Mike Hammer (TV seriál)

The New Mike Hammer

(USA)

Krimi / Akční / Mysteriózní / Thriller

USA, 1984, 48x60 min

Stacy Keach, Don Stroud, Kent Williams, Danny Goldman, Frances Bay, Lana Clarkson, Sharon Stone, Anthony De Longis, Stuart Pankin, Claudia Christian, Shari Shattuck, Joe E. Tata, Michael Ironside, Simone Griffeth, Shannon Tweed, Dona Speir, Vanity, Genie Francis, Persis Khambatta, Jim McMullan, Kristen Jensen, Barbara Bain, Larry Wilcox, Susan Anton, Stepfanie Kramer, Sydney Lassick, Susan Strasberg, Heather Thomas, Steven Keats, Barbi Benton, Dane Clark, Corinne Wahl, Rebecca Holden, Gary Watkins, John Dresden, Lana Wood, Micky Dolenz, George Cheung, Marc Alaimo, Robyn Douglass, Robert Walden, Isabel Sanford, Christopher Stone, Lauren Koslow, Gloria Loring, Jaime Lyn Bauer, Mary Frann, William Utay, Alexandra Wilson, Peter Jason, Myron Healey, Ted Markland, Brian Libby, Asher Brauner, Deborah Richter, Deborah Goodrich, Harry Caesar, Robert Axelrod, Catherine Parks, Nick Savage, Nat Christian, George Dickerson, Joel Hoffman, Barbara Bosson, John Karlen, Arte Johnson, Kimberly Beck, Bernie Kopell, Lauren Tewes, Stephen Elliott, Michael Ansara, Keye Luke, Carl Ciarfalio, Jennifer Rhodes, Jack Carter, George Murdock, Paul Lambert, Juliet Sorci, Lyle Waggoner, Ava Cadell, Charles Lucia, Ingrid Boulting, Ritchie Montgomery, Robert Viharo, John Aprea, Kathy Shower, Allan Miller, Severn Darden, John Milford, Fran Ryan, Suzee Slater, Vince McKewin, Anton Evangelista, Les Lannom, Jonna Lee, Keith Diamond, Geoffrey Rivas, Bill Henderson, Lou Ferrigno, John Medici, Henry Bal, Doug Cox, Bob Tzudiker, Martin West, Faith Minton, Nick Dimitri, Leigh Lombardi, Jeff Pomerantz, Elaine Wilkes, Robert O'Reilly, John Durbin, Penelope Reed, Michael Rider, Dennis Madalone, Floyd Levine, Joey Sagal, Robert Colbert, Linden Chiles, Madison Mason, Robin Curtis, Dick Durock, Alan Stock, James Paradise, Marcy Lafferty, Hugh Gillin, F. William Parker, John Lansing, George Santopietro, Allan Graf, Caryn Richman, Tegan West, Al Ruscio, Martha Smith, Michael DeLano, Marla Heasley, Teddy Wilson, Alex Henteloff, Bunny Summmers, Burr DeBenning, Charles Walker, James Westmoreland, Sam Chew Jr., Deanna Oliver, Joyce Brothers, Julianna McCarthy, Elizabeth Savage, Jenilee Harrison, Geno Silva, Tony Munafo, Michael Gregory, Curtis Taylor, Lisa Fuller, Javier Grajeda, John Hostetter, Elyssa Davalos, Mimi Maynard, Tom Hallick, Bruce Marchiano, John Mahon, Tony Ciccone, Reid Smith, Michael Masters, Jan Smithers, Elizabeth Gorcey, Leslie Bevis, Mel Johnson Jr., Maureen LaVette, John Walsh, Katherine Moffat, Shelley Berman, Paul Kent, Eddie Egan, Leslie Wing, Rocky Giordani, William Frankfather, Thomas Ryan, Christopher Norris, Eddie Barth, Roxie Roker
  • Terva

Nudné krimi.(24.5.2011)

Tohle jsem milovala. A myslím, že jsem podle toho napsala i první fanfic, ale dneska si nechci pokazit dojem reprízou.(2.4.2009)

Když vešla do dveří, oba sme vědeli, že tohle setkání je osudové a že to nemúže dopadnout dobře. Její lodičky se leskli při odrazu slunce, které se probíjelo skrz napoly zatažené žaluzie v mé kanceláři. Dym z její cigarety se rozpřestrel v celé místnosti a já vědel, že tenhle případ mě múže stát všechno. Asi prvý vážny seriál, ktorý som kedysi s buldočou pravidelnosťou sledoval.(23.2.2013)

Jo jo, to už je dávno. Ovšem Stacey Keach své charizma měl a hlášky v seriálu se mi líbily, celkově pojato jako dílko, které si nehraje na to, aby Vám vstávaly vlasy hrůzou na hlavě nad brutalitou zločinců,nýbrž s lehkým úsměvem sledovali práci tohohle zajímavého detektiva. Proč ne?:-)(6.3.2014)

• AngelAngie

Opět jedna z kriminálek, které jsem nepřišla na chuť ..(28.10.2008)

• Stacy Keach

• - Film byl natočen podle knihy „I, the Jury“ (1943) Mickeyho Spillaneho. (Terva)