Heuréka – město divů

• USA Eureka (více)
Sci-Fi / Komedie / Mysteriózní / Drama
USA, (2006–2012), 56 h 23 min (Minutáž: 42–85 min)

Colin Ferguson, Salli Richardson-Whitfield, Matt Frewer, Joe Morton, Saul Rubinek, Jordan Hinson, Erica Cerra, Ed Quinn, Neil Grayston, Chris Gauthier (více)

Série(5) / Epizody(77)

SedRicK

Jeden z top 5 seriálů posledních 2-3 let, skvělě obsazený, zajímavé prostředí, které nabízí spoustu témat. Velice pohodově laděný seriál, který zatím po 18 dílech nepřestává bavit a je pořád zajímavý. ()

akiro

Super seriál. Z tohoto seriálu na mě dýchla pohoda a pokaždé se těším co bude v dalším díle. Postavy mají přesně dané charaktery, kterých se drží, ale nejsou předvídatelné, je zde použit humor mě blízký a technických hračiček je v každém díle tolik, že srdce kluka zaplesá. Nebudu hodnotit technické a logické nepřesnosti a kiksy, kterých se tvůrci dopustili neboť Eureka není naučný pořad (toto milerád přenechám hnidopichům). Suma sumárum hezkých 90%. ()

Fraktální

(pod/)průměrnej teenagerovskej serial. má dva plusy - sci-fi háv a dabing Jiřího Langmajera . jinak zapletky nejsou nijak moc originální. Nijak výrazně vtiné, napínavé ani jinak výjmečné. takový ten seriál na který rádi kouknete jednou za čas když není co dělat... ()

padlar

Po shlédnutí prvního dílu jsem si tento seriál v duchu ohodnotil tak na čtyři hvězdičky. Každým dalším dílem, který jsem viděl, se mi ale tento seriál líbil méně a méně až jsem došel k poznání, že se mi vlastně nelíbí. Takže výsledené hodnocení - dvě hvězdičky (zejméně za několik prvních dílů) ()

LadyNicole

Sympatický seriál se sympatickým obsazením vyprávějí sympatické příběhy. Sice jejich auta mluví a sem tam nějaké dítě málem zničí Zemi školním pokusem, ale vše vypadá opravdu realisticky a uvěřitelně, což je velké plus. Navíc už vím o místě, kam bych se ráda odstěhovala na stará kolena =D. ()

Delfinek

Doufám, že scénáristé dobře napíšou poslední serii (5.) a odpoví na všechny otázky, které vysíláním vznikly v hlavách diváků ()

cachanell

Třetí série a pořád mě baví. Šerif je opravdu skvěle vymyšlený hlavní hrdina, postavený do městečka géniu - jak se ztotožnit se svým selským rozumem mezi bláznivými vědátory. Dobře, nakonec selský rozum vítězí. Příjemná podívaná se všemi rozměry žánru - scifi, komedie, drama, mysteria, detektivka .... ()

GenGablenz

Seriál, který vtáhne do děje a vzbuzuje dojem, že jste součástí jedné velké, trochu potrhlé, rodiny žijící v městečku Eureka. Stačí být trochu hračička a fanoušek hi-tech udělátek a člověk má problém neprožít dobrodružství této partičky na jeden zátah. Dabing je na výborné úrovni, ale originál je originál. ()

RiverJohny

Příjemný seriál o neobyčejném městečku, ve kterém jsou pohodoví lidé a neobvyklé problémy. V jednu dobu jsem to sledoval opravdu pořád a bavil jsem se výborně. Zvlášť v první řadě. Druhá řada si drží super kvalitu, ale třetí řada je přeci jen už o něco horší. Stále je to však fajn seriál, ke kterému se rád vracím. ()

plsek45

Perfektní seriál ve kterém se věda odlehčuje a pohlíží se na ní humornou stránkou. Úžasná ústřední postava šerifa Cartera která je neuvěřitelně osobitá a perfektně se doplňuje se zbytkem města. On a lupo jsou vlastně obyčejní lidé ve městě geniú. Každá postava je tak jiná že je komunita města velice různorodá a proto tak úžasná. Každý díl má svůj děj ve kterém se vždy řeší jeden zásadní problém , který kdyby se nevyřešil nejspíše by většinou došlo ke zkáze světa nebo alespoň města. Bohužel mi chybí propracovanější dějová linka , ta se teprve objevila až ve 4 serii. Škoda že nebyla už v předchozích třech... Jinak asi není co seriálu vytknout. Škoda že končí myslím si že by mohly být další serie protože na své kvalitě ani půvabu pořád neztrácí ..... ()

woi

První tři série jsou koukatelné a napínavé, čtvrtá série už je velice slabá a pátá je už úplně o ničem.. :( ()

Antarius

Kvalitní seriál čistě amerického původu. V každém díle zachránit svět, proč ne? Když to jde s vtipem, nic proti tomu nemám, naopak si to skvěle užívám. Tolik udělátek nebylo ani ve Hvězdné bráně. Je jasné, že se všichni moc snažili a takhle excelentně to dopadlo. Fajnová komedie na podvečerní pauzičku. ()

beaverkiller

Velmi příjemný seriál o normálním, svérázném šerifovi ve městě plném nerdů, kterým se sem tam stane nějáká nehoda při výzkumu. Jack je charismatický sympaťák a navíc se člověk docela i zasměje. Akorát autoři časem už roupama nevěděli co, tak začali vymýšlet ptákoviny, takže některé díly jsou vyloženě přepatlané. ()

dboshj

Naprosto skvělý a zábavný, plný originálních hlášek a gagů, doplněný na seriál velmi slušnými vizuálními efekty. Vřele doporučuji všem fanouškům (nejen) sci-fi a vědy. ()

Final

První seriál, který mě bavil od začátku až do konce. Colin Ferguson je sympatický hlavní hrdina, který se umí do své role vžít. Velmi nápadité díly, které sice zprvu neměli takovou gradaci, ale třetí série to byla jízda naplno. A to nejdůležitější, scénáristé věděli, kdy tenhle seriál ukončit, což ví jen velmi málo seriálů. Po pravdě, mi bylo trochu líto, že seriál končí, ale na druhou stranu je lepší si seriál pamatovat jako špičku, než sledovat jeho postupný úpadek v naprostou hovadinu, což se nakonec stane asi většině seriálů. Pátá série byla ale rozhodně důstojným odchodem Heureky z televizních obrazovek. ()

terraxCZ

Je to skvělý seriál, který mě osobně velice baví. Postavy jsou velice sympatické a během pár dílů si je každý musí oblíbit. První série má temný, mysteriózní nádech, další série jsou pak spíše komediální záležitost. V seriálu jde v podstatě o to, že vědci v městečku napáchají všelijaké průšvihy a šerif Carter (Colin Fergunson) musí vše dát opět do pořádku. ()

onden85

Jako výplň ticha při práci to jde. Úmyslně bych to nesledoval. Je to asi nejhůře obsazený seriál co jsem viděl, nedalo se fandit nikomu! ()

omega_SK

Fakt utrpenie ... dopozerat to. Seria za seriou = od horsieho k este horsiemu. Az privelmi sa tam riesia vztahy, takze telenovelovitost jak vysinuta. Vlastne kazda z 64 epizod je na jedno kopyto. Vsade viacmenej to iste. Nejaky problem nesika vecnepizdiacisa serif poriesi za pomoci dakeho vedatora a tony radobyvedeckeho pindania. ()