V.I.P.

• USA V.I.P. (více)
USA / Německo, (1998–2002), 64 h 19 min (Minutáž: 42–45 min)

Tvůrci:

J.F. Lawton

Hudba:

Frankie Blue

Pamela Anderson, Molly Culver, Shaun Baker, Natalie Raitano, Leah Lail, Angelle Brooks, Dustin Nguyen, Ed Quinn, Suzanne Whang, Michael Bailey Smith (více)

Série(4) / Epizody(88)

Atraktívna Vallery Irons (Pamela Anderson) sníva o živote v bohatstve, ale pracuje iba ako predavačka hotdogov. Jedného dňa ju pozve na rande filmová hviezda, ktorú sa pokúsi niekto zabiť a práve Vallery zachráni celebrite život. Jej život sa začína radikálne meniť, keď jej skupina profesionálnych bodyguardov navrhne, aby sa stala šéfkou bezpečnostnej agentúry. Má ísť len o reklamný ťah na prilákanie klientov a Vallery sa nemá nikdy dostať do akcie, ale situácia sa vyvinie tak, že jej osobný vklad do fungovania bezpečnostnej agentúry je oveľa väčší ako len prepožičanie mena. (pravo)

Salus

Pouze pro muže a ouze pro ty, kteří mohou koukat na proměnlivou velikost hrudních partií Pamely Andersonové. Nic jiného tak ke sledování totiž není. ()

cubiczech odpad!

az na tu skrytou reklami na plastickou chirurgii na tom nic pro muze zajimaveho neni, dokonce ani zeny nezaujmou pamelinina problemy s dychanim a prilisnou vahou hrudniku.... ()

Kalda69

Serial bez napadu a bez vetsich kvalit. Hvezdu snad jen za krasnou Natalii Raitano a samozrejme za Pam. Videno plno dilu v dobe premieroveho vysilani. V te dobe to byl tezky prumer mezi serialy ale je to asi prevazne tim, ze me bylo sladkych 17 a nemohl jsem z hlavnich protagonistek spustit oci :o) ()

MRK

prehliadka gumových airbagov slečny Andersenovej, ľudí, čo tu hrajú by som hercami veľmi nenazýval a najdivnejšie na tom celom je fakt, že geniálna Valery Ironsová je takmer vždy ohrozená, napriek tomu striľať nebude. Námet fakt nebol zlý, ale do hlavnej úlohy obsadiť obkukanú gumovú kačicu ( ktorá síce v Baywatchi vyzerala fajn ) bola neuveriteľná chyba... ()

Smartynko

Bolo nebolo, mal som 10 rokov a rád som sa pozrel na obrovské prsia Pamely Anderson, nablískaných Jaguárov a obrovské výbuchy. Ako som tu niekde čítal: "Trhnite si! Všetci sme to pozerali a každému je úplne jasné, že nie pre tú dokonalú prepracovanosť deja". Nikto to nemôže brať vážne. Vlastne je to paródia na všetky detektívne seriály minulosti, súčasnosti aj budúcnosti. ()

DarkSikorski

Ale jo... pamatuji si, že jsem se na to kdysi díval a asi mě to i bavilo, když jsem si na to vzpomněl i po takové době. A i když je to kravina, která si více méně ani tu jednu hvězdu nezaslouží, bylo to ode mě přeci jen pokrytecké dát tomu nejnižší hodnocení. ()

NikoKovac odpad!

Kdysi na základce, kdo to sledoval, říkal, že jí tam v jednom díle lízali vulvu. Už tohle svědčí o tom, jakou mělo tohle úroveň. Viděl jsem 15 minut z jedný epizody, ale na hodnocení to stačí. ()