Specialisté

• Slovensko Špecialisti
Ukázka z filmu
Česko, (2017–2024), 174 h 40 min (Minutáž: 44–60 min)

Scénář:

Kateřina Hauserová, Dan Wlodarczyk, Marek Helsner (více)

Série(8) / Epizody(222)

Recenze uživatele Bozvav k tomuto seriálu (24)

Zlaté časy (2019) (S04E01)

Sposta nelogických děr, z atraktivního prostředí se dalo vytřískat více, nicméně místy vtipné a scénář vyloženě nebolel. Slušné obsazení.55% ()

Dům u řeky (2019) (S04E02)

Po stránce realističnosti dosti chabé, vyšetřovatelé nebyli nejbystřejší, ale po stránce příběhové super. Divná rodina, která na první dobrou divně nevypadá, docela přirozené. 80% ()

Doba ledová (2019) (S04E03)

Zatímco předhozí díly 4. řady byly řemeslně dobře udělané, zde to dost drhlo. Špatný střih, při hledání varny se jim den a noc dost střídaly po vteřinách, scénáristických děr  a nelogických počinů hlavních aktérů bylo jak v ementálu, napětí téměř žádné. Jedna dobrá hláška to nezachránila. 35% ()

Otázka cti (2019) (S04E04)

Představa, že čeští motorkáři se sdružují ve stejných klubech, se stejným zaměřením jako třeba Bandidos, Outlaws MC nebo Hells Angels, je v našich poměrech dosti směšná a to i v kriminálně rozverných devadesátkách, natož v dnešní době. jistě, nějaká ta tráva, znásilnění, rozbitá držka, alkohol budiž, ale organizovaný zločin, no nevím. Že by jeden druhého zabil, jistě, ze stejných  příčin, jako všude jinde, ale dělat z českých motorkářů gangové vrahouny, je docela směšné.  Ještě směsněji vypadala ovšem obtiskovací kérka na ruce rádoby motorkářky - vyšetřovatelky, to si snad tvůrci fakt dělali srandu. Taková obtiskovátka nosily moje holky už ve školce. Celí díl působí dosti naivně a směšně. Adrenalinové akce nebyly adrenalinové a co se týče nečekaného zásahu protidrogového, když to s nimi konzultovali, že by se nedomluvili o součinnosti akce, to se mi také nezdá. Prostě obsah fajn, ale logiko kde si zrovna poletovala? 45%. PS: jediný uvěřitelný byl motorkář Miky. ()

Fair Trade (2019) (S04E05)

V této epizodě bylo napětí přehršel, byť zápletka přdvídatelná, stejně jako pachatel. Jednotlivé postavy se nechovaly, jako by měli po lobotomii a dialody dávaly smysl. 80% ()

Párty (2019) (S04E06)

Dějově lehce přitažené za vlasy, ale dobře udělané, závěr i vtipný. Navíc i poučný díl, že kdo s vlky tančí, musí počítat s kousnutím a být vždy ve střehu. 80% ()

Zanzibar (2019) (S04E07)

Díl 90. Docela slušná zápletka, chování postav poněkud zvláštní a tím nemyslím Bóžu, ten jediný sechoval adekvátně stavu a situaci. 50% ()

Bratři (2019) (S04E08)

Díl 91. logika opět dostala dovolenou. dost slabí díl.30% ()

Motýl (2019) (S04E09)

Díl 92. patřil k těm lepším v průměru, dlouho udržoval diváka v napětí kdo je vrah.60%. ()

Bažina (2019) (S04E10)

Díl 93. Výborný díl, který krásně poukázal na to, jaká debilní macho se schovávají do uniformy. Jo když jsem malej pinďa a nikdo mě nebere vážně, není nic lepšího, než se stát policistou. Neplatí to obecně, ale je jasné, že občas jim psycho sítem dementi projdou a zbytek ovcí pro svůj klid drží směr se stádem. 100% ()

Malinin případ (2019) (S04E11)

Díl 94. 3koda promrhaného potenciálu příběhu. Z tohoto tématu se dalo vytřískat mnohem více napětí, akce i gradace. Doktorka výborná, ale závěrečná scéna zoufale bez emocí. Každopádně nápad oceňuji 55%. ()

Můj dům, můj hrad (2019) (S04E12)

Díl 95. Hodně zajímavé dějové zvraty, které kazil jen děsně vážně se beroucí Dejdar a naprosto stupidní způsob vyštřování, ale jinak dobré. 75% ()

Umlčen (2019) (S04E13)

Díl 96. Nepřesvědčivé, bez šťávy. 45% ()

Tři ženy (2019) (S04E14)

Díl 97. Docela zapeklitá záleitost, Dejdar mne už docela irituje konstatním výrazem starého indiána, který něco ví, ale neví co. Jink dobrý díl, jen mohli ukázat více z toho nóbl prostředí, něco atraktivnějšího, než chodbu.70% PS: pár posledních dílů nejsou ani akční, ani moc napínavé co se nějaké gradace děje či emocí týče, spíše konverzační televizní drama. ()

Lucy (2019) (S04E16)

Díl 99. Logicky kulhající, avšak jinak televizně výborné.90% ()

Nastavený čas (2019) (S04E17)

100 díl ve znamení homokop problémů. Slušný, nicméně lehce nudné.70% ()

Z dobré rodiny (2020) (S04E19)

102 díl nic mo. zápletka dosti přitažená za vlasy, nové obsazení moc dobře nefunguje. ()

Bóža (2020) (S04E20)

Dobře zahrané- Bóža, jinak těžký průměr. ()

Pod maskou (2020) (S04E21)

Po shlédnutí dílu 104 jsem docela ráda, že letos zrušili Animefest. Ne vážně, docela dobrá zápletka, akorát ten comi con, či co to mělo být, se jim moc nepovedl. Úchyly lákají všechny hromadné akce, kde je omladina, takže to bylo celkem realistické. 85% ()