Polda

TV spot 6
Česko, (2016–2024), 59 h 7 min (Minutáž: 54–59 min)

Režie:

Jaroslav Fuit

Kamera:

Aleš Hart

Série(6) / Epizody(64)

Recenze uživatele LadyPupu k tomuto seriálu (3)

Polda (2016)

Jak mě první série víceméně srala, tak mě druhá bavila. Matásek má navíc dar "zrání", díky čemuž vypadá líp než před dvaceti lety. A to mě taky ba. ()

Probuzení (2016) (S01E01)

Lepší než Mordparta, horší než Rapl. Matásek Čermákovo charisma nemá, ale zase je fakt, že od dob Kendyho ušel kus cesty a zraje jak víno. Jenže to je dost málo. První díl má kromě neskutečně trapných okamžiků (prvních ca 15 minut), nelogických situací a hrozného soundtracku i světlejší okamžiky (teď zrovna mě ale žádný nenapadá). Ba ne, pár vtipných scén proběhlo. Zatím za dvě a uvidíme, co bude dál. P.S. První odpady 9 minut po začátku vysílání jsou fakt mimo... ()

Kurz přežití (2016) (S01E02)

Končím. Příště už by to mohlo smrdět odpadem. ()