Polda

TV spot 4
Česko, (2016–2024), 59 h 7 min (Minutáž: 54–59 min)

Režie:

Jaroslav Fuit

Kamera:

Aleš Hart

Série(6) / Epizody(64)

Recenze uživatele vyfuk k tomuto seriálu (1)

Noční služba (2016) (S01E03)

Vybírat hudbu pro tenhle seriál musí mít žraso. Vzhledem k tomu, že jsem se našel skoro v každé písni, která zde hrála, tak musím uznat úspěch. Taky hudba vytvořená pro seriál rozhodně nezní špatně. Herecké výkony, taky nejsou k zahození. Jako u většiny počinů od českých televizí je zde stejný slabý článek. Scénář. tenhle seriál klasicky uspokojí nejednoho průměrného českého diváku, ale pro někoho, kdo už není včerejší to už je lehce oříšek. Polda kombinuje něco z originality a zároveň něco z klasického klišé české seriálové tvorby. V každém případě to není katastrofa. A to na české poměry cením. ()