pobavit. Krampola, ale moc nemusím. ()

Orlau32

Jak kdy. Byly díly vemi šťastné (vtipné), některé byly jalové. Ale byl to velmi dobrý průměr. Mohla bych dát 3a půl *. ()

gogos

Stejně jako drtivá většina zábavných pořadů, založených na diskusi, platí i zde, že kvalitu určuje host. A tak třeba díly s Martinem Dejdarem, nebo Zdeňkem Izerem jsou naprosto excelentní a jiné naprosto brakové... ()

rt12

Bože než Krampol vyžvejkne ,,nějakou vtipnou historku", tak kvetu, vždycky mám pocit, že se o něj pokouší mozková mrtvice. Při odpovědích ,,elity národa", je mi někdy až stydno. To přece není možný, že ty lidi dokončili ZŠ ?! ()

stration

Bavilo mě to. Jiří Krampol skvěle vykládá (ikdyž pořád dokolečka) a některé odpovědi respondentů fakt stály za to. ()

Rosalinda

Nikdo není dokonalý? To se ale sakra slabý název! Já neustále žasnu, co jsou lidi schopni dát dohromady za super odpovědi. Přejmenovala bych to na "Všichni jsou snad úplně blbí". Ale takový název by seděl určitě více pořadům. Já jen pevně doufám, že si tým tohoto pořadu na ulici vybírá "spešl ksichty", od kterých se podobně přiblblé a neuvěřitelné odpovědi čekají, protože kdyby tohle měla být realita, chci se stát mořskou pannou a odplavat daleko, daleko. ()

L_O_U_S

Zábavný pořad, který stojí především na neznalostech českého národa, i když je jasné, že někteří respondenti odpovídali schválně špatně, aby pobavili. Na některé hlody asi nikdy nezapomenu, třeba na to, že učitelem národa byl Stalin. I u těch "historek z natáčení" se dalo docela dobře pobavit, pokud si ale tvůrci vzali do parády vhodné tváře - nejlepší epizody byly se Zdeňkem Izerem. "Z jakého materiálu je zemská osa?" "Z pískovce." (385.) ()

kapsomut

Skvělá zábava, na kterou se nedá zapomenout. Pro mě několik hodin dobře strávených u obrazovky. Skvělé vtipy, Jirka Krampol a plno hostů, kteří si sebou přinesli několik vtipů a historek. To je něco pro mě. Jasných 5*... 90% ()

Fanucci

Krampol je idiot a to tento pořad poměrně dost ovlivňuje. Některé hlášky jako že Stalin je učitel národů ale v člověku zůstanou:-) ()

lekr odpad!

Dle mého názoru jeden z nejhorších televizních pořádů všech dob! Krampol je největší ubožák českého showbyznysu! ()

rakovnik

Je pravda, že po mnoha a mnoha dílech mě již tento pořad omrzel, ale musím uznat, že Jiří Krampol je mnohem větší "bavič", než ubožáci, tkeří se tak nazývají nebo jsou nazýváni. Však se školil i Šimka :-) (dokud se na stará kolena nezbláznil do trapné polotické rádobysatiry). Později jsem přepínal spíše proto, abych stihl ankety. Odpovědi mě zamozřejmě baví, ale zároveň děsí. Je možné, že trefí moderátoři takové s odpuštěním idioty, nebo před kamerou lidé plácají z trémy, či vybírají z mnoha odpovědí ty nejvtipnější? Časem bohužel ubývali skutečné zábavní hosté a tím také humor. ()

cariada

Pořad ,který se vysílal asi 10 let což značí o jeho oblíbenosti. Vše bylo postaveno na J.Krampolovi a jeho dvou hostech a do toho se ptali lidí na otázky co je to či ono. A hosté hádají kolik jich asi uhádne. Mělo to vtip ,já se na to docela rád díval. ()

Elyssea

Mě ta jeho talkshow ukazující blbost českého národa nikdy moc nebavila. Soutěžící říkají úplné kraviny na většinou jednoduché otázky. Jde to s námi pěkně z kopce :P ()

Amroth666

Dříve jsem to sledoval méně, protože bylo vcelku ještě na co v televizi koukat. Ale jak přibývá blbostí, tak tohle mi přijde jako super zábava a jeden z mála pořadů, co mě baví. Ještě navíc, když se můžu koukat na závistivé a hlavně hloupé lidi z našich krajů ČR. ()