Reklama

Reklama

The Daily Show

(pořad)
Talk-show / Komedie / Publicistický
USA, 1996, 3747x30 min

Kamera:

Ryan Scafuro

Účinkují:

Jon Stewart, Trevor Noah, Steve Carell, Stephen Colbert, Lisa Ling, Ed Helms, Huey Lewis, Lewis Black, RZA, Roy Wood Jr., Jordan Klepper, Frank DeCaro (více)
(další profese)

V tomto pořadu nás bavil svým talentem Jon Stewart, který dokonale vyzvedl politickou satiru. Jeho humor a umění přitáhli spoustu diváků a pořad se stal velmi oblíbeným. (duklak2)

Recenze (30)

drake31 

všechny recenze uživatele

Asi tá najlepšia (nielen) politická satira v súčastnosti. Jon Stewart je vždy vtipný, trefný, pozýva si zaujímavých hostí a nezaháľajú ani jeho spravodajcovia.Takáto relácia u nás chýba, a je to vážne škoda, pretože ak niekto vie o politike USA viacej ako o tej domácej, asi je niečo zle. Edit: Po odchode Stewarta v auguste 2015, som tak nejako vypadol zo sledovania tejto show. Trevor Noah je charizmatický, má svoj šarm a kúzlo, ale od sledovania celých epizód som sa presunul ku klipom na YouTube. Podobne ako iné show, ku ktorým som vzplanul láskou, tak aj The Daily Show ma omrzela keď mnohý z mojich obľúbencov odišli. Nová krv v tejto show je skvelá to nepopieram, no nie je to ten "originálny" cast ktorý si ma získal. ()

Aiax 

všechny recenze uživatele

Jon Stewart je jedním z nejtalentovanějších, nejbystřejších a nejpohotovějších komiků historie. The Daily Show, které na počátku roku 1999 převzal od Craiga Killborna, vyzvedl do absolutní televizní elity a v jejím rámci provedl naprostou revoluci v oboru politické satiry. Jeho humor a vliv dalece přesáhl ohrádku prosté zábavy a svým skrytým apelem na slušnost, poctivost a hlavně zdravý rozum politiků a médií si to sebevědomě namířil do té nejprestižnější humoristické síně slávy k ostatním rebelům proti hlouposti, zaprděnosti, malosti a absurditě, jako byl Jaroslav Hašek nebo Oscar Wilde. A to říkám zcela střízliv a duševně zdráv. ()

Reklama

DJ_bart 

všechny recenze uživatele

"Víte co je to ilegální imigrace? To je taková ta věc, díky který mohu moderovat tuhle show." ____ Špička televizního subžánru tzv. 'left-night show' a politické satiry. Trevor Noah je vzhledem k svému relativně nízkému věku neskutečně šibalský komediální mazák který dokáže bezprecedentně vyčarovat nehorázný hlášky ["If Trump is a clown, then we all live in fucking circus!"]- tak snad ho americká vláda brzo nedeportuje zpátky mezi jihoafrický křováky, páč jsem si na jeho móresy a britský přízvuk již pravidelně navykl - už jen díky tomu, že má neomezený n-word pass! ____ "If you look at it, the history of comedy has always been strongest among the nations who have been leaded by some foreign silly jackass with mustache." https://youtu.be/NzDhm808oU4 ()

BigDeal 

všechny recenze uživatele

Po viacerých pozretých častiach zvyšujem na plné hodnotenie, závidím USA, že majú aj takéto "správy" a obdivujem Jona Stewarta 1) za to, že je toľko rokov stále vtipný a neuveriteľne trefný 2) za to, že sa nebojí vykríknuť svoj názor nahlas a dokáže bez problémov poslať kadejakých kreténov do prdele (naposledy zaspieval v štýle černošského gospelu svoju frázu "go fuck yourself" revolučným moslimom). ()

shudeee 

všechny recenze uživatele

Sice s lehkym levicove liberalnim nadechem (ne ze bych povazoval G.W. Bushe za pravicaka), presto vzdy velmi vtipne a plne sveziho humoru! Nenecham si ujit jedinou epizodu uz skoro jeden rok a nehodlam se zvykem sledovat tuto fake-news show prestat :) Rekl bych, ze prave tato show dokaze ukazat nekdy do nebe volajici absurditu ostatnich "serioznich" news show. ()

Galerie (5)

Zajímavosti (6)

  • Za trvání stávky scénáristů v roce 2008 Jon Stewart pořad dočasně přejmenoval z The Daily Show with Jon Stewart na A Daily Show with Jon Stewart, aby tím vyjádřil podporu svému tvůrčímu týmu. Rovněž prohlásil, že Daily Show vznikající bez jeho týmu není „ta pravá Daily Show". (Sigurdr)
  • Jona Stewarta na pozícii hostiteľa dočasne nahradil John Oliver. Dôvodom bolo natáčanie filmu Rosewater (2014), pri ktorom Jon Stewart zastával pozíciu režiséra. (drake31)

Související novinky

Paul Rudd vs. dvojník

Paul Rudd vs. dvojník

13.08.2018

Paul Rudd (The Fundamentals of Caring) momentálně dobývá kina ve dvojce Ant-Mana a příští rok bychom ho měli spatřit ve čtyřce zatím nepojmenovaných Avengers. Mezitím se ale čerstvě upsal novému… (více)

Reklama

Reklama