Heuréka – město divů

• USA Eureka (více)
Sci-Fi / Komedie / Mysteriózní / Drama
USA, (2006–2012), 56 h 23 min (Minutáž: 42–85 min)

Colin Ferguson, Salli Richardson-Whitfield, Matt Frewer, Joe Morton, Saul Rubinek, Jordan Hinson, Erica Cerra, Ed Quinn, Neil Grayston, Chris Gauthier (více)

Série(5) / Epizody(77)

wlk1

Jsem z tohoto seriálu dost rozpačitý. Někdy jsou díly zábavné někdy míň. Na jednu stranu jej nevyhledávám, na druhou nepřepínám. Když to budu brát jako seriál pro mladé, tak to přece jen nejde srovnávat s Buffy, Angel a podobnými seriály na Cool. Těch 60% tomu sedí jak prdel na hrnec. 3* ()

Blazkowicz

Jak tady píše většina. Prostě nenáročný, pohodový a odpočinkový seriál. U prvních dvou až tří jsem se bavil, pak už to bylo horší, protože asi došly nápady a kreativita nebo co. I tak si to ale někdy sjedu znovu. 4-* ()

axik

Výborná porce zábavy, tajemství, napětí se senza úvodní znělkou. Výborné nápady, většina dílů ecxcelentní. 2. řada minimálně stejně dobrá jako první. Slušná porce humoru.Laťka nastavená vysoko! ()

LucLuc

Jistě, je to epizodní a celkově takové spíš hloupoučke, ale hrozně mile a sympaticky. Po první sérii jsem si Cartera, Jo, Zoe, Ali, Henryho, Starka, Farga a další zamiloval a druhá série sází na jisto, takže spokojenost. Doporučuju každému, kdo hledá oddychovku. ()

TomasB

V dnesni dobe naslapanych serialu je Eureka pouhym slabym odvarem toho co by mohla byt. Serial mel byt natocen uz pres deseti lety a pak by to bylo urcite za 5 hvezdicek. Dnes se nemohu zbavit pocitu, ze jsem uz cele tohle nekde videl, v jinych serialech. Eurece chybi ustredni poutavy pribeh, hlavni zly hrdina, zato z ni vyzaruje masivni pohodicka:o)) ()

maty-maty

Další z hromady dobrých seriálu, umí pobavit a je příjemně odpočinkový. Velmi dobrá je postava šerifa Cartra, uplně s ním soucítím, když je mezi všemi těmi chytrolíny. Mají výborné hračky škoda, že nejsou k dostání i tady u nás ()

Rill

Občas sranda, ale občas ne. Jako u některých seriálů nejsou vždy všechny díly vydařené tak i tady, ale jako seriál - lepší průměr! ()

keyzar

Hodně dobrý seriál. Nejprapodivnější zápletky, které mě někdy občas zaskočily svou nesmyslností (myšleno pozitivně!). ()

blazma

Pro mě jeden z nejlepších scifi komediálních seriálů co jsem kdy sledoval. Byla to fantazie a je škoda, jak rychle takové seriály končí i přesto, že fungovali 6 let a to je na seriál úctyhodná doba. Skupina největších mozků s takřka neomezenými možnostmi vytvářejí vynálezy co je jen tak napadnou. Pak tady máte průměrného šerifa, který musí řešit problémy těchto giga mozků a funguje to parádně. Nakonec se i projeví, že selský rozum, dokáže být víc, než 10 největších myslitelů světa. ()

Hrus

Pohodový komediální sci-fi seriál. Nepřináší nic světoborného, ale na druhou stranu se na to dobře kouká, postavy jsou sympatické, šerif hláškuje... A že je to nereálné? - Je to komediální (řekl bych takřka rodinný) seriál. Mnohem víc mě nedostatek vědecké reality rozčiluje v dramatických seriálech typu Fringe. Hodnoceno po 3x08. Hlavní role: Colin Ferguson (šerif Carter), Salli Richardson (Allison Blake), Joe Morton (Henry Deacon), Jordan Hinson (Zoe Carter), Erica Cerra (zástupce Jo Lupo), Neil Grayston (Douglas Fargo), Chris Gauthier (Vincent), Ed Quinn (Nathan Stark), Debrah Farentino (Beverly Barlowe), Matt Frewer (Jim Taggart), Niall Matter (Zane Donovan) Moje nejoblíbenějsší postava: Zástupkyně šerifa Jo Lupo ()

kanalek

Další ze série vydařených, novodobých amerických seriálu.Vyšetřování vědátorských zločinů a záhad musí bejt sranda snad vždycky a tady se to fakt povedlo.takže Heuréka!!!Našel jsem si novej oblíbenej seriál:) ()

redalert21

Takovy hodne oddechovy serial, ve kterem se kazdy dil neco stane a pak se to řeší, dokola, dokola, dokolečka to samé...Zápletky vesmes stejneho razu "nejake nadprirozeno" Je to mezi 3 a 4, ale vzheldem k tomu, že se jeden díl divite co to je za sranec a další díl byste klidne dali 5 ()

rodier

Tak pilot je pomerne nudnej a mel jsem z nej pocit "jak jde cas u nas v malo meste" kde se maji vsichni radi, vsechno je desne moc fajn a jen se obcas neco podela. U romantickejch je to laska, u scifi je to veda. Navic se to snazi hrat trosku i na vtip, nadsazku ci ironii..takze i lehci komedie. Nastesti dalsi dily uz jsou pomerne slusna krimi se scifi zapletkou. ()

mark65

Eureka je fajn seriál s jednoduchou zápletkou, který dokáže skvěle pobavit a někdy mi připomíná starou dobrou SG-1. ()