V.I.P.

• USA V.I.P. (více)
USA / Německo, (1998–2002), 64 h 19 min (Minutáž: 42–45 min)

Tvůrci:

J.F. Lawton

Hudba:

Frankie Blue

Pamela Anderson, Molly Culver, Shaun Baker, Natalie Raitano, Leah Lail, Angelle Brooks, Dustin Nguyen, Ed Quinn, Suzanne Whang, Michael Bailey Smith (více)

Série(4) / Epizody(88)

Atraktívna Vallery Irons (Pamela Anderson) sníva o živote v bohatstve, ale pracuje iba ako predavačka hotdogov. Jedného dňa ju pozve na rande filmová hviezda, ktorú sa pokúsi niekto zabiť a práve Vallery zachráni celebrite život. Jej život sa začína radikálne meniť, keď jej skupina profesionálnych bodyguardov navrhne, aby sa stala šéfkou bezpečnostnej agentúry. Má ísť len o reklamný ťah na prilákanie klientov a Vallery sa nemá nikdy dostať do akcie, ale situácia sa vyvinie tak, že jej osobný vklad do fungovania bezpečnostnej agentúry je oveľa väčší ako len prepožičanie mena. (pravo)

Rodin odpad!

Umělohmotná ušitá prsa zcela tupé Pamely výborně korespondují s umělohmotně ušitými zápletkami a hereckými výkony všech představitelů všech rolí. Něco tak blbého aby jeden pohledal v pravé poledne s lucernou na hlavní třídě. Nejvíc mě dostalo AXN, když tuhle slátaninu uvedlo v prime time od osmi večer. Zřejmě tam programovému řediteli ušili umělohmotný mozek. ()

papadoce odpad!

Dnes som to videl v NAY-ke bez zvuku pri čakaní na práčku. Zaspomínal som si a keď prišiel "osobný súboj" skoro som sa pošťal. ()

Knor

Kozatice Pamela v tisíci různě přiléhavých mini šatičkách je jedinej důvod proč tenhle seriál nechat chvíli puštěnej, když bych na něj náhodou narazil v TV. ()

Sir Ludvig

Po istej filozofickej úvahe som dospel k záveru: Pamela Anderson to nehrá. Ona je maximálne stupídna, blbá, sprostá, tupá a trápna aj v realite. ()

massive.at

Tento seriál považuji za jeden z nejlepších masturbačních akčních a celkem zábavných výtvorů od amerických seriálových tvůrců. A jaké to bylo drama, když tam Pamela poskakovala v koženém kostýmku a člověk jen čekal, kdy zahledné obnažené ňadro a ono nakonec nic. To byly příme infarktové scény. ()

snakepit odpad!

Trapný a bezduchý seriál s najznámejšími silikónovými implantátmi v hlavnej úlohe si ocenenie "odpad" jednoznačne zaslúži. Aj keď nedá sa mi nesúhlasiť s Le_Chuckom ;) ()

Renie42

Viděno očima -náctileté. Pamela mě tam neseděla, to už radči jak zpomaleně běhá na pláži v červených plavkách, tuhle roli bych lépe zkousla než nějakou Vallery. ()

Mara12 odpad!

Pamela Anderson v jednom z nejhloupějších seriálů, které jsem měla to potěšení vidět. Skupina rádoby herců, vyznačující se pohlednými obličeji a těly tak vypracovanými, že začínáte mít dojem, že v Americe to s tou obezitou nebude zase tak horký, toporně odříkává text, který scénárista nejen, že sepsal zadarmo, ale musel někomu vážně hodně zaplatit, aby to dostal ven. Občas se sice objeví slušná akční scéna, kterou ovšem téměř okamžitě zazdí Pamela nebo jeden z jejich kumpánů totálně smysl postrádající hláškou. ()

Lyx

Tento chabý akčný seriál nič neponúka. Žiadne zaujímavé prípady, prestrelky... Nič. Jedna hviezdička je jedine za Pameline prsia. Moje hodnotenie: 15% ()

Bilky odpad!

Je to pekne blbé až na mašlu, keď som donútený kvôli objektivite pozrieť aj na takýto typ "umenia". Vydržal som možno aj 15minút aj to mi bolo fsjo jasno už po pár minútach :) PAMELA bola dobrá len v jednom filme: Scooby-Doo a malo to len jednu xybyčku - že tam nehrala toho hafana! :D ()

route60 odpad!

Prach mizerná prý herečka:) Pamela Anderson v děsivém serialovém výplachu bez špetky zábavy který právem upadl v zapomění . ()