Tonight Show with Conan O'Brien, The (TV pořad)

Talk-show / Komedie

USA, 2009, 146x62 min

Conan O'Brien, Andy Richter, Jim Gaffigan, Elvis Costello, William Shatner, Seth Green, Judd Apatow, Kareem Abdul-Jabbar, Gabourey Sidibe, Quentin Tarantino, Jesse Eisenberg, Curtis "50 Cent" Jackson, Jamie Foxx, Kristen Stewart, Bradley Cooper, Ted Danson, Jon Lovitz, Jane Lynch, Kevin Nealon, Meryl Streep, Jon Bon Jovi, Nelly Furtado, Jon Hamm, Denis Leary, Fabio, Mircea Monroe, Donald J. Trump, Bert Lahr, Jimmy Carr, Zooey Deschanel, Jeff Garlin, Cameron Diaz, Sienna Miller, Ted DiBiase Jr., Carrie Underwood, Joss Stone, Angela Kinsey, Bear Grylls, Joe Satriani, Joel McHale, Robert Smigel, Chris Cornell, Kirstin Benson, Kesha, Sacha Baron Cohen, Paul Wight, Susie Essman, Scott Mescudi, Dalip Singh, Mindy Kaling, Rainn Wilson, Kris Allen, Dennis Anderson, Kate Voegele, Larry David, Tony Bennett, Hillary Clinton, Robin Thicke, Rachel Maddow, Pitbull, Anne McDaniels, Leona Lewis, Audra Marie, Al Madrigal, Brad Paisley, Billy Gibbons, Steve 'Lips' Kudlow, Robb Reiner, Derek Theler, David Bryan, Melanie Oudin, Brooke Newton, Rickie Lee Jones, Bob Einstein, Colbie Caillat, Shawn Johnson, Wynonna Judd, Tim Gunn, Regina Spektor, Estelle, Bonnie Raitt, Sammy Hagar, Dhani Harrison, Michael Strahan, Sarah Palin, Steve Schirripa, Josh Fadem, Taj Mahal, Tico Torres, Richie Sambora, Sky Elobar, Cody Runnels, Pete Yorn, Paul Teutul Sr., Cory Monteith, Chesley Sullenberger, Anderson Cooper, Judith Sheindlin (a.z.), Michael B. Moynahan, Chad Smith, Willard Wigan, Taylor Pigeon, Rayna Tharani, Deepak Chopra, Deon Cole, Peter Cameron, Megan Heyn, Brandon McMillan, Jeff Ross, Flo Rida, Dierks Bentley, Raphael Saadiq, Andrew Bird, Rebecca Howard, Rodrigo Rojas, Michael Voltaggio, Harley Graham, Marisa Miller, Rod Stewart, Whit Hertford, Kobe Bryant, Ben Harper

Scénografie:

John Shaffner

Komentáře uživatelů k TV pořadu (12)

• Davered

S přesunem do nového timeslotu a studia Conan ztratil veškerý svůj půvab. Jeho monology jsou nevtipné, skupina Maxe Weinberga prakticky neviditelná a smích Andyho Richtera rušivý. Svým způsobem je Conanova Tonight Show ještě horší než ta Lenova (a to už se dá co říct) a ukazuje, kdo je skutečným králem pozdně nočních show. Go Dave!!!__13.1. Naštěstí to vypadá, že se Conan už dlouho neudrží :) http://www.variety.com/article/VR1118013647.html?categoryid=11&cs=1(13.1.2010)

Verdikt: Conan se přestěhoval do LA, kde v Tonight Show nahradil po 18 letech nesmrtelného Jaye Lena, jehož byl zároveň posledním hostem. A má nejlepší Tonight/Late Night Show, která se nyní vysílá. Irský zrzek z Bostonského předměstí je totiž sakra vtipný a ze svých hostů vytáhne vždy to nejlepší. EDIT 22.1.2010: Dnes Conan odvysílal svou poslední Tonight Show, po 7 měsících a 145 epizodách mu vedení NBC dalo ''nabídku'', která se neodmítá a místo něj se do vysílacího času vrací Jay Leno. Conan nesmí dalších 6 měsíců hostovat novou show, takže se máme těšit na Andy Richter Show se sidekickem v podání Conana :-) I'm With COCO.(15.11.2009)

I přesto, že Conanovi podle mého názoru víc svědčí New York a Late Night, tak si bezpochyby post v legendární Tonight Show zasloužil. Škoda celého toho sporu, nicméně i ten krátký čas si podle všeho náramně užil. Za shlédnutí definitivně stojí minimálně poslední dva týdny, kdy se už vědělo, že z NBC pravděpodobně odejde. Tyto díly definitivně patří k těm nejlepším talk show epizodám vůbec.(7.1.2011)

Moje talk show dělené třetí místo spolu s Jimy Kimmelem (hned po Ellen a Jimmy Fallonovi), přičemž, stejně jako u Fallona, nezáleží na televizi, která ho právě produkuje.(6.1.2015)

Když nemám co dělat/se nudím, tak se kouknu na Nortona nebo Conana a hned mi to zlepší náladu :-)...100%(30.8.2013)

Mel jsem puvodne jen 4 hvezdy, ale nejak jsem se k ty cely kauze a kouknul na spoustu dokumentu a videii, co se toho tykaji a právě koukam na posledni 4 dily. Conan je bozi a vzdycky byl a nastesti TBS mu sedi hodně. Takze pridavam hvezdu navic, protoze #teamCoco(23.7.2017)

The master of talk shows, Mr. Letterman, got old. But here is the new master of quick-witted jokes. GO CONAN !(25.9.2015)

Někdy mi až leze na nervy, ale celkově drží vysoký standard. Nápaditá show se spoustou obsahu kolem.(4.6.2015)

Conan je podľa mňa najviac zabávač za veľkou mlákou :)(21.3.2014)

Conan O'Brien - pro mě nový král The Tonight Show. Škoda, že po neshodě s NBC skončil.(26.1.2010)

Tady Conan moc dlouho nevydržel, je to škoda, protože tenhle Ir patří mezi ty lepší...(10.3.2014)

Podle mě záleží hodně na tom kdo má rád jaký humor. Jestli máte rádi sarkasmus, ironii, přirovnávání a občas kapku černého humoru je tato show pro vás ideální. Pokud jste zatrpklý důchodce z předměstí ani to nezapínejte. Nejlepší pasáže ze show jsou Conanovi vlogy z cesty po Americe nebo ztrapňování Jordana Schlanskyho. :D Každopádně u Conanovy show se zasměje jen ten co dokáže chápat ledajaký humor.(3.2.2015)