Na doživotí (TV seriál)

Life

Life - najbohatší policajt

Krimi / Drama / Mysteriózní / Komedie

USA, 2007 - 2009, 23 h 3 min (Minutáž: 32x45 min)

Damian Lewis, Sarah Shahi, Adam Arkin, Brent Sexton, Donal Logue, Brooke Langton, Robin Weigert, William Atherton, Jessy Schram, Caroline Macey, Titus Welliver, Garret Dillahunt, Brian Klugman, Robert LaSardo, Jamie Anderson, Braeden Lemasters, Hillary Tuck, Rob Brownstein, Meredith Giangrande, Dave Stann, Natalina Maggio, Chad Lindberg, Kelly Stables, Lynn A. Henderson, Emerson Brooks, Tyler Kain, Karina Michel, Victoria Pratt, Matt Lanter, Shawn Reaves, Trent Ford, Kyle Gallner, Halla, Deborah Ann Woll, Matt Gerald, Geoff Pierson, Rodney Rowland, Ed Ackerman, Wayne Pére, Symba, Soren Fulton, Josh Randall, Michael Kostroff, Olivia Hardt, Kate Connor, Amanda Fuller, Jessica Paré, Aja Evans, Emma Degerstedt, Noel Fisher, Erica Tazel, Sheila Vand, Stacey Travis, Dale Dickey, Doug McKeon, Kim Director, Allison McAtee, Brianne Davis, Rick D. Wasserman, Clayne Crawford, Michael Shamus Wiles, Holly Weber, Michele Hicks, Sonia Rockwell, Jim Cody Williams, Max Greenfield, Anya Monzikova, McKenna Jones, Berenice Noriega, Rebecca Lowman, Maurice Compte, Michael Cline, Sarah Clarke, Reno Wilson, Brynn Thayer, Hector Luis Bustamante, Matthew Currie Holmes, Jordan Marder, Natalie Dreyfuss, Max Gail, Angela Goethals, Amanda Musso, Jennifer Siebel Newsom, Anna Zielinski, Chris Conrad, Erin Ross, Jessica Lu, Mitchell Fink, Jackie Debatin, Brady Smith, Brent Bailey, Ian Reed Kesler, Linda Park, Victor Rivers, Todd Stashwick, Cali Sheldon, Jelly Howie, Valarie Rae Miller, Darby Stanchfield, Gabrielle Union, Todd Giebenhain, Kevin Kilner, Colleen Porch, Tim Guinee, Jon Sklaroff, David Haley, Charlotte Rae, Timilee Romolini, Jonathan Slavin, Jake Abel, Tahmus Rounds, Karen James, Molly Burnett, Tonita Castro, Kelly Frye, Mary Matilyn Mouser, Victor McCay, Emily Evan Rae, Nana Hill, Tom Virtue, Ronnie Alvarez, Kate Miner, John Colton, Sal Lopez, James Harvey Ward, Rizwan Manji, Marcus Giamatti, Bradley Snedeker, Malaya Rivera Drew, Dave Florek, Gena Shaw, Linara Washington, Roger Aaron Brown, Aria Ostrander, Matt Nolan, Henri Lubatti, Michael Gladis, B.J. Clinkscales, Scott Michael Campbell, Shawn Ryan, John Livingston, Brian Silverman, Leonard Kelly-Young, Omi Vaidya, James Moses Black, Matt Leonard, Sarayu Blue, Franco Vega, Jennifer Lee Wiggins, Lauren Cohan, Ryan Churchill, Mike Batayeh, Michelle Wolff, Edin Gali, Robin Pearson Rose, Anil Kumar, Mandell Maughan, Lorin McCraley, Larry Clarke, Joseph Lyle Taylor, Omar Leyva, Larry Poindexter, Michael Cudlitz, Benjamín Benítez, David Kagen, Antonio D. Charity, Anne Moore, Meredith Salenger, Christina Hendricks, Cynthia Addai-Robinson, Leigh Taylor-Young, Leena Huff, Charles Malik Whitfield, William Sanderson, Shashawnee Hall, Jeffrey Pierce, James Howell, Michael Harney, Jude Ciccolella, Fay Masterson, Roy Jackson, Stacy Haiduk, Eileen April Boylan, Patricia Rae, Tony Aaron II, Marguerite Moreau, Marsha Thomason, Jesse James, Sarah Buehler, Jonathan Banks, Maeve Quinlan, Gloria Garayua, Joshua Alba, Eugene Byrd, Erik Estrada, Alex Carter, Jamie Harris, Zahn McClarnon, Rick Cramer, Rachel Miner, Michael Raymond-James, Tim DeZarn, Marshall Allman, Mary Gross, Mark Weiler, Tessa Thompson, David Ury, Richard Speight Jr., Patrick Fabian, M.C. Gainey, Helen McCrory, Erick Avari, Adam Wylie, Summer Altice, Jason Beghe, Alexandra Nowak, Ian Gomez, Googy Gress, Lily Rains, Marisol Nichols, Chase Kim, Sarah Shahi (vyp.), Adam Hendershott

Zenově hláškující detektiv Crews s ostrým nožem v jedné kapse a jablkem, hruškou či pomerančem v druhé kapse mne hodně bavil. Se seriálem jako takovým to už tak slavné nebylo, ale musím ocenit skvěle nastylizované mrtvoly a zejména velmi zábavné jiskření mezi kapitánem Tidwellem a detektivem Reeseovou. Seriál skončil již po dvou sériích, přesto výrazně ztrácel původní slušné tempo a toho nevysvětleného zůstalo strašně moc.(6.8.2014)

Absolutní nářez. :-) Tahle kriminálka není vyjímečná svým příběhem a případy, ale zejména postavou detektiva Charlieho Crewse ten je neopakovatelně úžasný v podání jednoho z mých nejoblíbenějších herců - Damiana Lewise. Nadprůměrný scénář ani ne tak po dějové stránce jako spíše po slovní zásobě a charakteristická postava ne které stojí celý seriál (jako třeba u Dr.Housea, ve Žraloku, atd.), u takovýchto seriálu záleží na herci a Damian Lewis prostě hrát opravdu umí a hlavně proto dávám tomuhle seriálu 100%. "I cesta může být cíl, ale dřív nebo později vás tak jako tak vrátí na začátek fronty."(14.10.2009)

2.serie pravě začala..pro mě osobně první dil překonal určitě díli v první serii. skvělá hudba, zajímavý příběh a dojemný konec, co víc si přát!!..na konci 2he serie...Vinikající-především případ ze zdi se začíná velmi slibně rozjíždět..skvělý šéf(šlapání na nohu musí pobavit snad každého:). Ukončení serialu je převiliká škoda..Stejně jako kdysi byl ukončen New amsterdam - mrzí mě to jen pro tože publikum radši sleduje "celebritami nabité" Dancing.... a jiné!¨(31.3.2008)

Zápletky jednotlivých častí sa veľmi nelíšia od ostatných kriminálok, ale čo tomuto seriálu dodáva energiu je jeho hlavný predstaviteľ. Damian Lewis je pre mňa už od Bratstva neohrozených skvelým a charizmatickým hercom. Je zaujímavé sledovať jeho návrat do života, jeho úvahy, tiež zvyky, ktoré pochytil za mrežami a najmä to ako si dokáže užívať život.(13.2.2010)

Neobyčejný kriminální seriál,který má vynikající zápletku,charismatického a neskutečně hláškujícího hlavního hrdinu,super kočku po jeho boku a vyjmečně komického šéfa.Velmi podceňovaná věc,která podle mě nedostala zaslouženou pozornost,kterou si určitě zaslouží,téměř okamžitě se seriál vryl do mého srdce a čestně mu patří místo v topce!.......Hrabko! :-)))))))(17.9.2009)

• - Damian Lewis (Charlie Crews) a Helen McCrory (Amanda Puryer) tvoria v skutočnom živote pár a majú spolu dve deti. (m.a.t.o.)

• - Pozorný divák si môže všimnúť, že v posledných epizódach druhej série sú zábery so Sarah Shahi (Dani Reese) natočené tak, že kamera ju sníma iba nad ramenami. To kvôli tomu, že herečka bola v tom čase už v pokročilom štádiu tehotenstva. (m.a.t.o.)

• - Číslo odznaku Charlieho Crewsa je 38012. (m.a.t.o.)