V.I.P.

• USA V.I.P. (více)
USA / Německo, (1998–2002), 64 h 19 min (Minutáž: 42–45 min)

Tvůrci:

J.F. Lawton

Hudba:

Frankie Blue

Pamela Anderson, Molly Culver, Shaun Baker, Natalie Raitano, Leah Lail, Angelle Brooks, Dustin Nguyen, Ed Quinn, Suzanne Whang, Michael Bailey Smith (více)

Série(4) / Epizody(88)

Atraktívna Vallery Irons (Pamela Anderson) sníva o živote v bohatstve, ale pracuje iba ako predavačka hotdogov. Jedného dňa ju pozve na rande filmová hviezda, ktorú sa pokúsi niekto zabiť a práve Vallery zachráni celebrite život. Jej život sa začína radikálne meniť, keď jej skupina profesionálnych bodyguardov navrhne, aby sa stala šéfkou bezpečnostnej agentúry. Má ísť len o reklamný ťah na prilákanie klientov a Vallery sa nemá nikdy dostať do akcie, ale situácia sa vyvinie tak, že jej osobný vklad do fungovania bezpečnostnej agentúry je oveľa väčší ako len prepožičanie mena. (pravo)

Pingu

Krásný holky, rychlý auta, atraktivní prostředí L.A. Odpočinkový seriál. Krásná Molly Culver alias "Tasha" !!! ()

pravo

V.I.P.-tak v tomto prípade amíci strelili capa. Pam bola populárna tak sa niekto rozhodol, že s ňou natočí seriál a je jedno o čom, ako a s kým ďalším. Snaha o oblbnutie diváka dielom, ktoré ponúka nulovú zábavu a iba pohľad na silikony na moje prekvapenie vyšla a seriál si asi našiel publikum keďže bolo natočených viac ako 80 dielov. U mňa s odretými ušami za 1 hviezdičku. ()

emdvojka odpad!

Toto je vážne otrasné. Trápne až do hĺbky kostí. Dialógová debilita, ktorá ma opäť presvedčila, že pri tomto seriály buď všetci spali....alebo by mali už konečne spať... ()

figliar odpad!

Ako malý som zachytil pár častí tohto skvostu, ale až postupom času si uvedomujem, aké trápne to bolo. Niečo ako Teletubies pre staršie publikum. ()

spacylemon odpad!

Že mi něco připadalo jako absolutní hovadina už v mých telecích letech, může znamenat jen jedinou věc... výjimečná záležitost. ()

jaime odpad!

Vím, že jsem viděl asi tak dva tři díly.. matně si vzpomínám o co tam šlo, ale jednu věc vím určitě, že to byla ne zrovna malá blbost, kde hrály hlavní roly prsa Pamely. ()

BLADER

Kedysi dávno ma tento seriál bavil a nenechal som si ujsť žiadnu časť. Páčilo sa mi hlavne to, že v každom dieli je veľa akcie. Potom som tento seriál nevidel asi nejakých 7 rokov a musím povedať, že moje vnímanie filmov ( v tomto prípade seriálu ) sa asi trochu zmenilo. Bolo to príšerné, skutočne o ničom a mal som smolu, že som videl práve tú časť, kde sa zloduchovia inšpirovali filmom Ace Ventura - zvierací detektív. To bol naozaj vrchol všetkého. Takže tá jedna je tam hlavne z nostalgie, že niekedy sa mi to páčilo. Ale úprimne, rozhodne to nemusím vidieť znovu. ()

ljukyljuk

Je to hrozné, ale niektoré tie preplácané prvky boli fakt dosť vtipné. A občas som mal pocit, že som zahliadol aj sebairóniu! Ale v rámci zachovania súdnosti viac ako 1* dať nemôžem ()

Acrobat odpad!

((Nebyť DajTo, ktoré to teraz nasadilo zrejme ako za trest, tak si na to nespomeniem, že som strávil s Pamelou mnoho epizód, na ktoré by bol aj Brayn Singer hrdý.)) Stručne tu platí opačný princíp ako pri porne. Ak máš už občiansky, tak zákaz pozerať. ()